W Jij hebt al 'n beeld van 9 de toekomst voor ogen! Wij assistent accountant m/v GLASSNIJDER/ GLASBEWERKER Gezocht: studiofreak d ie zich helemaal doodergerd aan deze heading. Milieukundig assistent/tekenaar 1 ALL-ROUND MONTEUR 1 LEERLING MONTEUR WP YsXXP Van Wezel Accountants ^gediplomeerde doktersassistente De Koning vraagt: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER ZATERDAG 17 APRIL 1993 Vreselijk hè, die kop? Achterlijk dakkie, bescheten woordspatiëring, raar corpsverschil, rammelende letter- spatiëring en ja, doe d'r ook nog maar een stomme taalfout bijl Als jij er zo over denkt, dan ben jij precies de studio freak die ons reclamebureau, Communicatie Design zoekt. Een Werktekenaar met bewezen ontwerpers kwaliteiten. Een man of vrouw met een kritisch oog. Voor eigen werk en dat van anderen. Iemand met beroepseer, die geïnteresseerd is in het vak en die houdt van scorende een-tweetjes met onze creatieven. Wat biedt Communicatie Design? Op de eerste plaats een baan waarin voortdurend een beroep gedaan wordt op je verantwoordelijkheid, je grafisch inzicht en je collegialiteit. En daar tegenover staat: een stevig sala ris, eventueel uit te breiden met interessante extra's. Waar kom je te werken? Bij een full-service reclame bureau (thans 3 jaar jong). Je hebt 22 collega's. Als degene die ideeën uiteindelijk omzet in dummy's en werktekeningen zul je in het bijzonder te maken heb ben met onze creatieven: 3 art-directors en 3 copywri ters. Buiten het bureau heb je ook collega's. Zij zijn werkzaam op de studio van ons dochterbureau. Met hen werk je samen via een on-line verbinding. Wat de werkomgeving betreft: deze is bijzonder aangenaam. Lijkt het je wat? Kun je bogen op minstens 5 jaar werkervaring en heb je je verdiept in de wondere wereld van DTP? Richt dan je schriftelijke sollicitatie aan Ramses Braakman. Communicatie Design Wassenaar Rijksstraatweg 426, 2243 CH Wassenaar i TV bekende organisatie v n 600 Keurslagers staat in Ne- Immers, om Keurslager genoemd te mogen worden dien je aan vele strenge e sen te voldoen. Deze gelden zowel voor de produkten als voo werkzaam zijn in een Keurslagerij. ERVAREN VERKOOPMEDEWERKSTER voltijd/deeltijd U beschikt door opleiding en ervaring over een ruime kennis van het mo derne slagersbedrijf en u bent gewend zelfstandig te handelen en te den ken zonder daarbij uw collega's uit het oog te verliezen. Uiteraard bieden wij de juiste persoon een uitstekend salaris en dito secun daire arbeidsvoorzieningen aan. LEERLING VERKOOPSTERS voltijd/deeltijd Het slagersvak biedt vele mogelijkheden. De verkoop van en adviezen over ons vers vlees, vleeswaren en traiteurassortiment vormen daarvan uiter aard belangrijke onderdelen. Wanneer u kiest voor een opleiding in het sla gerswezen, dan begeleiden wij u in theorie en praktijk. Een prima startsala ris met vlotte groeimogelijkheden spreekt voor zich. VAKANTIEHULPEN Ben je in staat in korte tijd jezelf in te werken in diverse werkzaamheden if onze Keurslagerij? Van het opmaken van saladeschalen, het fabriceren vat saté's en shaslicks, het "steken" van tartaartjes en hamburgers tot het on dersteunen van ons verkoopteam? Neem dan snel contact met ons op on "ingeroosterd" te wordenl 01751 -12481 en vraag naar onze be Na 19.00 uur kunt u hem bereiken onder KEURSLAGERIJ GEBR. J.J. GROENEVELD b.v. Luifelbaan 26, 2242 KV Wassenaar Ci Geo-Logic, een milieutechnisch adviesbureau zoekt voor haar kantoor in Alphen a/d Rijn een: Zijn taak zal voornamelijk bestaan uit het tekenen van boor- staten en lokatiekaarten, het verrichten van boorwerkzaam- heden, het nemen van grond- en watermonsters en het onder houd van het boormaterieel. Opleiding voor de functie zal binnen het bedrijf plaatsvinden. Voor deze functie vragen wij: - opleiding op MBO-niveau - kennis van de Engelse taal - accuratesse - zelfstandige werkaanpak - leeftijd 18-23 jaar - rijbewijs B - woonachtig in de omgeving van Alphen a/d Rijn Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door het hoofd van de Afdeling Milieu, de heer G.J. Venhuis, tel.:01720-24140. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan: Geo-Logic Consulting Services BV Afdeling Personeelszaken Postbus 1110 2400 BC Alphen a/d Rijn AUTOBEDRIJF WILLEM BIL Rijndijk 270 2394 AP Hazerswoude. Telefoon 01714-12527. Voor ons bedrijf, gespecialiseerd in Citroën, vragen wij: Sollicitaties zowel schriftelijk als mondeling kunt u richten aan bovenstaand adres. Pizza Hut is 's werelds grootste pizza restauraotketeo met meer dan 8000 restaurants over de hele wereld. Pizza Hut is een Amerikaanse franchise organisatie. Voor onze nieuw te openen vestiging te Lelden zoeken wij Assistent ReMaurantmanajjers (m/vl (referentiefunctienummer 1.06) Profiel: commercieel ingesteld dynamische en ambitieuze persoonlijkheid tussen 22 en 30 jaar in staat eeG jong team te motiveren en te begeleiden zeergroot gevoel voor kwaliteit, service en gastvrijheid goede communicatieve vaardigheden goed analytisch vermogen Opleiding en ervaring: minimaal MBO niveau door opleiding horeca ervaring strekt tol aanbeveling Wij bieden: een aantrekkelijk salaris in directe relatie tot verantwoordelijkheid en prestatie promotiemogelijkheden ondersteund door trainingen Kandidaten voor deze functie kunnen schriftelijk of telefonisch reageren. Het adres is: Pizza Hut Restaurants Nederland t.a.v. Mevr. de Klerk Fredertkstraat 825 2514 LZ Den Haag 070-3461204 Van den Heuvel Glas Leiden Groothandel in vlakglas Rooseveltstraat 38 2321 BM Leiden Tel.: 071-769208 vraagt per direct een: Uw schriftelijke sollicitatie naar: Van den Heuvel Glas Leiden Postbus 1077 2302 BB Leiden Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Meerwijk, tel.: 071-769208. bent nu schoolverlater met 't HAVO/VWO of HEAO/HEAO diploma op zak. Of... je hebt al wat werk-ervaring op een accountantskantoor. Je bent 18 tot 25 jaar jong. Je zoekt 'n baan. Leuk, afwisselend werk. Goede kollega's. Haar je kijkt ook verder. Doorgroeien bij een gedegen bedrijf, zodat de toekomst die je voor jezelf ziet, werkelijkheid kan worden. zijn 'n middelgroot accountantskantoor. Onze ca. 50 medewerk(st)ers verrichten zowel op het kantoor als bij onze cliënten alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van administratie en belastingadvies. Onze cliënten zijn kleine, middelgrote en grote bedrijven, werkzaam in werkelijk allerlei branches. Over afwisseling gesproken! Door 'n regelmatige toename van het aantal cliënten komen wij graag in gesprek met enthousiaste, jonge mensen in de leeftijd tot 25 jaar, die bij ons komen werken als Van Wezel Accountants kent een multi-disiplinaire opbouw, je wordt begeleid door een ervaren kollega, terwijl je door studie, werkervaring en gebleken geschiktheid steeds hoger op de ladder klimt van accountant-administratieconsulent, registeraccountant of federatie-belastingadviseur. Wij verwachten dat je, naast de gevraagde diploma's, een gezonde dosis ambitie hebt, waarbij o.a. door middel van aanvullende studie de benodigde diploma's (MBA/SPD) behaald worden. Studiekosten worden overigens volledig vergoed. Spreekt het bovenstaande je aan en voel je voor een afwisselende baan met een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en toekomstmogelijkheden, maak dan eens 'n afspraak voor een sollicitatiegesprek, waarbij je nog veel meer "ins en outs" boort en ziet! Dit kan ofwel schriftelijk (ia.v. Personeelszaken) ofwel telefonisch onder nummer 01718-22100 (Dhr.J.van Wezel). «3 Van Wezel Accountants BV Accountants Administratieconsulenten Registeraccountants - federatie-belastingadviseurs Oegstgeesterweg 199 Postbus 280 2230 AG Rijnsburg - Telefoon 01718-22100 - Telefax 01718-29494 Duo huisartsenpraktijk in Oegstgeest zoekt per 1 juni a.s. voor 12 uur per week op ma -, di- en wo.ochlend met in de toekomst uitbreiding naar 20 uur. Schriftelijke sollicitaties aan: Mevr. H.G. Swager H. Andriessenlaan 31 2343 LL Oegstgeest Telefonist(e) Voor een instelling in Leiden zoeken wij een telefonist(e). Het betreft het bedienen van een grote telefooncentrale. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MAVO-niveau, ruime ervaring, goede beheersing van de Nederlandse taal, is stressbestendig en dienstverlenend. Leeftijd 25 jaar. Er wordt halve dagen gewerkt. Secretariaats medewerker Met spoed zoeken wij een full-time secretariaatsmedewerker voor een organisatie in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a uit het typen van correspondentie en verslagen met WordPerfect 5.1 behandelen van post, agendabeheer en verstrekken van informatie. Gevraagd wordt een opleiding op VWO-niveau, ruime secretariële ervaring, zeer goede kennis van WordPerfect, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, goede kontaktuele eigenschappen en gewend zelfstandig te werken. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s v p. snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8 30 tot 17 30 uur Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden Telefoon 071-144143 SECURITY ELECTRONICS WESTINGHOUSE SECURITY ELECTRONICS W.S.E., één van de toonaangevende fabrikanten in de wereld op het gebied van electronische toegangscontrolesystemen met de hoofdvestiging irt Santa Clara, Californië, U.S.A. Westinghouse Security Electronics is een onderdeel van Wes tinghouse, een Amerikaanse multinational met fabrieken en vestigingen over de hele wereld. In Europa, Afrika en het Midden Oosten werkt W.S.E. samen met zo'n 60 dealers. Deze worden begeleid door een klein team vanuit de Europese hoofdvestiging in Zoeterwoude-Rijndijk met nevenvestigingen in Engeland, Frankrijk en Denemarken. Voor haar administratie zoekt zij, Hij/zij zal o.a. verantwoordelijk zijn voor de orderbehandeling, kredietkontrole, en ,een deel van de inkoop. Wij bieden: Een zeer afwisselende, zelfstandige baan op een klein gezellig kantoor. Wij vragen: MEAO, MBA (Moderne Bedrijfs Administratie) of gelijkwaardige opleiding, goede kennis van het En gels in woord en geschrift. Leeftijd 25 tot 35 jaar. Feeling voor en ervaring in het gebruik van de P.C. strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie in de Engelse taal kunt u richten Westinghouse Security Electronics T.a.v. Mw. T. de Jong Industrieweg 12 2382 NV Zoeterwoude Tel. 071-417197

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 28