Wereldtitel voor Brouwer Sport Nieuw bestuur Alphense Boys moet continuïteit waarborgen Vrouwelijke manager bij Birmingham Volley balploeg Donar loopt punt uit op SKC Spaanse scheidsrechters dreigen met staking WOENSDAG 17 MAART 1993 WK wielrennen '95 selectie Atlanta atlanta» De wereldkampioenschappen wielrennen van 1995 in Colombia zullen voor alle landen als belangrijkste selectie gel den voor de Olympische Spelen van 1996. In Atlanta zullen profs en amateurs voor het eerst in dezelfde disciplines uitkomen. Driekwart van de deelnemende landen aan het olympisch wiel rennen kwalificieert zich via de WK van het pre-Olympisch jaar. Het totaal aantal deelnemers wordt beperkt tot 526. De wegwed strijd wordt door de UCI als hoofdnummer beschouwd. Korfbal krijgt olympische erkenning atlanta» I let Internationaal Olympisch Comité heeft gisteren in Atlanta besloten korfbal olympisch te erkennen. Dit is gebeurd, omdat de korfbalbond internationaal veel voor de jeugd heeft gedaan. Dit betekent dat korfbal in de toekomst zou kunnen proberen een plaats te veroveren in het olympisch programma. Hen lange weg echter, omdat er nauwelijks ruimte is voor nieu we sporten. Roedoe is nog niet afgeschreven warmond I j ank Bunders en Wladimir Roedoe zijn nog niet af geschreven. Dat lieten beide snookerspelers duidelijk blijken tij dens de 21ste ronde van het kampioenschap van Warmond. Na een spannende halve finale won Roedoe de derde frame 'black hall'. In de eindstrijd had Roedoe met zijn teamgenoot Martin Zevenhoven duidelijk minder moeite: 2-0. Milco Schenner blijft leider in het klassement. Judoka's Aad van Polanen succesvol nieuw vennep» Vijftien judoka's van sportschool Aad van Polanen uit Leiden zijn afgelopen weekeinde tijdens de open clubkam pioenschappen van Nieuw Vennep in de prijzen gevallen. Fre- derik Engberts, Frank I leemskerk en Arjan Schermer wonnen een gouden medaille. Zilver was er voor Wim van der Zon, Rem- co Brussee, Jenny de Jeu, Diane en Peter Potters, en Henk en Michel Sloos. Stefan Csorba, Sander Masmeijer, Robert Verhoen, Sari Strang en Tanja Schimmel veroverden brons. Voorhoutse zeilster (19) zet opmars voort DUIVENTIL Zeilster Carolijn Brouwer is in het Nieuwzeelandse Taka- puna wereldkampioene in de Laser-klasse geworden. De 19-jarige Voorhoutse was na de zesde en voorlaatste race onbereikbaar geworden voor haar concurrenten. takapuna rob v Brouwer kon gisteren al naar haar ouders in Voorhout bellen dat ze de titel in de Laser-radi aal bij de vrouwen op zak had. „Het is me gelukt. Ik heb mijn zinnen gezet op het kampioen schap en de hele voorbereiding erop afgestemd. Daarom is het fantastisch dat alle moeite nu heeft geresulteerd in een we reldtitel", aldus de gelukkige Brouwer, die nu van een wel verdiende vakantie in Nieuw- Zeeland gaat genieten. Brouwer geldt als een aan stormend talent binnen de Ne derlandse zeilwereld. Ze werd twee jaar geleden wereldkam pioen bij de junioren in de Laser-klasse. Vorig jaar werd ze eerste bij het EK. De wereldtitel was een volgende stap in haar opmars naar de wereldtop. In de aanloop naar het WK in Takapuna gooide Brouwer alles op haar sport en liet de studie links liggen. Als studente 'talen en cultuur van Latijns Amerika' kreeg ze vrijaf. Tentamens mag ze straks inhalep. Daardoor kon ze veel trainingsuren maken. Brouwer trainde zelfs bij de roeiers van het Leidse Njord om aan kracht te winnen. Ook liep ze van haar kamertje aan de Breestraat in Leiden regelmatig naar het woonhuis van haar ou ders in Voorhout en terug als vorm van conditietraining. De enige twijfel die Brouwer in Takapuna had, was of zij als gedoodverfde favoriet wel tegen de druk bestand zou zijn. Maar al gauw bleek dat zij alleen van de Australische Ellis serieuze te genstand te duchten had. Het afgelopen weekeinde deed de Voorhoutse met een tweede en eerste plaats goede zaken. Haar zesde plaats in de zesde race verloste Brouwer definitief van Ellrs, die in het algemeen klas sement terugzakte naar de der de plaats achter de Amerikaan se Carnet. Vanochtend liet Brouwer de laatste race schie ten. Haar coach Jeroen Pels ver bood haar om nog enig risico te pische klasse voor nemen. men met Marja Sleeuwenhoek Na dit succes stapt Brouwer wil zij toewerken naar de Olym- over naar de 470, in tegenstel- pische Spelen van 1996 in At- ling tot de Laser wél een olym- lanta. Met het bestuur is er een einde geko men aan de drie maanden du rende bestuurscrisis bij Alphen se Boys. Een commissie van goede diensten onder leiding van de Alphense sportwethou der Wim de Jong kwam met de geboden oplossing echter met de hakken over de sloot. Van de 102 aanwezige leden op de bui tengewone vergadering stem den er 45 tegen, terwijl er twee ongeldige stemmen werden uit gebracht. De Jong, die met zijn com missie ruim twee maanden aan de slag is geweest, zegt tevreden te zijn over het bereikte resul taat. In zijn toelichting merkt hij op dat het nieuw gevormde be stuur niet het oorspronkelijk beoogde college is geworden. „Er zijn ook mensen benaderd die om hen moverende redenen bedankt hebben. Maar degenen die nu gekozen zijn hebben al lemaal wel enige ervaring en zijn van harte bereid om als col lectief te werken. En ze onder schrijven ook allemaal het be leidsplan van Alphense Boys, waardoor de continuïteit van de vereniging gewaarborgd kan blijven. Daarbij zullen onder steunende commissies goed werk kunnen verrichten." Van het oude bestuur keren voorzitter Jan de Rijk en de le den Jan Verwoerd en Paul van Eisen terug. Secretaris Ben van der Pijl, waarnemend penning meester Rien Timmer en de le den Wim van Engelen en Aad Plompen moeten het veld rui men. Het voormalige bestuur stapte op 14 december en mas se op toen de begroting niet goedgekeurd werd vanwege een onduidelijk toelichting op de 75.000 gulden vergende post voor het selectieteam. „We hebben de voorzitter in bestuur gehand haafd omdat hij het al heel lang doet en door het vervullen van een heleboel functies de vereni ging door en door kent. Dat is duidelijk een voordeel. Daar naast hadden we ook geen al ternatief voor die functie, die toch een sterk representatief ka rakter heeft", beargumenteerd De Jong het aanblijven van De Rijk als praeses. De voorzitter zelf is blij met zijn aanblijven. „Na de stem ming hebben we nog wel even bij elkaar gezeten om te over leggen wat we moesten doen. Daar waren we snel uit. We gaan er voor. We zullen wel wat moeten laten zien, want de stemming (55 voor, 45 tegen) gaf natuurlijk geen duidelijke meerderheid te zien. Maar het heeft allemaal lang genoeg ge duurd nu", vindt De Rijk. Drie leden van het oude be stuur hebben overigens nog ge tracht de rechtsgeldigheid van de vergadering aan te vechten. In een brief maakten zij duide lijk dat de commissie van goede diensten, die van hen opodracht hadden gekregen om de impasse te doorbreken, eerst verantwoording aan het demis sionaire bestuur had moeten af leggen. De Jong c.s. kozen daar niet voor. „Op basis van de sta tuten en het huishoudelijk re glement is aangetoond dat dat ook niet hoefdeweerlegt de wethouder die kritiek. Plompen en Timmer blijven zich na hun verwijdering uit het bestuur overigens inzetten voor de sponsorgroep van Alphense Boys. Wat Timmer de volgende opmerking ontlokt. „Als be stuurslid van de vereniging was ik controleerbaar, nu heb ik mijn handen vrij. Samen met Plompen heb ik nog twee jaar als bestuurslid van de sponsor- groep te gaan. Lang leve de vrij heid, zou ik zeggen. Het bestuur heeft nu met de selectie niets meer te maken." SPORT OP TV B U I T E b 55-17.30 8BC 2 Paardesport I 17.15 Did 2 Sport H 17 05-17.10 Did 1Sportschau-Tele- 1/ 25 19 15 RTL *4 Sport voetbal, verslag gen Feyenoord m het kader van de Europa- 19 30-20.00 EURO Eurosportnew 20 00-22 00 EURO Basketball N 20 00 23.30 BRT 2 Sportavond I 22 45-23 15 RTL 23 00-00 00 EURO Voetba 10 00 00 RAI UNO Mer 23 20-00 00 BBC 1 Voetba 23 55-00 52 Ned 3 Studio extra hoogte orde Europa- I EuropaCup. LANDS VOETBAL Rood voor Belgische ref birmingham dpa leChampionsleague 00.00-01 00 EURO Kickboksen 01 00-01.30 EURO. Eurosport news 2. DONDERDAG 08 30-09 00 EURO StepAerob.es 09 00-10 00 EURO Golf Report 10 00-12 00 EURO Atletiek WK indoor in 12 00-13 00 EURO: Voetbal Europacup 2.3 en deChampionsleague 13.00-14,00 EURO Grand Pr.x: autosport, magaame rond het formule-I circus 14 00-15.00EURO Autosport AndrosTrophy leiden» chris hartman volleybalmedewerker De volleyballers van Grafi con/Donar uit Leiden liepen in de districtscompetitie weer uit op plaatsgenoot SKC. De stu- dentenploeg verspeelde een punt aan Metal/Radius 3, een fout die Donar tegen Orion niet maakte. Orion - Donar eindigde in 1- (14-16, 18-14. 4-15 en 8-15). De koploper bestreed Orion met slechts zes man. Tijdens de warming-up raakte Bas Bloem geblesseerd, waardoor het kar wei zonder wissels geklaard diende te worden. SKC bracht er blokkerend en passend in eerste instantie wei nig van terecht. Tegenstander Radius 3 kon daardoor in de Universitaire Sporthal de eerste en tweede reeks winnend afslui ten. Vervolgens ging de ver moeidheid een rol spelen hij de iouwenaars. SKC kon de scha de hierdoor binnen de perken houden: 3-2 winst. I let tweede mannenteam van NOVO versloeg hckkcsluiter DOS 2 in Schoonhoven met veel pijn en moeite: 3-2. Dat gebeur de met een in de haast opge trommelde jeugdspeler: Paul de Jager van de A2. Setstanden: 8- 15. 15-6, 15-1, 14-16 en 14,-16. Gemini/Kangeroes 2 had in Bleiswijk even tijd nodig om te wennen. Mede daardoor kon gastheer Spanning 220 de eerste set met 15-3 winnen. In het res terende deel van de strijd heer ste de formatie uit Voorschoten, met als resultaat scores van 5- 15,3-15 en 6-15. Ook de vrouwen van RW konden na een reeks nederla gen een winstpartij begroeten. In Rijnsburg klopte RW VELO met 3-1 (8-15, 15-13, 15-3 en 15-1). WW kon het niet bolwer ken in de uitwedstrijd tegen Skania. liet ene moment ac teerde WW goed, het andere faalde het aan alle kanten. In het eerste (17-15) en derde be drijf (4-15) verweerden de be zoeksters zich naar behoren. Dat kon niet gezegd worden in de tweede (15-3) en vierde reeks (15-6). NOVO trof in Spanning 220 een hard werkende opponent. Aan Noordwijkse kant ontbrak spel verdeelster Anneke van Delft. De rommelige partij ken de een eindstand van 2-3. Setstanden: 15-12, 9-15, 10-15, 15-9 en 8-15. Als het tweede mannenteam van RW zaterdag een punt haalt in de uitwedstrijd tegen Utopia, is het kampioen in het rayon. Graficon/Donar2 was in de zeventiende competitiewed strijd een set lastig (16-14). Daarna drukte RW simpel door: 15-4 en 15-7. Bij de vrou wen stond het treffen tussen de nummers een en twee, Orion en LUSV, op het programma. Ori on won de strijd met 3-1 (15-9, 13-15, 15-11 en 15-10). Birmingham City heeft gebro ken met de tradities. De club uit de Engelse eerste divisie had 118 jaar een man aan het hoofd. Die werd vervangen door Kar ren Brady, een 25-jarige blondi ne. Brady werd daarmee de eer ste vrouw in het Engelse voet bal, die een betaald voetbalclub Brady werd aangesteld als technisch- en zakelijk manager. Gevoetbald heeft ze zelf nooit. Ze was altijd een fervent aan hanger van Arsenal en atten deerde haar haas Sullivan op Birmingham City. De club, een naamloze vennootschap, stond te koop. Sullivan, uitgever van Sport Newspapers en veelvou dig miljonair, stapte er op ad vies van Brady in. De jaarlijke verliezen van twee miljoen pond sterling (6,5 miljoen gul den) nam hij op de koop toe. Brady, dochter van een druk kerij-bezitter uil Noord-Londen, trad vijf jaar geleden in dienst bij Sullivan als directeur marke ting en verkoop. Zaterdag zat ze voor de eerste keer op de tribu ne van haar nieuwe club. Ze deelde die dag duizend handte keningen uit. Haar eerste maat regel was de introductie van een korting voor vrouwen op de toe gangskaartjes. Wilt U iets melden? Bel 071- 161414 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54,2300 AB Leiden. Een grote groep jeugdi- ge kunstrijders van KSV Rijnland neemt zondag op de Haagse Uithof deel aan een show Harald Janssen, Chantal Boer, Melanie de Lange en Steven Adriaansens behaalden goud bij de Open kampioenschappen van Neder land shorttrack Autocoureur Oscar Middeldorp uit Woubrug- ge komt dit jaar uit in de EK Formule Renault. Zondag is op het circuit van Zandvoort de eerste wedstrijd De Leidse vierde klasser LFC oefent zon dag om 14.00 uur tegen Fore- holte •Voetbalvereniging Oegstgeest is op zoek naar een trainer voor een vrouwenelftal Jeugdtrainer Nico van der Salm verlaat Alphense Boys op eigen verzoek. Paul Bahlmann wordt nu ook verantwoordelijk voor de technische jeugdbegeleiding. Hij wordt daarbij geassisteerd door Dennis van der Ing, Den nis van de IJssel en Marcel van Dijk De Leiderdorpse Melanie de Lange won de Supersprint C- junioren op de ijsbaan van De venter. Brenda van Leeuwen uit Hoogmade werd een goede tweede Maandag 22 maart komt het Leids vrouwenzaal voetbalteam in Katwijk in actie tegen de afdeling Noord-Hol land. Aanvang 20.00 uur Jan Nooij (ex-FCVelsenoord) wordt de nieuwe trainer van voetbal club Hillegom AZC uit Alphen aan den Rijn neemt het komen de weekeinde deel aan de Na tionale Winterkampioenschap pen Schoonspringen 3 meter plank* Stan van Belkum heeft besloten zich weer beschikbaar te stellen voor het Nederlands waterpoloteam Zwemvereni ging De Watervrienden (Lisse) houdt op donderdag 25 maart een algêmene ledenvergadering Hét nieuwe ATB-mountain- bike-seizoen staat voor de deur. Regionaal is er slechts één ploeg. Overdevest (Leiden) komt uit met Casper van der Meer, John Kuyvenhoven en Dennis Mark. De Bollenstrekers Paul Conijn, Nico Slingerland en Hans Steekers komen uit voor de Pro-flex-ploeg Nog wat nagekomen wieleruitslagen. Frank van Veenendaal heeft zijn eerste overwinning te pakken. De tegenwoordig in Amsterdam wonende Bollenstreker won de Ronde van St. Willebrord. Vital Timmermans werd vierde. Noordwijkerhouter Wouter van De Belgische top-scheidsrechter Frans van den Wijngaert is door de scheidsrechterscommissie van de KBVB voorlopig voor een maand buitenspel gezet. Tij dens de wedstrijd Racing SCOREBORD Mechelen-Standaard had hij verzuimd verdediger Koen gan ders van het veld te sturen, toen deze bewust hands maakte op de doellijn. Van den Wijngaert VOETBAL volstond met het geven van een strafschop. Naast zijn schorsing „ccA.rnp voor de competitie trok de Bel- Kwartfinale gische bond hem ook terug voor de vriendschappelijke interland Schotland-Westduitsland, waar voor hij door de UEFA was aan gewezen. Het commentaar van Van den Wijngaert: „Ik had ge woon een black-out. Ik hanteer de nog de oude regel." der Linden behaalde als nieu weling een elfde plaats in de klassieke Dorpenomloop van Rucphen Theo Caffa (ex-SV Voorschoten) vervangt Frits Swaak aan het einde van dit voetbalseizoen als verzorger bij SVLV Het vrouwenvoetbalelf tal van Leiden komt drie weken in actie bij het eigen nederlaag- toernooi. SJC (20 maart), Iduna (27 maart) en DSVP (11 mei) zijn de tegenstanders De re dactie van Duiventil ontvangt graag clubbladen en oefenpro gramma's van sportclubs. Ook toernooi-agenda'szijn hartelijk welkom In de voetbalcompeti tie onder de 21 jaar liep het elf tal van FC Lisse bij een 6-0 ach terstand tegen Wilhelmus van het veld af IVS uit Berg aan de Maas is de eerste KNVB-club die het kampioenschap heeft binnengehaald De Nederland se kampioenschappen schaats- marathon worden het volgende seizoen gehouden in Geleen en Assen Piet van der Kuil (Tel star) is benaderd om zich bij Ajax met de jeugd te gaan be zighouden Korfbalclub KZ Lei den houdt op donderdag 18 maart een discussieavond. De belangrijkste punten zijn: ver bouwing kantine, wensen teamindelingen sponsoring De gemeente Leiden heeft Swift/Casba groen licht gegeven voor het houden van een jeugdwielerwedstrijd op een parcours Doezastraat, Rapen burg, Kaiserstraat, Witte Singel Zondag 21 maart strijden de Nederlandseshorttrack-pupil len in Leiden om de Arie Raven- sbergen-Trofee Na een voet- ballijn is er nu ook een wieier - lijn. Wielerinformatie in bin nen- en buitenland kunt u ver krijgen via 06-35034025 De Leidse voetbaljeugd onder de 15 jaar speelt om 19.00 uur bij ARC (Alphen) tegen de afdeling Utrecht Het komende week einde zijn er zwemwedstrijden in Leiden (zaterdag) en Nieuw koop (zondag) Zaterdag 20 maart de eerste wielerwedstrijd voor de topcompetitie van de KNWU in Dokkum. Aan de Frie se Woudenomloop nemen voor Casba Wonen de volgende ren ners deel: Niels Boogaard, Den nis van der Meiden, Benny Gosink, Martin Kras en Mark en Patrick Rasch. De regionale in breng (Fernand Warmerdam en Robin van Kessel) gaat zondag van start in de Grand Prix Ost- Fenster (Luxemburg) Bij Avanti en De Bollenstreek ko men de renners aan de start voorde Rijn- en Bollenstreek competitie Het jaarlijkse strandvoetbaltoemooi in Noordwijk is op dinsdag 15 juni. Katwijk verdedigt die avond de wisselbeker. 2nioïa; (Fra) 1-0 (0-0) 61 Gele kaart: Silooy (Ajax) 37,90. dubbel winnend (12-5) 12.50 Achtste koers. 1609 m: 1 Favorite d'A- (Langeweg) 2 06.4 - 1.18.6. 2. Fly- 'ankee. 3. Gaia Robel. Toto winnend plaats 2,00 2.50 koppel 4.60 trio 38,00 Negende koers. 2100 m: 1 Flash of Light (De Leeuw) 2.43,8 - 1.18,0, 2. Etfycair S. 3. Yorky. Toto. winnend 4,10 plaats 3.20 1,60 koppel 5.80 trio 165,40. Tiende koers, 2100 m: 1 Grandville K (Co- mello) 2 45.2 - 1.18.7. 2. Fairmont Jea- net. 3 Fryday G Toto: winnend 64,70 plaats 7,40 2,00 koppel 41,00 trio 674.10. Omzet totahsator: 122.639,00. (2-0). 1-0 eigen doelpunt. 2-0 Dirk Kuyt CfU A ATCCKI (Quick Boys). 2-1. 2-2. 3-2 Beniamin M„- 1 Milan zonder Nederlanders BUITENL.VOETBAL ENGELAND: FA Cup. kwartfinales Shef- SCH0TLAND: Celtic - Blackburn Rovers 1-1 les: Clydebank - Aberd k 1-0. FA Cup. kwartfin De 25-jarige Karren Brady: de baas van Birmingham City. AC Milan zal vanavond voor het eerst sinds december 1985 een Europa Cup-duel zonder Ne derlandse spelers afwerken. Na de blessures van Rijkaard en BASKETBAL Van Basten moet ook Gullit een onwillige rechterdij het duel te gen Porto aan zich voorbij laten gaan. De laatste keer dat AC Milan zonder Nederlanders op internationaal niveau acteerde, 76ers 110-98, Boston Celtics-Golden sta- verloor de topclub met 1-2 Waregem in San Siro. Van buitenlander (Papin) is het ker dat hij vanavond in actie foro komt. f KOERSEN Heerenveen IJ§GALA Vrouwen, 500 m: 1. Ye (Chi) 40,18, 2. Blair (VSt) 40,57. 3. Aaftink (Ned) 40.84 Mannen. 500 m: 1 Jansen (VSt) 36.67, 2. Yasunori Miyabe(Jap) 36.71, 3 Zielezovs- ki (WRu) 37,18. 5 Van Velde (Ned) 37.46 Mijl (1609 m): Koss (Noo) 2.02,00, 2. Schrguder (Ned) 2 02,8 2.04,32. 5. Straathof l (Du.) ;n, 500 m Klevsjenia (Rus) 210. 3. Zielezovsk. (WRu) 196. 11. Van Velde (Ned) 90 New York. Amerikaanse profcompetitie: Houston Rockets-Orlando Magic 94-93, rv/n a i New York Knicks-Milwaukee Bucks 102- Vv-)LLtYDAL 99. Atlanta Hawks-Charlotte Hornets 122- 107. Cleveland Cavaliers-Philadelphia te Warriors 114-88. Ml.n ves-Denver Nuggets 100-97. 'Seattle Su- personics-Miami Heat 98-85, Detroit Pistons- Femme Vmkepeel. Niet gestart: HestiaCu- Toto: .end 12.10 plaats 2.30 17 34 Gem.ni/K3 17-15 17-24 Gr/Donar 2 17-15 18-22 Ridderv 18-13' 17-20 Leython 3 17-11 17-20 LUSV 2 17-9 15-20 Blok'77 15-16 InUpGo 15-16 LUSV 2 barcelona gpd De voorzitter van de Spaanse voetbalfederatie, Angel Maria Villar, probeert met alle midde len te voorkomen dat enkele topontmoetingen in de hoogste nationale voetbalafdeling ko mend weekeinde geen door gang vinden doof een scheids- rechtersstaking. Villar is desnoods bereid om buitenlandse scheidsrechters in te zetten om wedstrijden als Va lencia-Barcelona, Deportivo de la Co run a-Burgos en Allelic Bil bao-Real Madrid te laten door gaan. Ook heeft Villar het ont slag van de voorzitter van de technische scheidsrechterscom missie, Pedro Sanchez Sanz, aangekondigd. Voor zover bekend zijn er op dit moment drie top-scheids- rechters die weigeren om het komende weekeinde te fluiten. Het gaat om Antonio Lopez ft ie to, Joaquim Urio Velazquez en lose Francisco Perez San- chis. De drie scheidsrechters weten zich gesteund door hun meeste andere collega's in de hoogste afdeling, die meer dan genoeg hebben van de kritiek van spelers, trainers en club voorzitters op hun beslissingen in het veld. De arbiters voelen zich het slachtoffer van regiona le en politieke tegenstellingen tussen de verschillende Spaanse topclubs. Zo verklaarde de voorzitter van Deportivo, Augusto Cesar Lendoiro, afgelopen zondag na de door zijn club ongelukkig verloren wedstrijd tegen Bar celona dat er sprake is van een 'politiek complot' om te voor komen dat de club uit Galicié landskampioen wordt. Ook,Real Madrid-voorzitter Ramon Men- doza meende na de door zijn club in blessuretijd verspeelde voorsprong tegen Logrones, dat scheidsrechters er blijkbaar al les aan doen om te zorgen dat Barcelona weer landskampioen wordt. De aanvallen van Mendoza en Lendoiro komen na soortge lijke beschuldigingen, enige we ken geleden, van Barcelona- trainer Johan Cruijff en diens voorzitter, Nunez. Vorig jaar was het vooral de voorzitter van Atletico de Madrid, Jesus Gil y Gil. die bijna wekelijks tegen de nationale scheidsrechters te keer ging. De algemene verwachting is, dat het geschil tussen de top- schcidsrechters en de nationale voetbalhond vandaag wordt uit gepraat. ;n) 2.50.2 - 1.21.0. 2. Goldfever M. 3. Glen Tailoch. Totp: winnend 2,20 plaats 1,60 1,50 koppel 4.50 trio 48.00 Derde koers, 2100 m: 1. Grand Slam (Hauber) 2 51,0 - 1 21.4. 2. Garfunkel B. 3 Heli Marco Niet gestart Highpark Avenue To to: winnend 12,90 plaats 2,90 1.50 3.30 koppel 37.50 trio 872,00 Vierde koers. 2100 m: 1 Freon (Aonne de Wrede) 2.46.2 1.19.1, 2 Fifty Fifty. 3. Eddy Si- gero. Toto. winnend 1.60 plaats 1.30 1.50 koppel 2,30 trio 39,70 Vijfde koers, 2100 m: 1 Passing Action (Langeweg) 2.47,2 - 119.6, 2. Cronic Way. 3 Domo Dutch. To to: winnend 3.60 plaats 3.20 6.00 koppel 38.60 trio 214.00 Zesde koers. 1609 m: WIELRENNEN San Elpidio. TIRRENO - ADRIATICO Zevende etappe. San Pietrangeli - San Elipdio: I Sörensen (Den) 167 km in 4.19 47 (36,954 km/u), 2 Baldato (Ita) 0.02, 3. Fondriest (Ita). 6 Rooks (Ned), 18. Theunisse, 19 Van Aert. 39 Maassen, 42. Van der Poel. 48. Den Bakker, 64. Van den Akker. 86 Nelissen 0.57, 103 De Ko ning 11 23, 104 De Vnes. 108 P.eters. Dekker Algemeen klassement: 1 0.12, 37. Den Bakker nend 8,70 plaats 2,00 2,00 1.50 koppel 1.51, 50. Theunisse 4 04. 53. Maassen 31.10 trio 331.00 Zevende koers. 2100 4 43. 59 Rooks 5 56. 68 Van der Poel m: 1 Heaven on Earth (Vlaar) 2.45.4 - 12.30. 80 De Koning 18 45. 83. Van Aert 1 18.8. 2 Fastwin If. 3. F.ght for Amor 20.50. 88. De Vnes 25 27. 98 Nelissen Niet gestart Eros Hanover. Toto: winnend 30.25, 106. Dekker 41 47, 108. Van den 1.50 plaats 1.30 2.60 koppel 7,50 trio Akker 42.45,115. Pieters 52 51 Carolijn Brouwer wil zich na het succes in Nieuw Zeeland richten op de Olympische Spelen van 1996 in Atlanta. foto archief

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 26