VOOR NIET Zeg, dat past toch allemaal niet in een gewone auto? Ik zei niks. BIJC&A! Stel, u wilt standaard centrale deur vergrendeling, stuurbekrachtiging, getint glas, een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, sportieve wieldoppen, een 6-speakersysteem en antenne, buitenspiegels in carrosseriekleur, speciale 'Cornet-bekleding, een in delen neerklapbare achterbank met skiluik.. Wie heeft gezegd dat de Opel Vectra Expression gewoon is? OPEL O DINSDAG 11 MEI 1993 LEUK ZOVEEL C-UL Li toch UpvtdetiffX Van die leuke, zomerse kinderkleding kun je nooit genoeg in huis hebben. Met deze prijzen is dat geen probleem. Daarom zeggen we ook: Leuk voor niet zoveel. Afgebeeld: Opel Vccira F.xprcssion 4-dcurs. U hebt een uitgebreide verlanglijst als u een auto aanschaft. De meeste autodealers vinden u dan ook een moeilijke klant. Bij de Opel dealer daarentegen wordt u met open armen ontvangen. Daar staat namelijk de Opel Vectra Expression en die kan zeker bieden wat op uw verlanglijstje staat. Om te beginnen is hij leverbaar als 4-deurs sedan (afgebeeld) of 5-deurs hatchback. Vinkt u vervolgens rustig even de volgende standaard-extras af: Het Vectra Expression-pakket bestaat uit: stuurbekrachtiging centrale deurvergrendeling met 'safe-lock' in hoogte verstelbare bestuurdersstoelin delen neerklapbare achterbank met skiluik speciale 'Comet'-beklcding sportieve wieldoppen vanbinnen uit verstelbare buitenspiegels in carrosseriekleur Expression-badge en -striping antracietkleurig dashboard. Normale prijs: f2.925 - (1.6i 4-deurs). Speciale prijs: 1.600,-. Afgezien van alle extras die de Expression biedt, is iedere Vectra natuurlijk uit gerust met o.a. getint glas, middenconsole met opbergruimte, 6-speakersysteem en antenne en bumpers in de kleur van de carrosserie. Bovendien zorgen de in hoogte ver stelbare veiligheidsgordels voor en achter, gordelspanners op de voorstoelen en de dub bele stalen balken in de portieren voor optimale veiligheid. U hebt bovendien de keuze uit drie benzinemotoren en twee dieselversies. Een elektronisch geregelde 4-traps automaat is leverbaar op de 1.8i- en 2.0i-benzinemotor. Allemaal aspecten die ervoor hebben gezorgd dat de Vectra gekozen werd tot Zakenauto van het Jaar '92/'93. Ga snel naar de Opel dealer en maak kennis met de Vectra Expression. En neem gerust uw verlanglijst mee. y^C^t •de--- HH Vanafprijzen Vectra Expression: 4-deurs ƒ37.500,- 5-deurs ƒ38.500, Club 15. Mêlee streep-T-shir» met knoopjes. 152-182 15.- Katoenen bermuda. 152-182 29- Kleuter meisjes print T-shirt. Katoen 86-122 7.-

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 9