Weekend aanbieding van Perry Sport, De paden op, de lanen in DINSDAG 1 JUNI 1993 AFDRUKKEN FOTO S gratis 9x13 cm onto™ ■■■■lifjgiflSm U.Lc rn^t Perry Sport vindt u in: Alkmaar, Almelo, Almere-Stad, Alphen aan den Rijn, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam (3x), Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Breda, Dordrecht, Ede, Eindhoven. Emmen, Enschede, Goes, Groningen, Den Haag, Haarlem, Hasselt (België), Heerlen, Hilversum, Hoorn, Leeuwarden, Leiden, Leidschendam, Maastricht, Nijmegen, Rijswijk. Roosendaal. Rotterdam. Sliedrecht, Tilburg, Utrecht. Veenendaal, Venlo, Wijnegem (België), Zaandam, Zoetermeer en Zwolle. Wed.(17)2 kind dakloos w. sl zkt. m. spoed oj vang, liefst bo rijke omgeving. op, Over de hele wereld wor den miljoenen dieren met de dood bedreigd. Oorzaak: de lichtzinnige manier waarop we met onze natuur omgaan. We mogen de dieren en onze kinderen niet het slacht offer laten worden van onze "welvaartshonger". Doet u dus mee met die 340.000 andere Nederlanders? Doet u mee om onze aarde weer leefbaar te maken? Leefbaar voor u,«.e dieren. Leefbaar voo )nze kinderen. WWF GEEF OM DE TOEKOMST. Maar waar naar toe Daarop geeft onze vakantiebijlage een frank en vrij antwoord Tips voor korte trips. Ideeën voor een langere doe-vakantie of een lekker lui leven en alles wat daarbij hoort Wij kennen enkele lezers, die zelfs beweren; geen vakantie zonder vakantiebijlage! Persoonlijk vinden wij dat wat overdreven, dat is zeker. Bovendien komen ze nog wat anders tegen, n.L uw advertentie. Kent u een gunstiger moment? En geloof maar, dat ze 'in the mood'zijn. Wat doet u dus? Juist, u belt onze vakantieman (nee, niet die van de TV) en reserveert uw advertentie in de vakantiebijlage van vrijdag 11 juni a.s. Informeer ook eens naar de voordelige doorplaatsingstarieven van onze huis-aan-huisbladen. Prettige vakantie-omzet! L

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 30