Therapie boekt opmerkelijk succes bij afslanken, face lifting, spierversteviging en pijnbestrijding Gi__. •JA, door Max M.P.Comelissen Ja, hat 1$ waar: u kunt alankar wordan, terwijl u rustig op da bank thuis naar de telsvisla kijkt. Op alla plaatsan van het lichaam waar u dat zalf wilt. Heu pen, dijen, armen, bulk, billen en taille, ja noem het maar op. En tegelijk houdt u er nog stevige spieren bij ook! U voelt zich fit en vol energie. Wonder baarlijk? Integendeel. Het Is gewoon het resultaat van spleraküverlng. De zelfde manier als bl] sportbeoefening, Joggen of trimmen plaats vindt Geen hongerdliten of smakeloze llflafjes zijn nog nodig om u op het zo vurig be geerde gewicht te brengen. Het kan. Bezoeken aan dure salons en gebruik van ongezonde slankheldsmiddelen behoren tot het verleden. De T.E.N.S.- splerstimulator doet zijn werk. Inten sief en effektlef. En verbruikt daarbij het opgeslagen lichaamsvet Gestaag en consequent. Zodat u de gewenste 'dikte' bereikt Of beter: u zich slank, fit envol zelfvertrouwen voelt. Het is eigenlijk al langer bekend. In de moderrte geneeskunde wordt steeds meer gebruik gemaakt van laaglrekwente mag- neetveldapparatuur Gebaseerd op het aktiveren en pulseren van spieren en weefselgebieden door middel van laag- frekwentiegolven. Waardoor de spieren aktiver worden Waarbij de kalkhuishou- ding van het lichaam beter wordt geregu leerd. Waarmee het zuurstofgehalte in het bloed toeneemt en de hele 'doorbloeding' wordt verbeterd Met het resultaat dat de atvoer van afvalstoffen wordt versterkt Een methode die niet alleen ellektiel is. maar als pijn- en klachtenbestnjder zelfs opmerkelijke resultaten oplevert Welnu: ook de T E NS.-spierstimulator is op dit principe gebaseerd en is dus tegelijk een uiterst doeltreffend middel tegen pijnbe strijding Verderop leest u daarover meer' het ook een probaat slankheidsmiddel. Laten we dat niet vergeten! De T E.N.S. biedt ook uitkomst bij hoofdpijn als migrai ne, bij nekpijnen, pijn in de ogen, schou derpijn, tennisarmen Ook bij pijn in de polsen, vingers, borstkas, rug en heupen. De T E.N.S. wordt ook aangeraden Nj ischias, gordelroos, oorsuizen. angina en hoge bloeddruk; bij maagzuurklachten, astma, bronchitis, bedwaieren. aambeien en verstopping. Als u het T.E.N.S.-appa- raat een veelzijdige therapie wilt noemen, heeft u het juist. wat de T E.N.S. doet Wordt de snelheid van het*apparaat op 1 Hz per seconde gezet, dan komt dat overeen met 1 meter joggen Zetten we de instelling op 5 Hz, dan bereikt u een bewegingskwaliteit van 5 meter per seconde. Door de spierstimu- lator een half uurtje (ofwel 1800 secon den) zijn onmisbaar werk te laten doen. bereikt u dus het elfekt van 9000 meter ofwel 9 kilometer joggen! Effektief schoonheidsmiddel Hel zal duidelijk zijn, dat door die voortdu rende aktivering en stimulering van de spierbeweging, de spieren zeil stevig blij ven Dat is naast de afslankende tunktie een belangrijke bijkomstigheid. Maar de T E N S -spierstimulator doet meer! We schreven al over de positieve uitwerking die deze therapie op het hele lichaam uit oefent Op de doorbloeding van de ade ren Op verhoging van het zuurstofgehalte gaver en jonger te houden Nieuwe huid cellen worden aangemaakt door aderen, stofwisseling en omliggende zenuwen te stimuleren. Het aantal rimpels zal vermin deren en de hele huid ziet er zachter, mooier en jonger door uit. Veroudering van de huid treedt al op jonge leeftijd - 21,22 jaar - op Goede massage van de aangezichtsspieren, lielst dagelijks, doet letterlijk wonderen En met het bezit van uw eigen huidstimulator 'Face Lift To ner' heeft u een ideaal middel op elk mo ment in uw bereik. Het principe We zitten teveel in de auto, op ons werk, 's avonds thuis en we eten teveel We weten dat joggen en gezond bewegen heel goed is. maar we komen er niet toe Door tijdgebrek. Door bepaalde verplich tingen. Dat maakt ons weer mentaal moe en lusteloos. Het lijkt een niet te doorbre ken spiraal Maar er is 'n oplossing1 Bij beweging trekken onze spieren, gestuurd door het centrale zenuwstelsel, samen. Die aansturing vindt plaats via 'n soort 'te lefoonsysteem' in ons eigen lichaam Zo krijgen we pijnboodschappen door, maar kunnen we ook signalen en opdrachten doorgeven De 'centrale' ligt in onze her senen De T E N S.-spierstimulator imi teert nu die commando-lunctie van onze hersenen en roept, door laaglrekwente golven door onze weefsel en spieren te zenden (noem het maar een miniem stroompje), meteen spierreakties op Door de electrode-kussenljes op meerdere plaatsen van hel lichaam aan te brengen, gaan de tussenliggende spieren werken en blijven in beweging, zonder dat u zéll beweegt Zo eenvoudig is het Die spier beweging zorgt er echter wel voor dat u de nodige brandstol -dus lichaamsvetten- verbruikt. Hoeveel en hoe snel hangt van uw eigen gevoel en fysieke gesteldheid al. Een eenvoudig rekensommetje leert in het bloed. Maar er mag gerust ook op de 'gezichtverzorgende' lunktie worden gewezen Bij de T E N S.-spierslimula!or wordt een aparte 'Face Lift Toner* mee geleverd, die via een aparte ingang op het apparaat kan worden aangesloten Daarmee is het mogelijk uw gezichtshuid Pijnbestrijding Dus, de 'low-lrequentie' behandeling helpt bij reumatische pijen nische pijnen het ontspannen van stijve schouders het herstellen van vermoeidheid het verbeteren van de bloedcirculatie het verlichten van spier- en zenuwpijnen Een richtlijn voor ïow-frequentie' behandeling Bij stijfheid en pijnen Pijnbestrijding Mensen hebben grote en kleine pijntjes Vanaf het prille ontstaan van de mens zelf. Dus al vele duizenden jaren lang. En al die lijd ts er gezocht naar bestrijding van de klachten. Met pillen en poeders Met drankjes en zalfjes Met acupunctuur en aderlating Via heelmeesters en kwak zalvers. Via medicijnmannen en magneti seurs. Via artsen en apothekers Met alle mogelijke middelen. Met meer. minder of zelfs negatief succes. Er is nu echter een positieve ontwikkeling! Importeur en leve rancier Hans Singer is pertinent in zijn Aflevering Het apparaat zelf heeft het formaat en de vorm van een 'afstandsbediening voor electronische apparatuur' Dezelfde meta len uitvoering; dezelfde handigheid. Mei duim en vingers regelt u gemakkelijk sterkte, frekwentie en tijd. De stroomvoor ziening vindt plaats via een 9V batterij voor maandenlang gebruiksplezier Daar- oordeel 'Het staat inmiddels vast. dat de laagfrekwent magneelveldlherapie een belangrijke aanwinst voor de kwaliteits verbetering van de gezondheidszorg is. Kijk zelf maar eens in de medische en ge- zondheidslfteraluur Gaal u maar na waar u de T E.N.S-spierstimulator allemaal voor kunt aanwenden. Als je last hebt van stijve spieren, spierpijn, vermoeide be nen, stijve nek, lange inspannende werk zaamheden. helpt deze therapie al snel Wij krijgen naar verhouding ook veel posi tieve reakties. Mensen die al jarenlang geplaagd werden door een slepende kwaal en nu echt baat hebben gevonden Ja. daar zijn vaak heel ontroerende brie ven en telefoongesprekken bij Tegelijk is [~BËiïËLKAART I1 5 vf.-eod»osien Lever in. door wordt het ook mogelijk op elk* plaats in huis de T E.N.S. te gebruiken. Het wordt geleverd met een complet* gids, waarin behandelingspunten van h*t lichaam, via tekeningen en foto's, nauw keurig staan aangegeven. De juiste aan sluitingen van de electroden op de ver schillende zenuwcentra, ter verbetering van de bloedcirculatie, zijn uiteraard van belang. Voorts wordt voor het afslanken instruc ties verstrek] over standen van de beid* draaischijven voor middel, heupen, buk, arm en oksel, dijen, kuiten, middel, bjp* en rug Naast dit Nederlandstalig inslruk- tieboek en apparaat treft u ook vastzet- banden, facelift toner (voor gezichtsmas sage) en twee aansluilsnoeren met schifr- ven aan. U heeft 1 jaar garantie op de Tens Slim-Up-spierstimulator. Tenslotte: aarzel niet, maak gebruik van onderstaande bon. De normal* prijs bedraagt 395,-. Als lezer profi teert u nog van de speciale Introdukti*- prijs van 295,-, waarbij de 'Fac* LUI Toner' gratis wordt bijgeleverd. Onder staande bon maakt het u gemakkelijk. i SNEL SERVICE (Na; I Stuur mij zo snel mogelijk, de TENS SLIM-UP STIMULATOR met de GRATIS FACELIFT TONER. BESTELNR OMSCHRIJVINGPRUS P/STUK 155TENS SLIM UP STIMULATOR f 295.- j STRAAT NR POSTCODE WOONPLAATS J TELEFOON HANDTEKENING PRODUCTS Tarantostraat 41, 5632 RE Eindhoven - Tel. 040-414364

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 42