exmen fl TECHNICUM De Koning vraagt: SECRETARESSE M/V directeur m/v ZATERDAG 27 MAART 1993 30 - T f^\l donderdagmiddag H:i:f:UII:l»W:i:<:»lliliW:<:f»ll:1iW:i:f:»llil«7:i:«:tHI;li-tf yj'j (071)161400" 17771 Onze relatie, Young Life BV, onderdeel van Noord-Braband Verzekeringen (Delta Lloyd), is gevestigd in Waalwijk maar aktief in heel Nederland. Young Life benadert en informeert jonge gezinnen over op deze doelgroep gerichte verzekeringsprodukten. Young Life biedt in het rayon Leiden de ruimte om zelfstandig aktief te zijn binnen een succesformule die in de praktijk inmid dels zijn waarde heeft bewezen aan een part-time spaarplan-adviseuse die een goede toekomst verzekert De functie Nadat de telemarketing-afdeling een afspraak voor u heeft gemaakt, bezoekt u in uw rayon potentiële relaties. Per week bezoekt u vanuit uw huis gemiddeld 10 relaties die u adviseert over een tweetal verzekeringsprodukten: het Young Life Spaarplan en het Young Life Partnerplan. U wordt daarbij professioneel ondersteund door de binnendienst. U bepaalt zelf uw werktijden én uw inkomen: een goede provisieregeling is hiervoor de leidraad. Sollicitatieprocedure: Schrijft u een korte brief voorzien van curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Ringbaan Noord 91 b. Voor nadere informatie kunt u tele fonisch contact opnemen: 013-434748. Wij nodigen (herintredende) vrouwen met nadruk uit te solliciteren. YOUNG MthfV De kandidaat In een eerdere functie bijvoorbeeld als gastvrouw, hostess of beursmedewerkster heeft u werkervaring opgedaan op het repre sentatieve vlak. Met uw commerciële kwaliteiten en flair als basis kunt u klanten op zelfstandige wijze adviseren. Door uw goede con tactvaardigheid, alertheid en ondernemende persoonlijkheid weet u duidelijke resultaten te boeken. Gelet op de doelgroep die u bezoekt, bent u bereid ook 's avonds (2 3 avonden per week) te werken. U bent woonachtig in Leiden of omgeving en in het bezit van een rijbewijs B en een eigen auto. Young Life biedt u: - een uitgelezen kans (weer) part-time aan de slag te gaan; - een zelfstandige baan met veel contacten; - een aangepast opleidingsprogramma en permanente ondersteuning; - een prima provisieregeling met aanvullende onkostenvergoeding; - een autokostenvergoeding. ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie is een dochteronderneming van de snel expanderende Flexmen Groep Dagelijks voeren ruim 400 specialisten van Flexmen Vleesverwerkers hoogwaardige vleesveredelings- werkzaamheden uit in geheel Nederland. De inzet en motivatie van onze medewerkers hebben geleid tot een aantal nieuwe opdrachten. Daarom willen wij graag in kontakt komen met - ALL-ROUND UITBENERS voor varkens-, rund- en kalfsvlees - LEERLING UITBENERS - ALL-ROUND WINKELSLAGERS - naar alle funkties kan zowel door mannen als vrouwen gesolliciteerd worden. Als vakmanschap en teamwork voor u netzo belangrijk zijn als uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratificatieregeling en een premievrije pensioenregeling, nodigen wij u uit te reageren. U kunt bellen voor een afspraak met de heer A.Lock, Hoofd P O. Zijn telefoonnummer is 01803 r 20022. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Flexmen Vleesverwerkers BV tav de afdeling Personeel en Organisatie 's Gravenweg 252 2911 CL Nieuwerkerk a/d IJssel Met Ingang van de nieuwe cursus ontstaan op het Pieter Groen college als gevolg van groei van de school en vertrek van enkele Docent(e) godsdienst voor 10 uur per week le of 2e graads. Docent(e) Frans vpor 19 uur per week 1 e of 2e graads. Docent(e) Engels voor 15 uur per week, bij voorkeur 1 e graads. Docent(e) geschiedenis voor 22 uur per week. I e o( 2e graads. Een combinatie met aardrijkskunde tot behoort tot de mogelijkheden. Docent(e) tekenen en/of handvaardigheid Pieter Groen College Chr. Scholengemeenschap MAVO-HAVO-ATHENEUM Helmbergweg 10 2220 CE Kalwijk Postbus 3226 Tel. 01718-24201 UITZENDBURO Wij zijn dringend op zoek naar een GEMOTIVEERDE HULP-MONTEUR Woonachtig in Leiderdorp of omgeving. Het werk is zeer langdurig en eventueel verlopend in een vast dienstverband. Bel voor meer informatie: 010-4112800. \$5- VOORlECHNISCH WERK Secretaresse Voor een onderwijsinstelling in Leiden zoeken wij een secretaresse. Het betreft o.a. het beantwoorden van telefoon, verstrekken van informatie, onderhouden van kontakten en typen van correspondentie met WP 5.1De juiste kandidaat heeft een secretaresse - opleiding, ruime ervaring, goede beheresing van WordPerfect, goede kennis van de Nederlandse taal, goede kontaktuele eigenschappen. Er wordt alle middagen gewerkt. Telefonist/ administratief medewerker Voor een gemeente instelling in Leiden zoeken wij een telefonist/administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het beantwoorden van telefoon, typen van correspondentie en verslagen met WP 5.1. Gevraagd wordt een opleiding op HAVO-niveau, ruime ervaring als telefonist, administratieve ervaring, goede beheersing van Wordperfect, goede kennis van ae Nederlandse taal. Er wordt 32 uur per week gewerkt. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s v p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143 Kleding importeur van jonge mode vraagt met spoed: Vereist: - Havo - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift - leeftijd tot 30 jaar Gewenst: - opleiding Mode en Kleding - computerkennis Stuur je sollicitatie naar LAKHINA ENTERPRISES B.V., Zoeterwoudsesingel 2,2313 AX Leiden, of bel even tijdens kantooruren: 071-126945 TICHTING ST. JEROEN Het bestuur van de "Stichting St. Jeroen" te Nóordwijk Z.H. vraagt, in verband met het vertrek van de huidige functionaris, voor haar verzorgingstehuis voor bejaarden een tuur, voor 147 bewoners met daarnaast 41 aanleunwoningen. Een meer- zorgproject voor psycho-geriatrische bewoners is in voorbereiding. Op uitgebreide schaal wordt deelgenomen aan diverse samenwerkings projecten in de regio. Met de gemeente Noordwijk en de woningbouw vereniging wordt gewerkt aan uitbreiding van het aantal aanleunwoningen. Functie-informatie: Tot het takenpakket van de directeur behoren onder meer: - de algehele leiding van het verzorgingstehuis en de aanleunwoningen; - het voorbereiden en uitvoeren van bestuursbesluiten; - het bevorderen en in stand houden van een goed woon- en werkklimaat; - het onderhouden en uitbouwen van externe contacten. Functie-eisen: - opleiding op Academisch/H.B.O.-niveau; - ervaring op leidinggevend niveau, bij voorkeur in de zorgsector; ,- goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met bejaardenzorg op alle gebieden; - de LSOB-directiecursus hebben gevolgd of bereid zijn deze te volgen; - in staat een goed financieel- en economisch beheer te voeren. Selectieprocedure: - bestuur, bewonerscommissie, ondernemingsraad en staf zijn bij de selectie- en benoemingsprocedure betrokken; - een psychologische test kan deel uitmaken van de procedure; - medische keuring zal worden verlangd; C.A.O.-Bejaardentehuizen is van toepassing. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de voorzitter van h( bestuur, de heer J.J. Prein, telefoon 071-174452. Sollicitaties binnen twee weken, te richten aan de secretaris van het bestuur, Mevr. A.Th.M. Bakker-Bogaert, 2e Loosterweg 153, 2182 CH Hillegom. Jeroenspark 12201 KS Noordwijk, Het Instituut Scheidegger is een begrip op het gebied van kwalitatief hoogwaardige kantoor-, talen- en computeropleidingen. Met een uitgebreid netwerk van docenten is het instituut in staat in geheel Nederland tot in de kleinste gemeenten opleidingen te verzorgen. In de afgelopen decennia groeide het Instituut Scheidegger uit tot één der grootste particuliere onderwijsinstellingen in ons land. Docenten machineschrijven m/v Functienummer LEID/3-01/doc. die op part-time basis (2 3 keer per week) cursussen kunnen geven. Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding; - vaardigheid in machineschrijven; - didactisch inzicht; - beschikbaar tussen 16.00 en 21.00 uur; - eigen auto en telefoon. Tevens wensen wij in deze provincie de buitendienst te versterken met Adviseurs/verkopers m/v (full-time/part-time) Functienummer LEID/3-01/adv. die aan de hand van ingestuurde aanvragen uit de advertenties belangstellenden thuis opzoeken om hen op overtuigende wijze te informeren over de opleidingen waarnaar de belangstelling uitgaat. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling, is echter geen vereiste. Wel vereist zijn: - een overtuigende persoonlijkheid; - doortastendheid, doorzettingsvermogen en zelfdiscipline; - aantoonbare verkoopkwaliteiten; - een representatief voorkomen; - eigen auto en telefoon; - een leeftijd van minimaal 27 jaar; - de bereidheid om ook in de avonduren te werken. Geboden worden: - een boog inkomen; - doorgroeimogelijkheden voor ambitieuze en enthousiaste aanpakkers. Uw sollicitatiebrief met gegevens over opleiding en werkervaring alsmede een recente pasfoto ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk. Op de envelop het betreffende functienummer vermelden. INSTITUUT SCHEIDEGGER Kaldenkerkerweg 88 5915 AD VENLO fyy» Instiiuui Scheidegger KRUISWERK ||l' JIRUN Ah >UIN zakelijkheid s personeelsbeleid wil de organisatie ook Tsrz^ss^usssssi Rijn Duin heeft ongeveer hou werKiiemers in dienst. De Divisie Patiëntenzorg levert verpleegkundige zorg 24 uur per dag thuis. Het hierboven omschreven verzorgingsgebied is verdeeld in 5 lokaties en er wordt gewerkt met aparte avond- en weekenddiensten en bereikbaarheidsdiensten voor de nacht. Voor de lokatie Voorschoten/Wassenaar zoeken wij zo spoedig mogelijk een """''A. A-VERPLEEGKUNDIGE M/V 84% een iimiiiiiiiiiii B. A-VERPLEEGKUNDIGE M/V 73,5% en een iiiiiiiiimiiiiQ, WIJKVERPLEEGKUNDIGE M/V 52,5% (duobaan per 1 juli) Voor funktie a. bij voorkeur op maandag, dinsdag en donderdag de gehele dag en woensdag- en vrijdagochtend. Voor funktie b. bij voorkeur op maandag, dinsdagochtend, woensdag en vrijdag. Voor funktie c. wordt op woensdagochtend, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en weer woensdagochtend gewerkt, daarna een week vrij. In nauwe samenwerking met collega's maar wel ieder verantwoordelijk voor een eigen patiëntenbestand wordt zorg verleend In Voorschoten. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten die de hen toegekende verantwoordelijkheid op zich nemen, die zich betrokken voelen bij het wel en wee van de organisatie en vastberaden handelen vanuit visie en ervaring. Aan een flexibele, geduldige en positieve attitude hechten wii veel waarde. Voor de funkties a. en b. vragen wij het diploma A-verpleegkundige, voor funktie c. het HBO-V diploma óf het MGZ-diploma. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kruiswerk en TBC. Salariëring ligt op full-time basis tussen de f. 2.8,11en de f. 3.708,- bruto per maand voor de funkties a. en b. Voor funktie c. ligt de salariëring op full-time basis tussen de f. 3.082,-- en f. 4.082,- bruto per maand. Daarnaast biedt de organisatie o.a. een prima verhuiskostenvergoeding, een uit gebreid opleidings- en bijscholingsprogramma en kinderopvang. Nadere informatie: o wordt u graag verstrekt door de heer D. de Groot, verpleeg kundig manager, te bereiken op telefoonnummer 01751 -19220. Uw sollicitatie: o kunt u vóór 8 april a.s. richten aan Kruiswerk Rijn Duin, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk, t.a.v. de afdeling Personeels zaken. iiiiiiiimiiiiimiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 30