HUISBEWAARDER (V/M) O UITVOERDER (m/v) Rijnland FA. PRINS EN TOPPER GEMOTIVEERDE MEDEWERKERIS). MEDISCH SECRETARESSE M/V o-r UlfawandenBefgh Activiteitenbegeleid(st)er Medewerker Toezicht Controle m/v Onderhoudsmedewerker m/v I®. ZATERDAG 13 FEBRUARI 1993 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURESJ ALGEMENE I WONINGBOUWVERENIGING LEIDERDORP De Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp bezit en exploiteert 2383 woningen, 182 garages en 5 bedrijfsruimten. Momenteel zijn er 18 medewer kers in dienst van de organisatie. Voor de afdeling technische zaken zoeken wij op korte termijn een voor 36 uur per week (4'A dag). De functie bestaat voor het merendeel uit het verrichten van schoonmaak- werkzaamheden in en om woongebouwen. Het takenpakket omvat verder - Het verrichten van kleine reparaties. - Het toezicht houden op het functioneren van technische installaties en de verlichting van de openbare ruimten. - Het melden van storingen van technische installaties. - Het nemen van maatregelen bij calamiteiten. - Het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - Bij voorkeur opleiding L.T.5. of gelijkwaardig. - Goede contactuele eigenschappen. - In staat zijn zelfstandig te werken. - Enthousiaste en praktische instelling. - Leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden Van de nieuwe huisbewaarder wordt verwacht dat zij/hij, indien dat niet reeds het geval is, in Leiderdorp komt wonen. De CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties is van toepassing. Salariëring is afnankelijk van leeftijd en ervaring (minimaal 2.662,- en maxi maal 3.243,- bruto per maand). Het is de bedoeling een arbeidsovereenkomst af te sluiten voor één jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt daarna een arbeidsovereenkomst voor onbe paalde tijd aangegaan. Procedure Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, voorzien van alle van belang zijnde gegevens, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp, Post bus 21, 2350 AA Leiderdorp. Gezien de huidige bezetting van de afdeling wordt vrouwen met nadruk verzocht te solliciteren. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met het hoofd van de afdeling, de heer F.J.M. Schrijver, tel. (071-)891354. BORGH Bevestigingstechnieken levert de bekende BORGH produkten aan haar afnemers in de bouw, installatie-bedrijven en industrie. In verband met uitbreiding is er in uw regio plaats voor een: JUNIOR-VERKOPER Na een opleiding, zowel technisch als commercieel, wordt u verantwoor delijk voor de verkoop in uw rayon. GEVRAAGD WORDT: een zelfstandige, hardwerkende, enthousiaste pionier met de wil om s klanten te maken. Leeftijd 26 - 32 jaar. GEBODEN WORDT: een uitdagende baan met doorgroeimogelijkheden voor de toekomst met als beloning een prestatiegericht inkomen, opgebouwd Uit vast salaris met provisie, en een auto van de zaak. Zoekt u een baan met toekomstperspectief, schrijf dan NU een korte, duidelijke sollicitatiebrief aan: BORGH Bevestigingstechnieken B.V. De Steiger 83, Postbus 50160, 1305 AD Almere, o.v.v. PZ no. 110. BLOEMBOLLENKWEKERIJ zoekt op korte termijn Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit: Het vaak zelfstandig uitvoeren van veelal geme chaniseerde kwekerijwerkzaamheden. Geboden wordt: - Afwisselend werk - Prettige werksfeer - Goede beloning - Mogelijkheid tot het volgen van cursussen is volop aanwezig. Gevraagd wordt: - Zelfstandig kunnen werken - Leiding kunnen geven - Opleiding/Ervaring in de bloem bollenkwekerij is gewenst. Sollicitaties te richten aan: Fa. Prins en Topper Katwijkseweg 40 2242 PD Wassenaar Tel.: 01751-13050. Woningbouwvereniging De Sleutels beheert momenteel zo'n 3.900 woningen. De ontwikkeling van nieuwbouw is in volle gang; naar verwachting zal dit jaar onze 4.000-sle woning worden gebouwd. Wij hebben ruim 40 medewerkers in dienst. Ons bedrijf telt vier afdelin gen: Financiële Zaken, Verhuur en Bewonerszaken, Algemene Zaken en Technische Zaken. De afdeling Technische Zaken bestaat uit de onderdelen Beheer en Uitvoe ring. Het onderdeel Uitvoering is een kleine onderhoudsdienst die zorg draagt voor een odekwate uitvoering van mutatie-, klachten- en service- onderhoud. Voor het onderdeel Uitvoering van onze afdeling Technische Zaken zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week (full-time) De funktie die wij u bieden, houdt het volgende in: u geeft leiding aan onze onderhoudsdienst, die bestaat uit zes all-round vaklieden en twee huisbewaarders,- u bewaakt de planning en kwaliteit van de uit te voeren onderhoudsopdrachten,- u bent verantwoordelijk voor de inkoop van bouw materialen en een efficiënt magazijnbeheer, u beheert ons wagenpark, de machines in de werk plaats, gereedschappen en materieel. Wij vragen van u: een opleiding MTS-bouwkunde of een hiermee gelijk waardige opleiding, aangevuld met aantoonbare praktijkervaring op het gebied van toepassing van onderhoudstechnieken,- leidinggevende en organisatorische kwaliteiten,- goede kummunikatieve vaardigheden, zowel monde ling als schriftelijk. Een medisch onderzoek is verplicht. Aanstelling zal vooralsnog plaatsvinden voor de periode van één jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt deze omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Het salaris is vastgesteld konform de CAO voor woning- korporoties. Afhankelijk von opleiding, ervaring en overige arbeidsvoorwaarden bedroagf het salaris minimaal 3758,- tot maximaal f 5017,- per maand. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dogen richten aan: Woningbouwvereniging De Sleutels, Postbus 1041, 2302 BA Leiden, ter attentie van de heer W.J. de Wilde, hoofd Technische Zaken. Postbus 1041, 2302 BA Leiden. Telefoon 071 - 359 535. Stichting Centrum 45 Landelijk Centrum voor de behandeling van verzetsdeelnemers en oorlogsgetroffenen Centrum '45 is het landelijk Centrum voor de medisch-psychologische en psychotherapeutische behandeling van verzetsdeelnemers en oorlogsgetroffenen. De behandeling vindt plaats binnen een klinische, dagklinische en poliklinische setting. Daarnaast zijn de ondersteunende afdelingen bestaande uit Personeelszaken, Financiële administratie, Medisch- en Algemeen secretariaat, Huishoudelijke en Tchnische Dienst en Y>edingsdienst, verenigd in de dienst Beheer Tfen behoeve van het medisch secretariaat, zoeken wij op korte termijn voor de woensdag een (voor parttime dienstverband 0.2) De hoofdtaak bestaat voornamelijk uit secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de Dagkliniek, en bestaan ondermeer uit: - het behandelen van de dagelijkse post voor de dagkliniek; - administreren en archiveren van patiëntgegevens; het voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - uitwerken en typen van verslagen, rapporten en notulen; - het aannemen van telefoon en afhandelen van voorkomende vragen. Algemene vereisten - opleiding op HAVO-niveau, tevens een afgeronde opleiding voor het verrichten van secretariaatswerkzaamheden; - bij voorkeur ervaring met de werkzaamheden op een medisch secretariaat; - ervaring in het notuleren van vergaderingen; - typediploma en ervaring met tekstverwerking (WP.5.1); - kunnen werken in teamverband; - bereidheid tot het vervangen bij vakantie en/of ziekte van collega's; - leeftijd: vanaf 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor onbepaalde tijd; - salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur. De functie is ingedeeld in functiegroep 35; - de werktijden zijn van 8.30 tot 17.00 uur; - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Mevrouw A.W.M. Schavemaker, personeelsfunctionaris. Tblefoon 071-155242 tst. 234 van 9.00 tot 11.00 uur. Sollicitaties (schriftelijk) uiterlijk tot 24 februari 1993 richten aan: Direc teur J.N. Schreuder, psychiater. Stichting Centrum '45, Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 42100. oo o.° Willem van den Bergh is een Leefgemeenschap van bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer 1.300 personeelsleden belast. Binnen de Dienst Activering en Therapie ontstaat er, op de subafdeling Dagverblijf/Schakel- groep van de afdeling Arbeid en Dagopvang een vacature voor een (voor 16 tot 20 uur per week) Deze vacature betreft de dagverblijfgroep. Op deze groep wordt aan bewoners van voornamelijk midden niveau een uitgebreid creatief activiteitenpakket aan geboden. Ook wordt veel aandacht geschonken aan sfeer en sociale contacten. De functie omvat in hoofdlijnen: het aanbieden van activiteiten die aansluiten op de mogelijkheden van de indi viduele bewoner het, in samenwerking mei de overige collega's, begeleiden van bewoners bij hun activiteiten het mede vorm geven aan de inhoud van de acti viteiten in staat zijn in teamverband te werken vaardigheid bezitten in overleg en rapportage. Voor deze functie zoeken wij iemand, die in het bezit is van het diploma M B O -A.TM.B. met ervaring in de zorg voor verstandelijk gehandicapten. De werktijden zullen in ondeding overleg worden vastgesteld. Tevens kan er sprake zijn van incidentele inval bij ziekte e.d. Het salaris voor deze functie bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervahng, maximaal f 3.763, - bruto per maand bij een full-time dienstverband. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toe passing. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heren B. van Vliet, hoofd subafdeling Dagverblijf/ Schakelgroep (toestel 337) of R. van Lopik, hoofd afdeling Arbeid en Dagopvang (toestel 243). Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke reactie binnen 14 dagen te zenden aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en vol gens de sollicitatiecode behandeld. Het hoogheemraad schap van Rijnland is van 100.000 ha met ruim 1 1/4 miljoen Het personeelsbe stand van het hoog heemraadschap be staat uit 450 me dewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op het kantoor te Leiden en de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele Hoogheemraadschap van Bij de afdeling Toezicht Controle van de hoofdafdeling Waterbeheer zijn door uitbreiding van de werkzaamheden een tweetal vacatures ontstaan voor een: (vacaturenummer 93-T&C-1) Taken: - het uitvoeren van bedrijfs bezoeken in verband met de handhaving van de wet veront reiniging oppervlaktewateren en een verordening van Rijnland; - het bemonsteren van het bedrijfs- afvalwater en het samenwerken met andere overheden neemt een belangrijke plaats in bij bedrijfs bezoeken; - het opstellen van eenvoudige heffingsadviezen. Vereisten: - voltooide opleiding chemische technologie op MBO-niveau; - vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - belangstelling voor het milieu; - rijbewijs BE. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 4.019,- (max. schaal 7) bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Toezicht Controle, mevr. mr. A. v. Limborgh tel. 071-25922Ï.. Bij de hoofdafdeling Werkenbeheer is, ten behoeve van de werkeenheidTT^L- Leiden Zuid West tevens een vacature ontstaan voor een: (vacaturenummer 93-WEB-3) De hoofdafdeling Werkenbeheer is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van ruim 40 afvalwaterzuiveringsinstallaties met bijbehorende persgemalen, 4 boezemgemalen en van gebouwen, terreinen, wegen, watergangen, waterkeringen, sluizen en bruggen. Het beheersgebied is onderverdeeld in drie districten die elk weer zijn verdeeld in drie clusters. Taken: - het verrichten van de dagelijkse onderhoudswerkzaamheden aan terrein en bedrijfsruimten en/of installatie (onder)delen in de werkeenheid of elders in de clusters. Vereisten: - technisch inzicht; - woonachtig in de directe omgeving van de genoemde werkeenheid; - rijbewijs BE. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.303,- bruto per maand op>basis van een 38-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de he^r M.J. Bronke. tel. 071-765926 Als secundaire arbeidsvoor waarden kent Rijnland o.a. een aantrekkelijke regeling voor ziektekosten, een financiële vergoedingsregeling voor kinder opvang, ouderschapsverlof en opleidingsmogelijkheden. Procedure: Een benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 31