X HBO-er Civiele Techniek m/v die als hoofd technische ondersteuning meewerkt aan een optimaal en veilig weggebruik m Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat r, MEDEWERKER BEDRIJFSBURO Directie secretaresse m/v ambulance-chauffeur m/v t HEEM Controller m/v ZATERDAG 27 FEBRUAR11993 910 30 De Directie Zuid-Holland van Rijkswaterstaat is verantwoordelijk voor de realisatie van het beleid op het gebied van water, verkeer en vervoer, verkeersveiligheid en beveiligen tegen overstromen in haar beheersgebied. Taken en werkzaamheden zijn verdeeld over vier hoofdafdelingen. Daarnaast zijn er drie 1 centrale stafafdelingen en een Facilitaire Dienst. De verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie gelegd. Dienstkring Leiden De dienstkring Leiden is verantwoorde lijk voor het beheer en onderhoud van de droge infrastructuur in het noordelijk deel van de provincie Zuid-Holland. Er werken ca. 50 mensen, verdeeld over de afdelingen administra tie, beheer en bestuur, oeheer en onderhoud en technische ondersteuning. De dienstkring beheert o.a. de binnen haar gebied gelegen rijkswegen 4,1112,14, 44 en 712, de kust van Zuid-Holland en de waterkwaliteit van de Scheveningse haven. Stuk voor stuk wegen en objecten die een belangrijke schakel vormen in de infrastructuur. Uw taken U geeft leiding aan de uit 8 personen bestaande afdeling technische ondersteuning. In dit verband draagt u bij aan de totstand koming van het functieplan. Ook bent u ver antwoordelijk voor de opbouw en het beheer van (wegkenmerk) bestanden. Onder uw lei ding zorgt de afdeling voor de totstandkoming en uitvoering van onderhouds- en verbete ringsbestekken. Tot slot verwachten wij van u Ministerie van Verkeer en Waterstaat een bijdrage aan de vorming en uitvoering van De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens beleid wat betreft de uitbesteding van werken, de rijksnormen. Uw standplaats is Leiden. Wat wij vragen en bieden U hebt een HBO-opleiding Civiele Techniek dan wel een vergelijkbaar kennis niveau. Ervaring met voorbereiding en uitvoe ring van werken is een vereiste. Daarnaast hebt u ervaring met automatisering en een gedegen kennis van de RAW-systematiek, het calculatie programma GWW-calc. Ook hebt u de cursus directievoering (cluster III) gevolgd en bent u stressbestendig. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Rijkswaterstaat, Directie Zuid-Holland, afdeling VXP, t.a.v. mevrouw A.D.M. Westerduin, Postbus 556, 3000 AN Rotterdam. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer C. van der Helm, hoofd technische dienst van de dienstkring Leiden, telefoon 071-322043. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding De Directie Zuid-Holland wil r\ en ervaring, minimaal 3.739,- en maximaal 5.261,- bruto per maand, exclusief 8% vakan tietoeslag, op basis v 138-urige werkweek, voorkeur. leden van etnische minderheden in dienst Bij gelijke geschiktheid genieten zij de Nalco Europe offices in Leiden are the European Headquarters of an American company of Specialty Chemicals. Nalco Europe is responsible for 11 companies with offi ces and plants in 20 EEC, Middle East and Eastern countries. We are looking for a presentable RECEPTIONIST (m/f) Please send your detailed Curriculum Vitae to. Ms M. Calissano. no later than 2 weeks from the date of this advertisement. IMALCO EUROPE Plesmanlaan 100 - 2332 CB LEIDEN Phone: 071 - 35 35 00 Our future candidate has to have the capability of working independently, be responsible and have a team attitude. JOB DESCRIPTION - Operating the telephone switchboard and fax. - Welcoming visitors. -Being responsible for in-coming and out going mail. - Dealing with various administrative activities. PROFILE - H.A.V.O. diploma. - Good communication skills. - Perfect in English (written and spoken), - German, French and the use of WP 5.1 will be preferred. WE OFFER -An interesting, independent and multi-func tional job with a very international company. - Good remuneration and fringe benefits, such as a 13th month payment, 8% vacation allowance and pension scheme. De Zorgverzekeraar "ZORG EN ZEKERHEID" is een organisatie met circa 450 personeelsleden. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. Zij heeft tot taak de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten uit te voeren. Belangstellenden kunnen hun sollici tatie, met alle relevante gegevens, binnen 14 dagen toezenden aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Oskam, Postbus 400, 2300 AK Leiden Voor nadere informatie kunt u bellen naar de dienst P O, telefoon: 071 - 357729. Voor de sector Verzekerden zoeken wij een: (MA/) Het bedrijfsburo bestaat uit 5 personen die zich bezighouden met automatise ring, interne controle, administratieve procedures en interne cursussen binnen de sector Verzekerden. - het in kaart brengen, analyseren en optimaliseren van de administratieve organisatie - het produceren van documentatie - het geven van interne cursussen o.a. de materiecursus Verzekerden administratie - het participeren in diverse overleg organen/werkgroepen - zelfstandig, doch ook in teamverband kunnen werken - uitstekende uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk - analytisch denkvermogen - meedenkend op alle niveaus van de sector wéagmêk - aanstelling geschiedt op basis van een contract voor 1 jaar. Na gebleken geschiktheid volgt aanstelling in vaste dienst - salaris volgens het CAO-Ziekenfonds- wezen, rekening houdend met leeftijd en ervaring, tot maximaal f. 3.631,-- bruto per maand - 36-urige werkweek - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - HEAO BI of BE niveau - affiniteit met automatisering - stressbestendig Zorgverzekeraar Zorg ert Zekerheid u.a. n zelfstandige baan v.— v kennis van de Engelse taal, i jebruik kunt maken van uw kennis van de Engelse taal, uw ecretaresse-opleiding en uw werkervaring (bij voorkeur op ;en PZ-afdeling), reageer dan snel. Informatie bij Roeleke Bakker, tel. Leiden, Boommarkt 3a. -ir randstad uitzendbureau Brandweer Leiden Bij de Eerste Hulpdienst van de gemeente Leiden is een vacature voor de functie van (voor 36 uur per week) De Eerste Hulpdienst maakt deel uit van de Leidse Brandweer. De Eerste Hulpdienst van de gemeente Leiden is een ambulancedienst die naast besteld vervoer, hooggekwalificeerd spoedvervoer verricht binnen de gemeente Leiden, Leiderdorp, Alkemade, Voorschoten, Zoeterwoude en Wassenaar. Taken: - chauffeurswerkzaamheden; - assistentie van de verpleegkundige; - overige werkzaamheden. Eisen: - MBO-niveau; - rijbewijs B en/of C; - geldig EHBO-diploma; - de SOSA-opleiding ambulance-chauffeur gevolgd hebben, dan wel bereid zijn deze te gaan volgen; - bereid zijn het diploma brandwacht te behalen; - technisch inzicht en technische kennis; - goede contactuele vaardigheden. Het salaris voor deze functie bedraagt omgerekend bij een werkweek van 36 uur maximaal 3.457,89 bruto per maand. Voor het werken op onregelmatige tijden wordt een vaste toelage toegekend. De gemeente.Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij de voorkeur. Voor informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C. van der Meyden, hoofd repressieve dienst of mevrouw M. Groenewegen, P&O adviseur, telefoon 071 - 24 07 77. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Brandweer, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 93.008 binnen twee weken na het verschijnen van dit blad. INDUSTRIEEL TOELEVERINGSBEDRUF Het Schap is een bedrijf dat op de vrije markt opereert op 3 gebieden: - als toeleverancier - als groenvoorzieningsbedrijf - voor detachering van personeel Het biedt arbeid aan mensen die in het vrije bedrijf nog geen kansen hebben. Binnen het Schap werken 330 mensen. De industriële werkplaat sen (140 werknemers) zijn ver deeld over 6 afdelingen: Stoffering, Metaal, Elektro-Montage, Montage, Intern Groen en Graveerden). 't Heem is een veelzijdig ingesteld bedrijf dat zijn plaats heeft op de arbeidsmarkt op basis van flexibiliteit, betrouwbaarheid en constante kwaliteit. Daarom is 't Heem voor veel bedrijven de partner met de juiste instelling. Het bestuur van het Schap vraagt voor zijn afdeling Administratie een Heerenweg 6 Postbus 3005 2220 CA Katwijk voor 38 uur per week. ALGEMENE KARAKTERISTIEK: De taken van de afdeling Administratie omvatten onder meer het adviseren van de directie en het bestuur terzake van de begroting en investerings plannen en voert de financiële administratie van het schap. Voorts voert de onderhavige afdeling de salarisadministratie uit voor ambtelijk en WSW- personeel. De afdeling bestaat momenteel uit 4 medewerkers. TAAK: Maakt deel uit van het managementteam Leidinggeven aan de afdeling administratie Installeren, coördineren en administreren van het'budgetsysteem voor de beheersing van de bedrijfsactiviteiten. Toetst de geleverde prestaties met de operationele planning en normen van alle organisatie-onderdelen. Ontwerpt administratieve processen, systemen, formulieren en instructies gehoord de gebruikers. Opstellen van een meerjaren begroting en investeringsplan. Maken van management- en bestuursrapportages. Liquiditeitsbewaking -prognoses. WIJ VRAGEN: SPD of gelijkwaardig hieraan. Grote mate van affiniteit met automatisering. Goede contactuele eigenschappen. Enige jaren ervaring in soortgelijke functie. In staat de grote lijn van informatievoorziening snel te herkennen en de uitvoering ervan te bewaken. ARBEIDSVOORWAARDEN: Salariëring afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal f 6858,- bruto per maand, bij een 38-urige werkweek. De rechtspositie regeling van de gemeente Katwijk is van toepassing. Een psychologisch onderzoek en een medische keuring maken deel uit van een uitgebreide selectieprocedure. Nadere informatie over de functie wordt telefonisch verstrekt door de heer M.J.W. van der Horst, directeur. Telefoon 01718-51800. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Werkvoorzieningsschap 't Heem, t.a.v. de heer M.J.W. van der Horst, directeur. Postbus 3005, 2220 CA KATWIJK.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 30