Stel, u heeft weer niks in de Loterij. Nul komma nul, dus. Maar u wilt tóch n auto met alles dr op en d'r aan. Ach, je blijft dromen. Stap dan nu naar de Opel dealer. Voor winnende loten? Nee, voor de zeer complete en betaalbare Vectra GLS. VERKEERSMAATREGELEN OPEL-©- DINSDAG 9 FEBRUARI 1993 fflflTTTffT V Alphen aan den R/Jn' De chel van de afdeling Infrastructuur maakt bekend dat burgemeester en wet houders bi| besluit van 2 februari 1992 de verkeersmaatregelen hebben vastge steld welke betrekking hebben op de voorgenomen afsluiting voor autoverkeer van de Alphense brug. Het beleid van de gemeente met betrekking tot de centrumontwikkeling is erop gericht het centrum van de gemeente Alphen aan den Rijn te voorzien van een eigen identiteit, het verbeteren van de kwaliteit van de verblijfsfunctie en het ver hogen van de recreatieve waarde en de verkeersveiligheid Door het veelvuldig gebruik van de route Castellumstraat - Pieter Doelmanstraat - van Boetzelaerstraat, door autoverkeer, vormt deze route een forse barrière tussen de verschillende delen van het centrum gebied. - Het door het verkeer veroorzaakte geluid en stank (uitlaatgassen) doen afbreuk aan de verblijfsfunctie van het centrum. Om een aantrekkelijk verblijfsklimaat in het centrum te creëren is een beperking van de auto-toegankelijkheid van het centrum noodzakelijk, zonder de bereik baarheid van het centrum aan te tasten Oe maatregelen zal worden ondersteund met fysieke aanpassingen van het weg- vakken van Boetzelaerstraat, Pieter Doelmanstraat, Castullumstraat en Raad huisstraat en het aanpassen van de bewegwijzering naar de beide centrumdelen. Tevens zullen de knelpunten op de vervangende routes van en naar de beide centrumdelen worden aangepast. Deze verkeersmaatregelen zijn: plaatsing van borden B6, B4 en B5, voorrangskruispunt op - de T-splitsing van de Julianastraat met de St. Jorrisstraat, zodanig dat be stuurders op de Julianastraat voorrang hebben; - de T-splitsing van de Castellumstraat met de Stevinstraat, zodanig dat be stuurders op de Castellumstraat voorrang hebben; - de T-splitsing van de Castellumstraat met de Paradijslaan, zodanig dat be stuurders op de Castellumstraat voorrang hebben. plaatsing van borden C1gesloten in beide richtingen voor bestuurders op; - de Van Boetzelaerstraat, gelegen tussen de Toussaintstraat en Pieter Doel manstraat, in beide richtingen, met onderbord "Uitgezonderd (brom-) fietsen, taxi's en lijnbussen" en "Uitgezonderd expeditieverkeer van 04.00 uur tot 12.00 uur"; - de Pieter Doelmanstraat, met onderbord "Uitgezonderd (brom-)fietsen, taxi's en lijnbussen"; - de Raadhuisstraat, gelegen tussen de Pieter Doelmanstraat en de Concordia- straat, met onderbord "Uitgezonderd (brom-)fietsen. en in de richting van de Concordiastraat "Uitgezonderd expeditieverkeer van 04.00 uur tot 12.00 uur"; plaatsing van de borden C2 en C3, éénrichfingsweg op: - de Castellumstraat, gelegen tussen de Paradijslaan en de Pieter Doelman straat gesloten voor bestuurders in de richting van de Pieter Doelmanstraat, met onderbord "Uitgezonderd (brom-lfietsen, taxi's en lijnbussen", - de Julianastraat, gelegen tussen de Hoflaan en de Castellumstraat, gesloten voor bestuurders in de richting van de Castellumstraat, met onderbord "Uit gezonderd (brom-(fietsen"; - de St. Jorisstraat. gelegen tussen de Stevinstraat en de Julianastraat, geslo ten voor bestuurders in de richting van de Stevinstraat. plaatsing van besluiten tot plaatsing van bord C7, gesloten voor vrachtauto's op: - De Bloemhotstraat, in de richting van de Lijsterlaan. plaatsing van bord E1, parkeerverbodzone gelet op artikel 66: - Bestaande parkeerverbodzone uitbreiden met: de Pieter Doelmanstraat, de van Boetzelaerstraat, het gedeelte gelegen tus sen de Toussaintstraat en de Pieter Doelmanstraat en de Raadhuisstraat, het gedeelte gelegen tussen de Pieter Doelmanstraat en de Concordiastraat. plaatsing tussen bord E1, parkeerverbod op: - de Castellumstraat, het gedeelte tussen de Paradijslaan en het Raoul Wallen bergplein, aan beide zijden van de weg. borden E6, parkeergelegenheid voor motor- of invalidenvoertuig, dat voor het vervoer van invaliden gebruikt wordt op: - de parkeerplaats op de Paradijslaan, nabij de ingang van Hoogvliet; - de parkeerplaats op de Castellumstraat, nabij de toegang tot de ABN AMRO- bank; - de parkeerplaats op de Julianastraat, nabij de toegang tot de RABO Bank. plaatsing van bord E7, gelegenheid bestemd voor laden en lossen van goede ren op: - de parkeerhaven langs de zuidzijde van de Castellumstraat, gelegen tussen de Paradijslaan en het Raoul Wallenbergplein; - de parkeerhaven langs de oostzijde van de Julianastraat, gelegen tussen de Castellumstraat en de St. Jorisstraat. plaatsing van bord L2, voetgangersoversteekplaats op: - op de Toussaintstraat, ten zuiden van de aansluiting met de Van Boetzelaer straat. Door het nemen van bovenstaande maatregelen komen de volgende verkeers- besluiten, opgenomen in de "Regelen met betrekking tot het verkeer op de we gen", te vervallen: Borden B1, voorrangsweg: - van het als voorrangsweg aangewezen wegtracé Lijsterlaan, Thorbeckestraat enz. komt te vervallen de Van Boetzelaerstraat, gedeelte tussen de Toussaint straat en de Pieter Doelmanstraat, de Pieter Doelmanstraat en de Castellum straat (Artikel 2, onderdeel 8e). Borden C2 en C3, éénrichtingsweg: - de St. Jorisstraat, gesloten in de richting van de Julianastraat (artikel 10, on derdeel 4c); - het gedeelte van de Julianastraat tussen de Prins Hendrikstraat en de Castel lumstraat, in de richting van de Castellumstraat (artikel 10, onderdeel 6e). Borden El, parkeerverbod: - de Pieter Doelmanstraat aan beide zijden van de weg (artikel 23, onderdeel 7c); - op de westzijde van de Raadhuisstraat, vanaf de noordelijke gevel van het pand nr. 199 tot de Jongkindt Coninckstraat, zodanig dat het verbod alleen geldt van maandag t/m vrijdag van 9.00 - 17.00 uur. Borden E3. verbod lot plaatsen (brom-)lletsen: - op de trottoirs van de Van Boetzelaerstraat tussen de Toussaintstraat en de Raadhuisstraat (artikel 29, onderdeel 1e). Borden E2. verbod stil te staan: - op het gedeelte van de Van Boetzelaerstraat tussen de Pieter Doelmanstraat en het Aarplein aan beide zijden van de weg (artikel 31, onderdeel 5e); - op de Castellumstraat, tussen de Julianastraat en de Stevinstraat aan beide zijden van de weg (artikel 31 .onderdeel 3e); Borden E6, parkeergelegenheid voor motor- ot invalidenvoertuig, dat voor het vervoer van Invaliden gebruikt wordt: - parkeerplaats op de Raadhuisstraat, t.h.v. pand nummer 281 (artikel 28.2, on derdeel 25e). Borden E7, gelegenheid tot laden en lossen van goederen: - de parkeerhaven aan de zuidzijde van de Pieter Doelmanstraat, tussen de Juli anastraat en de Alphense Brug (artikel 28.4, onderdeel 1c). Borden L2, voetgangersoversteekplaatsen: - de Van Boetzelaerstraat, ten oosten van de kruising met de Raadhuisstraat- Pieter Doelmanstraat-Van Mandersloostraat (artikel 38, onderdel 16e-a); - de Van Boetzelaerstraat, ten westen van de splitsing met de Toussaintstraat (artikel 38, onderdeel 16e-c); - de Pieter Doelmanstraat, ten oosten van de kruising met de Julianastraat- Castellumstraat (artikel 38, onderdeel 10c); Het besluit ligt met ingang van heden ter inzage in het informatiecentrum van het Stadskantoor, Castellumstraat 6 te Alphen aan den Ri|n. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen 30 dagen na heden beroep instellen. Een beroepsschrift moet worden gericht aan H M. de koningin, doch worden Ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Hol land, Koningskade 1, 2596 AA Den Haag. Veiligheid, degelijkheid, representativi teit en last but not least comfort zijn zaken waar u grote waarde aan hecht. De kans is daarom vrij groot dat u een Opel Vectra rijder bent. Of wordt...Want de Opel Vectra maakt waar wat anderen beloven. Iedere Vectra beschikt standaard name lijk over een pakket toonaangevende veilig heidsvoorzieningen, waaronder in hoogte ver stelbare veiligheidsgordels met gordelspanners op de veiligheidsgordels vóór, speciale veilig heidsprofielen in de voorstoelen, dubbele stalen balken in de portieren én een veilig- heidsstuurkolom. Alhoewel de uitrusting van de Vectra GL al buitengewoon compleet is schaft u voor een meerprijs van slechts 3.300,- een Vectra GLS aan met een pakket voorzieningen die deze Vectra een nóg luxer karakter geeft, (ƒ4.300,- voor de GL 1.6i). De Vectra GL is standaard i Bumpers in carrosserie-kleur "getint glas 6 speakersysteem met antenne 5-versnellingsbak zoemer brandend licht 3-spaaks stuurwiel i75/70R 14 banden van binnenuit verstelbare buitenspiegels stuurbekrachtiging (1.8i. 2.01. 1.7TD) veiligheidspakket De GLS uitvoering bestaat daarnaast uit: toeren- teller stuur-bekrachtiging (v.a. I.6i) elektrisch bedienbare enverwarmbare buitenspiegels centrale deurvergrendeling interieurverlichting met vertraagdeuitschakeling voorstoelen met verstel bare lendesteunen in delen neerklitpbare achterbank middenarmsteun met skiluik elektrisch bedienbare antenne hoofdsteunen achter veloursbekleding metallie-lmicalak in hoogte verstelbare bestuur dersstoel elektrisch bedienbare ramen vóór. Kortom, de Vectra zal u niet alleen ver rassen met z'n vele extras maar ook met z'n aantrekkelijke prijs. En dat is toch zeker de moeite waard om op z'n minst een proefrit te gaan maken. ilcf kosten rijklaar maken. »ebceld: Vectra GLS, vanaf 40.200,- *J.6iGL ƒ35.900,- •1.6iGLS ƒ40.200,- *1.8i GL 37.'900.- M.8i GLS ƒ41.200,- '2.01 GL 40.350,- *2.01 GIS ƒ43.650,- U.7DGL ƒ38.480,- "1.7TDGL ƒ.41.650,- *1.7D GLS ƒ42.580,- 1.7TD GLS ƒ44.750,-

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24