Weer die 'gemene duivel' Zorgen Milan nemen nog toe Cupfinal krijgt vervolg Sport Dertiende titel komt voor Bayern in zicht Antic stuit Barcelona Marseille stevent op kampioenschap af Ook deze chopper huur je bij MAANDAG 17 ME11993 Romario bepaalt het verschil tussen Sparta en PSV Romario is na dit seizoen bij PSV niet langer te handha ven. De Eindhovense spelersgroep heeft hem met huid en haar uitgekotst. Dat neemt niet weg dat PSV deze coippetitie nog volledig afhankelijk is van de Braziliaanse superspits. Het is zeer de vraag of PSV zonder Romario zaterdagavond van Sparta had gewonnen. Laat staan met de cijfers 5-2. Om met de Rotterdamse coach Rob Jacobs te spreken: „Als die kleine, gemene duivel niet had mee gedaan, had ik het nog moeten zien." prioriteit, al kon ik zijn ergernis wel begrijpen." Alle Brabantse tafelrondes ten spijt, ook tegen Sparta werd Ro mario weer weinig in het spel betrokken. Dat ligt overigens ook aan de slaapkop uit Rio zelf. Hij doet veel te weinig moeite om aanspeelbaar te zijn. Vooral in de tweede helft stapte hij dromerig rond. Hij raakte de bal toen slechts negen keer. Voor de rust was hij actiever. Hij kwam toen tot vijftien balcon tacten. Dat is nog niet veel, maar als Romario de bal beroerde, ge beurde er meestal ook wat. Ton Pronk werd er tureluurs van. Romario's cipier bleef in de pauze met een geestelijke bles sure achter in de kleedkamer. Jacobs: „Pronk liet Romario doen wat hij wilde. Hij dekte lang niet scherp genoeg." Niet alleen Ton Pronk was in de eerste helft slecht bij de les, dat gold voor heel Sparta. De tweede club van Rotterdam liet zich kinderlijk eenvoudig af troeven en wekte niet de indruk Feyenoord in de strijd om de landstitel een handje te willen helpen. Nadat Koeman PSV in de 32ste minuut naar een 3-0 voorsprong had geschoten, keerden al heel wat toeschou wers, het zullen ongetwijfeld Feyenoordsupporters zijn ge weest, Het Kasteel de rug toe. Het ontging hen derhalve dat Sparta voor de tweede helft als herboren uit de kleedcabines stapte. De ploeg toonde toen merkwaardig genoeg ineens wel agressie en dadendrang. Met daarbij gelijktijdig de aanteke ning dat PSV, met Arthur Nu- man voor het eerst sinds twee maanden weer in de gelederen, in de rust kennelijk was ingesla pen en het partijtje freewhee lend dacht te kunnen uitspelen. GPD-VERSLAGGEVER Rorpario trof zelf twee keer de roo$. Bij twee andere treffers, die van Kalusha en van Berry varf Aerle, tekende hij voor de voorbereiding. Alleen in Erwin Koemans doeltreffende uithaal, een, prachtige vrije trap in de rechterwinkelhaak, had hij geen aandeel. Op de topscorershitpa rade heeft de balvirtuoos Den nis Bergkamp achterhaald. Voor zijn 22 treffers had hij 23 wed strijden nodig. Sinds Romario in het najaar van 1<J88 zijn opwachting in Eindhoven maakte, heeft hij 98 competitiedoelpunten gemaakt. Om de vergelijking met Berg kamp nog even door te trekken: de Ajacied staat eveneens op het punt de magische grens van honderd te passeren. Bij hem staat de teller op 99. Beter doelsaldo Met nog drie competitieronden te gaan kan PSV het landskam pioenschap amper nog ont gaan. Omdat Feyenoord zo on verstandig was met 1 -1 gelijk te spelen tegen Vitesse, hebben de Brabanders nu twee punten voorsprong op hun voornaam ste belager. En bovendien een aanzienlijk beter doelsaldo. Dat moet voldoende zijn voor de ze vende landstitel in acht jaar. Na het debacle van afgelopen dinsdag tegen Roda JC (2-0) wa ren trainer Westerhof en zijn in tern verscheurde selectie maar weer eens rond de tafel gegaan voor een verhelderend gesprek. Het zoveelste al dit seizoen. Ro mario had zich na de zeperd in Kerkrade nogal boos gemaakt omdat hij van zijn medespelers geen fatsoenlijke bal kreeg toe- géèpeeld. Westerhof: „De zaak Romario had voor mij geen mm Romario wordt zwaar op de huid gezeten door Spartaan De Nooijer. Hoe mentaal kwetsbaar de Bra banders zijn, bleek toen Sparta door Ron van den Berg op 4-1 kwam. Zij raakten direct van de kook. En toen Winston Bogarde even later ook nog voor 4-2 zorgde, ontstond zelfs regel rechte paniek. De chaotisch voetballende Eindhovenaren bleven evenwel op de been. Al kropen zij bij kopballen van Dennis de Nooij er en Ron van den Berg en een doorbraak van invaller Glenn Helder, volgens Jacobs wegens privéproblemen buiten de ba sisopstellinggelaten, nog enkele foto anp keren door het oog van de naald. Pas toen Sparta besefte dat het te laat aan de wedstrijd was begonnen om nog voor stuntwerk te kunnen zorgen, kreeg PSV weer wat lucht. Via Berry van Aerle zette de oude en bijna nieuwe landskampioen in de voorlaatste minuut zowaar nog het slotakkoord, 2-5. PSV: De f3on; Van Aerle, Popescu. Van der Gaag en Koeman; Klomp, Linskens en Numan (78. Faber), Va- ario en Kalusha. Kampioenschap is echter bijna binnen MILAAN JURRIAAN VAN WESSEM GPD-VERSLAGGEVER AC Milan kan de prolongatie van het Italiaanse kampioen schap bijna niet meer ont gaan. Desondanks nemen de zorgen voor trainer Capello eerder toe dan af. Want AC Milan kwam voor eigen pu bliek niet verder dan een doel puntloze remise tegen AS Ro ma. De marge met Inter blijft vier punten met nog drie speeldagen voor de boeg. Tegenover de mathemati sche gevolgen van een klam me zondag stonden voor Ca pello de zorgen om een bles sure van Paolo Maldini en de schaarse progressie in de vorm van enkele stamspelers. De topploeg speelde traag en zeer voorspelbaar. Marco van Bas ten maakte bij zijn rentree op het gras van San Siro een weke indruk en werd slechts spaar zaam in het spel betrokken. De enige herinnering voor de oud-Ajacied was een gele kaart. AC Milan moest het tegen de Romeinen, die het Dream Team eerder uitschakelden in de beker, hebben van afstand schoten en vrije trappen. Ro ma verdedigde zich waardig en demonstreerde dat de be kerstunt van anderhalve maand geleden geen toeval was. Een fraaie pass van Van Basten op Massaro had in de beginfase uitkomst kunnen brengen, maar de scha duwspits schoot voorlangs. In de tweede helft maakte Milan de indruk dat het niet tot het uiterste wilde gaan met het oog op de Europa Cup-Fi nale. Aanvoerder Franco Bare- si kan zich daar nu helemaal op richten, want hij is voor het volgende duel (vrijdagavond bij Cagliari) geschorst. Capello wilde niet al te lang stil staan bij de halve misstap: „Mijn ploeg speelde volgens mij goed, maar het ontbrak haar vooral aan koelbloedig heid. Wij hebben de laatste weken zeer goed kunnen trai nen, zodat alle spelers tijdens de finale conditioneel in top vorm zijn." Open vizier Genoa onderbrak de spectacu laire zegereeks van Inter met een 1-1 gelijkspel. De thuis club werd gedreven door de wanhopige strijd tegen degra datie en speelde een sterke thuiswedstrijd. John van 't Schip hoefde zich in de dug out nauwelijks te vervelen, omdat zijn club Inter met open vizier en aanvallend voetbal bestreed. De oud-Aja cied werd pas in de slotfase in gezet. De moedige tactiek le verde Genoja in de 26ste mi nuut een fraai doelpunt. Pa- nucci nam een afzwaaiende vrije trap van de Braziliaan Branco in een keer op zijn schoen en trof doel. De Tsjech Skuhravy dwong met enkele individuele acties doelman Zenga tot enkele fraaie reddingen. In de achtste minuut van de tweede helft maakte Ruben Sosa met een directe vrije trap gelijk. Beide ploegen hielden elkaar daarna in evenwicht, al verzuimde Schillaci in de slotfase een goede mogelijkheid om Inter alsnog aan de winst te helpen. De Italiaanse competitie gaat behalve de titelstrijd nog drie hete zondagen tegemoet. Vooral voor Fiorentina wordt het spannend. De Florentijnse club vecht wanhopig degrada tie en lijkt de rekening van een wanbeleid te moeten betalen. De paarse ploeg stond met de kerst nog op een tweede plaats na een goede seizoenstart. Na een thuisnederlaag tegen Ata lanta werd trainer Radice ont slagen. Waarschijnlijk over schatte het bestuur de eigen ploeg, want daarna stortte Fio rentina als een kaartenhuis in. Gisteren werd weer verloren van Atalanta en belandde de ploeg van EK-held Brian Laud- rup onder de fatale streep. EREDIVISIE Go Ahead Eagles - Volendam 0-0. Scheids- V PIV.-CHEF ROB ONDERWATER. 0 EERSTE DIVISIE TOP - De Graafschap 6-1 (4-1). 16. I Luyten. Toeschouwers: 4500. Ge le kaart: Maes, Schenning (Go Ahead Eagles), Berghuis, Binken, Wasirr Sylla 2-0, 79. Stewart 3-0, I 3-1, 88. Van Geel 4-1 tstratscnop). Scheidsrechter: Blankenstem. Toeschou- Fortuna Srttard - Cambuur 1-1 (1-0). 29. (Eindhoven), Meei Sneekes 1-0, 79. Keizer 1-1Scheidsre ter: Jol. Toeschouwers: 2700. Gele ka. (Fortuna), Sinkgraven, i 5-1. 76. Henry 6-1 (straf- scnopj. bcneidsrechter: Blom. Toeschou wers: 1550. Telstar - Veendam 6-1 (3-1). 16. Oostrom rafschop), 26. Drent 1-1, 37. Plug 2-1. Scheidsrechter: IKk) 1215. Gele Oostrum (Cambuur) Sparta - PSV 2-5 (0-4). 14. Rom Metgod (Sparta), Vanenburg (PSV). FC Utrecht - RKC 0-1 (0-1). 25. Jalmk 0- 1. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschou- WV-RBC4-1 wers: 3500. Gele kaart: Eikenhout, Boogers, Van Aerde (RKC). FC Twente - Ajax 2-0 (2-0). 43. Mulder 1- 0, 76. Paus 2-0. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 12.700. Gele kaart: Gaas beek, Kool (FC Twente). Heyster (beiden neimona bportj. Emmen - Heracles 2-1 (1-1). 15. Zuurman 0-1, 43. Wiggers (eigen doel) 1-1,86. Not- ten 2-1. Scheidsrechter- Takacs. Toe schouwers: 1480. Gele kaart. Zuurman, Wiggers (beiden Heracles). NAC - NEC 2-1 (1-0). 36. Lammers 1-0, 71. Dekker 1-1, 90. Van Hooydonk 2-1. Scheidsrechter: Schuurmans. Toeschou wers: 3721. Rode kaart. 83. Wilms (NAC. 2x geel). Gele kaart: Stock (NEC). I 47. Graef 1-0 (straf schop). 74. Driessen 2-0, 83. But 2-1, 84. Vitesse - Feyenoord 1-1 (0-0). 71. Gilhaus 3-0, 70. Tam Loen 1-1. Scheid FC Groningen - FC Den Bosch 1-1 (0-0). 51. Laisina 0-1, 90. De Kruijff 1-1. Haarlem 4-0 (1-0). 3. Tam- r 1-0, 63. Roelofsen 2-0, 67. Tammer De Jong, V\ eide (FC D 32 15 7 10 37 49 42 32 12 11 9 35 46 - 29 32 11 11 10 33 41-37 32 11 9 12 31 45 - 52 32 9 11 12 29 31 - 40 32 8 10 14 26 31 - 58 32 6 13 13 25 8 45 73 - 39 33 14 8 11 36 62 - 60 34 13 9 12 35 49 - 49 34 11 10 13 32 54 - 52 34 12 8 14 32 49 - 61 34 9 9 16 27 44 - 66 34 8 10 16 26 53 - 74 33 7 10 16 24 39 - 66 34 7 9 18 23 40 - 59 34 6 10 18 22 32 - 60 32 7 6 19 20 32 70 32 5 8 19 18 32 - 78 31 3 9 19 15 21 - 66 TOPSCORERS PROGRAMMA Woensdag: Dordrecht 90 - PSV (tweede helft), zaterdag: Feyenc J - Sparta, Roda JC - GA Eagles, RKC - derdag, KNVB-bekerfinale: Heerenveen - IE: 1. Bergkamp (Aiax), Rom, (PSV) 22, 3. Meijer (MW) 20, 4. Kipi (Feyenoord), Pettersson (A|ax) 16, 6. Twente), I s (RKC) 13, 10. Hofstede aJC)12 EERSTE DIVISIE: 1. Graef (VW) 29, 2. Van Hooijdonk (NAC) 26. 3. Lammers (NAC) 24, 4. Mutsaers (RBC) 23, 5. Tam mer (Heerenveen) 20. 6. Taihuttu (Hel mond Sport), Babangida (VVV) 16, 8. Van der Weert (TOP), Van der Laan (ADO Den Haag), Regtop (Heerenveen) 15 VENLO - VW is gisteren door een 4-1 overwinning op RBC voor het eerst in zijn bestaan kampioen van de eerste divisie geworden. De Limburgse ploeg promoveerde in het verleden altijd door twee de plaatsen of via de nacompetitie. WV evenaarde met zijn kam pioenschap ook een negatief 'record' door de titel te pakken met acht nederlagen in 34 wedstrijden. Dit werd in het seizoen '68-'69 voor het eerst gepresteerd door SW. FC Den Haag werd in '85-'86 kampioen zonder één nederlaag in 36 wedstrijden. B U I T E LANDS VOETBAL Bayern München heeft zaterdag geprofiteerd van de misstappen van Werder Bremen en Borussia Dortmund. Voor 51.000 toe schouwers zegevierde de ploeg van Jan Wouters met 4-1 over Bayer Leverkusen. In het Olym pisch stadion van München maakten Helmer, Labbadia, Schupp en Scholl de treffers. Kirsten scoorde tegen. Met nog drie wedstrijden heeft Bayern de dertiende titel binnen handbereik. De voor sprong op Werder, dat vrijdag met 1-3 verloor van Borussia Mönchengladbach, is twee pun ten. Borussia Dortmund is uit geschakeld in de strijd om het kampioenschap. Vijf dagen voor de return om de UEFA-beker te- gén Juventus leden de Borussen vrijdag een gevoelige nederlaag van 0- 4 tegen VfB Stuttgart. Het verschil met Bayern groeide tot vijf punten. Is de spanning aan de top van de Bundesliga sterk vermin derd, in het onderste deel neemt hij toe. Bayer Uerdingen is na de nederlaag van 1 -2 tegen FC Kaiserslautern zo goed als zeker gedegradeerd, maar FC Köln, Saarbrücken en VfL Bochum gaan nog een span nend competitieslot tegemoet. De Keulse ploeg behaalde een belangrijke overwinning op Karlsruher SC en steeg naar de vijftiende plaats met één punt voorsprong op Bochum en Saarbrücken, die respectievelijk gelijkspeelden en verloren. Vier teams komen nog in aanmerking voor deelname aan het UEFA-beker-toernooi. Karlsruher SC, Borussia Mön chengladbach, FC Kaiserslau tern en VfB Stuttgart strijden om de zesde plaats die recht geeft op Europees voetbal als Bayer Leverkusen, nummer vijf op de ranglijst, de Duitse beker wint. Eintracht Frankfurt heeft zich al gekwalificeerd. De negen duels van de 31ste speeldag werden bezocht door 225.000 toeschouwers. In totaal werden 28 doelpunten gemaakt. Kirsten van Bayer Leverkusen is topscorer met zeventien tref fers, gevolgd door Rufer (Wer der Bremen) en Chapuisat (Borussia Dortmund) met ieder één treffer minder. Köpke van FC Nürnberg kreeg de rode kaart, de 31ste dit seizoen in de Bundesliga. MADRID ANP Vijf speeldagen voor het einde van de Spaanse voetbalcompeti tie staan Barcelona en Real Madrid op gelijke hoogte. Barcelona verloor zaterdagavond de uitwedstrijd tegen Oviedo met 0-1, Re- al speelde 1-1 bij Celta de Vigo. Barcelona heeft een beter doel saldo. Radomir Antic bewees zijn oude werkgever Real Madrid een goedé dienst. Antic, nu trainer van degradatiekandidaat Oviedo, zag Carlos in de 37ste minuut het enige doelpunt maken. Janko- vic raakte in de tweede helft de lat. Barcelona, zonder Koeman, speelde één van de slechtste wedstrijden van het seizoen. „In zulke ogenblikken Is het moeilijk de ploeg bij te sturen", klaagde Cru ij ff. Real won twee weken geleden in Oviedo met 4-0. In Vigo had de ploeg het zaterdag niet gemakkelijk tegen de fel voetballende thuisêlub. Michel opende na- twaalf minuten de score uit een strafschop nadat de Braziliaanse verdediger Rocha was neerge legd door Salva. Gudelj, ex-international van Joegoslavië, maakte ,twee minuten na de rust de verdiende gelijkmaker voor Celta na een fout In de Madriïeense verdediging. David Hirst scoort onder het toeziend oog van Arsenals aanvoerder Tony Adams de gelijkmaker voor Shef field Wednesday. foto epa Sheffield en Arsenal spelen boeiend voetbal LONDEN Reuter Arsenal en Sheffield Wednesday hechtten zater dag aan de goede traditie dat de Engelse Cupfinal niet lang genoeg kan duren. De 112de aflevering krijgt een herhaling op Hemelvaartsdag. Na 120 minuten voetbal in de vijfde versnelling kijken 79.347 zangers op Wembley en miljoenen tv-kijkers over de hele wereld al reikhalzend uit naar het vervolg op donderdag: 1 -1 Sheffield en Arsenal, de nummers zes en negen uit de Premier League, speelden zaterdag zelden mooi, maar meestal boeiend voetbal. Het onvoor stelbaar hoge tempo liet geen ruimte voor techni sche hoogstandjes, wel voor vele klutsballen en dus onvoorspelbare situaties. Met praktische voordelen voor de langere voetballers die zich konden bewijzen in de vele kopduels. Wright was de.eerste die zich daarin in positie ve zin onderscheidde. De spits van Arsenal zag na vijf minuten hoe verdediger Linighan een haast niet te missen kans toch verprutste. De bal schampte slechts zijn voorhoofd en doelman Woods hoefde niet in te grijpen. In de 21ste mi nuut mikte Linighan beter. Hij keek niet richting CUFERS MARSEILLE RTR/AFP Met een overwinning op eigen veld van 4-1 op Lille heeft Marseille zijn aanspraken op een nieuwe Franse voetbaltitel vergroot. Drie wedstrijden voor het slot van de competitie staat de ploeg, die eer der in de week in het Franse bekertoernooi werd uitgeschakeld door St. Etienne, vier punten voor op Paris Saint Germain en Monaco. Paris SG maakte vrijdagavond een halve misstap bij Bor deaux (1-1), Monaco zegevierde een dag later thuis met 4-0 over Toulouse. Marseille, finalist in het toernooi om de Europacup voor lands kampioenen tegen AC Milan, kwam op het Stade Velodrome geen moment in de problemen. Al in de achtste minuut gaf de Kroaat Boksic Marseille de leiding. Daarna stokte de produktie tot Thomas in de 52ste minuut zijn eigen doelman passeerde (2-0). Pas nadat Sauzee er 3-0 van had gemaakt scoorde Assadourian tegen. Zeven minuten voor het einde bepaalde Voller de eindstand op 4-1 Voor Monaco benutten Djorkaeff en Klinsmann ieder een straf schop. Dkorkaeff en Gnako voegden daar ook nog 'normale" tref fers aan toe. Onderaan is ook nog geen beslissing gevallen, al is de situatie voor Nimes hopeloos met vier punten achterstand op Toulon en zes punten minder dan Valenciennes, de volgende tegenstander van Marseille. Uit de tweede divisie promoveerden Angers en Mar- tigues. Cannes, Rennes, Nice en Rouen spelen een nacompetitie om nog één plaats in de hoogste klasse. Sheffield Wednesday wilde zich echter geen tweede keer door Arsenal laten foppen. In de fi nale om de League Cup hadden beide ploegen al het heilige gras van Wembley gevoeld, toen won de Londénse ploeg met 2-1. Trainer Trevor Fran cis had ervan geleerd. Hij liet zijn elftal in de tweede helft beter voetballen. De beloning kwam na een kwartier. De gelijkmaker kwam op naam van Hirst die Seaman met een schuiver verraste: 1-1. Hirst zal zaterdagavond in de pub zeker een pilsje op dat doelpunt hebben genomen. De speler heeft in Sheffield een bijnaam: Norm, naar de gelijknami ge innemer uit de ook in Nederland populaire tv- serie Cheers. Wright kreeg in de reguliere speeltijd nog een riante kans Arsenal de verlenging te besparen. Woods pareerde met een reflex het schot van de aanvaller die seconden later door coach Graham werd gewisseld. De overigen moesten nog een half uur voort. Doelpunten kwamen er niet meer, hoewel Sheffield daar het meeste recht op had. „Ik was tevreden na 90, maar ontevreden na 120 minuten", redeneerde Francis. Puntenrecord voor Rangers GLASGOW Reuter Glasgow Rangers heeft zaterdag op de laatste dag van de Schot se voetbalcompetitie een record puntentotaal gevestigd. Rangers eindigde door de zege van 2-1 bij Falkirk met 73 punten uit 44 wedstrijden. De ploeg van Pie- ter Huistra won 33 keer, speelde zeven keer gelijk en verloor vier wedstrijden. Het met Airdrieonians al ge degradeerde Falkirk nam zater dag na dertien minuten de lei ding. McQueen benutte een strafschop. Vier minuten later kwam Rangers door een bizar doelpunt op 1-1. Doelman Westwater schoot de bal na een terugspeelbal van Wishart tegen het lichaam van Michailitsjen- ko. De Oekraïner werd als doel puntenmaker gevierd. Na twin tig minuten in de tweede helft maakte Hateley de winnende treffer. ITALIË: Parma - Juventus 2-1, Atalanta - Fiorentina 2-1, Foggia - Sampdona 1-0, Genoa - Inter 1-1, Lazio - Ancona 0-0, AC Milan - AS Roma 0-0, Pescara - Napoli 3- 0, Torino - Cagliari 0-5, Udinese - Brescia 2-2. AC Milan 31-47 Lazio 31-36 Inter 31-43 Juventus 31-36 Parma 31-37 Sampdona 31-34 DUITSLAND: Hamburger SV - FC Saar- 0, FC Köln - Karlsru Bayern München Frankfurt 31-38 31-44 Leverkusen 31-34 Werder 31-42 Mönchengladbach St. Etienne - Caen 1-1, Mar seille - Lille 4-1, Nantes - Valenciennes 3- 1, Monaco - Toulouse 4-0, Lens - Metz 2- 0. Auxerre - Lyon 2-1, Nimes - Toulon 0-1, Marseille 35-51 Bordeaux 3 Paris SG 35-47 Nantes 3 Monaco 35-47 St. Etienne 3 PORTUGAL: Maritimo - Sporting 4-2. SPANJE: Atletico Madrid - Osasuna Celta-Real Madrid 1-1, Real Oviedo- celona 1-0. Barcelona 33-50 Coruna 3 Real Madrid 33-50 ZWITSERLAND: Playoffs. Sion - Sei •0-0, Lausanne - FC Zurich 2-0, Xar Aarau 0-0, Young Boys - Lugano 2-3. Aarau 9-25 Sion Servette 9-24 Lugano Young Boys 9-22 Lausanne SCHOTLAND: Airdrieonians - Motherwell 1-2, Celtic-[ Aberdeen 1-4 1-2, Celtic - Dundee 2-0, Dundee L - Rangers e 0-1, St J BELGIË: FC Antwerp - FC Luik 4-1, KV Mechelen - SK Beveren 3-0, Lokeren - Cer- cle Brugge 1-1, RWDM - Waregem 0-2, Lommei - Racing Genk 4-2, Charleroi - An- Anderlecht 34-58 Waregem 34-42 Standard Luik 34- Fc Antwerp 34-41 45 Club Brugge 34-40 KV Mechelen 34-42 aragucu - Sariyer 2-1, Fener GRIEKENLAND: AEK - s 0-2, Apollon - Olym Panahaiki - Xanthi 2-2, Pie ENGELAND: Londen, Finale FA Cup. senal-Sheffield Wednesday: 1-1.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 18