Van Hanegem koestert het verleden Juventus moet, Dortmund mag Sport Goethals vreest frisse Van Basten Marseille spaart de krachten AC Milan met Hollands 'supertrio' WOENSDAG 5 ME11993 V PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 0 DUIVENTIL Zo maar een ochtendtraining bij titelkandidaat Feye- noord. Om de sleur van de dagelijkse positiespelletjes te doorbreken, trakteert Willem van Hanegem zijn spelers op een partijtje tennisvoetbal. Binnen vijf minuten heeft de Kromme spijt van zijn keuze. „Donderstraal het net maar in de vuilverbranding en koop een paar extra loop schoenen," roept hij nijdig. Beschaamd buigen de Feye- noorders het hoofd. Het is ook nooit goed, hoor je ze denken. ROTTERDAM ANP Van Hanegem (49) legt later zijn frustratie uit. „De spelers geven zich te weinig. Ik mis vaak hart en ziel. Een partijtje tennisvoet bal was \Toeger een strijd op le ven en dood. We speelden om een knaak, terwijl de wekelijkse winstpremie ruim duizend gul den bedroeg. We kregen de grootste ruzie over een randbal. Toeschouwers werden erbij ge haald om als scheidsrechter op te treden. De huidige generatie mist die beleving van het voet bal. Vaak lummelen ze maar een beetje. Tennisvoetbal wordt als een aardigheidje be schouwd, meer niet." Basis Van Hanegem gelooft op het trainingsveld soms zijn eigen ogen niet. „De groep lijkt af en toe op een stel dode vogels. De spelers komen pas in beweging als ze in balbezit zijn. Ze doen veel te weinig mee. Ze zien een positiespel als doelloos tijdver drijf, terwijl het juist de basis vormt van het voetbal. Als je dat goed beheerst, ben je door wei nig ploegen te kloppen. Op tijd inspelen, op het sterke been, in- en uitstappen, klaarleggen en ruimte kiezen. Het zijn simpele zaken, die bij Feyenoord nog duizend keer fout gaan. Bij top- ploegen als AC Milan en Bar celona zie je die grondbeginse len constant terug. De spelers moeten eerst daarvan bewust worden gemaakt, voordat ze het leuk gaan vinden. Ik bespeur enige progressie bij ons, maar het kan ten minste nog voor een kwart beter." De angst voor een voorsprong heeft Van Hanegem in zijn eer ste seizoen bij Feyenoord al vrij wel weggenomen. Nu wil de 52- voudige international afrekenen met de gemakzucht. „Je mag een wedstrijd nooit laten lopen, zoals zondag na een uur tegen FC Den Bosch gebeurde. Dat kun je niet maken ten opzichte van het publiek. Je moet als ploeg gewoon slim zijn. De bal rustig rondspelen en op het juiste moment boem! AJs wij vroeger op 1-0 kwamen, was de zege binnen. We bepaalden zelf hoe hoog de overwinning uit viel." Van Hanegem, die het ruim twintig jaar als profvoetballer uithield, praat vaak en graag over vroeger. „Niet omdat toen alles beter was, want dergelijke verhalen gaan snel vervelen. Ik wil slechts voorbeelden stellen en dan val je vanzelf terug op je eigen ervaringen. Met de toe komst houd ik me nauwelijks bezig. Ik leef bij de dag, dat moet je wel op mijn leeftijd." Idool Van Hanegem was als speler een idool. Zijn fameuze trap- techniek, zijn inzet en zijn hu mor spraken aan bij een groot publiek. De Kromme gaf alles en kreeg veel terug. De liefde voor het voetbal zit heel diep. „Ik kan me geen mooier vak voorstellen. Wie mag er nou met dat mooie weer buiten een balletje hoog houden? Ik pro beer de spelers te overtuigen van hun uitzonderingspositie. Ze verdienen een goede boter ham, zien iets van de wereld en krijgen volop aandacht. Stel je voor dat John van Loen niet zou voetballen. Dan zou hij als rode bonestaak in Utrecht worden uitgelachen. Zo betrekkelijk is het toch? De spelers zijn ver plicht om hun uiterste best te doen." Van Hanegem kent het „an dere leven" maar al te goed. „Toen ik bij Xerxes in de eredi visie speelde, werkte ik ook nog in de bouw. Om zes uur zat ik in de bus naar Ede, Wageningen of nog verder weg. Na de middag nam ik de trein naar station Rotterdam-Noord, waar ik door een collega werd afgehaald. Pas om half tien zat ik aan het avon deten. Ik was soms zo moe, dat Willem van Hanegem: „Ik vind het vreselijk als de spelers er een potje van maken. Dan schaam ik me voor de supporters.' ik met mijn kop op het bord in slaap viel. Die tijd vergeet ik nooit." Van Hanegem voelt zich nog altijd verbonden met de arbei dersklasse, die van oudsher sterk vertegenwoordigd is in de achterban van Feyenoord. Zijn spelers wil hij eveneens dicht bij het volk brengen. „Ze moeten beseffen, dat de supporters kei hard in de fabriek werken om een kaartje te kunnen kopen. Fouten maken is niet erg, als de inzet maar optimaal is. De fans krijgen hun geld evenmin ca deau. Ik vind het vreselijk als de spelers er een potje van maken. Dan schaam ik me voor de sup porters." Dwars De ontluisterende bekerneder laag in de Kuip tegen Ajax (0-5) op 31 maart zit Van Hanegem nog steeds dwars. „Dat vond ik echt een ramp, veel erger dan het eerdere competitieverlies (0-3). Na de wedstrijd ben ik via de nooduitgang naar mijn auto gelopen. Ik durfde geen suppor ter onder ogen te komen. Da genlang ging ik met lood in mijn schoenen naar de training. Zag ik die mensen weer staan die al 25 jaar rond de Kuip han gen. Met hun teleurstelling heb ik meer moeite dan met mijn eigen teleurstelling. Zo'n neder laag dreunt bij mij echt maan den na." Als rasechte Feyenoorder koestert Van Hanegem de klas sieker. „Dertig jaar geleden was het een speciale wedstrijd en over dertig jaar is het nog een klapstuk. Die rivaliteit verdwijnt nooit. Vroeger was het veel ster ker dan nu. We keken lang naar die twee wedstrijden uit. Als je drie punten verspeelde, was je vrijwel zeker uitgeschakeld voor het kampioenschap. De druk is nu minder." Met weemoed denkt Van Hanegem terug aan de trainin gen van het Nederlands elftal. De Oranje-selectie was destijds grotendeels in een Rotterdams en Amsterdams kamp verdeeld. Hoe dichterbij de klassieker was, des te meer werd er in Zeist geschopt. „We spraken tij dens een partijtje altijd een be paald gebied af waar Ajacieden niet mochten komen. Neeskens trok zich nergens iets van aan en liep overal doorheen. Israel verkocht Mulder eens een „peer" op ziin knie. Hij was een paar weken later mooi nog voor de wedstrijd uitgeschakeld. Het ging hard tegen hard, maar we hadden wel respect voor elkaar. Dat mis ik in het huidige voet bal. De spelers accepteren niets van elkaar. Ze lopen alleen maar te zeuren." Revanche Van Hanegem, die zich gelukkig prijst met de organisatorische kwaliteiten van collega Geert Meijer, wil Feyenoord in Europa weer aanzien geven. Bij zijn en tree vorig jaar zomer maakte hij zijn bedoelingen duidelijk: aan vallend voetbal, lang meedoen om de titel, vier spelers leveren aan Oranje. „Toen werd daar over nog een beetje lacherig ge daan. Mijn verwachtingen zijn redelijk uitgekomen. Zondag, na het duel met Ajax, weten we meer. Ik hoop echt op een re vanche, al is het alleen maar voor mezelf. Ik heb thuis geen leven als ik weer met een neder laag kom aanzetten. 'Jij kunt zeggen wat je wilt, maar die Van Gaal is toch wel een goede trai ner', zei mijn vrouw na die 0-5. Dergelijke opmerkingen moet ik dan nog wekenlang aanhoren. Zelfs mijn zoontje begint me al met Ajax te dollen. Dat moet maar eens afgelopen zijn." BUITENLANDS VOETBAL DORTMUND ANP Raymond Goethals: „Van Basten na Cruijff de beste." foto archief Giovanni Trapattoni is de maestro onder de Itali aanse voetbaltrainers. Dezer dagen voelt hij de druk als vrijwel nooit tevoren. Het hele jaar stond hij onder zware kritiek van de media, omdat weer eens een seizoen van het peperdure Juventus dreigde te mislukken. Vandaag is de eerste helft van de mogelijke rehabilitatie: de finale van de UEFA-beker tegen Borussia Dortmund. Juist op tijd lijkt Juventus terug in vorm. Drie opeenvolgende zeges in de Serie A, waaronder een op AC Milan, twee overwinningen in de Eu ropese halve finales tegen Paris SG. Maar ook de Duitsers voetballen goed. Ze winnen makkelijk in de Bundesliga en verkleinden de achterstand op koploper Bayern München tot twee punten. Vooral zijn illustere naam houdt Trapattoni op de been. „Als ik geen Trapattoni had geheten, was ik misschien al ontslagen geweest", liet hij zich dit seizoen ontvallen. De trainer, vaak emotio neel, opvliegend of schril fluitend langs de lijn en de rust zelve na afloop van een wedstrijd, is de succesvolste trainer in de laars. Hij pakte zes scu- detto's, landstitels, en is toe aan zijn tiende Eu ropese finale. Drie bestreed hij als voetballer van AC Milan, zeven als trainer: eentje met Milan, daarop vier met Juventus, weer eentje met Inter en nu weer met Juventus. Na een uitstapje van vijf jaar bij Inter haalde ere-voorzitter en Fiat-baas Agnelli van de „Oude Dame" Trapattoni terug naar Turijn. Dino Zoffen Luigi Maifredi hadden slechts matige resultaten behaald. De UEFA-beker in 1990 (overwinning op Fiorentina) woog niet op tegen de miljoenen die waren uitgegeven aan sterren als Baggio, Zavarov, Hassler, Rush en Schillaci. De 54-jarige Trapattoni houdt van voetballen uit een gesloten verdediging. Een beetje in de geest van Helenio Herrera, die met het Inter van de jaren zestig grondlegger was van het catenae- cio; de hechte verdediging, de sluipmoordenaar voorin. Bij Trapattoni krijgt een sobere verdediger als Jürgen Kohier alle lof De schaduw van Van Basten in tal van confrontaties is dankbaar terug: „Deze finale is voor mij net zo belangrijk als de eindstrijd om de wereldtitel tegen Argentinië." Met Andy Möller brengt de grijzende tacticus nog een andere Duitser in het veld. Möller brak als voetballer door in Dortmund, verhuisde naar Frankfurt en verdiende een contract bii Juventus. Het liefst zou hij in Turijn een vrije rol achter de spitsen vervullen, maar op die plaats staat de bes te voetballer van Italië, Roberto Baggio. Möller is de laatste wedstrijden een soort rechtsbuiten, enigszins tegen zijn zin. Hij vormt de voorhoede met Vialli en scoorde inmiddels tien keer in de Serie A. Juventus moet de dubbele confrontatie win nen, om het seizoen te redden. In de competitie is de miljoenenploeg op grote achterstand van AC Milan gezet, in de halve finale van dc nationale beker was stadgenoot Torino sterker. Dortmund mag winnen. Het seizoen van de club uit het Roergebied is al geslaagd. Geel-zwart haalde voor de tweede keer in de geschiedenis (na 1966) een Europese finale en verdiende nog nooit in een seizoen zoveel geld. De opbrengst van alleen de thuiswedstrijd is bijna zeven miljoen gulden. Bij winst ontvangen de voetballers 60.000 gulden, de Italianen bijna het dubbele. Juventus, goed voor vier Europa Cups, was de eerste club in de geschiedenis die alle drie Eu ropese bekers in de prijzenkast had staan. Dat ge beurde in 1985, toen Michel Platini de bokaal voor landskampioenen naar Turijn haalde ten koste van Liverpool, op de dag dat bijna veertig Italiaanse fans in Brussel het leven lieten bij de Heizel-ramp. De trilogie van Juve werd afgelopen seizoen geëvenaard door Ajax en, twee weken la ter, Barcelona. MARSEILLE CPD Het botert al geruime tijd niet meer tussen Bernard Tapie, het opperhoofd van Olympique Marseille en zijn Belgische tove naar-trainer Raymond Goet hals. Voorlopig echter zal de vuile was wel binnenskamers blijven. Eerst komt de Europa Cup-finale tussen AC Milan en het 'speeltje' van Tapie. Op woensdag 26 mei ontmoeten de twee elkaar in München. Maar dan... „Luister het heeft geen enkele zin om te praten. Na de finale zal ik de pers bijeen roepen en officieel mijn vertrek bij Olym pique aankondigen. Dan zal ik ook exact aangeven waarom ik opstap en wat er mis is aan Ta pie. Klamp me voorlopig dus niet aan", aldus een bitse Goet hals. Over de huidige kracht van zijn opponent praat hij liever dan over die in zijn ogen ver maledijde voorzitter. „Milan is sterker geworden met Lentini en Papin. Daarnaast vrees ik dat Marco van Basten helemaal fit aanwezig zal zijn. En dat is knap vervelend. Die wil natuurlijk in één finale een rot seizoen goed maken. Een fitte en gemotiveer de Van Basten is tot veel in staat. Na Johan Cruijff is hij de beste spits die ik in mijn voet balcarrière ben tegen gekomen. Voor de kwartfinale van de strijd om de nationale beker, vanavond in en tegen Caen, heeft Olympique Marseille ze ven basisspelers thuis gelaten. Ook coach Goethals heeft rust voorgeschreven gekregen. Marseille, dat tegen Caen een voorsprong van 3-1 verdedigt, strijdt nog op drie fronten. Het kampioenschap, de nationale beker en de Europese beker voor landskampioenen. Vooral de internationale fina le tegen AC Milan, op 26 mei in München, is belangrijk. Nog nooit won een Franse club een Europa Cup. „Toch is het niet zo dat wij de rest laten schie ten", verklaarde aanvoerder De- schamps dinsdag in Caen. „De spelers die voor vandaag overblijven, hebben voldoende kwaliteit pm een goed resultaat te bewerkstelligen. We zullen de komende weken echter de krachten moeten doseren om overeind te blijven." In Caen stelt Marseille altijd nog zeven spelers op die inter national zijn of waren. De Duit ser Voller, de Rus Dobrovolski, de Fransmannen Casoni, Amoros, Di Meco, Durand en Ferreri. Op het appèl ontbreken de Kroaat Boksic, de Ghanees Pele en de Franse internationals Sauzee, Deschamps, Angioma, Boli en doelman Barthez. Ze voegen zich na het bekerduel tijdens een trainingskamp in Normandië bij de rest van de ploeg. Zaterdag speelt Marseille in de competitie tegen Caen. Wilt U iets melden? Bel 071 - 161414 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. -w- lenn Helder heeft I de training hervat. De Leidse linksbui ten van Sparta tobt sinds de cember met een knieblessure. Volgende week maakt Helder zijn rentree Robert-Jan Raven- sbergen, jeugdspeler van Quick Boys, speelt het nieuwe voetbal seizoen bij Feijenoord Niels van Stralen werd derde bij de wielerronde van Enkhuizen. Door van der Linden (Noord- wijkerhout) kwam bij de junio ren-dames als vijfde over de streep in Apeldoorn. Tom de Jong (Roelofarendsveen) werd vijfde in het Belgische Breed- hout. Voorhouter Ronald van der Tang pakte de vierde plaats in IJsselstein De Internationa le Wieier Unie wil nog voor 1996 af van een aparte prof- en amateurklasse in de wielersport. In de toekomst komt er een A- en B-seniorencategorie De Nederlandse Autorensport Ver eniging (NAV) houdt op 15 en 16 mei het Nederlands race weekend in Zolder (België). Os car Middeldorp (Woubrugge) en Sandra van der Sloot (Al- phen) hebben in hun categorie goede kansen De Leidse korf balclub De Danaïden heeft een studentenafdelingopgericht. Voor die afdeling vraagt de club een trainer Op maandag 10 mei begint op het terrein bij de Infotheek (Einsteinweg) de eer ste skeelertraining. Verzamelen bij de Ijshal aan de Vondellaan in Leiden om 18.45 uur. Voor informatie: Jos Fugers (071- 315110) Donderdag 6 mei ver gadert de Noordwijkse Hockey Club. Joop Niezen presenteert het stuk, 'NHC op weg naar het einde of op weg naar de eeuw wisseling' Sparta-trainer Jan Nijman heeft per 1 oktober ont slag gekregen. De ex-UVS-spe- ler gaan voor Sparta nog wel wat scoutwerk verrichten De Noord wijkerhoutsewielerprof Martien Kokkelkoren start van daag in de vijfdaagse Ronde van Romandië (Zwitserland) Za terdag 8 mei houdt voetbalver eniging Leiden een groot G- voetbaltoernooi met deelname van GONA, Zwammerdam, UVS, Nicolaas Boys, Den Hoorn, SJC, TGG en Leiden Bij voetbalvereniging SJC speelt de Leidse selectie onder 12 jaar een oefenwedstrijd tegen de Leidse selectie onder de 13 jaar Bij SJZ werd onlangs het 400ste lid gehuldigd De Road Racers Club Nederland, een club voor rolstoelracers, heeft in Hans An ders een sponsor gevonden Cricketvereniging Ajax Leiden houdt zondag 9 mei een Open Dag. Aanvang 12.30 uur Zwemster Fleur Bakker (LZ 1886) debuteert in de senioren selectie van de KNZB tijdens de B-interland op 8 en 9 mei in Winterthur (Zwitserland) De verzorgster van FC Lisse (za). Annemiek Oppelaar stopt aan het einde van dit voetbalsei zoen. FC Lisse neemt nog deel aan de KNVB-beker en de LD- Cup Aanstaande zaterdag en zondag zijn er in Katwijk Kring kamp zwemwedstrijden De Bult in Leiden staat zondag 9 mei weer in het teken van de jaarlijkse Run-Bike-Run wed strijden. Start om 10.00 uur Vrijdag 7 mei sluit rugbyclub DIOK net seizoen af met een wedstrijd tegen Thomton Cle- veleys Maandag 10 mei speelt waterpoloclub Lz 1886 een uit wedstrijd tegen Rotterdam. De return is op vrijdag 14 mei Op 12 mei vervolgt korfbalclub Fi des Pacta het Zomeravondtoer- nooi Voetbalclub Meerburg viert in september haar 65-jarig bestaan De Alphense squash- club SRCA begint op 7 mei een Stamgastentoernooi. Het eve nement duurt drie dagen Op maandag 10 mei speelt het Leids voetbalelftal onder de 14 jaar bij voetbalvereniging IJmuiden een wedstrijd tegen de afdeling Haarlem Vrijdag 7 mei viert voetbalclub Altior (Langeraar) de promotie naar de KNVB met een receptie. Aan vang 20.00 uur Zondag neemt Voorschotenaar Hein Jan Sal man in Tilburg deel aan het NK driebanden Spencer van Er ven (Rotterdam) won in Valken burg de finale van de Orion Cup (schermen) Vanavond om 19.00 in Den Haagde wielei ronde van Capitol. Ook in Am stelveen en Maardingen /i|ii amateurkoersen Swift/Casba begint zaterdag 8 mei aan de eerste promotiewedstrijd (Ron de van Lek en IJssel) De Leidse jeugdschaker Erik van der Doel heeft in Vlissingen een groot toernooi geworden De lande lijk bekende zaalvoetbalclub Molier gaat een fusie aan met El Torro uit Goes Bij UVS speel de de landelijke jeugd van AZ en Sparta een beslissingswed- striijd voor een plaats in de eer ste divisie. AZ trok met 5-1 aan het langste eind Morgenavond gaat in Wassenaar het jeugd- toernooi van Blauw Zwart van start. Deelnemers zijn Haarlem, Feyenoord, Haarlem en ADO Den Haag SCOREBORD PRUSVRAGEN TOTO 17: eerste prijs: •8- 11 - 14- 16 22-28 34 - 42 43 46 48 - 53 - 58 - 63 64 - 65 -69-73-74 (onder voorbehoud) VOETBAL Roberto Baggio. foto'mchiff Het Hollandse trio (Rijkaard- Gullit-Van Basten) van AC Milan zal zondag in ere worden hersteld bij de hervatting van de Italiaanse competitie. De koplo per, die in dc afgelopen acht weken geen duel in de Serie A won, moet op bezoek bij het bijna gedegradeerde Ancona. Trainer Capello maakte dit gis teren al bekend. Op Milanello gaat men er al vanuit dat het drietal ook de Europa Cup-fina le tegen Olympique Marseille zal spelen, hoewel Capello zich daarover niet wenst uit te laten. Van de andere buitenlanders lij ken Papin en Savicevic niet fit genoeg om in München van de partij te zijn. Capello beklaagde zich deze week over de keuzes die hij elke week moet maken: „Het kost me veel moeite en energie om elke week mijn spe lers uit te leggen wie er wel en wie er niet spelen. Ik heb het daar ook soms heel moeilijk mee, want alle spelers willen bepaalde wedstrijden niet mis sen en als ik ze er naast zet ben ik de boosdoener. Maar ja, dat is nu eenmaal mijn taak en daarvoor ben ik aangesteld". BELGIETAntwerp - AA Gent 3-1 FRANKRIJK, achtste finales beker: Monaco -Pans SG 0-1. SCHOTLAND: Partick Thistle - Glasgow Rangers 3-0. ENGELAND: Arsenal Queens Park Ran- ?;rs 0-0. Everton - Sheffield United 0-2, heffieid Wednesday - Leeds United 1-1. BASKETBAL Playoffs (best-of-five) eerste ronde: Oov d 3-D, Chicago geplaatst), Indiana Pa ces New York Kmcks 116-93 (1-2) Wes ten Houston - Los Angeles Clippers 111- 99 (2-1). Utah Jazz - Seattle Supersonic! 90-80 (2-1), Phoenix Suns - Los Angeles Vrouwen, eerste ronde: Schuitz (Ned) Vrouwen, eerste ronde: Muns-Jagerman (Ned) - Santrock (VSt) 6-2 6-4 WIELRENNEN 1. Abdoesjaparov (Oez) 224 km in 6 12.20. 2. Lombardi (Ita), 3 Van Poppel (Ned). 4 Gonzales Salvador (Spa). 5 Jaiabert (Fra). 6 Edo (Spa), 7 Baff. (Ita). 8 Gutierrez (Spa). 9 Spruch (Pol), 10. Dauwe (BeO Algemeen klassement: 1 Zulle (Zwi) 39,17.59, 2 Rommger (Zwi) 1 05. 3 Cu- bino (Spa) 2 02, 4 Alonso (Spa) 2 35, 5 Delgado (Spa) 3 21. 6 Maun (Spa) 3 24, 7 Montoya (Spa) 3 42. 8 Gorospe (Spa) 3 46. 9 Breukmk (Ned) 3 56, 10 Gar mendia (Spa) 3 59. 23 De Vnes 6 37, 64 Cocdes 17 45, 65 Den Bakker 18 01. 109 Voskamp 36 58, 112 Hofmann 37.09, 128 Van Poppet 39 24. 141 Ta- ten 43 19, 144 Hermam. 4 7 12. 145 Niiboer 47,18. 149 Jakobs 50 18 VIERDAAGSE VAN DUINKERKEN Eerste etappe. Duinkerken Be rek: 1 Des biens (Fra) 174 km 4 02.22, 2 Cipollm. (Ita). 3 Ekimov (Rus). 4 Raab (Dui). 5 Verhoeven (Ned) RONDE VAN ROMANDIE Courtetelle. Proloog: 1. SOrensen (Den) 7.3 km 9.07.97 (48.060 km/u) 2 Indurain (Spa) 0 05, 3 Richard (Zwi) 0 06. 4 Jaer TENNIS n (Zwi) 0 14. 5 Chiappucci Bezault (Fra), 7 LeMond(VSt)0 17.8 Je ker (Zw.) 0 18. 9. Maasten (Ned) 0 20. 10. Aldag(Dui) HAMBURG Eerste rond#: Steeb (Dui) - Haarhurs (Ned) 6-4 7-6. Tweede ronde Kraiicek (Ned/7) 1 (Fra) 6-4 2-6 7-6 Voorlopig geen licentie RKC Het voortbestaan van RKC is al lerminst zeker, nu dc licentie commissie van de KNVB een negatief advies heeft uitge bracht over de financiële huis houding. De commissie heeft het bestuur betaald voetbal ge adviseerd de Waalwijkse eredi visieclub. die een tekort zou hebben van ruim twee miljoen gulden, voor het komend sei zoen geen licentie te verstrek ken De KNVB heeft RKC een maand de tijd gegeven orde op zaken te stellen. SPORT OP TV 17 00-17 15 Old 2 Sport Heute 17 00 19 00 EURO WK IJshockey 17 05-17 lODld 1:Sportschau Teie- 184519 15 RTL ♦Soort 19 30 20 00 EURO Soor-*uwi 9 30-20 00 BRT 1 Sexy 22 10-22 25 N#d 3 Soort r Rowde ven Soe^i# 22 30 22 55 BRT 1 Soor 23 00-01 00 EURO UEFA Cup 23 05-23 35 DW 1 Sport Extra te- WTA-toemoot 5 BBC 1 Sportsn-ght 1000-1200EURO Snooks European 2 00-17 00 Did 1 Sport Extra tenn. WT A-toer nocx 14.00-16.00 EURO NBA Batketbe"

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 29