Duathlon boeit Lambregts Debuut Keizerweerd in Engelse Premier League Sport Dag van de jeu de boules Dammers LDG verder in bekercompetitie JE BEKIJKT'T GOED Sanchez kan nog scoren WOENSDAG 14 APRIL 1993 ROB ONDERWATER. 0 Oegstgeest droogt Valken af valkenburg In het nederlaag-toernooi van Valken "68 pakte kampioen Oegstgeest gisteravond uit door met 10-2 te winnen van de organiserende vereniging. De thuisclub hield enkele ge waardeerde krachten aan de kant vanwege de kampioenswed strijd van aanstaand weekeinde. Voor Valken scoorden Robert Binnendijk en Marco de Haas. Voor Oegstgeest waren Rick Ab- ma (2), Willem Jan Pott Hofstede (2), Maarten Aalders (2), Rein Grooters, Ronald Pillmeijer, Ed van Grieken en Ed Strijk succes vol. Schermer wint in Warmond warmond Milco Schermer heeft het Paastoernooi van de snookerclub Warmond gewonnen. De Alphenaar versloeg in de finale Job Bavelaar met 2-0. Richard Tegelaar werd winnaar van de verliezersronde door Rogier van der Kamp met 2-1 te klop pen. Marcel Tulen noteerde de hoogste break: 95. Cubs van DIOK verliezen leiden De jeugd van DIOK onder vijftien kreeg gisteren in een vriendschappelijk duel tegen de leeftijdgenoten van Pontypool uit Wales een nederlaag te slikken: 5-17. Voor de Leidenaars scoorde in de harde wedstrijd Leendert van Duyn met een try, vanuit een penaltykick. Herstelde Clerc wint Apeldoorn Rob Clerc keerde in de negende ronde van de strijd om de nationale damtitel in Apeldoorn terug na een dag van ziekte. Voorzien van de nodige medicijnen begon hij aan zijn partij tegen Hoopman. Met succes. Hij verbeet zich ruim vijf uur, kon toen opgelucht ademhalen omdat hij opnieuw had gewonnen. Ook Jansen en Wesselink boekten een zege. Titelverdediger Wiersma kwam niet verder dan een puntendeling. Ook de andere achtervolgers verspeelden punten. Vier ronden voor het einde heeft Clerc veruit de beste papieren. De terugkeer van Clerc betekende een opluchting voor de organisatie, die met een eventueel uitvallen van de Zoeter- meerse grootmeester ernstig gedupeerd zou zijn. Eerder al stap te Sijbrands op omdat hij hinder ondervond van geluidsoverlast in het stadhuis van Apeldoorn. LISSE De jeu de boulesvereniging 'Les boules fleuries' in Lisse is op zon dag 2 mei gastheer van circa 160 wedstrijd-boulesspelers. Op sportpark Ter Specke begint op die dag de nationale competitie. Op 26 speelbanen zullen de deelnemers uit alle delen van de afde ling Noord-Holland strijden om de promotieplaatsen. De jeu de boulessport in verenigingsverband is in Lisse nog vrij nieuw. Geïnteresseerden kunnen op 2 mei mei komen kijken. De competitiestart is om half elf en duurt tot ongeveer half zes. Het terrein ligt vlak achter het parkeerterrein van Ter Specke. BERTHOSMIT De dammers van LDG en HDC hebben zich als eerste geplaatst voor de halve finale van de be kercompetitie georganiseerd door de Dambond Midden Hol land. LDG versloeg een lastig Samen Sterk met 5-3. Het Al- phense HDC won de streekder- by tegen Reeuwijk met speels gemak: 2-6. LDG - Samen Sterk: 5-3 De beslissing viel aan de eerste borden. De Leidse kopman Evert Bronstring dwong in zijn partij tegen Ronajd van Eg- mond een opsluiting af. De Ha- zerswoudenaar besloot daarop een schijf te offeren, maar won die nimmer terug. Gierende tijdnood deed de rest. Aan het tweede bord speelde Jan Slin gerland Jan Fase (Samen Sterk) volledig van het bord. De eind sprint van De Hazerswoudena- ren mocht er echter zijn. In een spectaculaire partij met wisse lende kansen, haalde Martin de Jong tegen Hans Kolfoort het eerste punt binnen. De overtui gende winst van Martien Out op MET EEN LENING VAN DE GKB Natuurlijk gaat u voor uw lening naar een vertrouwd adres. Zoals de GKB Leiden dus. Daar maken ze uw persoonlijke lening of doorlopend krediet prima in orde voor u. Snel, zonder poespas en tegen aantrekkelijke voorwaarden. Kom maar langs. Gauverkdagen van 9.00 -12.30 donderdagavond van 1-19.30 uur. il voor informatie. GOED VOOR tmi LENING Cullman nieuwe manager Köln KÖLN GPD Bemd Cullmann wordt de nieu we manager van FC Köln. De oud-international moet Karl- Heinz Thielen opvolgen, die de ze zomer zijn functie neerlegt. Cullmann is nu de derde mana ger van de club uit Keulen, die vecht tegen degradatie uit de eerste Bundesliga. FC Köln, derde van onderen met een achterstand van vier punten op nummer vijftien Wattenscheid, is een van de vier clubs, die sinds de instelling van de Bundesliga op het hoogste niveau speelt. Voor alle zeker heid heeft FC Köln inmiddels al een concept-begroting voor de tweede Bundesliga ingediend bij de Duitse voetbalbond. DUIVENTIL Hoe sterk is de eenzame fietser? Kromgebogen over zijn stuur moest Cor Lambregts maandag erkennen dat hij nog niet sterk genoeg is. Vooral pedaleren tegen de wind in valt nog vies tegen. De Limburger, gepokt en gemazeld in de (weg)atletiek, maakte zijn opwachting in de NK run-bike-run, de triathlonvariant voor 'niet-gediplomeer- de zwemmers'. maakte comeback na come back. Hij werd heen en weer ge worpen door gevoelens van hoop en ernstige twijfels. „Dat hoge niveau heb ik nu wel ge had", beseft hij nu. Het lopen ging de 34-jarige Lambregts nog prima af. „Het wielrennen daarentegen viel bitter tegen. Zestig kilometer solo. 38,1 km in het uur. Op het tandvlees." Geen pretje voor een hardloper. Cor Lambregts finishte als ze vende in 2.45.24 uur. Moege streden, uitgeput en uitge woond. De gewrichten schar nierden na ruim drie uur afzien (14 km hardlopen, 64 km wiel rennen en nog eens 7 km pijn- lijden te voet) moeizaam. Triathlonmonumenten als Ba- rel, Heidoorn en Van de Bos bleven hem voor. „Toch ben ik niet ontevreden. Ik heb immers pas begin februari de training hervat." De zevende plaats bleek ach teraf nog goed voor tickets naar de EK en WK. Een onverwacht douceurtje voor Lambregts, die het uitstapje naar de duathlon slechts als een aardigheidje er vaart. „Ik heb nimmer overwo gen om deze sport serieus te beoefenen. Deelname aan de EK en WK vind ik niettemin de moeite van het overwegen waard." In mei 1988 liep Cor Lamb regts in Parijs zijn negende en laatste marathon. Een langge rekte periode van sportief en fy siek malheur volgde. „Proble men met achillespezen en de rug." Lambregts, de nummer drie op de eeuwige nationale marathonranglijst (2.11.02), Wielrenner Lambregts, in 1977 nog actief amateurwielrenner, hield de conditie op peil met wielren nen. „En zo ben ik drie jaar ge leden bij de triathlonclub Roer mond terecht gekomen." Zijn eerste schuchtere schreden zet te hij in kwart- en achtste triathlons. „Ik ben echter geen zwemmer." De duathlon is hem meer op het lijf geschreven. Lambregts ontbeert nog erva ring en verspeelde alleen al bij de wissel van lopen naar fietsen een minuut. „Waar profs als Ba- rel en Van de Bos de hele dag niets anders doen dan trainen, heb ik nog mijn dagelijkse werk op het architektenbureau. Zo serieus kan ik er dus niet mee bezig zijn." Opspelende rugklachten de den Lambregts eind vorig jaar weer in de lappenmand terecht komen. Wervelkolom en ribben stonden scheef. De Swalmenaar raadpleegde doktoren als Hey- boer, Vergouwe en Van den Hoogenband. Een therapeut verloste hem uiteindelijk van de kwaal. „Ik heb een nieuwe hou ding moeten aanleren. Twee maanden niet mogen lopen." Uitdaging In de run-bike-run heeft Lamb- Cor Lambregts gaat zich toeleggen op de duathlon: Je bent nooit te oud om te presteren.foto archief dere dagindeling. Dan kan ik minder intensief trainen." Hij bekijkt de Marathon van Rotterdam liever vanuit een luie stoel. „Ik moet aan mijn ge zondheid denken." Lambregts heeft de atletiektop vaarwel ge zegd. Over een carrière in de duathlon twijfelt hij nog. „Je bent immers nooit te oud om te presteren." regts een nieuwe uitdaging ge vonden. „Een alternatieve trai ning ook." De komende maan den staat de atletiek weer cen traal. „Regionale wedstrijden en het NK halve marathon. De top heb ik gehad. Aan een mara thon denk ik voorlopig nog niet. Trouwens, door het aanstaande vaderschap (over twee weken, red.) krijg ik binnenkort een an- BUITENLANDS VOETBAL Fred Ong viel nog slechter in het Leidse kamp: „Dat was een onaangename verrassing, we hadden duidelijk onze avond niet", gaf Bronstring na afloop Reeuwijk - HDC: 2-6 Na de winst op Boskoop sloeg HDC ook in deze streekderby hard toe. Erik Jan van Reenen brak de wedstrijd open met zijn snelle winst op Geurt Bitter. Na de matte remise van Cees Zijl stra tegen Van Eijk had HDC nog één punt nodig. Arie Brunt begon echter uiterst moeizaam tegen Arie van Wensveen: „Hij kwam uiteindelijk achter in tempo en toen kon ik 'de win nende slag' rustig afwachten." Paul de Knikker en Jan Vrolijk besloten met een aantrekkelijke remise-partij. Brunt verwoord de het groeiende Alphense zelf vertrouwen: „Ik hoop dat we straks LDG loten, we zijn voor niemand bang." Volleybalster open met verlies MONTREUX ANP Het Nederlandse vrouwen vol leybalteam heeft gisteren de openingswedstrijd van het in ternationale toernooi in Mon- treux verloren van Cuba. De Olympisch kampioen won in drie sets (15-11 15-12 15-12). Het duel stond op een hoog niveau. Oranje werd in geen van de drie sets weggespeeld. De 16-jarige Hedwig Franzen was voor de eerste keer basisspeel ster in de Nederlandse ploeg. Fleurke maakte een opvallende SCOREBORD Hugo Sanchez heeft na meer dan tien jaar weer eens een doelpunt gemaakt in een WK- kwalificatieduel voor Mexico. De voormalige topscorer van Real Madrid trof zondagavond uit een strafschop doel in het thuisduel tegen Honduras. Mexico won voor 120.000 toe schouwers met 3-0. De zege was 1 noodzakelijk omdat eerder in LOTTO deze finalegroep van de CON- CACAF Mexico met 2-1 verloor van El Salvador. Wilt U iets melden? Bel 071 - 161414 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54,2300 AB Leiden. Voetbalclub Rand stad Sport heeft half mei een ledenver gadering. Een belangrijk punt wordt een eventuele samenwer king met zustervereniging SVLV Koos Schouten blijft ook het nieuwe seizoen als trainer ver bonden aan voetbalclub War- munda Ben Beukenboom, nu nog werkzaam bij DOSR, wordt jeugdtrainer van de AW Alphen Korfbalclub Velocitas uit Lei derdorp zoekt voor het nieuwe seizoen een trainer/coach Op 20 april worden de halve finales gespeeld om de jeugd LD Cup korfbal. Het gaat om De Danaï- den-TOP en Tempo-KZ Leiden. De finale is een week later op het veld van Crescendo De waterpoloclubs LZ 1886 en De Zijl/LGB spelen vanaf 24 april in een degradatie-play-off-compe- titie. Op zaterdag 8 mei spelen de Leidse clubs tegen elkaar De Bollenstreek-nieuweling Wouter van der Linden (Noord- wijkerhout) heeft zich geplaatst voor het Nederlands kampioen schap wielrennen Bij de 3 Mo lenloop in Aarlanderveen won op Tweede Paasdag op de 21 ki lometer Martin van der Hoorn in 1 uur, 14 minuten en 40 se conden. Op de tien kilometer werd Fred van Soest eerste bij de mannen in 33.54 en bij de dames was Laura Bosman de beste (37.11) Na het aftreden van eerste man Cor Brandwijk van AV Holland neemt vice- voorzitter Theo Visser de voor zittershamer tijdelijk ter hand DIOK-colts speelt op vriidag 16 april een rugbywedstrijd tegen het Portugese Direiho De voetbalvereniging Leiden begint op 20 april een nederlaagtoer- vrouwenteams. Deel nemende clubs zijn: SJC, Iduna en DSVP Vanaf 15 mei mogen van de provincie Gelderland geen auto's meer over de Pos- bank. Dat betekent dat ook de wielerrondes over het natuur monument verboden worden De Alphense autocoureurs San dra van der Sloot (vijfde) en Bas van Son (tiende) presteerden goed op het circuit van Zand- voort Na 1993 wordt de 3M Marathon op de tweede zondag in juni gehouden. Dus in 1994 op 12 juni Roodenburg-trainer Eelco Fielemon treedt op 22 april in het huwelijk met Jac queline ten Brinke Rooden- burg-jeugdvoetballer Paul Mon- tagne is geselecteerd voor de nationale selectie onder de 14 jaar Gerrit Plomp (overbodig bij Feyenoord) gaat spelen voor amateurclub FC Hilversum Golfclub Kagerzoom houdt op donderdag 22 april een algeme ne jaarvergadering bij Dekker (Warmond). Gymnastiekvereni ging Excelsior vergadert op maandag 19 april. Morgen avond doet Jahn hetzelfde De Leidse voetbaljeugd onder de 13 jaar speelt op dinsdag 20 april in Uithoorn tegen de afdeling Amsterdam. Op dezelfde avond houdt de Zoeterwoudse voet balclub SJZ een sponsorloop voor de jeugd De inschrijving van de Oegstgeester Run-Bike- Run is op zaterdag 17 april in het buurthuis Haaswijk In de finale van de Amstel Goldrace op zaterdag 24 april komen in de slotkilometers nog twee be klimmingen voor. Het gaat om de Halem Bai, op Belgisch grondgebied, en de Pietersberg in Maastricht De wielerklas sieker de Omloop van de Gla zen Stad voert op woensdag 21 april door het drukste gedeelte van de Randstad. De start en fi nish is in Naaldwijk. Voor Casba komen Mark Rasch, Bennie Gosink, Dennis van der Meiden, Robin van Kessel (Ter Aar) en Niels van Stralen uit De korf balclub Velocitas houdt van 24 tot en met 27 mei in Leiderdorp voor de 22ste keer een Wandel- avondvierdaagse. De start is bij voetbalvereniging RCL. Voor in formatie: Anneke Bor (071 - 4144035) Piet Buter (ex-voet baltrainer van Noordwijk) is tij delijk toegevoegd aan de tech nische staf van Ajax. Buter ver vangt de zieke Spitz Kohn bij de B-jeugd Vanavond om 19.00 uur is er bij fietscrossvereniging De Bollenstreek in Hillegom een kennismakingsavond. Plaats van handeling Sportpark Zand erij Autocoureur Oscar Mid deldorp uit Woubrugge is als vierde geëindigd tijdens de paasraces in de Formule Ren ault Cup op het circuit in Zand- voort •Voetbalvereniging Van Nispen, de club van Daan Kooi- mans, is gedegradeerd naar de vierde klasse. Johnny Rep van tegenstander Hellas Sport scnoot de beslissende treffer achter de Van Nispen-goalie Eerste prijs: geen winnaar; tweede pri(S; 2 Stand 1 Jansen 8-12, 2 Wesselmk 9-12, 3. Clerc 7-11, 4 Wiersma 8-10, 5 Hoop man. Oudshoorn, Meiier, Kraienbrink 8-8. 9. Van Aalten 9-8. 10 Schoima 9 7. 11 Van Berfcel. Raven 8-6, 13 Boom 8 'Orpheo, get ready'. Deze simpele woorden van Oldham Athletic-manager Joe Royle bezorgden Orpheo Keizerweerd afgelopen zaterdag flink de bibbers. Na een helft vruchteloos voetbal tussen Liverpool en Oldham (0-0) sprong voor de oud speler van hoofdklasser Stormvogels het sein op groen. Na ruim drie weken hopen en bidden maakte de 24-jarige spits zaterdag als invaller zijn debuut in de Engelse Premier League. Op het fameuze Anfield Road keken 36.000 toeschouwers toe hoe een jongensdroom werkelijkheid werd. Koude rillingen, pijn in de buik, verhoogde hartslag en een snellere ademhaling, dat waren zo'n beetje de symptomen waarmee Keizerweerd te maken kreeg op het moment dat Oldham- manager Royle hem beval zich klaar te maken om in te vallen. „Ik ben zelden zo nerveus geweest", bekende de Amsterdammer. „En dan in je eentje warmlopen op een volgepakt Anfield Road, ja, blijf dan maar eens rustig." - Je verving Ian Olney en kreeg te maken met Li verpool-stopper Mark Wright Geen kleine jongen. „Nee, dat kun je wel zeggen. Zowel letterlijk als figuurlijk. En heel gemeen ook. Na twee minuten kreeg ik al een kleun, een paar minuten later had ik de eerste elleboog te pakken. We hadden al gauw de grootste bonje. Het is dat de scheids rechter er op tijd tussen sprong, anders waren er rare dingen gebeurd." - Ben je ook nog aan voetballen toegekomen? „Ik kwam drie keer in de buurt van het doel, maar tijd om na te denken krijg je hier niet. Het tempo ligt zo ongelooflijk hoog, je loopt je hele maal kapot. Al die ballen komen hoog voor de pot. En ik maar springen met die Wright. En hij maar ellebogen uitdelen. Wat een viezerik. Maar ja, in Engeland schijnt dat allemaal te mogen. Daar leer je wel mee leven. Erger vond ik dat we met 1-0 verloren." - Hoe kwam je precies in Oldham terecht? „Eind vorig jaar verruilde ik Stormvogels voor het Zuidfranse Rodez dat in de tweede divisie uit komt. Maar dat werd geen succes. Vooral ook toen bleek dat de club een schuld had van drie miljoen gulden. Begin maart moesten ze voor een tribunaal verschijnen. Alleen als ze flink zouden bezuinigen, zou hun licentie niet ingetrokken worden. Zes spelers moesten vertrekken. Ik kwam als laatste binnen, dus kon weer als eerste weg. Half maart zat ik gewoon weer thuis. Een dag la ter kreeg ik al een telefoontje van een voetbalma kelaar of ik op proef bij Oldham wilde trainen. Op 25 maart, vlak voor het verstrijken van de over schrijvingsperiode, kreeg ik een contractje aange boden." - Denk je dat je mag blijven? „Ik heb geen idee. Natuurlijk wil ik dolgraag blijven, maar ik denk dat ze eerst afwachten of we wel behouden blijven voor de eerste divisie. We zitten flink in de degradatie-zorgen. Maar voor mij is het seizoen nu al geslaagd. Een jongens droom is uitgekomen." Het gelijke spel van vorige week in de Champions League tegen Glasgow Rangers heeft bij Olympique Marseille heel wat opschudding veroorzaakt. Daarbij moest vooral trainer Raymond Goethals het ontgel den. Voorzitter Bernard Tapie leverde openlijk kritiek op de Belgische zeventiger, die tac tisch zou hebben gefaald. Goet hals op zijn beurt beet kribbig van zich af en strooide nog meer zout in de Franse wonden met zijn opmerking dat Mar seille met de 1-1 een punt had gewonnen. Tapie, danig in zijn wiek geschoten door het ver weer van zijn trainer, eiste van Goethals meteen een overwin ning op Sochaux. En kreeg die ook door doelpunten van Bok- sic en Voller. Ondertussen weet niemand bij Marseille wie volgend sei zoen als trainer voor de groep staat. Tapie heeft zijn zinnen gezet op Bordeaux-trainer Courbis. Die doet echter of z'n neus bloedt. „Mij interesseert op dit moment alleen mijn ei gen ploeg". Courbis heeft on langs zijn contract in Bordeaux met een jaar verlengd. Maar met geld is alles te koop, zo denkt Tapie. „Ook een trainer". Na de schorsing van Claudio Caniggia voor het gebruik van cocaïne, lijkt in Argentinië het hek van de dam. Oud-intema- tional Sergio Batista maakte in een interview met het dagblad Clarin bekend dat ook hij in 1990 vlak voor het WK-voetbal cocaïne gebruikte. „Ik verkeerde in moeilijke omstandigheden en heb inderdaad stimulerende middelen tot me genomen", al dus de bebaarde middenvelder. Erik Thorstvedt, de Noorse doelman van Tottenham Hotspur is voor een maand uit geschakeld. Thorstvedt liep maandag in de wedstrijd tegen Nottingham Forest een gebro ken vinger op. Door zijn blessu re moet Thorstvedt ook de WK kwalificatiewedstrijd op 28 april, thuis tegen Turkije, mis- 'f.41.525.60 bruto; derde prijs TENNIS winnaars, f 1859,30 bruto, vierde is: 3798 winnaars, t. 32,80; vijfde prijs: 496 xf. 5,00. PATTAYA VOETBAL 1 6-2, Fendick (VSt) - Grossi (Ita) 6-1 6-0. Javer (GBr) - Duanchan (Tha) 6-3 3-6 6 3. Quentrec (Fra) - Byrne (Aus) 7 5 6-4, ENGELAND: Oldham - Sheffield United 1- (Dut/3) - Tedjakusuma iIndo) 6-7 6 - 4 6-4. Stubbs (Aus) - Tanasugarn (Tha) 6 4 7-6, Provis (Aus/2) - MacGregor (VSt) 4- 6 6-3 6-1. Fang (Chn) McGrath (VSt) Dundee United - Hib Indonesië 4-0, Vietnam - Singapore 2-3, groep F: Verenigde Arabische Emiraten Thailand 1-0, Bangladesh - Skn Lanka 1- TURNEN VRIENDSCHAPPELIJK: Polen - Finland 2- n (Dui). Toeschouwers: 8.000. G5 Roemenie - Cyprus 1-0, groep 5: .uxemburg - Rusland 0-6, groep 6: Oos- BASKETBAL IOPA CUP landskampioenen, mi e finales: Limoges (Fra) - Real l I i) 62-52 Benetton T PA0K Salonik. (Gri) 79-77 NBA: Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 109-112 (nv 2), Boston Celtics - Indiana Pacers 96-90, Orlando Magic - Milwaukee Bucks 110-91, New York Knicks Was hington Bullets 93-85, Houston Rockets Los Angeles Lakers 126-107, Seattle Su- 95. Sacramento Kings - San Antonio Spurs DAMMEN Apeldoorn NK MANNEN, negende ronde: Wiersma Schoima 1-1Wesselink - Oudshoorn 2-0. Meijer 2-0, Van Berkel -Krai- WK. kwalificatie, stand na eerste dag. mannen: 1Beienki (Aze) 55.650, 2 Ljoe km (Kar) 55,350, 3 Korobtsunski (Oek) 55,225, 31Christian Selk i Ned) 51.400 Vrouwen: 1. Dawes (VSt) 38.892 punten. 2 Goeean (Roe) 38,780, 3 Strug (VSt) 38,799,21 Slootmaker (Ned) 36.168 WIELRENNEN nn 116 19(40.411 km/u). 2 Zabei (Dui). 3 Saitov (Rus). 4 Frison (Bel), 5 Pedro Silva (Por), Tweede etappe. Illueca-Calatorao: 1 Ludwig (Dui) 95.7 km in 2 13 16 (gem 43,087 km/u), 2 Gutierrez (Spa), 3 Juan Carlos Gonzalez (Spa), 4. Silva, 5 Edo, Algemeen klasse ment: 1 Zabel 3 29 31, 2 Gutierrez. 3 Garcia 0 01, 4. Declercq. 5 Saitov 0 02, 6 Silva 0 04, 7 Edo. 8 Cordes, 9 Holm. 10 Weltz. 34 Jakobs. 44 Ni|boer. 53 Hanegraat 1 29. 60 Van Poppel 3 45. 105 en laatste Dauwe (Bei) 14 09 39,312 km/u), 2 Ham pst en (VSt). 3 Be i 2.00,4, 2 Westerman (Zwe) 0 26. 3 Holter (Zwe) Eindklassement: 1 Knol 4 19 17. 2 Westerman 0 30, 3 Hotter 0 32 Ptoegenklassement: i Bose (Ned), 2. Zweden, 3 Frankrijk SPORT OP TV 15 00-17 00 EURO 1700% 00 BBC 2 WK Gymnast** H NEC in Birmingham 8 45-19 15 RTL Soort 19 00-19 30 EURO Eurofun 19 30-20 OOEURO Eurosportnews 19 30 20 00 BRT 1 Soort ii|i«e duel tussen Duitsland en Ghana 21.30-22.00 BRT 2 Sport 22 00-23 OOEURO Autosport Grand Pi 22^5 22 30 Ned 3 Sport,ournaai 23 00-00 00 EURO Voetbal tarol if wedsfri|d WK 94 23 05-00 55 BBC 1 Sportsnget sa vattmg ven gespeelde voetba eeflstr, paasmaandag, halve fmaie t« an een voorbeschouwing op de komend# 00 00 01 OOEURO Kickboksen

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 25