'Dit kan toch helemaal niet?' I Kiene even in andere wereld PSV hoopt op stuntje Meijer Sport Theo de Bruin komt BS Leiden versterken :tu& Vedetten in Giro vallen vergeefs aan DINSDAG 25 ME11993 8 ONDERWATER. 071-1 Cantelberg op non-actief gesteld bunnik» Het bestuur van het Nederlands Handbal Verbond heeft gisteren besloten bondscoach Guus Cantelberg met onmiddellij ke ingang op non-actief te stellen. De reden is een dispuut van de Limburger met het bestuur over de onderbrenging van zijn mannenploeg voor de kwalificatiewedstrijd van het EK in Nieu- wegein tegen Israël. Er bestonden reeds lange tijd spanningen tussen het NHV en Cantelberg. Deze leidden reeds tot een ont slagaanvraag per 1 augustus van dit jaar. Assistent-trainer Harrie Weerman zal voor de komende twee interlands (Israël 27 mei en Griekenland 31 mei Leeuwarden) de mannenploeg coachen. Irene Eijs toch in dubbeltwee Duisburg Irene Eijs zal voor de wereldkampioenschappen roei en in Roudnice (Tsj) met Eeke van Nes een duo vormen in de dubbeltwee. Zij heeft dit besloten na de wereldbekerwedstrijd skiff in Duisburg, waar zij in de finale als vijfde eindigde. On danks dit resultaat besloot de Wassenaarse roeister toch over te stappen in de dubbeltwee, omdat zij dan betere medaillekansen heeft. Fraaie zeilwinst Bob Smolders leiden Bob Smolders heeft het afgelopen weekeinde op de Bo- demsee bij Markelfingen een fraaie overwinning geboekt tijdens de open Duitse kampioenschappen in de Contender-klasse. De 31-jarige Leiderdorpse zeiler versloeg onder meer de Duitse fa voriet Thomas Kübler. Van der Vliet verrassende leider in Olympia 's Ronde LEIDEN GERRIT-JAN V BASKETBALMEDEWERKER Met het sluiten van de over schrijvingstermijn in de basket- baltopsportliga is tegelijk ook de crisis bij BS Leiden bezworen. De club uit de promotiedivisie, waarvan het voortbestaan op niveau twijfelachtig leek door onvoldoende financiële midde len, heeft op tijd sponsors kun nen aantrekken. En met de sponsors ook een sterke aan winst. Theo de Bruin komt de gelederen versterken. De 25-ja- rige 2.05 meter lange center speelde vorig jaar voor Canadi ans in de eredivisie. Voor het overige blijft BS Leiden vrijwel in tact. René Paulides en Antho ny van Eijck zijn de enigen die vertrekken. Paulides is geheel gestopt en van Eijck zoekt zijn geluk hogerop bij ofwel Rotter dam of Zwijndrecht dat volgend jaar debuteert in de eredivisie. Coach Tiemen Winkel die zijn vertrek had aangekondigd is be reid gevonden nog een jaartje aan te blijven. BS Leiden kampt overigens nog met een klein te kort, maar manager Hennie Nijssen hoopt binnenkort de laatste benodigde gelden bin nen te halen. Van Veen De bij Den Helder ontslagen Jeroen van Veen heeft inmid dels getekend bij Akrides. De 22-jarige Leidenaar komt daar in het gezelschap van Erik Huy- bens. De Leiderdorper verleng de op het laatste moment zijn verbintenis met de Haarlemse club, waar voormalig Leiden- coach Bert Samson de scepter zwaait. Henk-Jan Piket deed dat niet. De Leidenaar kan zijn werk niet meer combineren met bas ketbal op topniveau. De 23-jari- ge Eelco Derks, die in zijn jeugdjaren bij BVO Alphen speelde, tekende een contract bij Den Helder. De Waddinxve- ner spendeerde de laatste vijf jaar in Amerika op een college in Missouri. In de vrouweneredivisie is BV Lisse het slagvaardigst geweest. Naast het aantrekken van coach Roy Emanuels, die de vertrek kende Peter Lapidaire opvolgt, komen Annet Keur (29) en Ka rin Stiefelhagen (24) in zijn kiel zog mee. Het trio komt van Voorburg, twee jaar geleden nog landskampioen, dat zich te rugtrekt uit de eredivisie. Vooral Annet Keur is een aanwinst. De 113-voudige international werd dit jaar nog tot beste center van Nederland uitgeroepen. Lapi daire gaat overigens de mannen van Lisse, die in de eerste divi sie spelen, coachen. Het rennerskwartier van Olympia's Ronde door Ne derland, gisteren voor de vierde etappe in Valken burg neergestreken, leek wel wel een slagveld. VALKENBURG FRED SEGAAR GPD-VERSLAGGEVER In het Limburgse vakantiestadje druppelden de amateurs bijna één voor één het kampement binnen. Leeg, aangeslagen, soms verwond, maar allemaal vol verhalen over de gebeurte nissen in de 180 kilometer lange rit. Het slagveld overziend wa ren er twee winnaars. Raymond Thebes, de man van de dagze ge, en Marcel van der Vliet, de Hagenaar in dienst van het Leidse Casba die tot ieders, maar vooral z'n eigen verras sing, na afloop het leiderstricot mocht aantrekken. Pelle Kil, tot voor gisteren klassementsaanvoerder, kwam ten val en verloor maar liefst 22 minuten. Maar er waren veel meer verliezers, hele horden zelfs. Tot die groep behoorde ook Harm Jansen, in de sprint door Thebes geklopt. Hij speel de zijn rol het meest geloof waardig. De Delftenaar had zijn twee de etappewinst (hij won eerder in Goor) zien gloren, toen hij vijftien kilometer voor het einde in gezelschap van Thebes en de Litouwer Ciplijauskas op de fi nish afstormde. „Thebes had me verdomme gezegd dat ik mocht winnen. Wat een glui perd, wat een min mannetje. Hij zei dat-ie met moeite kon bijblijven. Ik heb constant op kop gereden. 'Vertrouw me, ver trouw me', smeekte hij bijna. 'Je mag echt winnen'. Wat een rotstreek is dit. Als ik hem in m'n handen krijg..." Niet zeuren Maar Thebes was al opgeno men in het veilige beschutting van het Koga-kamp, waar ze minzaam lachen om renners die zich in de koers een loer la ten draaien. Ze hebben voor dat kaliber-coureurs slechts een minzame grijns over. „Hij moet niet zeuren", sprak Thebes, 24 jaar en voor het tweede seizoen in dienst van de ploeg van Eg- bert Koersen. „Ik was vandaag gewoon de sterkste". Maar waarom zou Jansen liegen? „Dat weet ik niet. Misschien voor de publiciteit. Hij trekt nu iedereen naar zich toe. Ik denk dat hij het daarom doet. Verder zeg ik er geen woord over." Het trio, van wie de Litouwer zich 'door taalproblemen' (al dus Jansen) niet met de 'be sprekingen' in de laatste kilo meters had bemoeid, bleken bij aankomst een ware ravage te hebben aangericht. Den Braber (4de), De Vries, Appeldoorn en Vaessen konden de schade met 14 seconden nog redelijk be perkt houden. Knaven, die in gezelschap van een groep van zeven renners 32 tellen moest toegeven, mocht evenmin mop peren. In de slipstream van de Koga- kopman bleek Marcel van der Eltingh en Koevermans stellen teleur PARIJS «ERIC DE BIE GPD-VERSLAGGEVER De Nederlandse vertegenwoor digers openbaarden zich giste ren op Roland Garros bepaald niet als ochtendmensen. Het kwartet Eltingh/Koevermans- /Kiene/Rottier, dat tijdens de openingsdag van de open Fran se tenniskampioenschappen vóór het middaguur de baan op werd gestuurd, kon zich rond lunchtijd afvragen wat er was misgegaan. Maar nadat de ver zadigde toeschouwers hun eten hadden laten zakken, serveer den Richard Krajicek, Nicole Muns-Jagerman en Miriam Oremans het Oranje-legioen toch nog een smakelijk dessert. Zij versloegen respectievelijk Christian Bergström, Michelle Jaggard-Lai en Rika Hiraki. Voor Richard Krajicek was het tijdens zijn eerste partij in Pa rijs, die hij met 7-5, 6-3, 7-5 vrij simpel won, weer even wennen. „De Australian Open dateert al weer van vier maanden geleden en spelen op een Grand-Slam- toernooi blijft iets speciaals." Ondanks problemen met zijn service in de beginfase (in totaal tien dubbele fouten) keek de Hagenaar niet ontevreden te- „Alles wat de laatste tijd moeizaam liep, ging vandaag goed. De afgelopen maanden liep ik vooral te klooien met mijn volley. Nu heb ik er geloof ik niet eentje gemist. Alleen van mijn service werd ik een beetje gek. Ik kon maar niet in mijn ritme komen". Vanaf het midden van de tweede set draaide de opslag van Krajicek beduidend beter. Bergström werd er soms wan hopig van. In het derde, en laatste part, liet de Zweed nog even zijn tanden zien. Bij 5-5 verloor hij echter toch zijn ser vicebeurt, waarna hij met een onbehouwen beweging zijn racket in het publiek slingerde. Het kwam Bergström, die na af loop de geraakte toeschouwer nog wel het 'projectiel' schonk, op een waarschuwing te staan. Krajicek maakte het karwei be heerst af en kon zich gaan voor bereiden op zijn volgende te genstander: Olympische kam pioen Mare Rosset uit Zwitser land. Pittig „Dat zal pittig worden", voor spelde Nederlands hoop. „Maar het wordt nu echt tijd om eens door te stoten. Het liefst doe ik dat natuurlijk tijdens een Grand-Slamtoernooi. Het is dan wel zaak dat ik geen fysieke pro blemen krijg. In vergelijking met vorig jaar (toen hij in de derde ronde van de open Fran se vanwege een pijnlijke schou der geen partij was voor Diego Perez, red.) voel ik me nu in elk geval sterker", aldus Krajicek, die zonder zijn begeleider Ted Troost in Parijs is neergestre ken. De Rotterdamse haptonoom maakt momenteel in het gezel schap van zijn andere 'dure' klanten, Marco van Basten en Ruud Gullit, de voorbereiding van AC Milan op de Europacup I-finale tegen Olympique Mar seille mee. „Maar als ik Ted no dig heb, staat hij binnen een paar uur voor mijn neus", aldus Krajicek. Voor de andere Nederlandse mannen die gisteren in actie kwamen, verliep het heel wat minder voorspoedig. Eltingh liet in de tweede set van zijn partij tegen de Rus Andrej Tsjesnokov de kans liggen om op 4-0 te ko men en zakte vervolgens als een plumpudding in elkaar: 4-6, 6-7 (6-8), 1-6. „Daar baalde ik be hoorlijk van sprak de Heerde- Monique Kiene zette de Spaanse favoriete Arantxa Sanchez-Vicario in de tweede set flink onder druk. „Het was een leuke ervaring." FOTO ARCHIEF naar later. „In de eerste twee sets was ik duidelijk de betere, maar ik verprutste te veel kan sen. Ik had vandaag gewoon moeten winnen". Eltingh kreeg in de 'baalhoek' even later gezelschap van Mark Koevermans. De Rotterdammer worstelde zich de afgelopen da gen door de kwalificaties en achtte zich vooraf niet kansloos tegen de Australiër Todd Wood- bridge. „Hij speelde echter te goed. Ik heb alles geprobeerd, maar ik kreeg geen kans", mop perde Koevermans, die in drie sets'(4-6, 4-6, 2-6) aan de kant werd gezet. Kiene Bij de vrouwen moest zowel Stephanie Rottier als Monique Kiene buigen voor een geplaats te speelster. Rottier verloor kansloos met 3-6, 4-6 van de Duitse Sabine Hack, de num- Vliet zowaar naar de eerste plaats in het klassement te zijn gereden. Hij nam het leiderstri cot over van Pelle Kil, die al na 50 km pardoes tegen het betu- me was gekwakt. „Het peloton was net in stukken gevallen," jammerde de pechvogel na af loop. „De meeste jongens van onze ploeg zaten voorin. Er was niemand die wilde meewerken om aansluiting te krijgen. Wat een shitdag." De man met de naam van een strandjutter kwam op 22 minu ten binnen, in gezelschap van Allard Engels, nog zo'n slachtof fer van de selectieve strijd door het Limburgse heuvelland. Geschaafd De vorst van de voorjaarsklas siekers was in het begin van de bewogen etappe eveneens ten val was gekomen. Zijn rechter dij en beide ellebogen waren geschaafd. Hij was nauwelijks in staat de toedracht van zijn dui keling te vertellen. Hij smeekte slechts om verzorging. Rob Compas was eveneens gevallen. De Nederlandse kampioen was in de kant gereden door notabe- ne een jurywagen. Hij zat onder de schaafwonden. Beiden gaan vandaag, wanneer de rit naar Zottegem wacht, vermoedelijk toch weer van start. AJ met al kregen de volgers gisteren een wedstrijd voorge schoteld waarvan er te weinig worden verreden in Nederland. De eerste echte zware etappe - met de Bemelerberg, twee keer de Cauberg en nog diverse an dere kuitenbijters - maakte van Olympia Ronde een selectieve strijd. Heel anders dan het se- condenspel in de eerste dagen, waarin ook mindere goden zich konden mengen. Maar gisteren golden de harde wielerwetten. 'Wie niet goed is, is gezien'. Dat Marcel van der Vliet zich onder de elite van het amateur peloton schaarde, was een ver rassing. Voor zijn sponsor, voor zijn collega-renners, maar voor al voor de croupier-in-opleiding zelf. Na de huldiging lachte hij van oor tot oor. „Ik heb weliswaar de Ronde van Limburg gewonnen, maar dit had ik toch nooit verwacht- ...Dat ik nu leider ben. Dat kan toch helemaal niet?" Waarna hij apetrots aan het paarse lei derstricot plukte. „Staat wel aar dig, hè. Deze trui zal best mo raal geven. Heb ik ook nodig, want het wordt nog verschrik kelijk zwaar." De vedetten van de Giro heb ben klassementsleider Moreno Argentin gisteren vergeefs aan de tand gevoeld. Claudio Chiap- pucci, Gianni Bugno, Franco Chioccioli en Miguel Indurain deden aan het slot van de twee de etappe een aanval op de rose leiderstrui. Argentin hield stand, terwijl zijn landgenoot Adriano Baffi de overwinning inpikte. Overigens pas na bestudering van de finishfoto. De slotfase van de aanvanke lijk rustig begonnen etappe was chaotisch. Vijftien kilometer voor de streep doemde de laatste beklimming op. Die was voor de vedetten zwaar genoeg de eerste speldeprikjes uit te de len. Bugno, Chiappucci en Chioccioli zetten aan. probeer den de eerste groep van dertig renners te verlaten. Zonder suc ces. In de afdaling kroop Miguel Indurain naar voren. De twee voudig winnaar van de Tour achtte het door de hoge snel heid verstandiger het mini-pe loton achter zich te hebben. Met de Italiaan Cenghialta reed hij even voorop. Drie kilometer voor het einde werd het tweetal teruggepakt. Een definitieve afscheiding kwam er niet. Argentin hield de groep gesloten. Tot aan de streep, waar Adriano Baffi voor de derde keer in zijn loopbaan een sprint in Giro in zijn voor deel besliste. De ploeggenoot van Adri van der Poel won met minimaal verschil. Zijn landge noot Marco Saligari en de Rus Dimitri Konisjev Itwamen nage- Ioeg gelijktijdig over de streep. De jury moest de foto van de aankomst bestuderen om Baffi als winnaar aan te wijzen. De 30-jarige zoon van oud- wielrenner Pierino Baffi reed voor zijn overstap naar Merca- tone Uno vier jaar aan de zijde van Moreno Argentin. Beiden hebben Ariostea inmiddels ver laten. „Bij mijn werkgever heb ik weer moraal gekregen. Alleen had ik in de sprint tot nu toe weinig succes'verklaarde de winnaar. Baffi heeft dit seizoen vijf tweede plaatsen achter zijn naam staan. Moreno Argentin kende tot de slotfase een rustige dag. De leider handhaafde zich zonder problemen aan het front. „Mijn oude benen doen het nog goed als ik er echt beroep op moet doen." SCOREBORD (onder voorbehoud) BASKETBAL mer vijftien van de favorieten- lijst. Kiene leek tegen Arantxa Sanchez-Vicario een kwartier voor een sensatie te gaan zor gen. Nadat ze op het centre- court haar zenuwen had over wonnen, pakte het 18-jarige ta lent uit Purmerend in de twee de set brutaal een 4-0 voor sprong. De Jong-Oranjespeel- ster liet vervolgens drie kansen op 5-0 liggen, hetgeen de Spaanse favoriete gelijk afstraf te. Al had Sanchez, als tweede geplaatst, nog wel een tiebreak nodig: 6-3,7-6 (7-1). „In het begin van de tweede set liep alles automatisch", keek Kiene toch tevreden terug. „Ik hoefde niet na te denken. San chez begon toen opeens meer hoge ballen te spelen, waardoor ze het tempo brak. Daarmee had ze succes. Het was deson danks een leuke ervaring". MAASTRICHT HENRI VAN DER STEEN GPD-VERSLAGGEVER Eric Meijer kan zijn transfersom al terugverdienen voordat hij één bal voor PSV heeft getrapt. Eén doelpunt kan vanavond te gen Feyenoord genoeg zijn. PSV-manager Ploegsma: „Want alleen al de wedstrijd om de Su per Cup tegen Ajax levert zes of zeven ton op." De jonge MW-spits Meijer (23), twee maanden geleden voor drie jaar vastgelegd door PSV, moet eerst eens hartelijk lachen als hem wordt voorge legd dat hij vanavond ook voor PSV kan scoren. „Ja, dat speelt in het achterhoofd mee, dat ik PSV blij kan maken. Het is het principe van de elkaar opvol gende consequenties: als ik op een goeie manier afscheid neem van het MW-publiek, doe ik daar mezelf een plezier mee, vervolgens MW en in der de instantie dus ook PSV." Het wordt in elk opzicht een aparte wedstrijd. Meijer: „Niet alleen omdat het mijn laatste wedstrijd hier is, maar vooral omdat we allebei moeten, win nen." Bovendien is Meijer nog niet helemaal kansloos om top scorer van het jaar te worden. Hij staat op 20, twee goals ach ter Romario, drie achter Berg kamp. Wie had dat twee jaar ge leden gedacht? Meijer: „Alleen Sef Vergoossen. Hij was de eni ge die het in me zag zitten als scorende spits." De trainer van MW heeft zijn spelers gisteren nog eens rustig de stand van zaken op het hart gedrukt. Meijer: „Hij zei niks bijzonders bij de teambespre king, benadrukte alleen dat we moeten winnen met het oog op het UEFA Cup-toernooi. We moeten ons eigen spel spelen, aanvallen en gedisciplineerd blijven. Mooi gezegd, hè. Ja, ik zit zelf ook op de trainerscursus, haha." Bij PSV is al vaker gezegd dat er wat gaat veranderen. Meijer: „Nou, er verandert zeker wat. Ingesson komt erbij, ik, Van der Gaag heeft bijgetekend. Ik denk dat ze verder willen met jonge spelers, jongens met elan, om er een echt team van te maken. Romario? Die hoeft van mij niet weg, ik zou best met hem willen spelen. Ik denk dat ik hem heel wat goals kan laten maken. En andersom. Ik moet erbij zeggen dat ik hem alleen ken als voet baller, niet als mens." Vooralsnog wacht er de uitda ging met MW vijfde te worden. „Twee keer 1-0 is genoeg", zegt hij koel. Wie die twee goals moet maken? „Ikke." Phoenix Suns - Seattle SuperSomcs 105- PAARDESPORT SCHAKEN Tweekamp, derde partij: KortS|noi (Zwi it (Ned) 1-0. Stand: 2-1. TENNIS Alkmaar. Koersen. ROLANDGARROS Vrouwen, eerste ronde: Sanchez Vicano (Spa/2) - Kiene (Ned) 6-3 7-6. Hack J 9.10 plaats Öremans (Ned) - Hiraki (Jap) 6-4 6 7 6-2, Tweede koers. 2040 m: 1 Gioiello (lange- 3.30 2,70 koppel 14,60 tno 120.70 do. 3. Gien Zorgwi|k. Toto: win plaats 2,00 4,20 koppel 8,00 tr Vijfde koers. 2040 m: 1 Graf (Dui/1) - Dahlman (Zwe) 7-6 6-1Gor- rochategui (Arc) - Gamson (VSt) 6-2 6-1. Gildemeister (Per) - Gigi Fernandez (VSt) 7 6 3 6 7 5. Huber (Dui) - Pitkowsk. (Fra) 7-6 6-3. Date (Jap/16) - Kschwendt (0u>) 6-4 6-4, Coetzer (ZA1/11) - Ne.iand (Let) 6-0 6-4, Zvereva (Rus) - Graham (VSt) 6-3 z (Spa/4) - Ghirardi (Fra) 7-5 6-1, Courier (VSt/2) - A/ar (Arg) 6-3 6-3 6- d 2,10 plaats 1,50 1,60 kop- 3 6-1., SPORT OP TV 16.55-20.45 BBC 2 Cr.cket: Benson a Hedges Trophy, kwartfinale. 1 7 05 17.10 Did 2: Sportschau-Tele- gramm, 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19 25-19 55 Ned 2: Die 2 Nieuwe koe 19 55-21 45 Ned 2: re Feyenoord 20 00-20 30 EURO: Ei 20.30-22 00 EURO Tafi vanuit Gotebo'g (Pari|S). hoogtepunten. 22 15-22 30 Ned 3: Sportjourn i, Olympia's Tour door Nederland 23.00-00.00 EURO: Boksen. K>rt entra voetbal, tker Waregem-Stan pel 4.90 trio 57.30 rs, 2040 m: 1 Figaro Ricardo r) 2.40,3 - 1.18.6. 2. Dave Vic- ark Buitenzorg. Toto: winnend 2.90 plaats 2,30 7.20 koppel 69,40 trio 960,60. Zevende koers, 1700 m: 1 Gloria Wolfhorn (Jonkman) 2.18.0 - 121.2. 2. G'Race, 3. Gold Speed. Toto: winnend 4,90 plaats 3.20 4.40 koppel 22.40 tno 238,70. Dub- 4.60 plaats 2.00 1,40 koppel 3.60 tno 111.30 Tiende koers. 2040 m: 1 Flash Yankee (Op de Hoek) 2 46.8 1 21.8. 2. Radiant Glow. 3 Elia Buitenzorg. Toto. winnend 10.50 plaats 3.00 3.10 koppel 11.70 tno plaats 13,00 5,70 koppel 22,60 i Compaen (Koovman jr) 2.15.6 - 1.19,8, 2. 7-6, Dosedel (Ts|) Bates (GBr) 6 3 6-2 6- 1. Gilbert (Fra) - Witsken (VSt) 6 2 6 1 6- 3, Rosset (Zwi) - Adams (VSt) 3 6 3 6 7 5 7-5 6-4, Becker (Dui/4) - Escudé (Fra) 6-0 (VSt/16) - Jarryd WIELRENNEN Ronde van ltali« TWEEDE ETAPPE GROSSETO - RIETI: 1 n 5.52.54 (gem snel- 10. Shefer(Kaz) ALGEMEEN KLASSEMENT: Ar,, -• n Ota) 8 16 18. 2 Fondnest 0 36. 3 indu rain (Spa) 0 38. 4 Saligari 0 43. 5 Bugno 0 44, 6 Chiappucci 0 47, 7 Gelfi (Tta) 0 50, 8 Lel li (ita) 0 54. 9. Casagrande. 10 Öegroemov (Let) 0 57 Olympia's Ronde 13 35 (0 15 I itie), gemiddelde 3.15-23 25 BRT 1 Sport e. (Kog) 0 14. 5 Vaessen (ZuO. De 23.15-23.45 Ned 2-, Snooker met Dennis Taylor 23 52-00.17 Ned 1 World of golf8-dehge 00 00-01 00 EURO Snooker European League 01.00-01 30 EURO E ilisator: 200 449.00. PRIJSVRAGEN Den Haag. Lucky Ten van maandag 24 me.: 1 6 - 12 16 - 22. ?4 - 32 - 34 - 45 48; 49 - 50 - 54 - 55 60. 62 - 63 - 64 - C.pi.ia. bet (K. Vnes (Toy), 7 Appeldoorn (Eur houten (Vol) 0 32. 9 Das (Ant). 10 Veen endaal(Um). 12 Van der Vliet (Cas) Algemeen klassement: 1 Van der Vliet 14 14 08. 2 Appeldoorn 0 22. 3 Goense 0 49.4 Den Braber 1 18. 5 D-,k. 1 41. Cipliiauskas i 56. 9 Knaven 1 58. 10 De Vnes 2 08. 11 Vaessen 2 12. 1 3 Van R.el 2 30. 14 Veencndaal 2 32. 14 Sp.kker. 15. Vierhouten 2.36

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 23