YAMAHA Telefoniste/ receptioniste I directiesecretaresse i°GEM/W\ Werken in de psychiatrie? van Bekkum flexibele part-time verkoopster mh> Kooi Apotheek WERKSTER Spelbegeleid(st)er IA Leiden 7a1ATERDAG 5 JUN11993 U bent bejaarden- en/of verpleeghulp, ziekenverzorgende, verpleegkundige met ervaring in een psychiatrisch ziekenhuis. De gespecialiseerde afdeling gezondheidszorgpersoneel van Randstad Uitzendbureau heeft diverse mogelijkheden voor u. Informatie bij Anne Martine van Veen, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. ->r randstad uitzendbureau r/rrt rf25»rr5<_.. Yamaha Motor Distribution B.V., gevestigd te Schiphol- Rijk, is de jongste onderneming binnen het Yamaha concern en is in Europa verantwoordelijk voor de opslag en distributie van onderdelen en accessoires van de in vele landen gemaakte Yamaha kwaliteitsprodukten, zoals motorfietsen, buitenboordmotoren, jetboten en gazonmaaiers. Kwaliteit reikt voor Yamaha verder. Het betekent ook het streven naar snelle en efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. Eén van de succesfactoren hierbij is het gebruik van geavanceerde technologiën op het gebied van intern transport en distributie. Ter ondersteuning van het directieteam zijn wij, in verband met het vertrek van de huidige medewerkster, op zoek naar een enthousiaste Naast de gebruikelijke secretaressetaken zoals agenda beheer, postbehandeling, notuleren, correspondentie en archive ring, bent u verantwoordelijk voor een correcte voorbereiding en organisatie van ontvangsten, in- en externe meetings en presen taties. Andere belangrijke taken bestaan uit het mede uitvoering geven aan PR-activiteiten, het verzorgen van de maandelijkse managementrapportage en het bestellen van drukwerk, kantoor artikelen e.d. Om in aanmerking te komen voor deze veelzijdige en representatieve functie, beschikt u over een Havo-diploma, aan gevuld met een secretaresse-opleiding, een uitstekende beheer sing van de Engelse taal (andere talen strekt tot aanbeveling) en relevante werkervaring. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Een servicegerichte en coöperatieve instelling evenals flexibiliteit en improvisatievermogen vinden wij vanzelfsprekend. Wij bieden u een salaris en arbeidsvoorwaarden in overeen stemming met de functie in een internationaal georiënteerd werk klimaat waarin meedenken en initiatief meer dan op prijs wordt gesteld. De selectieprocedure kent naast enkele gesprekken tevens een psychologisch en medisch onderzoek. Indien u bent geïnteresseerd in deze functie, kunt u binnen tien dagen na verschijning van deze advertentie uw sollicitatie richten aan: Yamaha Motor Distribution B.V. t.a.v. de afdeling Human Resources, Postbus 75175,1119 ZS Schiphol. J. van Bekkum orthopaedie De firma J. van Bekkum houdt zich al meer dan 80 jaar bezig met orthopaedie in de ruimste zin van 't woord. In onze goed geoutilleerde werkplaats voor protheses en ortheses, die zowel voor patiënten in ziekenhuizen en verpleeghuizen in de regio en ver daarbuiten werkt bestaat een vacature voor een ORTHOPAEDISCH- INSTRUMENTMAKER (m/v) Tot zijn/haar taken behoren: - Het verrichten van paskamerwerk. - De zelfstandige vervaardiging van protheses en ortheses. - Het vervullen van de mentorfunctie over één of meerdere leerling-instrumentmaker(s). - Het verrichten van buitendienstwerk 50% per week. Voor deze functie vragen wij: Het diploma orthopaedisch instrumentmaker (of studerend hiervoor). - Ruime paskamerervaring. - Het collegiaal kunnen samenwerken. Wij bieden: Een afwisselende baan en een salaris gebaseerd op opleiding en ervaring. Inlichtingen over de functie worden u gaarne verstrekt door de bedrijfsleider orthopaedie, de heer E. Simons, tel. 010 - 493 32 00. tst 221. Uw eventuele schriftelijke sollicitatie gelieve u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten ta.v. de directie. Motoretraal 7-9 3083 AP Rotterdam Bloemenveiling Flora Is een coöperatieve veilingvereniging waarbij 20Q0 bloemen- en planlenkwekers zijn aangesloten. De Jaar omzet bedraagt meer dan 500 miljoen gul den. Dagelijks zijn ruim 400 medewerkers actief betrokken bij de uitvoering van de belangrijkste taak van bet veilingbedrijf. namelijk bet zorgdragen voor de afzet van de door de leden aangevoerde bloemen en planten. De afnemersgroep melijk uil groothandelaren, exporteurs en detaillisten die kunnen rekenen op produk- ten en diensten van een hoge kwaliteit. Uw taken U komt te werken bij onze interne dienst. Uw belangrijkste taken zijn de afhande ling van het via de centrale binnenkomende telefoonverkeer en het doorverwijzen van bezoekers. Daarnaast verricht u enige administratieve werkzaamheden. Sporadisch kunt u ook gevraagd worden om een handje te helpen bij andere werkzaamheden, zoals de koffievoorziening bijvoorbeeld. Het grootste deel van het werk vindt plaats in de middaguren, in de regel van 13.30-17.00 uur. Wij vragen Een representatieve en een klantgerichte, dienstverlenende instelling. Daarbij oe- schikt u over zeer goede contactuele vaardigheden. U heeft uw MAVO/HAVO-op- leiding bij voorkeur afgerond en deze aangevuld met een receptioniste-opleiding. Kennis van de moderne talen is een pre. Tevens beschikt u over enige jaren en/a- ring in een vergelijkbare functie. Daar u op oproepbasis beschikbaar dient te zijn, is flexibiliteit een belangrijke vereiste. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 40 jaar. Aanvullende informatie Wilt u nog meer informatie, aarzel dan niet en neem contact op met de heer W. Korts, chef van de interne dienst, telefoon: 01718-55649. Uw sollicitatie Bent u de juiste persoon die wij zoeken? Dan hopen wij zo spoedig mogelijk iets van uw te horen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: Coöperatieve Bloemenveiling "Flora" B.A. T.a.v. personeelszaken Postbus 10 2230 AA Rijnsburg bloemen veiling flora Wij verzoeken u om in de linker bovenhoek v Sollicitatie Telefoniste/receptioniste. i de enveloppe te vermelden: laan van verhof 3 2231 BZ rijnsburg tel.: 01718-55911 "TtU&o Statu. 'n huis vol jonge mode voor ons filiaal in Leiden weken wij een Ze is attent, modegeuoelig en staat onze klanten graag bij met goede adviezen en tips. Haar wacht een afwisselende baan binnen een gezel lig verkoopteam. Interesset Stuur dan een schriftelijke sollicitatie of kom langs. TtCiiA Sta*H- Maarsmansteeg 4, 2311 EE Leiden tel.: 071 - 133982 vraagt: 1 voor 3 ochtenden in de week een voor het schoon en stofvrij houden van de apotheek. Schriftelijke sollicitaties aan Drs. B. van Leeuwen, Apotheker, Surinamestraat 7, 2315 XC Leiden. Tel. 071-214060. Swetterhage, e termijn een i leefgemeenschap voor 330 bewoners te Zoeterwoude, vraagt op korte Voor 36 uur per week, wa: (tb.v. muziekactivering) r vooralsnog op tijdelijke basis. Moeilijk om te kiezen! Dan stellen we ons graag aan je voor. De naam is Gemiva. Ons kenmerk is veelzijdigheid. Je vindt ons net zo goed in internaten als in gezinsvervangende tehuizen, dagverblijven, activiteitencentra, boerderijen, kortverblijftehuizen, begeleid zelfstandig wonen en logeerhuizen. Omdat daar behoefte aan is. Van ons mogen ze dat gerust zorg op maat noemen. Functie-informatie: De spelbegeleid(st)er houdt zich bezig met het ontwikkelen, voorbereiden en uitvoeren van aangepaste spel/snoezelactiviteiten. De spelbegeleid(st)er werkt voornamelijk met bewoners die door hun mate van handicap of gedragsproblematiek specifieke begeleiding vragen. Er wordt zowel individueel als in kleine groepjes gewerkt In deze functie wordt 8 uur gereserveerd tb.v. kortdurende projectmatige individuele hulpvragen. De spelbegeieid(st)er werkt samen met een collega van de vakgroep Spelbegeleiding. doelgroep te werken: Creativiteit flexibiliteit en een grote mate van zelfstandigheid: Een actieve bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de vakgroep. Wij vragen: Een HBO-J diploma of gelijkwaardig met ervaring in het zorgveld; Kennis en vaardigheden op het gebied van muziekactivering; Gemotiveerd zijn om met bovengenoemde Wij bieden: Een prettige werksfeer; Een grote mate van zelfstandigheid: Een salaris conform CAO-Ziekenhuiswezen FG 40. Voor informatie kunt u contact opnemen met Rex Otten, dusterhoofd Dagopvang (01715-92 08/tst 139). Op verzoek kan een uitgebreide vacaturemelding worden toegezonden. Schriftelijke sollicitaties voor 16 juni as. richten a; de dienst P&O van Swetterhage, Blankaartweg 2,2381 AD Zoeterwoude. ZORG VOOR MENSEN 4FÏ>METEEN VERSTANDELIJKE HANDICAP 'St. Ber nardus maalct er iv e r 1c van! St Bemardus bestaat uit een so matisch verpleeghuis voor 114 patiënten met een afdeling dag behandeling en een verzorgings tehuis voor 85 bewoners. n de huidige medewerker i.v.m. zwangerschapsverlof, vragen dministratief medewerker Functie-Informatie: Op de administratie worden behalve de financiële admi nistratie ook de salaris-, personeels-, bewoners- en patiëntenadministratie gevoerd. De werkzaamheden zijn gespreid over deze deelgebieden en omvatten o.m. het verzorgen van ziekmeldingen en registratie van het ziekteverzuim verza melen en bewerken van gegevens tb.v. de salarisadministratie verzorgen van de bewoners- en patiëntenregistratie invoeren van gegevens in de computer Functie-eisen: HAVO-diploma, eventueel aangevuld met het praktijkdiploma boekhouden een goede typevaardigheid. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze afwisselende functie kunnen worden ingewonnen bij de administrateur, de heer CSM. Disseldorp, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties st* bcrnordus kunnen worden gericht binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. Katholieke Stichting Huize St. Bernardus - Verzorgingstehuis, verpleeghuis, reactiverings- en dogbehandelingscentrum. "Het is goed iverlcen bij St. Bernardus, dus..." - Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden eat internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leldse publiek (114,000 inwoners} geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en at die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer laagdrempelig, apen at creatief. Vijf diensten en een bestuursbureau werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financiën. De 5 diensten in de Leidse organisatie zijn Milieu en Beheer, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Bouwen en Wonen en het Facilitair bedrijf. De dienst Milieu en Beheer, waar 350 medewerkers werken, is verantwoordelijk voor het integraal beheer van de infrastruc tuur van de Openbare Ruimte. Tevens draagt zij zorg voor natuur en milieu en het inzame len, afvoeren en verwerken van huishoudelijk en bedrijfsafval. Belangrijke doelstelling is, de zorg voor de Openbare Ruimte zo dicht mogelijk bij de burger te brengen door zoveel mogelijk wijkgericht te werken. De dienst bestaat uit vier sectoren: Milieu, Stedelijk beheer, Wijkbeheer en Ondersteu ning. Bij de afdeling afvalverwerking van de Sector Stedelijk beheer is een vacature van Teamchef v/m (voor 36 uur per week) Functie-informatie: Samen met twee andere teamchefs wordt leiding gegeven aan ongeveer 60 medewer kers, die belast zijn met de inzameling van huishoudelijk en bedrijfsafval en de behande ling van bijzondere afvalsoorten (klein chemisch afval, glas en papier, kadavers, huisontruimingen, ontsmettingsdienst). Taken: - geeft leiding aan 20 medewerkers; - draagt zorg voor een adequate werk organisatie; - stelt beleidsnotities op; - houdt werkadministraties bij en levert gegevens aan voor de begroting; - draagt zorg voor de middelen die voor de produktie noodzakelijk zijn; - onderzoekt binnenkomende klachten en handelt ze af; - coördineert en controleert bij toerbeurt marktdiensten (reinigen van marktterreinen na afloop markt) en gladheidsbestrijding; - maakt deel uit van in- en externe project- en werkgroepen. Functie-eisen: - HBO werk- en denkniveau; - flexibele instelling; - leidinggevende ervaring; - goede contactuele vaardigheden; - organisatorische en administratieve vaardig- - kennis op het gebied van afvalstoffen is een pré: - affiniteit met de werksoort; - bereidheid om buiten normale kantooruren te werken. Het salaris kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 5.545,89 bruto per maand bedragen bij een 36-urige werkweek (schaal 10). Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer W.M. v.d. Vlugt, hoofd van de sector Stedelijk beheer, telefoon 071 - 25 21 74. Rechtspositie Aanstelling geschiedt volgens de rechtspositie van de gemeente Leiden. Ter stimulering van de mobiliteit vindt aanstelling plaats in algemene dienst Na een proeftijd van één jaar volgt, bij goed functioneren, aanstelling bi vaste dienst Benoeming vindt plaats voor een bepaalde tijd in bovengenoemde functie. Na afloop van de overeengekomen periode zal opnieuw een benoeming voor bepaalde tijd in een passende functie plaatsvinden. Herbe noeming in dezelfde functie is ook mogelijk. De gemeente Leiden wil n leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 148, 2300 AC Leiden, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 93.0043. Dienst Milieu en Beheer

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 30