'Het liefst wilde ik uit de ring lopen' Raas slaat met vuist op tafel Veteraan Van der Hoorn verrast Indurain is ook maar een mens.. Sport Ajax onderuit in derby Goed weekeinde voor André Möhlmann Sciandri en Sörensen stappen over naar GB-MG MAANDAG 14 JUN11993 A. 071 -356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 0 Phoenix Suns slaan terug in Chicago Chicago» De Phoenix Suns hebben teruggeslagen. Na twee ne derlagen in het eigen Arizona versloegen de Suns gisteravond de Chicago Bulls in Chicago Stadium na drie verlengingen met 129- 121. Na drie van de zeven wedstrijden in de finale van het Ame rikaans basketbalkampioenschap leiden de Bulls met 2-1. Mi chael Jordan werd met 44 punten weer topscorer. Het was zijn hoogste score in de drie wedstrijden. Hij opende de serie met 31 punten en maakte in het tweede duel 42 punten. Scottie Pippen had 26 punten en B.J Armstrong 21. Voor de Suns werd Dan Ma- jerle topscorer met 28 punten. Kevin Johnson noteerde 25 pun ten en Barkley 24 plus 19 rebounds. Plaatskaarten WK vliegen weg Washington De belangstelling voor toegangskaarten voor de eindronde van het WK voetbal 1994 in de Verenigde Staten is enorm. Binnen vier uur waren zaterdag alle kaartjes voor Was hington en Chicago uitverkocht. In beide steden worden vijf wedstrijden gespeeld. In Washington was slechts tien procent van de 51.000 toegangsbewijzen in de vrije verkoop, bovendien werden de kaarten alleen verkocht in een pakket van vijf voor al le wedstrijden gezamenlijk. De prijzen varieerden van 270 tot 630 gulden voor de vijf duels. Weer titel voor Van Grunsven haaksbergen Anky van Grunsven is gisteren in Haaksbergen voor de vierde keer in successie en voor de derde keer met Olympic Bonfire Nederlands dressuurkampioene geworden. De amazone uit Gemert had ditmaal geen concurrentie. Na de Grand Prix won ze ook de Grand Prix Special met groot machts vertoon en het recordtotaal van 76,58 procent (1570 punten). Muntz onttroont Vogel vlaardingen Het Nederlandse golf kreeg het afgelopen weekein de drie nieuwe kampioenen: Rolf Muntz, Dagmar de Vries en Jo nas Saxton. Alleen Mette Hageman wist haar nationale titel te behouden. In Alveslohe behaalde Sam Torrance zijn derde zege dit seizoen. Muntz onttroonde op de Vlaardingse baan Broek polder Michael Vogel als Nederlands strokeplay-kampioen bij de amateurs. Op de slotdag breidde hij zijn voorsprong van één slag uit naar zes slagen. Vogel eindigde als derde. Onttroonde Europese kampioen voelt zich belazerd door jury oegstgeest rutger slagter cricketmedewerker Na de overwinning van vorige week op VCC dachten de crick eters van Ajax de goede weg te zijn ingeslagen. Zij kwamen gis teren in de derby tegen de Leidsche Studenten Cricketclub echter van een koude kermis thuis. Op het' thuisveld van LSCC, wat ook het thuisveld is van Ajax, konden maar weinig Ajacieden het hoofd boven wa ter houden. LSCC kwam aan een totaal van 270 voor 5; Ajax was all out voor 173. LSCC begon na een gewon nen toss met batten. Toen de eerste twee batsmen voor een totaal van 11 waren verwijderd van de crease, leek niets een makkelijk dagje voor Ajax in de weg te staan. De Ajacieden ver keken zich echter op de lengte van de LSCC battingorder. Na de lunch sloegen zij vlot door naar 119 voor 3, 192 voor 4 en 250 voor 5. De bowlers van Ajax konden weinig indruk maken op de batsmen van LSCC. Adri- aan Smits (46), Allard van Blan- kenstein (83) en Lennard Wiar- da (72) tekenden voor het totaal van LSCC. De wickets werden genomen door Rick Verhaar, 1 voor 47 in 15, Zulfikar Hossain, 1 voor 50 in 15 en Paul Haight- on, 3 voor 96 in 15. Deze dure cijfers werden mede in de hand gewerkt door slordig fielden, waaronder gemiste vangkansen, die niet mogen worden gemist in deze klasse. Uitzonderingen waren de vangen van Verhaar, Christiaan de Bruin en Rutger Slagter (2). Een totaal van 270 is een moeilijk haalbare kaart en de eerste drie batsmen van Ajax speelden daarnaar. Zij gaven hun wickets weg voor een mini mum aan runs. Een ommekeer kwam met het ingaan van cap tain Anton Jacobs en Verhaar. Zij zorgden ervoor dat het Ajax totaal van 29 voor 5 werd opge krikt naar 167 voor 6. Toen Ver haar echter uitging met 63 runs achter zijn naam, was aan een nederlaag niet meer te ontko men. Jacobs verdween snel hierna met 76 runs. Deze part nership van 138 bleek de overi ge batsmen van Ajax niet te kunnen inspireren tot grote da den. Een totaal van 173 all out was het hoogst haalbare. Cees Priem wreef zich in Die- kirch vergenoegd in de handen, Jan Raas sloeg woedend met de vuisten op tafel. Twee Zeeuwen, twee ploegleiders, twee stem mingen. Priem lachte. Na de dagprijs van Johan Capiot zaterdag in Foetz, bracht Maarten den Bak ker met de ritzege in de laatste etappe van de Ronde van Luxemburg het totaal aantal overwinningen van TVM dit sei zoen op negen en hij won de etappekoers door het Groother togdom nog bijna ook. De andere Zeeuw had alle re denen te knarsetanden. Word Perfect ontglipte de 24ste hoofdprijs van dit wielerjaar na tussenkomst door de jury. Edwigvan Hooydonck, zaterdag winnaar van de tijdrit over André Möhlmann is het afgelo pen weekeinde twee keer in de top-tien geëindigd. Zaterdag werd de Leidenaar zevende in het criterium van Lage Zwaluwe en gisteren kwam hij als tiende binnen in Zwaag. In het Noord hollandse dorp reed hij gisteren in de laatste ronde nog voor de vierde stek, toen hij een achter volging inzette op de kopgroep van drie renners. Het peloton liep hem vlak voor de finish echter in. Robin van Kessel uit Ter Aar is in de tweedaagse etappekoers van Zeeuws Vlaanderen als ze ventiende in het algemeen klas- cayenne loet van schellebeek sement geëindigd. In de etappe van gisteren werd de Casba- renner tiende. Fernand War merdam (Casba) uit Koudekerk heeft een uitnodiging van de Giants-ploeg geaccepteerd om als gastrenner deel te nemen aan de Koers de la Solidarité, die vandaag van start gaat in Polen. De amateurronde duurt tot 23 juni. Vincent van der Kooy uit Leiden is zaterdag tijdens de NK voor jeugdrenners in de leeftijds groep tot veertien jaar als vierde geëindigd. In Apeldoorn werden zijn plaatsgenoten Arjan de Boer en Ewout van der Kooy werden respectievelijk negende en tiende. Terwijl de zon zijn best doet de regen te verdrijven en supporters van Jacobin Yoma, .met een zwarte doods hoofd-vlag uit het dak van hun auto, luid toeterend hun zoveelste rondje rijden rond het hotel van de onttroonde Europese kampioen, zoekt Regilio Tuur naar het juiste woord om zijn gemoedstoestand te omschrijven. zijn laatste internationale wed strijd was, kan nog wel op enige sympathie van Tuur rekenen. „Die kwam tenminste nog in de kleedkamer. Sorry, zei hij, but that's how I've seen it. Maar Lo- gist durft me niet eens aan te kijken, hier in het hotel, die ont loopt me de hele dag al." „Ik kan niet tegen lafheid. Stuchi ook, die supervisor. Hij liet zijn puntenbriefje vallen in de kleedkamer, daarom weten we dat hij mij als winnaar had - met twee punten verschil. Toen we er vanmorgen over begon nen, ontkende hij glashard. Be weerde hij dat-ie onbeslist had. Nu geeft hij het wel toe, maar zegt-ie weer dat hij het te druk had met het bijhouden van de scorecard om de wedstrijd hele maal goed te kunnen volgen. Dat gedraai, daar kan ik niet te gen. Volgens hem heeft-ie de scheidsrechter gevraagd in de hoek van Yoma te gaan kijken of ze inderdaad blauw spul ge bruikten om die scheuren te dichten. Als hij een vent was ge weest, was-ie zelf gegaan. Daar is-ie supervisor voor. Het was te hectisch in de zaal, beweert hij, en bovendien al de elfde ronde. Maar ook dat liegt hij. Ted Schipper (een Rotterdamse taxi chauffeur, door de Zwitser per soonlijk aangesteld als 'inspec tor' in de hoek van Yoma, red.) is hem al in de zevende of acht ste ronde gaan waarschuwen, maar hij deed gewoon niets. Ja, in zijn broek schijten." „Als er toch iemand gevaar liep, met al die dwazen in de zaal, was ik het wel. Maar ik putte juist kracht uit die entou rage. En zo'n klote-vent doet het dan in zijn broek en laat „Het klinkt misschien raar in jouw oren", zegt hij, „maar ik voel me goed. Niet echt lekker natuurlijk, ik ben mijn titel kwijt en daar baal ik van. Maar ik heb geen verslagen gevoel. Ik ben ook niet verslagen, althans niet door de man. Wel door de jury." Hij heeft ook geen traan gela ten, beweert hij, zelfs niet stie kem onder de douche. Al had hij willen huilen, hij kon niet. „Ik zat zo vol met emoties, ik kon zelfs niet kwaad worden." Verbijstering had zich van hem meester gemaakt. Nog in de ring was het anders geweest, herinnert Reggie zich. Toen duidelijk werd, dat alleen het Italiaanse jurylid Franco Ci- minale voor hem had gekozen en de Brit Adrian Morgan en de Belgische arbiter Bob Logist de zege daarentegen aan thuisbok ser Jacobin Yoma gunden, toen had hij zichzelf moeten dwin gen te klappen voor de nieuwe kampioen. „Het liefst wilde ik de ring uit lopen, weg van die kolerezooi. Ik voelde me zo belazerd, daar zijn geen woorden voor. Maar Ome Jan (Schildkamp, zijn eer ste trainer in Hoogvliet, red.) heeft me altijd geleerd sportief te blijven en respect te tonen voor je tegenstander, wat er ook gebeurt. Die jongen verdiende dat ook. Yoma heeft veel lef, het is een dappere bokser en hij kan er ook niets aan doen dat het zo is gelopen." Respect voor de arbitrage, dat is een ander verhaal. Adrian Morgan, de 65-jarige Engels man voor wie het in Cayenne Regilio Tuur: geen reden tot juichen. zich bei"nvloeden." Zijn mana ger Stan Hoffman even eerder: „Thisguy has no balls. 'A pussy' noemen we dat in Amerika." Tuur kan niet zeggen, dat hij niet is gewaarschuwd. Hij wist wat hem te wachten stond en dat dit kon gebeuren. „Dat het zo erg zou zijn, wist ik niet. Ik was op alles voorbereid en in de vorm van mijn leven. Ik vind ook, dat ik beter heb gebokst dan in december in Rotterdam. Ik voelde me sterker, ik stootte harder en ik had ook meer over dan hij. De hitte deed me niets." Incidenten Anders ligt het met de ambian ce. De onverkwikkelijke inci denten bij de weging en eerder bij aankomst in Guyana lieten foto'archief de bokser, geeft hij achteraf toe, niet geheel onberoerd. „Het is toch te gek, dat je met vier poli tiemannen in burger naar de hal moet en naar je kleedka mer? Yoma is in Rotterdam geen moment lastig gevallen en met alle egards behandeld. En zo hoort het ook. Het is sport, geen oorlog. Mij hebben ze van af de eerste dag alleen maar dwars gezeten. Ze lieten me be talen voor elke fles water. Ik be doel: het verschil in behande ling, die ongelijke kansen - dat irriteert me nog het meest." Spijt dat hij alle waarschu wingen in de wind heeft gesla gen, heeft Tuur desondanks niet. „Dat is het enige, dat ik niet heb: spijt. Als ik thuis was gebleven, had ik mijn titel so wieso moeten inleveren. Nu twaalf kilometer, werd na bestu dering van de videobeelden uit de koers genomen. Hij sprintte onreglementair tegen Maximil- lian Sciandri om de voor de eindzege belangrijke bonifica tie-seconden. Beiden grepen in turbulente finale mis, want de Italiaan Fer- rigato en de Nederlander Nelis- sen profiteerden van de rodeo die de Belg en de Italiaan op voerden. Van Hooydonck werd na ampel beraad van drie kwar tier voor zijn onverwantwoorde capriolen bestraft met de zwaarste sanctie op grond van het nieuwe artikel 127 dat sinds de Ronde van Spanje van kracht is. Sciandri werd daardoor eindwinnaar van de 53ste Ron de van Luxemburg. Het was de achttiende triomf van de Tos- Jan Tau heft de handen na zijn zege in de marathon van Twente. De Zuifafrikaan liep een goede tijd: 2.12.18. foto anp leiden wilmar kortleever Net drie maanden veteraan, pakte Martien van der Hoorn gisteren meteen een gouden en een zilveren medaille tijdens de nationale veteranenkampioen- schappen atletiek in Zierikzee. Op de 5000 meter won de trai ner van AAV '36 in 15.25,98. Goud was er ook voor Aad Kor- tekaas van De Spartaan en Theo Brussche van De Bataven. Na Nederlandse titels, bij de junioren greep Van der Hoorn bij de senioren nooit hoger dan tweemaal zilver en driemaal goud. Bij de veteranen bleek het meteen prijs. Van der Hoorn wisselde dit weekeinde stuiver tje met Dirk ten Bruggenkate. Zaterdag bleven beide onder het nationaal veteranenrecord op de 3000 meter steeple chase, maar won Ten Bruggenkate (9.20.20 om 9.23,34). Gisteren ging de winst naar de man uit Ter Aar. „Ik had het niet ver wacht, zeker niet op de 5000 meter", aldus Van der Hoorn. „Uitkomen bij de veteranen geeft wel een nieuwe impuls. Met deze tijden schijn je boven dien ook internationaal mee te tellen." Kortekaas pakte de winst op de 400 meter horden in 60,72. Daarbij was hij ook finalist op de 200 meter (zevende in 25,31). Brussche won het ver springen. Met 5,97 is de Bataaf nog steeds één van de beste verspringers uit de regio. Op de 1500 namen twee Spartanen zil ver mee naar huis. Jan Laan, 'gehaast' door de zieke Anton Hens, liep bij de mannen 40+ een tijd van 4.15,73. Voor Liset- te Kapteijn was bij de vrouwen 5.07,50 goed voor zilver. Bron zen medailles gingen naar Cees Berg van AAV '36 op de 400 me ter (57,21) en Arie van Tol van De Bataven op de 800 meter (2.08,47). Berg werd daarbij eer vol vijfde op de 100 meter (12,97), terwijl Van Tol zich liet verrassen op de 1500 meter (4.39,24 en vierde). Lenie van der Plas greep de vijfde plaats in haar eerste baanwedstrijd over vijf kilometer (18.02,51). Ineke Vis lijkt na haar 10 kilo- meter-winst in de Leiden Mara thon helemaal doorgebroken. Na haar persoonlijk record van krap 35 minuten vorige week, liep de Bataven-atlete vrijdag nacht een toptijd van 32.12 over 9600 meter. Op Marian Freriks, die de Nacht van Apeldoorn won, moest Vis anderhalve mi nuut toegeven. In Heinenoord liep Jan-Dirk Hazeleger (De Bataven) zater dag de Van der Berg-loop over vijftien kilometer. Hoewel de al vroeg afgeschudde Wim Paar- dekoper in de slotfase nog dichtbij kwam, won Hazeleger onbedreigd in 47.01. Theo van der Veer ging op de 10 kilome ter opnieuw op jacht naar een tijd onder de 31 minuten. In Goirle lukte dit de atleet van AV Holland niet. Met 31.16, goed voor de vijfde plaats, had de Leiderdorper een achterstand van bijna twee minuten op de snelle Mexicaan Rodrigruez. Mirjam Brugman (Bataven) won gisteren in Boskoop bij de vrouwen de Rabo-Florarun. Na 10 Engelse mijlen stond er een tijd van 1.07,31 op de klokken. Op de baan zette Christian Tamminga de beste regionale prestatie van het weekeinde neerzette. Met 5,35 won de Al- phenaar van Haag Atletiek de Bouwfonds-bokaal. In Assen maakte Paul van der Lely een succesvolle rentree na een lang durige blessure door met 4,20 de tweede plaats op te eisen. Vrijdagavond al soleerde Regina Hazeleger-Van Duyn in Delft ben ik 'm ook kwijt, maar heb ik er tenminste voor geknokt. Als ik niet naar Cayenne was ge gaan, dan zou ik spijt hebben gehad. Dan had ik mezelf een lapzwans gevonden. Het ligt niet in mijn aard om weg te lo pen, dat zou ik mezelf nooit vergeven. Dat zou altijd aan me blijven knagen. Ik zeg het je nu en je mag me eraan houden: op de dag, dat ik me zonder te knokken gewonnen geef. kap ik ermee. Meteen. Dat heb ik altijd gepreekt, en als ik het dan niet zou doen, heb ik al die jaren maar wat staan lullen. De men sen vragen wel eens: jij doet wel zo zelfverzekerd, maar ben je het ook? Ja, ik ben zo. Dat is geen grootspraak. Als ik iets zeg, geloof ik erin. Honderd per cent." Held Terwijl Frans-Guyana feestviert en de zoon van het volk, Jaco bin Yoma, als een held door de straten van Cayenne wordt ge dragen, is de stemming in hotel Le Polygone bedrukt. De ex- kampioen zelf lijkt nog het minst aangeslagen. Maar hij heeft dan ook als altijd zijn ora kel Anthony Robbins bij de hand. 'Failure,' weet Tuur uit zijn geschriften, 'has the keen sense of irony by tripping you right before success is at hand.' Oftewel: een ongeluk komt al tijd onverwacht en op een mo ment, dat je het 't slechtst kunt gebruiken. De weg terug zal lang zijn en bezaaid met voetangels en klemmen. Regilio Benito Tuur (op 12 augustus wordt hij 26) wil tot zijn dertigste doorgaan met boksen. Hij heeft dus nog vier jaar om zijn 'American Dream' - wereldkampioen wor den - te verwezenlijken. „Wie sterk is in de overwin ning moet het ook bij een ne derlaag zijn, dat moet ik nu gaan bewijzen. Ik had niet ver wacht dat het makkelijk zou Het is blauw en het is verdacht.. Regilio Tuur en zijn helper hebben zich in Cayenne danig druk gemaakt over een - zij vermoeden - verboden sub stantie, die in de hoek van Ja cobin Yoma is gebruikt om het bloeden van diens kapotte wenkbrauwen onder controle te krijgen. De Zwitserse super \isor Peter Stüchi is er tijdens het gevecht van vrijdagnacht op geattendeerd, maar greep niet in. Hij heeft Tuurs m ger Stan Hoffman wel toege zegd één en ander bij de Eu ropese Boks Unie te zullen rapporteren. Verzorgers van profboksers mogen in de hoek met slechts twee dingen werken: vaseline en adrenaline. Het eerste is wit, het tweede kleurloos. De door Stüchi zelf aangestelde 'inspector' in de Franse hoek (omdat de Nederlandse Boks Bond schitterde door afwezig heid werd de Rotterdamse taxichauffeur Ted Schipper te hulp geroepen) zag dat 'Fren- chy', de rechterhand manager Michel Acaries, zich van een blauwe substantie be diende. Zoals hem was opge dragen, meldde hij dat onmid dellijk bij de supervisor. Stüchi beweert achteraf, dat hij de scheidsrechter heeft ge vraagd te gaan kijken. Deze, de Belg Bob Logist. houdt vol dat de Zwitser hem slechts op een gevaarlijk manoeuvreren- heeft gewezen. zijn. Ik heb alles moeten verdie nen, niets cadeau gekregen, never had anything easy. That' the story of my life." Spanjaard wint Giro naar een goede tijd van 4.36,5 op de drie kilometer. In een sfeerloze B-competitie in Zoetermeer leverden de re gionale ploegen mindere pres taties dan in de eerste ronde. Bij de jongens bleef A/W met een tweede plaats De Spartaan (vierde) en De Bataven (zesde) voor. Bij de meisjes werden De Spartaan, AAV en De Bataven drie, vijf en zes. De Nederlands ploegen zijn er dit weekeinde niet in ge slaagd te promoveren uit de C- poule van de Europese beker voor landenteams. Zowel de mannen als de vrouwen eindig den in Rotterdam als derde. Wit-Rusland en Portugal pro-, moveren door de winst naar de B-poule. De Nederlandse 4x100 meter mannen vestigde een na tionaal record met 39,67. Robin Korving verbeterde het natio naal jeugdrecord 110 meter horden tot 13,94. Olympisch kampioene Ellen van Langen verloor verrassend van de Por tugese Carla Sacramento. De winst in de Twente ma rathon ging gisteren naar lan Tau. De Zuid-Afrikaan finishte in 2.12.18. De snelste Nederlan der was Marti ten Kate, die vier de werd in 2.14 rond. milaan anp De uitslag van de 76ste Giro d'I- talia was als een uitdraai van de computer. Als geprogrammeerd werd Miguel Indurain winnaar. Voor de tweede achtereenvol gende keer alweer. Wie houdt de 28-jarige Spaanse reus vol gende maand van zijn derde Tourzege al? En toch was Indurain in de Ronde van Italië ook maar een mens. Zaterdag in de beklim ming naar het Idooster van Oro- pa, het heiligdom van de 'Ma donna Nera' (Zwarte maagd), toonde hij verzwakkingen. In durain kon niet antwoorden op de aanvallen van zijn laatste overgebleven concurrent, Pjotr Oegroemov. De Let boekte 36 seconden winst, maar stond te ver achter om de rose trui te bemachtigen. Indurain hield 58 seconden over. De slotrit van gisteren naar Milaan was bij lange na niet lastig genoeg om, ook al reed hij op zijn tandvlees, de overwinning nog te verspelen. De voorlaatste etappe werd overigens gewonnen door Mas simo Ghirotto. De 31-jarige Ita liaan was de laatste overlevende van een vlucht, die hij zelf hon derd kilometer voor de eindstreep had ingezet. Tijdens de laatste kilometer schudde Ghirotto zijn landgenoot Marco Giovanetti af. Tijdens de slotklim van 10,5 kilometer lengte betaalde Indu rain voor zijn inspanningen tij dens de klimtijdrit van vrijdag waarin hij weer eens verschrik kelijk te keer was gegaan Oegroemov werd op voorbeel dige wijze naar de finale ge bracht door zijn ploeggenooi Moreno Argentin, rose-truidra- ger tijdens de eerste week. Twee keer antwoordde Indu rain, met ogensi hijnlijk spelend gemak, op de demarrages van Oegroemov. Bij de derde kwam de Spanjaard wel uil het zadel, maar moest onmiddellijk v gaan zitten, waarna hij de r uit Riga steeds verder uit zicht zag verdwijnen. Indurain zocht voor de resterende vijf ki lometer een eigen ritme. Hij werd voorbij gereden door de Ier Roche en door de Italiaan Chiappucci. De laatste 1 kerde zich van zijn overwinning in het bergklassrmcnt. cru troostprijs. De publiekslieveling was voor de eindzege gestart Wereldkampioen en oud-\ naar Gianni Bugno stond overi gens helemaal met lege handen. Oegroemov had nog kracht voor een sprint. Indurain finish te eveneens sterk. Hij hervond kort na de finish zijn normale gezichtsuitdrukking Zeker toen vast stond dat hij met ruime voorsprong leider was gebleven. „Ik heb het wel moeilijk gehad bekende hij. „Dat is niet erg. Winnen na lijden geeft voldoening." luxemburg 53ste Ronde van Luxemburg won. „Sciandri wil terug i een Italiaanse ploeg en dat zijn wij niet", zei Raas laconiek. „Sörensen zou me vorige week hebben terug gebeld. Ik wacht nog steeds op zijn telefoontje. Een belletje van een halve n nuut was voldoende geweest.' De Belgische ploegleider vi GB-MG Patrick Lefèvere beves tigde zaterdag in lAixemburg dat de komst van Si i.mdri Sörensen een kwestie van tijd is Ook gaf hij toe dat co-sponsor Bianchi vergevorderde onder handelingen heeft gevoerd me de van zijn voetstuk gevallen Gianni Bugno. GB-MG, de Italiaans/Belgische wielerploeg heeft niet alleen gis teren tijdens de Ronde van Luxemburg het team van lan Raas dwars gezeten door Scian dri te helpen. Ook in de jacht op versterking voor volgend sei zoen was de leiding van de in het voorjaar dominerende for matie een sta in de weg voor de Zeeuw. GB heeft twee renners gestrikt die Raas voor zijn Word Perfect - ploeg ook op zijn lijstje had staan. Rolf Sörensen, winnaar van Luik-Bastenaken-Luik en Maximillian Sciandri die de

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 21