w ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN JOUW AUTOMATISERINGSKENNIS BEZORGT 100000 LOI-CURSISTEN EEN PROBLEEMLOZESTUDIE Langeveld NOORDWIJK badplaats hoofdanalist m/v personeelsfunktionaris Iemand die niet bang is om over een deukje meer of minder te praten. ZATERDAG 5 JUN11993 VAKATURES VAKftTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VaKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURFS VAKATURES VAKATURES iwetoon (071)161400 De Leidse Onderwijsinstellingen ken je natuurlijk. We vormen het grootste door de minister van Onderwijs en Wetenschappen erkende particuliere onderwijsinstituut. Jaarlijks melden zich ruim 100 000 cursisten bij ons aan voor beroepsopleidingen, algemeen vormend onderwijs of vrijetijdscursussen. De organisatorische, logistieke en administratieve verwerking van de talloze gegevens die voor een vlot studieverloop van al die cursisten van belang zijn, wordt voor een groot gedeelte begeleid en gerealiseerd door de afd. Automatisering en organisatie. Het Rekencentrum en de afdelingen Informatisering en organisatie en Systeemontwikkeling en programmering maken daar deel van uit. De vele activiteiten van de LOI worden grotendeels ondersteund door geautomati seerde processen. De afdeling Informatisering en organisatie heeft tot taak plannen en systemen te ontwikkelen om die processen zo efficiënt mogelijk te laten verlopen. Daarbij wordt, in nauw overleg met de gebruikers en uitvoerders van de systemen, sterk projectmatig gewerkt. Op dit moment is er volop werk aan de winkel. Daarom zijn we voor deze afdeling op zoek naar een: (beginnend) INFORMATIE-ANALIST Als informatie-analist (m/v) verricht je een gevarieerd aantal taken: - je doet vooronderzoek naar de noodzaak en effecten van veranderingen in de administratieve en logistieke organisatie - je begeleidt de daaruit voortkomende automatiserings- en organisatieprojecten vanaf het vooronderzoek tot en met de invoering - je maakt projectplanningen en rapporteert over de voortgang van die projecten - je verzorgt schriftelijke en mondelinge presentaties, en informeert de gebruiker over ingevoerde informatiesystemen - en ten slotte zorg je voor het opstellen, bewaken en onderhouden van vastgelegde procedures. Het is verantwoordelijk werk dat de nodige vakkennis vereist, en dat uiteindelijk tot doel heeft de 100 000 LOI-cursisten een probleem loze studie te bereiden. Om deze functie goed te kunnen vervullen, beschik je natuurlijk over goede contactuele eigenschappen en ben je in staat om in woord en op schrift je ideeën helder over het voetlicht te brengen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met: - een kritische en slagvaardige instelling - een leeftijd tussen 24 en 27 jaar - en met de nodige vasthoudendheid in het analyseren en oplossen van de vaak complexe problematiek. Je beschikt over een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO-BI of een AMBI-studie in de HS-richting, en over kennis van SDM. We bieden je een startersbaan in een plezierige werkomgeving met daarin een grote mate van zelfstandigheid. Uiteraard hoort bij een behoorlijke baan een behoorlijk salaris, maar ook in andere opzichten is de LOI een prima werkgever. Bovendien zijn de arbeidsvoor waarden zonder meer goed, met flexibele werktijden en een aantrekkelijke winstdelings- regeling. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken je schriftelijke sollicatie met uitgebreid curriculum vitae toe aan: LOI, Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp, t.a.v. de heer P.H.A. Vorwerk, Hoofd Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen Beschut Wonen is een divisie van Langeveld. Centrum voor psychiatrie. In Beschut Wonen verblijven 176 bewoners, die na een aantal psychische dekompensaties en vanwege hun chronisch psychiatrische problematiek, langdurig, soms blijvend een beschermd leefmilieu nodig hebben. Beschut Wonen omvat 41 woningen en een aantal gemeenschappelijke voorzieningen, zoals een buurthuis, eetcafé, winkel, gezondheids centrum (met wijkverpleging, prikpoli) ei Tevens is er een crèche voor kinderen van medewerkers. sekretaresse voor het management m/v voor 32 uur per week, verdeeld over 5 dagen. - voorbereiding, notulering en uitwerking van verga deringen; - telefoon- en postbehandeling; - typen van brieven, verslagen en korrespondentie; - archivering en dossierbeheer; - verrichten van registratieve werkzaamheden; - verstrekken van inlichtingen en ontvangen van Niveau aanduiding Van de sollicitanten verwachten wij; - een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een opleiding tot sekretaresse; - zowel een mondelinge als schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal; - een zelfstandige werkhouding; - een ruime ervaring in terminalgebruik en tekst verwerking. is De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Funktiewaardering Gezond heidszorg (FWG) in funktiegroep 40 (minimaal f 2.819,- en maximaal f 4.048,- bruto per maand bij een volledig dienstverband). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het v schijnen van deze advertentie richten a en Organisatie, met vermelding v Langeveld, de voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen in 6 divisies: Rijnstreek, Kast- en Bollenstreek, VerblIJfs- psycbiatrie. Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Lr zijn vestigingen in Noordwijk. Noordwijkerhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. gemeente Burgemeester en Wethouders van Noordwijk roepen t.b.v. de openbare scholengemeenschap "Northgo" voor Atheneum, Havo en Mavo sollicitanten op voor de funktie van 2e technisch onderwijs assistent m/v Bezoldiging zal vooralsnog plaats vinden met als maximum schaal 5 (B.B.R.A.). Aangezien Northgo een scholengemeenschap in opbouw is, is doorgroei op termijn mogelijk. funktiebeschrljving: 1Demonstreren van proeven en assisteren bij de praktika, alsmede de voorbereiding hiervan, m.n. bij de vakken biologie en scheikunde. 2. Verrichten van beheers-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan de praktika-apparatuur 3. Geven van adviezen inzake de aanschaf van instrumenten en hulp middelen 4. Overige werkzaamheden Een volledige weektaak is beschikbaar. Opleiding: In eerste instantie wordt gezocht naar kandidaten die een amanuensis opleiding gevolgd hebben of die een opleiding gevolgd hebben tot biolo gisch/chemisch laborant. Schriftelijke sollicitaties, met opgaaf van referenties, binnen een week te zenden aan de rektor, de heer R.J. Olieroock, Duinweg 13 A, 2202 RB Noordwijk De Stichting Katholiek Onderwijs Leiderdorp/Zoeterwoude Meerburg vraagt voor de basisschool Bemardus te Zoeterwoude een leerkracht voor groep 1 -2 voor 16 uur 25 minuten per 2 sept, tot 20 dec. wegens zwangerschapsverlof. De invulling vindt plaats donderdag en vrijdag. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de doelstell ingen van het katholiek onderwijs onderschrijven. Voor deze vacature loopt nog de TWAO procedure. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Rob v.d. Meer, adjunkt-direkteur van de school. Tel.: 071 -893578, privé 071 -614263. Sollicitatiebrieven met opgave van referentie en curriculum vitae binnen 2 weken opsturen naar Basisschool Bemardus t.a.v. de hr. R. v.d. Meer Kooikerspad 2 2382 EA Zoeterwoude In het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium worden alle dagelijkse en specialistische bepalingen verricht die in een academische setting vereist zijn. De afdeling bestaat uit de volgende secties: - automatenlaboratorium; - manueel laboratorium; - laboratorium voor hematomorfologie en celmerkertypering; - stollingslaboratorium. Bij het laboratorium voor hematomorfolo gie en celmerkertypering is een vacature voor de functie van vac.nr. 93.T.09.22.LD voor 32 uur per week, wellicht op termijn uit te breiden tot 38 uur per week. Op dit specialistische laboratorium wordt de morfologie van bloed en beenmerg beoordeeld met, indien nodig, aanvullend onderzoek, zoals cytochemie en cel merkertypering d.m.v. o.a fluorescentie technieken en flowcytometrie. Taken: - dagelijkse leiding en organisatie van de sectie Hematomorfologie en Celmerker typering; - microscopische beoordeling van bloed en beenmergpreparaten; - uitvoeren van celmerkertyperingsonder- zoek o.a. met fluorescentiemicroscopie en FACS; - onderwijs aan analisten, arts-assisten ten, internisten in opleiding tot hemato- loog etc.; - deelname aan werkgroepen t.b.v. de diagnostiek in het kader van landelijke en internationale samenwerking; - het verrichten van achterwacht Functie-eisen: - opleiding HBO/HLO; - managementopleiding; - ruime ervaring op het gebied van de beenmergdiagnostiek en celmerker typering; - aantoonbare leidinggevende en organi satorische kwaliteiten; - ervaring met fluorescentiemicroscopie en/of FACS strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal f 4.580,- bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. G.J. den Ottolan- der, chef de laboratoire (071 - 26 25 06), dr. J.C. Kluin-Nelemans, stafmedewerker (071 - 26 22 88) of door mw. J.LE. Paauwe. coördinerend hoofdanalist (071 - 26 22 22). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. verpleeghuis leythenrode" „leythenrode" in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reaktiveringscentrum. met een kapaciteit van 160 bed den. Er zijn vijf verpleegafdelingen. elk met 32 bedden. De vijf afdelingen zijn verdeeld in vier somatische en een psycho geriatrische afdeling. In 1994 zal worden gestart met nieuwbouw ten behoeve van uitbreiding van psychogeriatrische zorg verlening. waardoor de kapaciteit zal toenemen van 160 naar 180 bedden. Op alle afdelingen staal de bewonersgerichte benadering centraal. Dat betekent een kleinschalige en methodische zorgverlening. Aan nieuwe ontwikkelingen wordt in „leythenrode" veel ruimte geboden. In leythenrodewerken ca. 270 mensen. De afdeling Personeelszaken bestaat uit een fulltime personeelsfunktionaris en een medewerker personeels zaken. Naast de beheersmatige ondersteuning is uitdrukkelijk sprake van beleidsmatige en managementon- dersteunende dienstverlening. Deze omvat zowel personele als organisatorische vraagstukken. De verant woordelijkheid voor het uit te voeren personeelsbeleid is gedelegeerd naar het lijnmanagement. Door hqt vertrek van de huidige funktionaris hebben wij per I september a.s. een aantrekkelijke maar ook veel- eisende'baan aan te bieden, te weten Uw baan U Sit verantwoordelijk voorde gang van zaken bin nen tie afdeling Personeelszaken en ressorteert onder de algemeen direkteur. U adviseert het management zowel beleidsmatig als in uitvoerende zin. De alge meen direkteur, dienst- en afdelingshoofden doen ook een beroep op u voor advies en ondersteuning bij de uitvoering van het personeelsbeleid. U leidt het u toegewezen personeelsbeheer in goede banen en voor vragen omtrent het personeelsbeleid kunnen medewerkers bij u terecht. Wij vragen U beschikt over een HBO-diploma Personeelswerk en hebt daarna 3-5 jaar ervaring opgedaan als zelf- lnformatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze funktie kunt u contact opnemen met de heer H. de Kleine, algemeen direkteur, telefoon 071- 899242. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u standig werkend personeelskonsulent in de gezond heidszorg. U bent bekend met beleidsmatige en organisatorische vraagstukken. Trefwoorden zijn resultaatgerichtheid, flexibiliteit en op verschillende niveaus kunnen meedenken en meewerken. U hebt een dienstverlenende instelling en bent tussen de 30 en 40 jaar. Wij bieden Een salaris overeenkomstig de zwaarte van de funk tie. De funktie is ingeschaald in funktiegroep 55. U heeft ruime mogelijkheden om uzelf te ontplooien. De kleine afdeling en onze organisatie staan garant voor informele verhoudingen met ruimte voor humor. binnen 10 dagen sturen naar verpleeghuis .leythenrode" t.a.v. het direktiesekretariaaL Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp De selektiegespreksronden zijn gepland in week 25. interkerkelijke stichting tot verzorging en verpleging van langdurig zieken De VOC is het landelijk opleidings- en exameninstituut voot de carrosseriebranche. Vanuit de hoofdvestiging in Sassenheim verzorgt het instituut In geheel Nederland o.a. opleidingen in het kader van het leerlingwezen, bij en omscholingscursussen en scholing voor (aanstaande) ondernemers. Deelnemers en docenten ontmoeten elkaar voor theoretische An praktische training in één van de zeven over het land verspreide cursuscentra. is van harte welkom op de afdeling Cursussen in onze vestiging in Sassenheim Want voor het voorbereiden en verzorgen van trainingen in autoschadeherstel, het ontwikkelen van lesmateriaal en het bijhouden van alle technische ontwikkelingen, hebben wij plaats voor een creatieve en zelfstandige TRAINER SCHADEHERSTEL M/V Van de nieuw aan te stellen collega verwachten wtj naast vanzelfsprekende didactische vaardigheden en een ruime ervaring In het schadeherstelbedrl|f: een opleiding op MTS-nlveau (of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring). reddctionele vaardigheden. enige kennis van de Engelse en Duitse toal: een leeftijd van ca. 30 Jaar. Ervaring met Audatex is een pré. Uw reoctte Deskundigen die er plezier in scheppen hun uitgebreide vakkennis over te dragen aan anderen, geven wij graag een kans. Zij kunnen hun sollicltatlebnef en curriculum vttae binnen 10 dagen na het vetschUnen van deze advertentie richten aan de directie van de Stichting VOC. Postbus 294.2170 AG Sassenheim Nadere Informatie omtrent de functie kan verstrekt worden door de heer H.C. Bos. tel.: 02522-66265.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 27