b/ SERVICE teamleid(st)er gynaecologie/verloskunde A PflES NEDERLAND bv Huishouden op rolletjes? A 'Hl Electrolux SERVICEMONTEUR Wij willen ons graag even voorstellen aan een relatiebeheerder particulieren. bv allround koeltechnisch service-monteur m/v vAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 Diaconessen/luis Leiden Het Diaconessenhuis, met 314 bedden en ruim 700 medewerkers, is een algemeen zieken huis met een regionale funktie. Vrijwel alle specialismen zijn er vertegen woordigd. Voor optimale patiënten zorg is een goede werk sfeer met korte kommunikatielijnen een voorwaarde. Daarom staan naast de patiënten ook de medewerkers in het beleid centraal Het ziekenhuis, aan de rand van Leiden in een groene omgeving, ligt op loopafstand van het station. Nieuwbouw van het beddenhuis en een aan tal andere afdelingen is in voorbereiding. Het is ons gebleken dat het niet eenvoudig is om een geschikte kandidaat te vinden. Waar zijn ze? Wij bieden een prettige werksfeer, van jou verwachten wij enthousiasme. Wie durft de uitdaging aan om ons team te komen versterken als Afdelingsinfo: De afdeling bestaat uit 27 bedden en 3 verloskamers. De teams zijn verdeeld in de unit gynaecologie/zwangeren en kraam/verloskunde. De teams en de teamleid(st)er rouleren over beide units. Wij werken volgens een patiëntgericht systeem d.m.v. kamertoewijzing, wat een positieve invloed heeft op de betrokkenheid van het verpleegkundige team. Funktie-info: De volgende taken behoren o.a. tot de funktie-inhoud: geeft leiding aan een team en participeert in de zorg levert een bijdrage aan het afdelingsbeleid neemt deel aan diverse besprekingen en overlegvormen draagt verantwoording voor de begeleiding van leerling-verpleegkundigen toont initiatief t.a.v. nieuwe ontwikkelingen levert een bijdrage aan een v goede werksfeer. Funktie-eisen: diploma A-verpleegkundige of HBO-V aantekening gynaecologie/obstetrie en recente werkervaring in het specialisme kader- of managementopleiding of studerende hiervoor enige ervaring in het leiding geven goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeids voorwaarden De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag en een weekendienst per maand. Het salaris is conform de FWG inge schaald in funktiegroep 50. De overige arbeidsvoorwaarden zijn ook volgens de CAO-ziekenhuiswezen. Voorts beschikt het ziekenhuis over interne huisvestingsfaciliteiten. Info: Voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevrouw M. Schoneveld, etagehoofd, telefoon 071 178178, pieper 7104 of bij de heer F.W. Trouw, sektor-personeelsfunktionaris, telefoon 071 -178458. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan "Het Diaconessenhuis", Houtlaan 55,2334 CK Leiden, ter attentie van de afdeling personeelszaken, onder vermelding van het vakaturenummer P37-40. Christelijke Vereniging Het DiaconessenhuisHoutlaan 55, 2334 CK Leiden, jéÊi Paes Nederland Is een zelfstandig opererende onderneming gevestigd te Zoeterwoude Het inmiddels bijna 60jaar bestaande bedrijf heeft een traditie opgebouwd als leverancier van geavanceerde instrumenten voor medische en technische toepassingen Het aantal werknemers bedraagt op dit moment opgebouwd als leverancier van geavanceerde instrumenten voor medische en technische toepassingen i personen Het grootste deel is werkzaam in de techniek en technische ondersteuning De aktiviteiten van Paes Nederland zijner constant op ge "fhtjmtessionele systemen te leveren van de hoogste kwaliteit ondersteund door hoogwaardige persoonlijke advisering e groeiende vraag naar onze instrumenten willen wij in contact komen rr-' w. >f ambitieuze kandidaten v< MEDEWERKSTER VERKOOP MEDISCHE END0SC0PIE HULPINSTRUMENTEN M/V Part-time 20 uur per week) Functie-inhoud Na een gedegen interne opleiding wordt het uw belangrijkse taak vanuit ons verkoopkantoor telefonisch de kontakten met onze afnemers te intensiveren en algemeen commerciële aktiviteiten te verrichten. Uw werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit: - orderverwerving en bewaking - het maken van afspraken voor commerciële buitendienstmedewerkers - afhandeling van binnenkomende telefoongesprekken - verzorging van catalogi - ondersteuning bij het uitbrengen van mailingen Functie-eisen Voor deze gevarieerde en zelfstandige functie willen wij graag in kontakt komen met personen die aan de volgende gestelde voorwaarden voldoen: - commercieel inzicht - ervaring in een dergelijke functie - goede telefoonstem - servicebewustheid - leeftijd tot 35 jaar - woonachtig in de regio Leiden Wat mag u verwachten? Bovengenoemde vacatures zijn zelfstandige functies met veel ruimte voor eigen initiatief, een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pensioen etc. Solliciteren Bent u geïnteresseerd in een van bovengenoemde functies, schrijf dan een korte brief met daarin vermeld uw motivatie en een beknopt Curriculum Vitae naar de heer H. Braat, Paes Nederland bv, Industrieweg 44; Postadres: Postbus 18, 2380 AA Zoeterwoude-Rd. Voor meer informatie kunt u ook bellen: 071-450860. COMMERCIEELMEDEWERKER LAB0RAT0RIUM-APPARATUUR M/V Als zelfstandig commercieel medewerker bent u mede verantwoordelijk voor de telefonische kontakten met onze afnemers. Na een gedegen inwerkperiode moet u in staat zijn voor onze produktgroepen microscopen, industriële endoscopen en beeldanalyse apparatuur telefonisch orders aan te nemen c.q. te verwerven, produkttechnische adviezen aan de gebruikers te geven en de daarmee samenhangende administratieve zaken naar behoren af te werken. In deze functie fungeert u ook als contactpersoon tussen de klant en onze commerciële buitendienst medewerkers. Daarnaast ondersteunt of verzorgt u promotionele aktiviteiten ten behoeve van de laboratorium groep, zoals kursussen, mailingen en produktpresentaties. Functie-eisen - uitstekende contactuele en commerciële vaardigheden - opleiding MBO-niveau - bij voorkeur enige jaren ervaring in een soortgelijke functie - rijbewijs B - leeftijd!25jaar - optische kennis geldt als een pré OLYMPUS U bent in staat de huishouding bij een ander gemakkelijk over te nemen. U heeft aandacht voor mensen en een flexibele instelling. Wij zenden u graag uit als gezinshulp. Er zijn parttime en fulltime mogelijkheden. Informatie bij Anne Martine van Veen, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. ■v randstad uitzendbureau Beroepencollege Rijnmond Louise de Colignylaan 2, Postbus 48, 2220 AA Katwijk, Telefoon 0I718-13128 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs w.o. Beroepson derwijs te Katwijk roep sollicitanten op voor de volgende vacatures per 1 augustus 1993 van een DOCENT (m/v) Verzorging Wiskunde/Natuurkunde 15 uur 28 uur Beroepencollege Rijnmond is een Christelijke school met meer dan 1000 leerlingen en afdelingen V.B.O. en I.V.B.O. De sollicitanten moeten instemmen met de grondslag van de Vereniging en de Christelijke identiteit van de school. Volgens de Tijdelijke Wet Arbeidsbemiddeling Onderwijs (T.W.A.O.) genieten zgn. wacht gelders uit R.B.A.-Rijnstreek voorkeur bij een evt. aanstelling, mits wordt voldaan aan ge stelde eisen betreffende bevoegdheid en identiteit. Inlichtingen worden verstrekt door de heer L.P. van der Hooft, directeur, tel. 01718-13128 (school) of 02522-31579 (privé). Sollicitaties binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het bestuur van bovengenoemde Vereniging, Postbus 48,2220 AA Katwijk. ELECTROLUX BEDRIJFSKOELING B V Electrolux Bedrijfskoeling B.V. is aktief op het gebied van commerciële bedrijfskoe- ling. Binnen het levensmiddelenkanaal, horeca- en cateringbedrijven is zij een marktleidende toeleverancier van koel- en vriesmeubelen en -installaties. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij een: Funktie-inhoud: Na een inwerkperiode zult u verantwoordelijk zijn voor het ver lenen van goeae en snelle technische serviceverlening aan onze koel- en vnesapparatuur. Funktie-eisen: - MTS/LTS elektrotechniek en aanvullende koeltechnische Geboden wordt: - ervaring op koeltechnisch gebied - rijbewijs B - leeftijd tot plm. 35 jaar bedrijfsauto een zelfstandige buitendienstfunktie Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer R. Groeneweg, tel. 03450-44444 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Electrolux Bedrijfskoeling B.V. Afd, P O, Postbus 40,4100 AA Cufemborg De Rabobank kent u natuurlijk al. Maar kent u ons ook als werkgever? Als bank die graag werkt met mensen uit de buurt? Misschien nog niet goed genoeg. En daarom willen we ons graag even voorstellen. De Rabobank Leiderdorp is, net als alle andere Rabobanken, een typisch plaatse lijke bank met een coöperatief karakter. Dat betekent simpelweg dat we een sterke band hebben met wat zich in onze buurt afspeelt. En dat we het belang van onze cliënten altijd vooropstellen. Of dat nou particulieren, bedrijven of instellingen zijn. En wat die belangrijke categorie klanten betreft, komt u in beeld als relatiebeheerder particulieren in Leiderdorp. U bent als het ware een van onze particulie re relaties. Vooral als beleggingen en credit- gelden aan bod komen (produktspecialis- me), maar ook in geval van financieringen en verzekeringen. Dat houdt in dat u met kennis van zaken en met flair hun belangen behartigt. Rabobank. En met inzet van dezelfde kwaliteiten poten tiële relaties benadert. Taken waarin u overigens bekwaam wordt bijgestaan door het team baliemede werkers en twee collega-relatiebeheerders. Creativiteit, commerciële feeling en zakelijkheid zijn de basiskwaliteiten waarover u beschikt. Een opleiding op MEAO/HEAO- niveau en vaktechnische studies, zijn de troeven waarmee u zich kandidaat stelt. Heeft u ervaring in een soortgelijke functie? Dan willen we graag snel met u (m/v) van gedachten wisselen. Onder meer over een premievrij pensioen en uw verdere doorgroeimogelijkheden. Stuur uw brief binnen tien dagen naar de directie van de bank, Postbus 32, 2350AA Leiderdorp. Of bel eerst even voor meer informatie met de heer A.M. van Vliet, hoofd particulieren. Hij is te bereiken op (071) 45 47 12. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Rabobank 9 Aangi enaam. Visser Smit Hanab voert werken uit op het gebied van gas- en waterleidingen, kabels, installatiebouw, stadsverwarming, wegkruisingen en zinkers. Voor onze vestiging te Valkenburg (ZH) zijn wij op zoek naar een Administratief medewerker m/v die belast zal worden met alle voorkomende admini stratieve werkzaamheden. Voor deze funktie denken wij aan een kandidaat met: - een basisopleiding H.A.V.O. en - een M.E.A.O. diploma administratieve richting. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de afdeling Perso neel Organisatie, de heer J.H. Sip, telefoonnummer 01718-71941. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onder staand adres ter attentie van de afdeling Personeel Organisatie. Visser Smit Hanab Postbus 5, 2235 ZG Valkenburg (ZHj TECHNISCH BEHEER EN ONDE TECHNISCH BEHEER EN ONDERHOUD Bredewater 24, Postbus 220,2700 AE Zoetermeer. BS SERVICE bv, de snel groeiende organisatie op het gebied van Technisch Beheer en Onderhoud binnen de installatiegroep Van Buuren-Van Swaay B.V. zoekt, voor de regio Leiden een Zijn/haar taak zal bestaan uit: het onderhoud verzorgen aan klimaat- en koeltechnische installaties. Wij zoeken kandidaten met: koeltechnische ervaring c.q. ervaring met reviseren van compressoren, motoren etc. algemene ervaring met elektrotechniek vooropleiding LTS/MTS. Telefonisch kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling Personeels zaken, telefoon 079-710 710. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Van Buuren-Van Swaay B.V, Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 31