!§g§ SU? SfSi imp mi 2 WATERFITTERS Regio catering medewerker m/v GROEPSLEERKRACHT m/v Z/ATERDAG 12 JUN11993 24 ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor adverieniies donderdagmiddag 15.30 uur Inl. bij onze advertenlie-atdehng leleloon (071)161400 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES gemeente ÏNOORDWIJK Bloemen- badplaats Burgemeester en wethouders van Noordwijk roepen sollicitanten op voor de functie van bijstandsmaatschappelijk werker m/v voor 38 uur per week Algemene informatie De bestuursdienst is onderverdeeld in de sectoren Bestuur en Informatie, Ruimte en Milieu, Financiën en Welzijn en Personeel. De afdeling Sociale Zaken en Woonruimteverdeling maakt deel uit van de sector Welzijn en Personeel en bestaat uit de werkvelden Dienstverlening, Administratie en Woonruimteverdeling. De vacature heeft betrekking op het werkveld Dienstverlening, waar 7 medewerkers in teamverband het werk uitvoeren. Functie-inhoud - Onderzoekt, rapporteert en adviseert over aanvragen/onderzoeken in het kader van door de afdeling uit te voeren wetten en regelingen (is met name ook met de Regeling Opvang Asielzoekers belast); - werkt uitstroomgericht, in kombinatie met individuele trajektbemiddeling; - onderzoekt en rapporteert over terugvordering van uitkering op (ex) kliënten en verhaal van uitkering op derden; - informeert kliënten over en verwijst door naar andere hulp verleningsinstanties; - draagt bij aan andere werkzaamheden van de afdeling. Functie-eisen - heeft een MBO-werk- en denkniveau, dat onder meer blijkt uit het bezit van het diploma MBO-sd; - is bereid tot het volgen van aanvullende kursussen voor het werkveld; - heeft een gedegen kennis van door de afdeling uit te voeren sociale wetten en regelingen; - heeft een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie; - kan met een grote mate van zelfstandigheid werken; - beschikt over een goede rapportagevaardigheid; - heeft een brede belangstelling voor het vakgebied van sociale zaken; - een kwaliteitsgerichte- en outputgerichte werkhouding; - stressbestendig; - veranderingsgezind. Functie-niveau Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt een salaris geboden van maxi maal f. 4.580,-- bruto per maand (schaal 8). Inlichtingen Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de chef van de afdeling, de heer R. Kooi, telefoon 01719-60343. Sollicitaties gericht aan het college van Burgemeester en wethouders kun nen binnen 10 dagen na verschijning in dit blad worden ingezonden aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk, onder vermelding van "sollicitatie" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. V u I n H.I.G Kabels en leidingen b.v. Reewal 22b - 2811 PT Reeuwijk De Hollandse Installatie Groep is een dynamisch en snelgroeiend bedrijf bestaande uit vier werkmaatschappijen. De werkmaatschappij Kabels en Leid ingen B. V. houdt zich o.a. naast diverse kabelwerkzaamheden bezig met het leggen van transport- en distributrieleidingen en het maken van huisaansluit ingen t.b.v. gas, wateren stadsverwarming voor één grote verscheidenheid aan opdrachtgevers. Wegens uitbreding van onze werkzaamheden in het westen van het land hebben wij plaats voor GAS- en Wij bieden u: Een boeiende funktie; Een goed salaris; Een studiekostenregeling; Vervoer van en naar het werk; Bij gebleken geschiktheid een bedrijfsauto Groeimogelijkheden binnen het bedrijf Wij verwachten van u: Een relevante opleiding of de bereidheid tot het volgen van een opleiding Ervaring is een pré; Goede kontaktuele eigenschappen; Flexibele werkinstelling; Rijbewijs B Hebt u belangstelling voor deze funktie richt uw sollicitatiebrief dan aan: HIG Kabels en Leidingen B.V. Postbus 200 - 2810 AE Reeuwijk t.a.v. Afdeling Personeelszaken Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen met de heer L.H. van den Heuvel, telefoon 01829-5955. Voor een landelijk cateringbedrijf. U bent in bezit van eigen vervoer en zwart/wit kleding. U gaat min. 13 uur en max. 30 uur werken. De functie is voor lange tijd. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-14 96 42, Leiden, Boommarkt 3a. ~\r randstad uitzendbureau Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Sas- senheim vraagt per 16 augustus 1993 voor de katholieke bassisschool "De Springplank" te Sassenheim een voor 12 uur in de kleuterbouw. Het betreft een zwangerschapsvervanging, met uitzicht op continuering. Wij zoeken een enthousiaste collega die: - volledig bevoegd is - interesse heeft in ervaringsgericht werken in de kleuterbouw - flexibel, collegiaal en inventief is - vanuiteen katholieke levensovertuiging de identiteit van de school mede gestalte kan geven Voor informatie kunt u terecht bij dhr. Wil van Leeuwen, directeur van de Springplank en mevr. José van Eerdt, ad junct-directeur, 02522-10656 (school). Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan: Stichting Katholiek Onderwijs Sassenheim, Charbonlaan 34, 2171 CP Sassenheim. stichting j dagverblijven j geestelijk gehandicapten west zuid-Holland i Dagelijks bezoeken 48 kinderen met een ontwikkelingsachterstand het kinderdagcentrum Zonnehof te Alphen aan den Rijn. Assistent begeleider m/v postbus 49 2670 AA Naaldwijk voor 20 uur per week. (Vacaturenummer 10925) 'WAAVsAAW De assistent-begeleider zal, samen met de begeleider, werkzaam zijn in een ontwikkelingsgroep van kinderen in de leeftijd variërend van vier tot acht jaar. Wij zoeken een collega die: zowel begeleidend als verzorgend wil werken; enthousiast is en inzet toont; goed kan samenwerken; een leeftijd heeft van ongeveer 20 jaar; een opleiding heeft op minimaal LBO-niveau. Mocht u vragen hebben dan kunt u contact opnemen met Ria Bollee, adjunct-hoofd kinderdagcentrum Zonnehof te Alphen aan den Rijn. Telefoon: 01720 - 94655. Uw schriftelijke sollicitatie en opleiding, ervaring en motivatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer (10925), binnen 14 dagen richten aan de algemeen directeur van de Stichting Dagverblijven Geestelijk Gehandicapten West Zuid-Holland, de heer H.M. Bloedjes, Postbus 49, 2670 AA Naaldwijk. Rijksuniversiteit Leiden Bureau van de Faculteit, afdeling Bestuur/ Beleidsondersteuning ran de Faculteit der Rechtsgeleerdheid SECRETARESSE (V/M) (28 uur p/w, vacaturenummer 3-II7/II58) Met een tijdelijke werktijduitbreiding tot 38 uur per week voor de periode tot I mei 1994. Taak; De afdeling Bestuur/Beleidsondersteuning bestaat uit een hoofd en twee medewerkers. Gezamenlijk geven zij administratieve en organisatorische ondersteuning aan het facul teitsbestuur en de faculteitsraad, de directeur beheerder en de beleidsmedewerkers. Van de medewerker wordt verwacht dat zij/hij een aandeel zal nemen in alle voorkomende werkzaamheden zoals: - tekstverwerken: - verzamelen en verzenden van (vergader)stukken; - (telefonisch) maken van afspraken en het bijhouden van agenda's; - archiveren; - overige administratieve taken. i, aangevuld met een ;e-opleiding, danwel MEAO; typevaardigheid; kennis van en ervaring met het tekst verwerkingsprogramma WordPerfect (5.I); - stressbestendigheid; - een flexibele instelling en goede contactuele vaardigheden. Salaris maximaal 3.303,bruto per maand, op basis van een volledige dagtaak cn afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor maximaal twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverban'd. Inlichtingen bij: Mw. R. Beelen-Van den Aardweg, tel. 071-277612/277613. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520,2300 RA Lelden. Afdeling Sterrenkunde en Natuurkunde van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen IE MEDEWERKER ELEKTROTECHNIEK (V/M) (38 uur p/w. vacaturenummer: 3-119/1158) Taak; - het systematisch onderhouden van elektro technische installaties en apparatuur; - het wijzigen en uitbreiden van elektro- techische installaties en apparatuur; - het zelfstandig opheffen van storingen binnen en buiten de normafe werktijden: - mede verantwoordelijk voor het actueel houden van het tekeningenbestand van de installaties; - verrichten van andere werkzaamheden, zoals het toezicht houden op door derden te verrichten werkzaamheden en het geven van adviezen aan derden. Vereist - MTS-E en VEV-T.S.I.; - ervaring in P.LC.-techniek. Ervaring met meet- en regeltechniek. Kennis van werktuigbouwkundige installaties strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3,650,bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: J. van den Berg. tel. 071-275713. Sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de afdeling Sterrenkunde en Natuurkunde, Niels Bohrweg 2. Postbus 9504.2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijks Universiteit Leiden. i i r ii i i i I - Overspaarne is een psycho-geriatrisch verpleeghuis in Haarlem, dat plaats biedt aan 200 bewoners, verdeeld over zes wooneenheden. Elke wooneenheid wordt begeleid door een team dat optimale aandacht schenkt aan de individuele bewoner. Overspaarne is een prima werkomgeving voor mensi gra^g initiatieven nemen en vorm willen geven aan de inhoud van hun werk. Zieken-, Bejaardenverzorgenden en Verpleeghulpen: Bij ons is het net alsof u thuis werkt! Onze filosofie is eigenlijk heel simpel. Wij willen onze bewoners een thuis bieden. Ervoor zorgen dat iedereen kan doen waar hij/zij zin in heeft, zonder daarbij her sociaal leven te verstoren. De huiselijke sfeer zie je onder meer in de inrichting. Bewoners hebben meubels meege- kamers maar hebben in principe het hele huis cn de binnentuinen tot hun beschikking. Ook onze medewerkers onderstrepen het huiselijk karakter door geen uniform te dragen. Wensen van bewoners centraal De wensen van de individuele bewoner zijn voor ons uitgangspunt. Wij streven er naar de bewoners optimale aandacht te geven. Samen de krant lezen, televisie kijken, wan delen, of gewoon zitten op de bank. Het hoort er allemaal bij. Wanneer de harmonie kunnen (samen)leven. is ons doel bereikt. Veel eigen initiatief Wij werken niet volgens strikte regels en wetten, maar laten ons leiden door het ritme van de bewoners. Geen dag is hetzelfde, zodat u verzekerd bent van een dynamische werk omgeving. Wie zich als persoon en deskundige aan gesproken voelt, verantwoordelijkheid durft kom in Overspaarne. Het salaris en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Part-time werken is mogelijk, variërend van 24 tot 36 uur per week. Tevens zijn er moge lijkheden voor vaste nachtdiensten. Alle diens ten zijn volgen} rooster. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw L.E.J. Loeffen, hoofd dienst wonen cn zorg. telefoon 023-339108. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst personeelszaken van de Stichting Hervormde Diakonale Huizen, Ridderstraat 32, 2011 RS Haarlem, onder vermelding van Verpleeghuis Overspaarne. Overspaarne maakt deel uit van de Stichting Hervormde Diakonale Huizen,- waartoe verder behoren het verpleeghuis Jans kliniek en'de verzorgingshuizen De Molen burg en De Rijp. ^3 OVERSPAARNE Aandacht voor zorg

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24