InterHolland VERSPREIDERS - CONTROLEURS/ OPROEPBEZORGERS m/v Vertegenwoordiger m/v ta sekretaresse m/v STICHTING ELISABETH' VAN WIJCKERSLOOTH C aktiviteitenbegeleider m/v taml Heembouw - een rijke historie, een zekere toekomst. Hillegom ZATERDAG 15 MEI 1993 24 VflKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES WAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAXATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Cj InterHolland Verspreiders is de verspreidorganisatie van het concern Hollandse Dagbladcombinatie, uitgever van een groot aantal dag- en weekbladen. InterHolland Verspreiders'is o.a. verantwoordelijk voor de bezorging van de huis-aan-huisbladen in heel Noord- en Zuid-Holland. Ook verspreiden wij reklame-drukwerk voor andere opdrachtgevers. Wij zoeken in LEIDEN enkele Als controleur bent u ongeveer 1 2 middagen per week bezig met het controleren van de verspreidingen. Als oproepbezorgèr bent u beschikbaar om huis-aan-huis een weekblad en folders te bezorgen. Tegenover uw inzet staat een intéressante beloning! INTERESSE? Laat ons dat weten per brief. Stuur deze naar InterHolland Verspreiders, Antwoordnummer 127, 1800 VB Alkmaar. (Postzegel niet nodig.) Of bel tijdens kantooruren: 072 -157900, vraag naar Hans Pleging. Topa Verpakking is leverancier van een complete lijn van verpakkings materialen met afnemers In indus triële- en handelsonderne (hingen. Topa Verpakkingonderdeel van de Topa Groepfs toonaangevend en innovatief op verpakkings- en distri- butiegebied. In onze bedrijfsvoering zijn wij modern en efficiënt Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voorde volgende funktie: Voor het gebied Noord-Holland cm Zuid-Holland Gedacht wordt aan verkopers met een commerciële opleiding op MBO/Havo niveau, niet ouder dan 30 jaar en bij voorkeur met enige ervaring.Zij dienen via een interne opleiding in staat te zijn aan de klanten in hun rayon de juiste oplossing te bieden voor hun ver pakkingsprobleem door middel can een uitgebreid assortiment van veelal uit voorraad te leveren verpakkingsmaterialen. Wij bieden u goede ontplooingsragi gelijkheden jn een expanderende onderneming, een vast salaris, eer» uitstekende pensioenregeling en het gebruik van een auto. Voor de genoemde funktie zien wij graag uw schriftelijke sollicitatie tegemoet ter attentie van de directie. topa verpakking bv Veerpolder 7 2361 KX Warmond telefoon 01711 - 19316 verpleeghuis leythenrode" leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reaktiveringscentrum, met een kapaciteit van 160 bed den. Er zijn vijf verpleegafdelingen, elk met 32 bedden. De vijf afdelingen zijn verdeeld in vier somatische en een psycho geriatrische afdeling. Op alle afdelingen staat de bewonersgerichte benadering centraal. Dal betekent een kleinschalige en methodische zorgverlening. Aan nieuwe ontwikkelingen wordt in „leythenrode" veel ruimte geboden. In „leythenrode" wer ken ca. 270 mensen. De afdeling Sekretariaat zal binnenkort een organisatorische wijziging ondergaan. De bestaande funktie wordt gesplitst in twee aandachtsgebieden, te weten Algemeen (direkteur en raad van toezicht) en Medisch (medisch sekretariaat en diensthoofden). Per 1 augustus a.s. komt de funktie vakant van ten behoeve van het medisch sekretariaat en diensthoofden. Uwbtm U verricht ondersteunende werkzaamheden en bewaakt de agenda voor het hoofd Verplegings dienst en het hoofd Behandeling en Begeleiding. U bent verantwoordelijk voorde archivering, het typen van brieven en rapporten, de afhandeling van bin nenkomende telefoongesprekken en de postverwer king. U verzorgt de administratieve verwerking van opname- en ontslagprocedure van bewoners. U ver zorgt de registratie en administratie ten behoeve van de MIP-kommissie. U organiseert de oproeppoule voor de verplegingsdienst, het spreekuur van de tandarts en u verzorgt de inlening van uitzendkrach ten. Daarnaast organiseert u vergaderingen en notu leert deze. Ook vervangt u de direktiesekretaresse als deze afwezig is. Wij vragen U bent in staat zelfstandig prioriteiten te stellen, u heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en u kunt systematisch, ordelijk en nauwkeurig werken. Voorts heeft u de benodigde vooropleiding en kennis van medische terminologie en kennis van WP 5.1. Tenslotte bent u representa tief en heeft u goede sociale vaardigheden. Herkent u zich in deze baan en wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met de heer R. de Bruin, hoofd Behande ling en Begeleiding of mevrouw R. Hartog, sekretaresse. Ons telefoonnummer is Ons aanbod Het is een baan met veel ruimte voor eigen inbreng. De kontakten zijn divers, direkt en kollegiaal. Het dienst verband bedraagt 30 uur per week, te verdelen over maandag tot en met vrijdag. De funktie is ingedeeld in funktiegroep 35 met een maximum salaris van fl. 2.713,- bruto, bij een dienstverband van 30 uur. Ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO het ziekenhuiswezen. 071-899242. Of stuur uw sollicitatiebrief aan verpleeghuis „leythenrode", ter at tentie van de heer J. Zierikzee, afdeling Personeelszaken. Het adres: Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. interkerkelijke stichting tot verzorging en verpleging van langdurig zieken Onder de Stichting Elisabeth- van Wijckerslooth ressorte ren de verpleeghuizen Van Wijckerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gast huishof te Leiden. In beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wijckerslooth is gehuis vest in een modern gebouw met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over een uitstekende revalidatie-afde- ling. Het Sint Elisabeth Gast huishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. In tegenstelling tot de indruk die in officieuze berichten ge wekt kan zijn, zal het Sint Elisabeth Gasthuishof de eerste vier vijf jaar niet als verpleeghuis worden opge heven. Bij sluiting zal door de Stichting zoveel mogelijk pas sende vervangende arbeid worden aangeboden. In de sector van de primaire zorg is dat overigens geen probleem. voor een dienstverband van 36 uur per week Voor de afdeling aktiviteitenbegeleiding van verpleeghuis Van Wijckerslooth zoeken wij een aktiviteitenbegeleider m/v. Van de nieuwe medewerk(st)er verwachten wij, dat hij/zij: - zelfstandig kan werken, zowel in de ruimte van de aktivi teitenbegeleiding als daarbuiten: - de sociale contacten en activiteiten van de bewoners stimuleert; - een actieve inbreng levert bij de voorbereiding, planning en uitvoering van de diverse activiteiten; - deelneemt aan interdisciplinaire overlegsituaties; - zowel individuele bewoners als groepen kan begeleiden bij hun activiteiten. Functie-eisen: - gerichte vakopleiding MBO, AB/AT of gelijkwaardig hieraan; - goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer KJ. Cebol, afdeling aktiviteitenbegeleiding, tel. 071 -171234. Uw schriftelijke reactie kunt u zenden naar de Stichting Elisabeth-van Wijckerslooth, t.a.v. mevrouw F.A.R. Zaman, afdeling Personeelszaken, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest. Heembouw zoekt: Heembouw zoekt: Heembouw is een gerenommeerd, middelgroot bouw bedrijf met een werkgebied dat bijna de gehele Randstad beslaat. We houden onze opdrachtgevers tevreden door onze afspraken na te komen en kwaliteitswerk op te leveren. Daarom zien we de toekomst met vertrouwen tege moet en kunnen we ons personeel een lange carrière bieden. Bovendien is afwisseling ver zekerd omdat we op verschillende bouwgebieden actief zijn. ALL-ROUND UITVOERDER (M/V) WERKVOORBEREIDER (M/V) taken Als bouwplaatsleider is de uitvoerder verantwoordelijk voor de kostenbewaking van opdrachten van 1 tot 10 miljoen gulden, het onderhouden van contacten met leveranciers en opdrachtgevers en het leidinggeven aan bouwplaatsmedewerkers. opleiding/ervaring Wij verwachten dat de 25- tot 35-jarige kandidaat een uitgesproken teamwerker is in voorbereiding en uitvoering. Een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie is noodzakelijk. Kandidaten die de gevraagde capaciteiten hebben, kunnen hun sollicitatiebrief richten aan de heerC.L. van Berkel, adjunct-directeur. taken Als medewerker van het bedrijfsburo onderhoudt u contacten met uitvoerders, onderaannemers, leveranciers en opdrachtgevers. U gaat zich ook bezig houden met het bewaken van begrotingen en planningen, opleiding/ervaring Van de kandidaten wordt verwacht dat zij het diploma HTS-bouwkunde hebben behaald. Als u enige jaren ervaring heeft in een vergelijkbare functie, strekt dat tot aanbeveling. Kandidaten die de gevraagde capaciteiten hebben, kunnen hun sollicitatiebrief richten aan de heer G.C. van der Hooning, hoofd bedrijfsburo. Wilt u eerst meer informatie hebben overeen van beide functies, dan kunt u telefonisch contact opnemen. Heembouw bv Postbus 30 2370 AA Roelofarendsveen Telefoon: 01713-1 91 06 Telefax: 01713 - 1 55 80 Stichting Kinderopvang Voorschoten A: Voor de Buiten Schoolse Opvang groep een BSO-LEIDSTER m/v voor gemiddeld 12 u werktijden na school e in de toe' functie e ibele opstelling tav. werktijden (bij voorkeur) ervaring met kinderen in de leeftijd van 4-9 jaar. B: Voor de vroege opvang en de voorschoolse opvang een LEIDSTER m/v voor 10 uur per week werktijden van 7.00 u tot 9.00 u. Functie eisen: min. MBO goede contactuele vaardigheden ervaring met kinderen van 0-9 jaar C: Voor vervanging tijdens vakantie, adv en ziekte: een LEIDSTER m/v voor 8 tot 16 uur per week flexibele werktijden vereisten: relevante (MBO/HBO) opleiding in teamverband kunnen werken HUISHOUDELIJK MEDEWERKER/S per week, werktijden overdag. Omdat het een functie voor overdag betreft zoeken we iemand die het leuk vindt om te werken met kinderen om zich heen. Een combinatie van de functies A, B en C is mogelijk. Inlichtingen bij de directrices Onnie ven der Bijl of Jet Groote, tel. 071-612506 Salariëring volgens CAO welzijn (afhankelijk v ervaring). Sollicitaties binnen 10 dagen aan: Stichting Kinderopvang Voorschoten i leeftijd e ambachtelijke slagerij |>VAN iDER VÖOREN vraagt: VERKOOPSTER-PARTTIME (liefst enige er varing) 3 dagen per week en een LEERLING-SLAGER. Solliciteren tot 18.00 uur, tel. 120686. Na 19.00 uur, tel.134209. De gemeente Leiderdorp is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente aan de rand van het groene hart van Zuid-Holland met bijna 23.000 inwoners en een hoog voorzieningen nivo. Bij de gemeente werken zo'n 170 medewerkers, verdeeld over 3 sectoren. Binnen de sector Openbare Werken, bij de afdeling Milieu, is op korte termijn plaats voor een administratief medewerker v/m voor de periode tot 1 januari 1995 op basis van een 38-urige werkweek De afdeling Milieu telt nu 6 medewerkers en wordt gekenmerkt door een prettige werksfeer, een goede teamgeest en een nadruk op eigen verant woordelijkheid. Er wordt samengewerkt met 5 omliggende gemeenten volgens het zoge naamde Centrumspecialisten-model. In dat kader wordt er gewerkt aan de hand van een regionaal Milieu Uitvoerings Programma (MUP) en een regionaal werkprogramma. Die programma's maken een extra inspanning van de gemeente Leiderdorp in de periode tot 1 januari 1995 noodzakelijk. Het secretariaat van het samenwerkingsverband op milieugebied is voorals nog gevestigd in Leiderdorp. Functie-inhoud: administratieve afhandeling van vergunnings-, meldings- en handhavings- procedures in het kader van de Wet Milieubeheer en de Lozingsverordening Riolering het bijhouden van het vergunningen- en meldingenbestand het voeren van het secretariaat van diverse werkgroepen en de admini stratieve ondersteuning van het regiosecretariaat de afhandeling van de post en andere op de afdeling voorkomende administratieve werkzaamheden Functie-eisen: een opleiding op MEAO-nivo, met bij voorkeur kennis en ervaring op het gebied van milieuwetgeving een behoorlijke administratieve ervaring kennis van en ervaring met WordPerfect het vermogen om nauwgezet te werken goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Arbeidsvoorwaarden Voor deze functie wordt een salaris geboden van maximaal f 2.850,- bruto per maand. Daarnaast bestaan bij de gemeente goede secundaire arbeids- Informatie: Meer informatie over deze functie kunt u krijgen bij de heer W.S. Vogel of de heer A.J.R. van Mackelenberg van de afdeling Milieu, telefoonnummer 071-899261. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie, richten aan: Het coilege van Burgemeester en Wethouders van Leiderdorp Postbus 35 2350 AA Leiderdorp. Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 ir gelegen in de Bollenstreek, rijk aan natuurschoon. Grca 150 medewerkers verzorgen dagelijks alle activiteiten die nodig zijn om de bevolking direct of indirect van dienst te zijn. Sedert medio 1991 is een inspraakproces gaande ten aanzien van een herstructurering van het gemeentelijk apparaat van een dienstmodel naar een opdeling in sectoren. De Bestuursdienst zal gaan bestaan uit onder andere Interne Zaken, Financiën en controlling. Bij de afdeling Financiën komt binnenkort de functie vacant van financieel medewerker m/v (20 uur per week) Functie-informatie De te benoemen functionaris zal onder andere worden belast met de volgende taken: - het voeren van de dagelijkse financiële administratie van Sociale Zaken; - het samenstellen van belastingaangiftes; - het betaalbaar stellen van uitkeringen; - het uitvoeren van maandelijkse controles; - overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - opleiding op MEAO-niveau en studerend voor MBA; - goede contactuele vaardigheden; - ervaring met automatisering is gewenst Salaris c.a. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4.019,- bruto per maand (salarisschaal 7), één en ander bij een volledige werkweek. Informatie, procedure en sollicitaties Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling Financiën, de heerLH.M. van de Nieuwendijk, telefoon 02520-77273. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel van de afdeling c.q. de dienst betrokken. Sollicitaties kunt u binnen tien dagen na de verschijningsdatum van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom, ter attentie van het hoofd van de afdeling Personeel, Organisa tie en Informatie. N.B. Bij gelijkwaardige geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten afkomstig uit groepen die tot nu toe binnen de gemeente lijke organisatie zijn ondervertegenwoordigd, zoals vrouwen, gehan dicapten en culturele minderheden. lê él Gemeente

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24