Anja Kuyt trekt de kar Sport Alphense dammers winnen bekerderby Maradona wil weer naar mamma toe Rentree Van Basten weer uitgesteld Vrouwen WW wijzen RVV eenvoudig terug WOENSDAG 24 MAART 1993 Prijs voor Wassenaarse bobsleeër wassenaar Bart Carpentier AJting uit Wassenaar heeft de Ne derlandse Antillen Prijs van 1992 gewonnen. De bobsleeër, die op de Olympische Spelen van Albertville uitkwam voor de Ne derlandse Ajitillen, ontving de prijs vanwege zijn verdiensten ten aanzien van de promotie van de Antillen. De gevolmachtigde minister Jesurun reikte de prijs in Wassenaar uit. Carpentier Al - ting hoopt zijn bobsleeloopbaan volgend jaar op de Olympische Spelen in Lillehammer te af te sluiten. Net geen medaille voor Vlasveld val cares Marianne Vlasveld heeft tijdens de 'lowlanderkam- pioenschappen' net naast de medailles gegrepen. De langlauf- ster uit Oud-Ade werd vierde op de tien kilometer skating. Vlas veld had daarvoor 32 minuten en 33 seconden nodig. Hélène van Schijndel eindigde als tweede. Bij de mannen legde Niels Hopman op de 15 kilometer skating beslag op de vierde plaats. Tonego eerste obstakel voor Grasshoppers in play-offs rob onderwater. 0 Voor het eerst in zijn bestaan maakt DVZ/ Grasshoppers deel uit van de play-offs om het kampioenschap. Niet zo vreemd overigens, want die nacompetitie bij de vrouwen bestaat pas sinds twee jaar. In de play-offs voor de vrou wen in de basketbaleredivisie strijden de nummers één tot en met vier van de elite A-poule om het kampioen schap. Tonego is vanavond in Haaksbergen de eerste te genstander van de Katwijkse ploeg. Volgens het 'best-of- three'-systeem wordt uitgemaakt wie de finale speelt. leiden bertho smit dammedewerker De favorieten deden hun plicht in de eerste ronde van de beker competitie van de Dambond Midden Holland. LDG - HDC 2:8-0 De Alphenaren waren bij voor baat al kansloos, vond ook Lei- denaar Wim Heemskerk: ,,Ze spelen drie klassen lager en dan is dit een normale uitslag." Maar ook Heemskerk verbaasde zich over het grote aantal Al phense blunders. Na elf zetten besloot zijn tegenstrever Wim Meier de strijd al te staken. Vlak daarna kreeg Hans Kolfoort de zege ook in de schoot geworpen door een blunderende Eric de Nijs. Slechts HDC'ers Nico van der End en Co van Dam 'haal den' het eindspel. Jan Slinger land en Fred Ong sloegen in die fase alsnog hard toe. Boskoop - HDC 1:2-6 HDC kwam alleen aan het tweede bord in de problemen. Cees Zijlstra liet zich op de flan ken vastzetten door Eric Hoog- endoorn en leek na een misre kening volslagen kansloos. De Alphense nestor herstelde zich echter en sleepte alsnog een re mise uit de strijd. Invaller Ri chard Treur versloeg met een knappe reeks dwangzetten Jo- han Meurs. Ook Boskoper Van Klaveren jr. slaagde er niet in iets terug te doen: Erik Jan van Reenen negeerde diverse malen een remise-aanbod en kreeg het gelijk aan zijn kant. Brunt hoef de zich toen allang niet meer druk te maken. Een routine matige remise tegen Arno van Wijk was meer dan voldoende: 2-6. Bleiswijk - Samen Sterk: 3-5 Ook de Hazerswoudenaren be haalden de kwartfinale. Jan Faase had een gemakkelijk avondje tegen Van der Heuvel: „Tegen mij slaat hij altijd aan het blunderen." Dat deed ook Marco Kalverda tegen Louis de Frankrijker. De Bleiswijker stond positioneel sterker maar zag in tijdnoot een slagzet over het hoofd: 4-0. Martin de Jong ging bijna het schip in tegen de onbekende André Sadloe. De Jong vond alsnog een remise gaatje en kwam met de schrik vrij. Cees de Ruiter redde het niet. Hij onderschatte de win nende Bleiswijkse tegencombi- natie: 3-5. Rijnsburg 2 - Mariahoeve: 6-2 De thuisploeg hoefde zich niet bovenmatig in te spannen tegen de Hagenaars. katwijk gerrit-jan van geen basketbalmedewerker Het behalen van de play-offs is de kroon op het seizoen, dat weet ook captain Anja Kuyt, ge boren Aandewiel. De 29-jarige Katwijkse kan gerust Miss- Grasshoppers worden ge noemd. Al jaren maakt ze deel uit van de selectie die de laatste zes seizoenen in de eredivisie opereerde. Ze is de onbetwiste leidster van de groep en gaat al tijd voorop in de strijd. „Het behalen van de play-offs was ons doel", zegt Kuyt. „Al ging het wel op het nippertje." Na de reguliere competitie, waarin Grasshoppers de derde plaats bezette, ging het even wat minder. In de elite A-poule de eerste zes spelen een vol ledige competitie, de laatste vier een dubbele in de elite B kwam Grasshoppers slechts twee keer tot winst. Het zag Groningen passeren en hield Rotterdam Zuid maar ternau wernood achter zich. „Het leek veel op vorig jaar, toen we maar één keer wonnen. Maar nu was het anders. We dachten dat we er al waren en dan sluipt er toch wat gemak zucht in de ploeg. We praatten er wel veel over dat we hogerop wilden en bij de eerste vier moesten eindigen'', aldus Kuyt. Sleutelpositie De ex-international vervult sa men met huidig international Marie-José Allers een sleutelpo sitie in het team. Van Kuyt en Allers wordt verwacht dat ze het team op sleeptouw nemen in mindere perioden. Als beiden een slechte dag hebben wordt de scorende inbreng niet over genomen en dat verontrust Kuyt. Er staat niemand klaar om haar direct op te volgen. „Voor lopig denk ik dan ook niet aan stoppen. Ik vermoed dat ik het nog wel drie jaar uithoud. We kunnen niet alleen bouwen op speelsters van buitenaf. We moeten ons meer op de jeugd richten. Maar dan moeten ze wel de mentaliteit hebben om in de eredivisie te spelen", zegt Kuyt, die inmiddels in verwach ting is van haar tweede kind. Dat beïnvloedt haar spel. „Ik ben nu ruim vier maanden zwanger en dus is mijn speelstijl anders. Je houdt er toch reke ning mee en speelt wat voor zichtiger. Ik wacht maar af hoe het loopt. Dus of ik veel speel is twijfelachtig." Haar mentaliteit kennende gaat ze er vol voor. Want de eer ste confrontatie met Tonego vanavond wordt een zware. De Haaksbergse ploeg eindigde op afstand eerste in de competitie en is de gedoodverfde kam pioen. „Toch zijn ze niet onver slaanbaar", zegt de Katwijkse. „Ze hebben een sterke basis-vijf (Daphne Berends, Crystal Cole man, Yvette Roberts, Margreet Visscher en Sandra van Embric- qs red.), maar de bank is matig. B UiTEMLANDS VOETBAL- keer excelleren bij de club, waarmee hij in 1981 beslag leg de op zijn enige Argentijnse ti tel. Hij voelt zich ook moreel verplicht aan Boca Juniors, om dat de club na één seizoen in de steek liet om bij Barcelona een rijk man te worden. Maradona verklaarde al dat hij Boca zal helpen bij het aan trekken van nieuwe spelers. Vo rige week versterkte de kam pioen van Argentinië zich met het talent Mancuso, die onlangs in de interland tegen Brazilië scoorde. Andere spelers, die Maradona in zijn Dream Team wil opnemen zijn de internatio nals Ruggeri, Simeone, Caniggia en de Braziliaan Careca. Boca werd in december na elf jaar weer eens kampioen en be schikt zodqende over een sterke ploeg, hoewel twee jonge spe lers van die ploeg (Villareal en Acosta) naar Atletico Madrid gaan. De twee sterspelers van vorig jaar waren Beto Marcico, die jarenlang bij Toulouse speelde, en topscorer Roberto Cabanas uit Paraguay. „Boca wordt het Milan van Zuid-Ame- rika", liet Maradona vorige week te pas en te onpas aan een ieder weten. De club uit de ha venwijk, die in het begin van de eeuw door immigranten werd opgericht, heeft twintig landsti tels op haar erelijst staan en be leefde in 1978 de mooiste dag, toen Boca in Karlsruhe tegen Borussia Mönchengladbach met een 3-0-zege de wereldtitel won. Van dat team maakte geen speler deel uit van de nationale ploeg die het WK won. Het hart van Diego Maradona ligt in de komende jaren aan de rand van zijn geboortestad Buenos Aires. Niet in de slop penwijk Fiorito waar hij op groeide, maar aan de schilder achtige oever van de Riachuelo- rivier. Dezer dagen droomt Maradona hardop in de nabij heid van journalisten. De ster speler herhaalt telkens dat hij zich in het blauwe shirt met een gele horizontale baan van Boca Juniors ziet rondlopen in een elftal dat bestaat uit zijn betere vrienden. „Dit wordt mijn dream team. Ik wil nog één keer de tocht naar Tokio maken en daar als Zuidamerikaans kam pioen de wereldcup winnen", laat hij zijn landgenoten weten. „Ik wil me weer vestigen in mijn eigen land. Ik wil weer naar Maradona flirt al jaren met de gedachte om zijn loopbaan af te sluiten bij zijn lievelingsclub ACBJ, beter bekend als Boca Ju niors. Nu hij de pensioenge rechtigde leeftijd voor voetbal lers nadert, wenst hij zijn plan zo snel mogelijk te realiseren. Sevilla dient als een aardig in termezzo om weer in vorm te komen (en een goed alibi om het contract met Napoli te bre ken). Als het aan Dieguito zelf ligt, trapt hij vanaf juli tegen een bal in de Italiaanse immigran- tenwijk La Boca. Daar waar aan het begin van deze eeuw de Ar gentijnse tango in zwang raakte door de vertolkingen van Carlos Gardel. Maradona wil nog een De reserves spelen weinig. Als er blessures vallen en ze wel aan de bak moeten, dan is Tonego kwetsbaar." Dat merkte Grasshoppers in de laatste ontmoeting, toen To nego zonder Visscher en Van Embricqs pas in de verlenging aan het langste eind trok. Kuyt: „We gaan voor alles. We heb ben niets te verliezen en kun nen alleen maar stunten. To nego weet wat dat is, want vorig jaar schakelde het zelf favoriet Den Helder uit. De motivatie is in elk geval optimaal. De play offs hebben we als team bereikt. Met spelen en praten. Iedereen gelooft er in." LEIDEN CHRIS HARTMAN Maradona: straks weer in het shirt van Boca Juniors. foto» archief ploeg uit Schoonhoven bleek zeker geen makkie, al had Ge- mini bij 14-12 in de vierde set het karwei moeten afmaken. Die reeks verloren de Voorscho tenaren met 14-16. Ook in de rps-set gingen ze nog bijna de boot in (15-13). De verrassing kwam dit keer uit Nieuwerkerk aan de IJssel, waar Nivoc koploper Donar beentje lichtte. Donar moest het doen zonder Bas Bloem en Ge orge Hageman. De afwezigheid van die twee aanvallers woog zwaar, want Nivoc won met 3-1 (15-9, 15-12, 9-15, 15-11). Blokkerend kwamen de Leide- naars tekort. Overigens heeft Nivoc een reputatie als reuzen- doder. Eerder klopte het ook SKC. In de hoogste klasse van de rayoncompetitie werd RW 2 kampioen. Omdat DAC 2 een punt had laten liggen, waren de Rijnsburgers al voor aanvang van het duel met Utopia kam pioen. Utopia had bij 14-13 in de vierde set een uitstekende kans RW het eerste punt af te snoepen. Dat lukte net niet. Het werd 14-16, waardoor RW op nieuw twee punten pakte. De stand: RW 2 18-36, DAC 2 18-25, DVO 18-22, Ridderveld 2 18-22, Utopia 18-20, Gemini- /Kangeroes 3 18-16, Grafi- con/Donar 2 18-16, DAC 3 18-14, Ridderveld 18-13, Ley- thon 3 18-12, LUSV 2 18-11, TOI 18-5. Bij de vrouwen speelden de subtoppers Liusna en Valken in Lisse tegen elkaar gelijk: 2-2 (11-15, 15-4, 13-15, 16-14). Val ken was niet erg te spreken over de leiding. De stand: Orion 16-28, LUSV 17-26, VCO 16-20, Liusna 16-17, Valken 16-17, SKC 16-17, DAC 2 16-15. Ley- thon 3 17-14, Blok '77 17-11, InUpGo 17-10, LUSV 2 16-5. De vrouwen van WW hebben de volleybalderby tegen RW simpel met 3-0 gewonnen. Op alle fronten toonde de Wasse naarse ploeg zich sterker dan RW, dat vooral passend onder de maat bleef. In het rayon werd het tweede mannenteam van RW kampioen van de tweede klasse. De Rijnsburgse ploeg promoveert hierdoor naar het district. De vrouwen van WW hadden van coach Hans Broere de op dracht gekregen risico in hun opslagen te leggen. RW had in derdaad de nodige moeite de service te verwerken, wat bijd roeg aan de nederlaag: 3-0 (15-11, 15-9, 15-12). Zowel aanvallend als verdedigend oogde het spel van de Wasse naarse equipe verzorgder. Bij de mannen werd Orion door Delta 2 vaster op de laatste plaats gedrukt. Delta won met 3-1 (15-11, 9-15, 15-7, 15-5). Zoals gewoonlijk bood Orion in de eerste en tweede reeks goed tegenstand. Kennelijk kan het team uit Hazerswoude zich maar twee sets concentreren. Daarna gaat het mis door een reeks persoonlijke fouten. Jodan Boys-SKC kende een eindstand van 1-3. De Leidse formatie had het hele duel het initiatief. Dat Jodan Boys het derde bedrijf (15-9) in winst kon omzetten, dankte het aan het feit dat coach Kooistra de Leidse bankspelers een kans gaf. De overige sets eindigden in 12-15, 10-15 en 6-15. Met name qua blokkering had SKC meer te bieden dan Jodan Boys. Het tweede mannenteam van Gemini/Kangeroes dacht ge makkelijk van het laag geklas seerde DOS 2' te winnen, maar kwam bedrogen uit. De jonge Marco van Basten mist de beslissende wed strijd van AC Milan in de Champions Lea gue tegen IFK Göteborg. Zijn rentree is weer uitgesteld. In de Italiaanse pers liet de spits weten zich niet te willen vastleggen op een datum voor zijn eerste optreden na een en keloperatie. AC Milan hoopt op half april. Van Basten ontbreekt sinds een operatie aan de rechter enkel op 21 december. Zijn rentree was aanvankelijk verwacht voor be gin maart, maar werd ook toen uitgesteld. „Ik hoor mensen prater! over mijn herop treden in de wedstrijd tegen Göteborg, maar die komt, te vroeg. Ik vYil me niet vast pinnen op een datum, zodat ik niet teleur gesteld hoef te zijn", aldus de Europees voetballer van het jaar in de Italiaanse sportkrant Gazzetta dello Sport. „De enkel is nog altijd erg gevoelig en ik kan weinig druk zetten. Het is beter rennen te vermij den en me te wijden aan het werk in de sportzaal." Ruud Gullit, die kampt met een spierbles sure, hoopt komend weekeinde tenminste 45 minuten te spelen tegen Torino. Het bestuur van Valencia wordt met een interne crisis bedreigd, wanneer voorzitter Tuzon zijn plan doorzet om Romario van PSV te kopen. In het Valenciaanse weekblad Super laat vice-voorzitter Frigola weten dat hij opstapt als de transfer door gaat. Roma rio staat bovenaan op de verlanglijst van trainer Guus Hiddink. Frank Vermeersch is Belg. Hij is dokter van beroep en in zijn vrije tijd scheidsrech ter. Of beter gezegd: hij was scheidsrechter. SPORT OP TV Vermeersch is alle kritiek die dit seizoen op zijn hoofd neerdaalde spuugzat en heeft een punt gezet achter zijn carrière. Door de Centrale Scheidsrechterscommissie van on ze zuiderburen werd Vermeersch enige tijd geleden beschuldigd van een 'scheidsrech terlijke dwaling'. In de wedstrijd Genk-An- derlecht had hij ten onrechte zijn fiat gege ven aan een curieus doelpunt van Peter van Vossen. De»Nederlander, die buiten de lij nen was verzeild geraakt, keerde terug in het veld, zonder daarvoor een seintje van de scheidsrechter te hebben gekregen, scoorde direct. Het Beroepscomilé heeft beslist Idat het duel moet worden overge speeld. 20 35-22 00 Ned 2 Studio Spod. 20 45-23 00 Did 1 Soort Extra wx 8 30 EURO USA Basketball 10Did! Sportschau-Telei ichotland-Ou.tsianc DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071 - 161414 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk nar Postbus 54, 2300 AB Leiden. De inschrijving van de Noordwijkerhout Triathlon (4 juli) be gint op 1 april. Formulieren zijn te verkrijgen bij André de Jong, Duinsloot 13 in Noordwijker hout Het nederlaagtoernooi van de voetbalvereniging Val ken '68 begint op dinsdag 6 april met een wedstrijd tegen KRV Op zondag 4 april opent de Leidse wethouder Aart van Bochove het geheel vernieuwde park van tennisclub De Meren- wijk. De opening is om 14.00 uur Voetbalvereniging Kagia (Lisserbroek) houdt op zondag 11 en maandag 12 april een groot internationaal jeugdtoer- nooi Nog enkele nagekomen wieleruitslagen van regionale renners. Junior Martijn Arens- man (Lisse) behaalde de vierde plaats in de Ronde van Woensdrecht. Leidenaar André Möhlmann werd in dezelfde ca tegorie zesde. André van der Reep (Hillegom) kwam als tien de bij de nieuwelingen over de eindstreep. In de klassieke Om loop van het Lage Land was Mi- quel van Kessel met de dertien de plaats de beste renner van de junioren-districtsselectie van Alphenaar Piet van der Meer. In Lisse was de Leidse jeugdrenner Vincent van der Kooij de beste. Hij reed het hele peloton op een ronde achterstand. Zijn clubge- nootjes Arjan de Boer (8ste) en Ewoud van der Kooij (9de) re den ook een goede koers De Leidse rugbyers Gottfried Bos en Marc Michelsen (DIOK) zijn geselecteerd voor het WK Se vens. Of ze de uitnodiging aan vaarden, is niet zeker De 15- jarige Leidse voetballer Allan Campfens (UVS) speelt op 31 maart een oefenwedstrijd bij Ajax. Eerder ontving Campfens een uitnodiging van FeyenQord en Willem II Sport en Rekrea- tie organiseert in samenwerking met Leython een cursus volley bal voor beginners. Voor infor matie bel Aad van der Luit (071 - 315601) De Alphense gymnas tiekvereniging Hou-Vast bestaat 90 jaar. De jublileumuitvoering vindt op zaterdag 27 maart plaats in Sporthal De Arena Marathonschaatser Henk An- genent (Alphen) moet op zoek naar een nieuwe sponsor. Sie- brand trekt zich na vier jaar te rug uit de schaatssport. Hier door komen ook Evert van Ben- them. Lammert Hiiitema, Hans Pieterse en Piet Kleine op zoek naar een nieuwe geldschieter De Haagse zaalvoetbalclub Alter Boys gaat na 20 jaar ter ziele. De club maakt de competitie af. Na Silva Boys is dit de tweede Haagse zaalvoetbalclub met een aardige historie die stopt Op 27 en 28 maart houdt KWV De Kaag zeilwedstrijden in het te ken van het Laser Winter Circuit Voetbalvereniging De Sleutels neemt het nieuwe seizoen een lichtinstallatie in gebruik. Om aan de benodigde gelden te ko men wordt een sponsorloop ge houden Het Leidse paar Ko ning/Jansen heeft bij hel NK bridge de zesde plaats behaald Tennisclub Voorhout viert op zaterdag 3 april niet alleen het 40-jarig bestaan, ook het nieu we clubhuis wordt die dag ge opend Korfbalclub De Alge mene biedt de leden het Delta beleidsplan aan. De club verga dert op maandag 29 maart Pe ter Beijlen volgt Theo Caffa bij SV Voorschoteo op als verzorger In het voetbaltoernooi onder de 21 jaar zijn twee inhaalwed strijden gespeeld: ARC-UVS2-3 en FC Lisse-Blauw Zwart 2-1. Op 30 maart zijn bij Docos de finales Finales waterpolobe- ker. 3 april: Vivax-Merwede (20.15 uur in Dordrecht) en een dag later AZC-AZPC (16.30 uur in Nijmegen) Het winterkam pioenschap schoonspringen 10 meter-plank is zondag 28 maart in Amersfoort. AZC is regio-ver tegenwoordiger Op dinsdag 1 juni houdt korfbalclub De Da naïden het jaarlijkse bedrijfs- toernooi. Aanmelden: 071 - 413843 De Leidse voetbal- jeugd onder de 13 jaar speelt op dinsdag 30 maart in Vleuten te gen de afdeling Utrecht. Een dag eerder speelt het team on der de 14 jaar bij Docos tegen Noord-Holland De wielerron de van Alphen aan den Rijn krijgt een nieuwe opzet. De amateurronde, die op 12 sep tember wordt verreden, ver huist naar het centrum van de stad. Zondag aanstaande in Lei den (industrieterrein Room burg) de laatste rit van de Rijn en Bollenstree kwielercompeti- tie. Aanvang 10.00 uur Hein Vergeer lost op zondag 4 april het startschot van de tiende Golden Tuliploop. De derde editie van de Polderloop (Ha zerswoude) is op zondag 28 maart Voetbalclub VCL oefent zondag om half drie tegen de koploper van de derde kJasse Mi SCOREBORD SPORTPRIJSVRAGEN Eerste prijs: geen winnaar. Tweede pri|s 5 winnaars, die elk bruto 2.472.00 ontvan gen. Derde prijs. 160 winnaars, die elk VOETBAL plaats 2,40 2,40 koppel 4.50 trio 93.80 Tweede koers, 2100 rr 11.70 plaats 5.10 5.40 koppel 81.00 trio 2804,00 Derde koers. 2100 m 1 GreRO- no (Van den Berg) 2 49.6 - 1.20.8. 2 Ho- pefull Petnic, 3. Gabber Diepnow Toto winnend 12,70 plaats 6.60 5.40 koppel 23,60 trio 171,90 Vierde koers. 2100 m 1 Charming Bear (Bot) 2.45.0 1 18.6. 2. Eclatant G. 3 Fascinating Girl Toto EK voetbal voor spelers tot 21 Nederland - San Marino 3-0 (1-0) 12 Scheepers 1-0, 68. Scheepers 2-0. 90. VRIENDSCHAPPELIJK 5.20 koppel 7,40 trio 60,60 "t 2100 m 1 Goran Buitenlust 2 47,9 - 1.20.0. 2. Fardau Tonnawer 0-4 (0-2) Doelpunten. Smolarek, Ooster- burgse Boys en UVS naar play oil's POULE B Quick Boys-FC Lisse 2-0 (Quick Boys en Wilhelmus naar play oft's) 30 maart: UVS-Wilhelmus en RB-Quick Boys (beide duels bij Docos) ENGELAND: Crystal Palace - Liverpool 1-1 BOKSEN Rotterdam Europees kampioenschap zwaarveder (12x3): Regilio Tuur (Ned. titelhouder) wmt door medische interventie in de zeven- Benelux-kampioenschap middengewicht (10x3): William Kronen (Tilburg) wint door diskwalificatie in de achtste ronde van Phi lip van Geert (Bel. titelhouder). Nederlands kampioenschap cruisergewicht (10x3): Eddie Smulders (Eindhoven) wint Fanny Wielinga. Toto: winnend 10,00 plaats 3,90 2,60 5.50 koppel 20,60 trio 587,70 Zevende koers, 2100 m 1 Ravel Tempo (Langeweg) 2 49,0 - 1.20,5, 2. Our Big Boy, 3 Dutchess Lelystad Toto win nend 2.00 plaats 1,10 1,50 4,10 koppel 2,50 tno 71.70 Dubbelwmnend (9 8) 34,50. Achtste koers, 1609 m 1 Eslrella Star (Lugies) 2 06,3 1 18,5,2 Flair Vry enesse. 3 Fernahdeinora. Toto winnend 7.20 plaats 1.90 1,30 koppel 8.00 tno 66.50 Negende koers 1609 m 1 Earld- vil Belwin (Mollema) 2.05,4 1,17,9. 2 Bulhem Toplok. 3 Felice Jubilee Toto winnend 3,40 plaats 2.10 3.50 koppel 12.90 trio 77.00 Tiende koers, 2100 m 1 Flits Atlantic (Hauber) 2 52,3 i ?2.0. 2 Gregor Badi, 3 Fifty Fifty. Toto: win nend 12,70 plaafc 5.10 5.10 koppel 20.10 tno 327.50 Omzet totalisator 145 802.00 SKIËN 2 14.32(1 05.61 - 1 08,71), h (Lux) 2 14.33, 5 Tomba 'Ita) 2 14 45 6 Accola (Zwi) 2 14.67. 7 Furuseth (No:. 2 14,67,8 Feutrier (Fra) 2 14,75, 9 Pic (Fra) 2 14.80. 10 vijlde r< dmgen, titelhou der) Lichtgewicht (8x3): Arturo Gatti (VSt) wint de eerste ronde van Piamen Guchev (Bul) Zwaarveder (10x3): Kewn Kelley (VSt) wmt de vierde ronde van Angel Gonzales (VSt Halfzwaar (4x3): Rob Nieuwenhuizen (Al- HOCKEY WIELRENNEN VRIENDSCHAPPELIJK Duitsland-Nederland 0-0 CATALAANSE WEEK Tweede etappe. Mo Gaston (Spa 179 k Delta Santa (Ita). 10 Jalabert (Fra) 11. Thcunisse. 38 DeVr.es 1 16. 74 der Poel 3 03. 75 Voskamp, 131 KOERSEN 01 00-01 30 EURO. Sportn.eu» gew.jgi ,1 a/.o i iv.t. oo t me moun tain. 3 Guido Medo Toto winnend 1,90

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 29