Gemeente Zoeterwoude KIAIITIW IJ K SpitS zoekt een muizentemmer. ÜN BOUWEN MET HUURMAN. DAAR KOMT IETS MOOIS VAN. FINANCIEEL ADMINISTRATEUR. Wij zoeken een monteur/lasser wtb die wil bijdragen aan het succes van Heineken DIT Hovenier m/v De aemeente Zoeterwoude is gelegen in het Groene Hart van de randstad en op korte afstand van de grote steden. De gemeente telt 8.500 inwoners. Organisatie: De gemeente Zoeterwoude is thans bezig met een organisatievernieuwings proces. Dit in gang gezette proces van organisatieverandering vloeit voort uit de implementatie van het produktgericht werken dat nauw verbonden is met een verdergaande delegatie van verantwoordelijkhede de daaraan verbonden cultuurverandering. De vier afd_....0~.. zaken, financiën, sociale zaken en gemeentewerken) zijn vervangen door drie sectoren te weten Middelen, Welzijn en Burgerij en Grondgebied. Elke sector is onderverdeeld in twee teams. De organisatie kan worden gekenschetst als open, doelmatig en publiekgericht. Door vertrek van de huidige medewerkster is een vacature ontstaan van bijstands maatschappelijk werker v/m Voor 30 uren per week waarbij de mogelijkheid aanwezig is om het aantal uren per week tijdelijk uit te breiden tot 36 uren per week. Met een aantal andere medewerk(sf)ers maakt u onderdeel uit van het team Sociale zaken, Economische zaken en Huisvesting. Functie-informatie: het beoordelen van aanvragen om materiële hulp in het kader van de aan de-gemeente ter uitvoering opgedragen wetten en regelingen (onderzoek, rapportage en advisering); het verrichten van heronderzoeken; het verrichten van intake-werkzaamheden; het begeleiden van cliënten bij het vinden van werk; het geven van voorlichting en informatie op het breae terrein van de sociale immateriële begeleiding gekoppeld aan de materiële hulpverlening; !-i riet i1 1 1 1 zekerheid immateriël 0 overige binnen het team te verrichten werkzaamheden Functie-eisen: minimaal een afgeronde M.B.O.-sd opleiding, aangevuld met applicatie Sociale Verzekeringen I en II en/of Sociaal Recht; ruime ervaring met genoemde werkzaamheden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; affiniteit met uitstroom-bevorderende maatregelen- zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte instelling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 4.019,- bruto per maand (niveau 7) bij een volledige betrekking bedragen. Overige informatie: Om het aantal vrouwen in alle gemeentelijke functies te vergroten worden vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren; In verband met de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers worden belang hebbenden zoals bedoeld in die wet en die voldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren; Nadere informatie over deze vacature kan worden ingewonnen bij de heer E.C. Michels, teamleider Sociale zaken, Economische zaken en Huisvesting, of de heer J. Hulsbos hoofd sector Welzijn en Burgerij (tel. 01715-9204). Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het college van Burgemeester en wethou ders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. GEMEENTE imhn KATWIJK onstuitbaar gegroeid van aardig vissersplaatsje (8.000 inwoners) naar een bloeiende en aktieve gemeente van 40.000 inwoners. Grootste gemeente van de Duin- en Bollenstreek. Verrassend veelzijdig: badplaats, rijk-aan- natuurschoon recreatiegebied, handel, industrie en dienst verlening. Dichtbij Leiden, Den Haag en Haarlem. De gemeentelijke organisatie telt ca. 450 medewerk(st)ers, werkzaam in een geïntegreerde bestuursdienst bestaande uit vier directoraten en twee stafafdelingen. m. ti '5:v5''ill MEDEWERK(ST)ER FINANCIEEL BELEID (38 uur per week) De afdeling Financieel Beleid houdt zich in hoofdzaak bezig met het opstellen van de begroting, begrotingswijzigingen, meerjaren begroting. voortgang beleidsplanning, financiering en met de financiële beleidsadvisering in ruime zin. De afdeling bestaat uit 7 medewerk(st)ers. Functie-Inhoud: - u stelt onderdelen van de begroting en de meerjarenbegroting op en u verzorgt begrotingswijzigingen; u houdt zich verder bezig met financiële beleidsadvisering; - u levert gegevens aan voor de jaarrekening en neemt deel aan werk I projectgroepen; - u coördineert de automatisering binnen de afdeling en verricht overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Voor de vervulling van deze vacature gaan de gedachten uit naar kandi daten die in het bezit zijn van het diploma FBA of MBA en studeren voor het diploma HBD0 of SPD. Kandidaten die bereid zijn de studie HBD0 of SPD te gaan volgen kunnen eveneens solliciteren. Gemeentelijke erva ring met de bovengenoemde werkzaamheden alsmede goede contac tuele en redactionele vaardigheden zijn vereisten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 14.580,- bruto per maand (functioneel schaal 8). Verdere uitloop behoort t.z.t. tot de mogelijkheden. Schtiftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen v deze oproep sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589,2220 AN Katwijk. Katwijk aan de rand van de zee La ngeveld afdelingskoördinator m/v afdeling; n' het onderwijsprogramma t.b.v. de diverse ziekenhuis; verdere ontwikkeling en uitbouw van de onderwijs-, Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij: - beschikt over een onderwijsopleiding, bijv. Pabo of Ie ervaring heeft met volwasseneneducatie; - beschikt over schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - in staat is de werkzaamheden van de afdeling, vormii Uw schriftelijke sollicitatie kunt i verschijnen van deze advertentie en Organisatie, met vermelding v t Personeelszaker Lang eve ld, de voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 1 761 plaatsen In 6 divisies: Rijnstreek» Kust- en Bollenstreek, verbüjfs- psychiatrie. Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk, Noordwijkerhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. Bouwbedrijf Huurman staat voor kwaliteit en vakmanschap. Al bijna 100 jaar timmeren we aan de weg! Of het nu om nieuwbouw, verbouw, onder houd of renovatie gaat Enmet succes want ons bouwbedrijf groeit. Daarom zoeken wij ter ondersteuning van onze administratieve afdeling een Wij denken aan iemand met een opleiding op MBA niveau. Leeftijd tussen de 25 en 30 jaar. Ervaring in de bouw is zeer welkom. Het gaat hier om een zeer zelfstandige baan met gevarieerd taken pakket. Zoals bijvoorbeeld het met behulp van een modern geautomati seerd systeem uitvoeren van boekingen, rangschikken van cijfers en het voorbereiden van betalingen. Bovendien gaat u fungeren als in- en externe informatiebron. Goede arbeidsvoorwaarden zijn bij ons vanzelfsprekend. Een prima werksfeer en aardige collega's trouwens ook. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (vóór 9 april a.s.) richten aan: Bouwbedrijf HUURMAN/LEIDEN B.V. Postbus 1111,2302 BC Leiden. Eerst wat meer informatie? Bel dan naar de heer J. Hopman. Tel.: 071-769341. Heineken brouwt al tijden lang zijn bier in Nederland en is uitgegroeid tot één van de bekendste brouwerijen ter wereld. Onze brouwerijen in Nederland maken bieren niet alleeh voor de Nederlandse markt, maar ook voor vele exportmarkten. Ons bier is verkrijgbaar in meer dan 150 landen. Dit maakt Heineken Nederland tot een uniek bedrijf binnen de Jandsgrenzen. Bij ons nog steeds traditionele brouw- proces maken we gebruik van de mo dernste technieken. Want kwaliteit staat bij Heineken hoog in het vaandel. En dat geldt ook voor onze mede werkers. Monteur/Lasser wtb (m/v) Voor de Technische Dienst van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij een vakbekwame monteur/lasser wtb. U verricht montage- en lasonder- houdswerkzaamheden aan produktie- installaties. Wie zoekt Heineken? U bent in het bezit van een LTS/MTS-diploma werktuigbouw. Deze opleiding heeft u aangevuld met diverse lasopleidingen. Door deze opleidingen en ervaring beheerst u diverse lastechnieken waar onder TIG-, boog-, autogeen lassen en solderen. Tevens bent u in staat diverse materialen te lassen. Ook heeft u ervaring met pipefitting en plaatbe- werken. U hebt een werkinstelling die zich kenmerkt door een combinatie van flexibiliteit en zorgvuldigheid. U bent ca. 30 jaar en bereid zich door studie verder te bekwamen. Ervaring in de procesindustrie met soortgelijke werkzaamheden is in uw voordeel. Wat biedt Heineken? Een goed salaris dat past bij uw leeftijd, ervaring en de zwaarte van deze functie. Een uitstekend pakket secundaire arbeids voorwaarden waaronder een premie- vrij pensioen en een gunstige winst- delingsregeling van maximaal 12°/o. Daarnaast kunt u rekenen op voldoen de mogelijkheden om uw vakkennis door aanvullende opleidingen te ver groten. Solliciteren. Heeft u belangstel ling, dan verstrekt de heer A. Tabak, Chef Mechanisch Onderhoud Brou wen Energie, telefoon 071-456987 u graag nadere informatie over deze functie. Uw sollicitatiebrief kunt u voor 5 april a.s. richten aan: Heineken Nederlands Beheer B.V., t.a.v. de heer H. Gerdsen, Personeelszaken Brouwe rij Zoeterwoude, Burgemester Smeets- weg 1, 2382 PH.Zoeterwoude. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in de week van 12 t/m 16'april 1993. Parfumerie-Schoonheidssalon De Parel Wy hebben plaats voor een enthousiaste schoonheidspecialiste in de schoonheidssalon en voor assistentie in de verkoop, voor 2 ochtenden per week. Tfevens voor het invallen op drukke dagen, ziektes en vakanties. Heeft u interesse? Bel of schryf naar: Parfumerie en Schoonheidssalon De Parel Noordzeepassage 31-2225 BS Katwijk - Tfel. 01718-74403 Een man of een vrouw maakt ons niet uit. Zolang je maar in staat bent om art-work van topkwaliteit* om te tove ren in gelikte werktekeningen via DTP. Als het nodig is, zelfs met de hand. Zó iemand zoeken wij op ons fraai gelegen reclamebureau in Wassenaar. SpitS Associés B.V. T.a.v de heer A. Mol Raadhuislaan 4A 2242 CP Wassenaar Een flinke ervaring op de Mac* is dus een must. Liefst opgedaan op een ander bureau, zodat geen enkel probleem meer onbekend voor je is. Ben je 25 a 30 jaar, heb je een échte grafische opleiding en voel je jezelf ervaren genoeg om ónze muis te temmen, schrijf dan een kort briefje. NOTARISKANTOOR te Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding: SECRETARESSE/ TEKSTVERWERKSTER Gevraagd wordt: - tenminste HAVO-opleiding - goede typevaardighejd - organisatievermogen - stressbestendigheid - grote accuratesse - in staat om zelfstandig een gedeelte van de werkzaamheden te verrichten en te organiseren het gaat hier om veelzijdige werkzaamheden ten "behoeve van een van de kandidaat-notarissen, ondermeer omvattende het voorbereiden van akten, het verzorgen van correspondentie en het uitwerken van vergademotulen. Ervaring - met name in de notarispraktijk - strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Notariskantoor Karstens, t.a.v. mevrouw H. Bernsen, PlanLsoen 25, 2311 KG Leiden. Telefoon: 071-126446 Heeft u groene vingers? Dan kunt u per direct een aantal maanden aan de slag bij een hoveniersbedrijf. U werkt van 07.30-16.30 uur Ervaring en/of een opleiding op het gebied tel. 071-14 65 46, ir randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 36