Leiden laakt 'Zeist' Van Poppel speelt het slim Sport 'Ik dacht aan een gouden speld' Eltingh 'hot news' in de VS DINSDAG 4 ME11993 Dordrecht - PSV op lange baan den haag De wedstrijd Dordrecht'90-PSV, zondag door een vals bomalarm bij een 0-1 stand in de rust gestaakt, zal deze week niet meer worden uitgespeeld. Na overleg tussen de KNVB en de beide clubs werd het restant van het duel verschoven naar een nog na te bepalen datum. „Maar in elk geval niet deze week", zegt bondsvoorlichter Stolk. Zondagavond verklaarde manager Ploegsma van de Eindhovense club deze week onder geen be ding te willen terukeren naar Dordrecht. Hij opperde de wed strijd in het Philips-stadion uit te spelen. Volgens Stolk is daar geen sprake van. ,,De wedstrijd wordt gewoon in Dordrecht ge speeld". Den Bosch weer op voorsprong den bosch De basketballers van EBBC Den Bosch hebben in de strijd om de landstitel weer afstand genomen van BS Weert. De vijfde wedstrijd, gisteren in Den Bosch, leverde EBBC de derde overwinning op. Na de zege met 86-74 (rust 41-36) kan EBBC donderdag in Weert de titel veroveren. Bij Den Bosch waren Kuipers en Lott met 22 punten de topscorers. Huybens voegde achttien punten aan het Bossche totaal toe. Bij Weert kwam al leen Van Poelgeest boven de twintig punten: 28. Derde wereldtitel Stephen Hendry Sheffield De vooraf geplande avondsessie bleek niet eens meer nodig. Stephen Hendry sleepte gistermiddag al met grote over macht zijn derde wereldtitel snooker bij de profs in de wacht. De Schotse nummer één van de wereld won in Sheffield afgetekend met 18-5 van Jimmy White. Het toernooi kreeg zo in elk geval de voorspelde winnaar. Alleen de manier waarop de 24-jarige Hen dry zijn Engelse tegenstrever in de Crucible de baas bleef ver baasde vriend en vijand. Niet in het laatst Hendry zelf. „Nog nooit speelde ik zo goed. Werkelijk elke fout die Jimmy maakte, strafte ik af. Het was ongelooflijk." Manchester huldigt 'United' manchester Old Traffoid liep gisteravond vol voor de huldiging van landskampioen Manchester United. De roemrijke Engelse club kreeg zondag de titel in de schoot geworpen door het ver lies van Aston Villa, waardoor de wedstrijd tegen Blackburn (3-1 winst) geen waarde meer had. De eerste titel in 26 jaar zorgde zondagnacht voor een uitgelaten stemming in de stad. Gisteren was het stadion geheel gevuld met zingende fans. Voor de ogen van 84-jarige Sir Matt Busby, die in 1967 voor het laatst met Manchester de titel greep, werd Alex Ferguson door de trouwe aanhang tot „manager van de eeuw" uitgeroepen. Vroegere ve detten als Bobby Charlton en Denis Law kregen een ovationeel applaus toen ze het stadion betraden. tim brouwer de koning „Deze onderscheiding doet mij meer dan de gouden plak van de koningin." Henk Uiterdijk, net benoemd tot erelid van de Afdeling Leiden van de KNVB, weet waarover hij praat. Want vóór hem gisteravond in Sas- senheim die hoge voetbaleer ten deel viel, was de 66-jarige Leidenaar al eens koninklijk on derscheiden. „Dat was omdat ik jarenlang gewoon mijn werk had gedaan. Daarvoor werd ik bovendien betaald. Maar mijn vrijwilligerswerk in de voetbal lerij deed ik uit liefde." Het erelidmaatschap kreeg Uiterdijk omdat hij 43 jaar onaf gebroken functies heeft bekleed in zijn vereniging Roodenburg en binnen de Afdeling. Op 1 ju ni aanstaande neemt Uiterdijk afscheid als lid van de tucht- commissie voor de jeugd. Daar naast was hij tot dit jaar lid van de commissie jeugdvoetbal. Ui terdijk: „Ik heb in al die jaren veel vrienden gemaakt en bij mijn weten weinig vijanden, al zul je die altijd wel hebben als je deel uitmaakt van een tucht- commissie. Maar ik heb de huid van een olifant. Dat dateert al uit de tijd dat ik in het bestuur van Roodenburg zat." Bij de Kooi-club werd Uiter dijk al op zijn 23ste tot secreta ris benoemd. Van 1965 tot 1978 hanteerde hij de voorzittersha mer. „Bij Roodenburg heb ik schitterende jaren gehad. Toen kon je nog elftallen opbouwen. Bij mijn aantreden was Rooden burg een anoniem vierdeklas- Jean Paul van Poppel blijft de Italianen Pagnin en Baffi meer dan een lengte voor. De tweede etappezege van de Nederlandse spurter in dé Ronde van Spanje is een feit. foto epa albacete anp Na Alex Zülle en Laurent Jala- bert heeft ook Jean-Paul van Poppel zijn tweede ritoverwin- ning in de Vuelta binnen. In Al- bacete liet de Nederlandse sprinter aan het einde van.de achtste etappe het bijna volledi ge peloton achter zich. Alex Zül le consolideerde zijn leidende positie in het algemeen klasse ment. Van Poppel speelde het aan het einde van de rit over 215 ki lometer Aranjuez naar Albacete slim. De Nederlander hield zich de laatste kilometer schuil tus sen de coureurs van de Italiaan se formatie Lampre, die hun collega Djamolidine Abdoesja- parov aan zijn eerste overwin ning probeerden te helpen. Van Poppel, geen echte liefhebber van een nat wegdek, profiteerde dankbaar van het Italiaanse beulswerk. Hij volbracht het kunststukje zonder hulp van ploeggenoten. „Het was niet mijn bedoeling te sprinten voor de overwin ning. Ik vond de aanloop naar de finish chaotisch en gevaar lijk. Maar Abdoesjaparov viel stil en ik kon gemakkelijk uit het wiel van Pagnin komen", ver klaarde hij zijn tweede ritover- winning. Zijn totaal in drie jaar kwam daarmee op acht. In 1991 veroverde hij er vier, vorig jaar twee. De achtste etappe vormde voor Erwin Nijboer de gelegen heid zich te onderscheiden. Na 44 kilometer verliet hij het pelo ton. De Nederlander kende een voorsprong van ruim dertien minuten. Na een vlucht van 165 kilometer werd hij ingelopen. Erik Breukink heeft na de forse nederlaag in de klimtijdrit het geloof in eigen kunnen nog niet verloren. De Nederlander, die zaterdag op 24 kilometer bijna drieëneenhalve minuut op zijn ploeggenoot Zülle verloor, acht zich nog steeds niet kansloos voor een goede eindklassering: „Ik denk dat er te vroeg defini tieve conclusies zijn getrokken. Uitgezonderd Zülle en Romin- ger heb ik de andere klasse mentsrijders nog steeds in het vizier. Er komen nog twee indi viduele tijdritten. Te beginnen zaterdag in Zaragoza, over 38 kilometer. Dan kan ik weer in de top van het klassement staan." SCOREBORD BUITENL.VOETBAL ENGELAND: Manchester United - Black- burn Rovers 3-1 portugal: Guimaraes - Sporting 2-3, Gil Vicente - Tirsense 1-2, Pacos Ferreira - Salgueiros 0-1, Belenenses - Famalicao 7- BASKETBAL PLAYOFFS: EBBC Den Bosch BS V 86-74(41-36). Stand in b storil - Braga 0-0, Maritrn ialgueirc i, Estoril 2-1, Beira Mar - Farense 1-1, Chaves - Benfica 0-1, Porto - Boavista 1-1. Benfica 29-45 Porto 28-44 Sporting 29-39 PRIJSVRAGEN LOTTO 17: Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: 3 winnaars elk 25.612,90, derde prijs. 73 winaars I 1578,80, vierde irijs: 3120 winnaars f 36,90, vijfde p SNOOKER TENNIS 1. Sampras (VSt) 3826 punten, 2. Courier (VSt) 3517, 3. Edberg (Zwe) 3259, 4. Becker (Dui) 2675, 5. Korda (Tsj) 2443, 6. Ivanisevic (Kro) 2294, 7. Lendl (VSt) 2229, 8. Agassi (VSt) 2050, 9. Chang ,10. Bruguera (Spa) 1837, 13. sertje. We hebben later de eer ste klasse gehaald. De jeugd moest het fundament van de vereniging worden. Dat dat is gelukt, kun je zelfs nu nog zien bij Roodenburg." Minder tevreden is Uiterdijk over de huidige gang van zaken in de voetballerij. „Ik begrijp de maatschappij niet meer. Het is allemaal zo hoogdravend. Neem nou die herstructurering van de KNVB. Als dat doorgaat betekent dat de doodsteek. Als er nog maar acht districten zijn, kun je het bondsgebouw van de Afdeling Leiden wel verkopen en in Rotterdam gaan vergade ren. Je krijgt dan computermen sen. Hier kende ik de mensen tenminste nog." Dat blijkt ook uit zijn reactie op de uitnodiging van het afde lingsbestuur om de voorjaars vergadering bij te wonen. „Jos Het bestuur van de KNVB Afdeling Leiden is boos op 'Zeist'. Afdelingsvoorzitter Diederik van der Veen Meerstadt liet gisteravond tijdens de algemene verga dering weinig heel van het bestuur amateurvoetbal en van het merendeel der zes tig afgevaardigden. Van der Veen Meerstadt verweet het bestuur amateurvoet bal uiterst 'pragmatisch' met de besluitvorming om te gaan. De afgevaardig den, vertegenwoordigers van de afdelingen in de vergadering amateurvoet bal, kregen het verwijt naar hun hoofd de 'klip-en- -klare' besluitvorming bin nen de afdelingen aan hun laars te hebben gelapt. sassenheim gert-jan onvlee De oorzaak van de uithaal van de boze afdelingsvoorzitter was de wijze waarop het bestuur amateurvoetbal en de afgevaar digden op 27 maart met het herstructureringsplan 'Op de keper beschouwd' waren omge sprongen. Tijdens die buitenge wone vergadering amateurvoet bal werd duidelijk dat een rui me meerderheid van de vereni gingen van de KNVB het voor stel van het bestuur amateur voetbal niet zag zitten. Desondanks besloten bestuur en het leeuwedeel van de afge vaardigden tot het aannemen van een motie, die inhoudt dat de gewraakte herstructurerings- De boodschap van Ad Lan- sink was gisteravond over duidelijk. Het bestuur ama teurvoetbal van de KNVB is zich van geen kwaad bewust. Heeft de herstructurering met uiterste zorgvuldigheid en via de formeel voorge schreven weg behandeld en is nu gehouden aan de uit voering van de motie, zoals die op 27 maart is aangeno men. Het betoog van Van der Veen Meerstadt was bij Lan- sink bepaald niet goed geval len, maar de CDA-politicus ging tijdens zijn weerwoord nauwelijks op de kritiek van Van der Veen Meerstadt in. Ook de toezegging dat de KNVB nieuwe stijl de vereni gingen niet meer geld gaat kosten, kon er bij Lansink niet af. „Ik kan hierover geen garanties geven. We zien het wel als een belangrijk punt", aldus Lansink, die duidelijk maakte dat 'Zeist' de eerder geroemde financiële voorde len van de herstructurering nog altijd niet op een rijtje heeft staan. voorstellen als basis zullen fun geren voor nader onderzoek. „Plannen die, zoals we met zijn allen hadden vastgesteld, slecht doordacht en onderbouwd wa ren en eigenlijk maar geschikt voor één doei: verscheuren en de prullenbak in", liet de afde lingsvoorzitterweten. Vooral het gegeven dat de af gevaardigden hadden besloten zich in dat onderzoek vast te leggen op het terugbrengen van de twintig afdelingen tot zes, acht of twaalf, was in 'Leiden' cijfers: 19 win- (VSt) 1853, 10. Bruguera (Spa) 1837, 1 LUCKY TEN (MAANDAG): 1 - 8 - 9 - 10 - Bruguera k (Ned) 1624, 51 Siemerink 682, 60. Eltingh 623,62. Haarhuis 616. 1Seles (Joe) 332,2, 2. Graf (Dui) 298,1 3. Sanchez-Vicario (Spa) 233,5, 4. Navra- tilova (VSt) 195,2, 5. Sabatini (Arg) 166,9, 6. Mary Joe Fernandez (VSt) 188,6, 7. Capriati (VSt) 177,2, 8. Marti nez (Spa) 110,1, 9. Novotna (Tsj) 99,7, 10. Magdalena Maleeva (Bul) 73,6, 32. Rottier 37.3. 37. Schulz 33,8, 48. Ore- WIELRENNEN - Pagnin (I Jalabert (Fra), 5. Uriarte (Spa), 12. Talen (Ned), 14. Breukink (Ned), 30. Zulle (Zwi), (Spa) 2.35, 5. Delgado (Spa) 3.21, y. Breukink 3.56, 23. De Vries 6.37, 64. Cordes 17.45, 65. Den Bakker 18.01, 109. Voskamp 36.58, 112. Hoff man 37.09. 128. Van Poppel 39 24. 141. Talen 43.10. 144. Hermans 47.12, 145. Nijboer 47.18, 148. Jakobs 49.44. tampa anp Zijn overwinning op Sampras in Atlanta was hot news in de sportoverzichten op de Amerikaanse televisie. De zege van de oud-Unicummer Jacco Eltingh op de nummer één van de wereld was te zien tussen NBA-hoogtepunten van Jordan en Barkley. Eltingh zapte, 72.000 gulden rijker, langs de kanalen en hoorde hoe zijn naam uit onwetend heid werd verbasterd tot Eltling, of Eeling. „Dat was wel kicken. Ik zat in het nieuws van tien uur, van elf uur. Ik vroeg me af wat ik had aan gericht." Na de toernooizege reisde de prof naar Tam pa, de volgende halteplaats in het zwerversbe staan van de tennisser. Eltingh wil ook in Tam pa een goed toernooi spelen. „Ik wil voorkomen wat vaak gebeurt: dat de winnaar meteen uit het volgende toernooi wordt geslagen. De tegen stander in de eerste ronde is moeilijk genoeg." Dat is de Australiër Fromberg, 73ste van de we reld. De toernooizege in Atlanta, met zeges in de halve eindstrijd en finale op de Amerikanen Sampras en Shelton, stuwde hem op naar de hoogste klassering van zijn in 1988 begonnen profloopbaan. De 22-jarige Veluwnaar is nu 60ste, na Krajicek en Siemerink de derde Neder lander. Eltingh demonstreerde zijn koelbloedigheid. „In de eerste set tegen Sampras had ik geen en kele kans tegen zijn service, maar ik zag ook wel dat hij moeite had mijn opslag te retourneren." Op 5-5 in de tiebreak sloeg de Amerikaan, die negentien partijen op rij had gewonnen, een smash in het net en verloor de set. Van de overwinning genoot hij maar even. „Ik wilde per sé het toernooi winnen. Shelton had ik ook nog nooit verslagen." Hij herhaalde het staaltje van een dag eerder. „In de eerste zes op slagbeurten van Shelton maakte ik zelfs geen enkel punt." Waarop hij toesloeg in de tiebreak. Het is één van de specialiteiten van allrounder Eltingh, die belangrijke punten als bijna geen ander weet te maken. Vorig jaar eindigde hij als eerste op een ATP-lijst van spelers die breek punten weten weg te werken. Tegen Sampras en Shelton kreeg hij vier, respectievelijk vijf breaks tegen. „Ik heb ze allemaal gered." Eltingh is de regelmatigste stijger op de we reldranglijst onder de Nederlanders. Eind 1988 stond hij 439ste, een jaar later 276ste, weer een jaar later 128ste, eind 1991 110e en na vorig jaar 78ste. CHEF* AD VAN K, iB ONDERWATER. 0 Henk Uiterdijk (rechts) wordt door voorzitter Diederik van der Veen Meerstadt tot erelid van de Afdeling Lei den 'gespeld'. foto henk bouwman Klaassen had een heel ingewik keld verhaal, waarom mijn aan wezigheid zo dringend gewenst was. Hij walde de ware reden niet verklappen. Aanvankelijk geloofde ik hem, maar later ging er bij mij een lampje branden. Al rekende ik niet op het erelid maatschap, want dat komt wei nig voor. Maar ik had al eens een zilveren speld gehad, dus dacht ik: misschien krijg ik nu een gouden." volledig fout gevallen, omdat het „nadere onderzoek naar een nieuwe structuur nu slechts één antwoord mag en kan opleve ren: onhaalbaar." Het feit dat afgevaardigde Henk Nieuwenburg, in tegen stelling tot zijn Leidse collega Dick van der Maal, vóór die mo tie had gestemd, bracht Van der Veen Meerstadt tot de conclusie dat „deze afgevaardigde de uit spraak van de algemene verga dering van de Leidse afdeling heeft genegeerd." En: ,Als sim pele afdelingsvoorzitter denk ik dat al die afgevaardigden van de vijftien afdelingen die tegen de plannen waren niets anders te doen stond dan in Zeist heel hard neen roepen." Die uitspraak deelde de ver gadering duidelijk. Van een mo tie van wantrouwen tegen Henk Nieuwenburg („Als goed demo craat heb ik in laatste instantie meegestemd met de meerder heid") als afgevaardigde kwam het echter niet. De vergadering deed de kous uiteindelijk af bij monde van Quick Boys-voorzit ter Arie Guyt met de medede ling 'zeer teleurgesteld' te zijn. Na nog een poging te hebben gewaagd het bestuur amateur voetbal te overtuigen van het gelijk van de grote meerderheid binnen de KNVB die op een an dere wijze wil herstructureren, liet Van der Veen Meerstadt we ten dat het laatste woord over de hele problematiek nog niet is gesproken. „Wij zullen zeker niet lijdzaam toezien dat er via de achterdeur alsnog wordt ge herstructureerd op basis van de plannen die door het bureau AEF en het bestuur voetbal zijn gemaakt." Fanny en voorbije tijden Vorige week werd Fanny Blankers-Koen 75 jaar. Zondagavond was ze het stralende middelpunt in Mies Bouwmans program ma 'In de hoofdrol'. Vijfenzeventig! 'Londen' en die vier gouden medailles liggen al weer 45 jaar achter ons. De tijd ijlt sneller voort dan zij, Fanny, ooit heeft kunnen doen. Hoewel het jaar 2000 nog tamelijk ver weg is, en er dus nog heel wat kan gebeuren, durf ik zonder enige te rughoudendheid de stelling aan dat Fanny Blankers de meest veelzijdige atlete van deze eeuw is. Niemand zal het meer gelukken om gelijktijdig wereldrecordhoud ster te zijn op de 100 meter, de 80 m horden, het hoog- en verspringen. Aan het eind van haar carrière kwam daar nog de vijfkamp bij. Zoiets kan nu niet meer om dat de ontwikkeling van de atletiek sindsdien een gi gantische vlucht heeft genomen. Zonder specialisatie reik je niet ver tegenwoordig. Het verschil tussen topatletiek van toen en van nu valt niet mooier uit te leggen dan aan de hand van Fan ny's wereldrecord op het hoogspringen, deze maand precies vijftig jaar geleden gevestigd in Amsterdam. Niet op de sprint, maar op het hoogspringen was ze het eerst van wereldklasse (zesde bij de Spelen van Berlijn in 1936). Toch zou dat later haar minst sterke nummer worden. Ze had namelijk een heilig ontzag, zeg maar een soort hoogtevrees, voor alles dat boven de 1.65 m lag. Verder gaan wilde ze nooit. Op 30 mei 1943 (midden in de oorlog dus) nam ze deel aan het hoogspringen op de Amsterdamse sintel- baan aan het Olympiaplein. Haar concurrentes vielen al vlug af, ze ging alleen door. Wat ze niet wist was dat haar echtgenoot en coach Jan Blankers, die haar vrees natuurlijk kende, haar steeds lagere hoogten aangaf dan in werkelijkheid het geval was. Toen ze zelf meen de 1.63 m te hebben gehaald, had ze echter als eerste atlete in de wereld de barrière van 1.70 (1.71 m) geno- Ik zou het verhaal niet geloofd heb ben als ze het me niet zelf zes jaar ge leden had verteld. "Hij heeft me naar het wereldrecord gelógen", zei ze na al die tijd nog een tikje gepikeerd. Zo idyllisch zat de atletiek toen nog in elkaar. Het zou nu niet meer kun nen. Maar van één ding kunnen we over tuigd zijn: haar prestaties werden 'schoon' geleverd. Doping-troep r a kwam er niet aan te pas. Wat dan wel? "Bruine bonen en levertraan". Vroeger komt nooit meer terug. door Elleboogstootje IUUDPAAUW Aan racjsme vanda|isme op en buiten de tribunes is in Nederland al veel inkt, papier en verontwaardiging besteed, maar de vuiligheid op het veld wordt, lijkt het, steeds meer be schouwd als iets dat er bijhoort. Tekenend in dit ver band was hoe snel en gemakkelijk de vaderlandse sportpers vorige week langs de smerige elleboogstoot heenliep waarmee Jan Wouters tijdens Engeland-Ne- derland de Brit Gascoigne uit de wedstrijd sloeg, nee, hakte. De Brit hield er een gebroken jukbeen aan over. Het was een staaltje van je reinste criminaliteit die Wouters ten beste gaf, maar de verslagen zoemden van de tevredenheid over het (ten onrechte) veroverde punt op de Britten en de actie van de oud-Ajacied kreeg al leen terloops vermelding. Ook bondscoach Advocaat hoorde je er nauwelijks over. Zo lang de hoop levend blijft dat Nederland zich plaatst voor het WK zal het hem een zorg zijn wat voor vuiligheid er wordt uitge haald. Sterker: van boeven als Wouters maken trainers juist graag gebruik. Wij zijn een land dat uitmuntend met twee maten kan meten. Eindeloos kan er hier worden gezeurd over bijv. de 'matenaaierij' van de Duitse speler Lothar Mat- haus; oh, oh, wat kan men zich daar boos over maken. Maar als we zelf zwaar over de schreef gaan, duwen we snel de kop in het zand. Ik word daar tamelijk misselijk N PSV en Ajax Het halve seizoen heeft de voetbalgemeenschap be smuikt gelachen over de taferelen die zich bij PSV voor deden. Dat voortdurende gelazer rond Romario, dat treurige gedoe met Vanenburg. Al die binnenbrandjes en dat geruzie. Arme Westerhof. Geen mens gun je zo'n puinhoop. Die ploeg moest maar eens in de renovatie. Daar kon je toch de kramen niet meer mee langs. Nee dan Ajax. Wat een ploeg, wat een lef, wat een prachtig voetbal, wat een fraaie doelpunten. Tv-verslag- gevers met name liepen over van de lof. Hoe magnifiek was dit alles. En Van Gaal als veldmaarschalk voor de troepen, de man die alle neuzen in dezelfde richting zette. Maar wat zien we bij het scheiden van de markt? Ondanks alle lawaai en ellénde stevent PSV gewoon weer af op het zoveelste kampioenschap (tenzij Feye- noord nog voor een mirakel zorgt), want de Eindhovc- naren hebben de rug op het beslissende moment toch weer gerecht. En het met zoveel ontzag bejegende Ajax is ver voor de eindstreep al kansloos en stuntelt en struikelt naar de finish, waar niet meer dan de derde plaats wacht. Ondanks alle mooie praatjes en bewiero king bezit de Amsterdamse ploeg als het er op aankomt eenvoudig te weinig stabiliteit. Ajax staat er niet als het er moet staan. Wat ik hiermee wil zeggen is dit: wordt het niet tijd jegens Ajax wat relativerender te zijn? Als het een ram melend PSV en een hardwerkend, maar zeker niet bril jant Feyenoord in de slotfase niet kan bijhouden, moet die ploeg dan zo langzamerhand niet met een snuifje scepsis worden bezien? SPORT OP TV Lammers negende DONINGTON ANP DINSDAG 17.05-17.10 Did 1Sport- schau-Telegramm. 17.25-18.30 Did l:af- scheidswedstrijd Pierre Litt- barski. 18.00-19.00 EURO: Eu- rogoals: voetbal. 18.45-19 15 RTL+: Sport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.30-20.00 EURO EURO- sportnews. 20 00-22.00 EURO: Euroten- nis. 21 30-22.00 BRT 2: Sport. 22 00-23.00 EURO: Boksen. 22.10-22.25 Ned 3 Sport journaal: met de Ronde van Spanje. Jan Lammers is gisteren op het circuit van Donington Park als negende geëindigd in de eerste wedstrijd van net Europees kampioenschap in de Formule 3000. De race werd gewonnen door Olivier Bcretta uit Monaco. Vooraf had de Nederlandse coureur zijn wagen nauwelijks getest. Hij reed de vijftiende trainingstijd, bij de warming-up eindigde hij als tiende. „Op dat moment wist ik dat progressie mogelijk was", zei Lammers, die dit seizoen wegens financië le problemen bij March op het laatste moment een rentree in de Formule 1 zag mislukken.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 23