Berger ergert zich mateloos Topruiters naar Leiden Sport Impasse bij Alphense Boys duurt voort PSV hoopt op Romario prijsvragen DINSDAG 9 FEBRUAR11993 chef ad van kaam. plv.-chef rob onderwater, 0 Ook Twente lonkt naar Helder leiden» Glenn Helder staat in de belangstelling bij FC Twente. De club, die onlangs Mols (Cambuur) en Vurens (Sparta) aan de selectie toevoegde, heeft bij Sparta geïnfomeerd naar de vraag prijs van de ex-Roodenburger. De Spartaan verheugt zich tevens in de belangstelling van Vitesse. Helder wist gisteravond 'offi cieel' nog van niets van de interesse uit Enschede. De profvoet baller, momenteel geblesseerd, ziet een overgang naar Twente best zitten. „Leuk dat er nu als clubs komen, maar belangrijker vind ik dat ik weer kan spelen." Roda JC ziet definitief af van Leonard van Utrecht. De Limburg se club vond de vraagprijs van 600.000 te hoog. Fusie tussen DAC en Ridderveld alphen aan den run» De Alphense volleybalclubs DAC en Ridder veld gaan fuseren. Doel van het samengaan is het volleybal in Alphen te stimuleren door het verbeteren en versterken van het niveau.- Beide besturen zijn het al eens geworden. Binnenkort moeten de ledenvergaderingen van de clubs zich nog uitspre ken. Ruime bekerwinst Grasshoppers katwijk» De vrouwen van Grasshoppers hebben de eerste wed strijd tegen eerstedivisonist Hoofddorp in de kwartfinale van de Nederlandse basketbalbeker royaal gewonnen. De Katwijksen wonnen in Hoofddorp na een 21-30 ruststand met 43-73. Anja Kuyt werd met 17 punten topscorer. De return wordt op 18 fe bruari in Katwijk gespeeld. Manchester United weer koploper londen Manchester United is weer koploper van het Engelse voetbal. De ploeg heeft na het gelijke spel tegen Leeds (0-0) van gisteravond een punt en een wedstrijd voorsprong op Aston Vil la. Relatief staat Norwich er het beste voor. Deze ploeg heeft twee duels, maar slechts drie punten minder dan de Mancu nians. Manchester United dankte het gelijke spel in de vooruit- gespeelde wedstrijd tegen de titelverdediger voor een belangrijk deel aan doelman Schmeichel. De Deense Europese kampioen redde op sublieme wijze een inzet van McAllister, in de laatste minuut. Kandidaatsteden voor WK-tweekamp luzern De steden Belgrado, Sofia en Santiago de Compostela in Spanje hebben zich bij de wereldschaakbond (FIDE) kandidaat gesteld voor de organisatie van de tweekamp om de wereldtitel schaken tussen Gari Kasparov en uitdager Nigel Short. Man chester heeft bedenktijd aangevraagd om aan de nodige spons orgelden te komen. De tweekamp moet begin deze zomer plaatsvinden. De Servische zakenman Jezdimir Vasiljevic, die eind vorig jaar ook de tweekamp tussen Bobby Fischer en Boris Spasski bekostigde, heeft zich garant gesteld voor een prijzen- fonds van 5,6 miljoen dollar (ruim tien miljoen gulden). Hij fun geert als tussenpersoon voor de organisatie in Belgrado of Sofia. In Santiago de Compostela zou-slechts 700.000 dollar (1,25 mil joen gulden) beschikbaar zijn. Alberto Tomba-ziek in bed moriqkaAlberto Tomba is ziek. Zijn temperatuur loopt op, zijn moraal neemt af. De Italiaanse superster ligt één dag voor zijn eerste optreden op het WK skiën in bed. De kans dat hij aan de start verschijnt, schat zijn materiaalman Brunner in op vijf pro cent. Taylor haalt Barnes en Steven terug londen Bondscoach Taylor heeft John Barnes (Liverpool), Alan Smith (Arsenal) en Trevor Steven (Glasgow Rangers) laten terug keren in de selectie van het Engelse voetbalelftal. De Britten, evenals Nederland ingedeeld in de kwalificatie groep 2 in de strijd om het wereldkampioenschap, spelen volgende week op Wembley tegen San Marino. Barnes en Steven ontbraken de laatste tijd wegens blessures. alphen aan den run wim van wanrooy De bestuurscrisis bij Alphense Boys is nog (lang) niet opgelost. Hoewel de verwachting was ge wekt dat het afgelopen week einde een nieuw (kandidaat)be- stuur zou worden gepresen teerd, is dat niet gebeurd. Di verse gegadigden voor een ze ven man tellende groep trokken op het laatste moment hun kandidatuur (voorlopig?) in. Daarmee is het tijdschema van de commissie van goede dien sten, die onder leiding van de Alphense sportwethouder Wim de Jong een oplossing in de im passe moet zoeken, met zeker drie weken vertraagd. Oorspronkelijk was het de be doeling om op 24 februari of daaromtrent een nieuwe leden vergadering over de nieuwe be stuurssamenstelling te laten be slissen. Dat zal nu volgens De Jong, die met zijn commissie al een maand aan het speuren is, zeker 10 maart worden. „Het is een vrij delicaat onderwerp. Tot vorige week hebben we in stilte kunnen werken. Maar nu het een en ander naar buiten is ge komen, gaan allerlei fantasiën de ronde doen. Als commissie hebben we de problemen rede lijk in beeld. In een rapport zul len we het huidige demissionai re bestuur daarvan binnenkort op de hoogte brengen." De Jong wenst niet te specu leren over de gewenste be stuurssamenstelling. Wel toont hij zich optimistisch. „Op dit moment hangt het nog om één functie. Als we daar een gega digde voor hebben, zijn we er uit." De commissie heeft zater dag penningmeester Rien Tim mer laten weten dat een terug keer voor hem onmogelijk is. Zoals bekend stapte het bestuur van Alphense Boys halverwege december vorig jaar en masse op toen de begroting niet goed gekeurd dreigde te worden. Struikelpunt was het geld dat naar de selectie van de hoofd klasser toe zou stromen. Het optimisme van De Jong wordt niet door iedereen ge deeld. „Als het inderdaad nog om één functie gaat, vind ik dat heel knap. Ik heb wel de indruk om dat te geloven, maar. mijn informatie leert wat anders", zegt voorzitter Jan de Rijk, die zelf onder bepaalde voorwaar den ('hangt van het team af) opnieuw kandidaat zegt te zijn. Het is overigens maar de vraag of het huidige bestuur de voordracht van de commissie De Jong straks zal steunen. Es sentieel zal zijn of de beoogde regenten het prestatievoetbal van de club zullen blijven steu nen. „Wij streven er naar om de continuïteit te waarborgen", zegt De Jong daarover. Maar daar worden vooralsnog vraag tekens bij gezet. En de ledenver gadering, die zich in december al anders heeft uitgesproken, zal er ook nog zijn fiat aan moeten geven. Onrust is groot in Dordrecht Han Berger voelt zich een Don Quichotte. De windmo lens bevinden zich niet alleen buiten Dordrecht, maar ook in eigen gelederen. De trainer van de hekkesluiter in de eredivisie gelooft dat zijn clubbestuur, in casu voorzit ter/geldschieter Kees den Braven, hoopt op een vroegtij dig vertrek van Berger. „Maar als hij denkt dat ik binnen kort zelf wel zal opstappen, heeft-ie het mis." UTRECHT GPD Bergers emmer met ergenis is de afgelopen dagen overgelo pen. De druppel was de rode kaart die zowel hem als Michel Langerak zaterdagavond werd voorgehouden door scheids rechter Jaap Uilenberg bij MW. „Er wordt ons op een giganti sche manier een oor aange naaid. Kennelijk ziet iedereen dit clubje liever nog vandaag dan morgen verdwijnen. Ik word daar dood- en doodziek van." Eerder in de week was Berger ook al ziedend over het uitlenen van Boessen aan De Graaf schap. „Den Braven vroeg me nog wel wat ik daar van vond. Maar op een manier van: er is toch niets meer aan te doen. Hij komt zijn afspraken niet na. Toen ik hier een jaartje geleden tekende zijn me toezeggingen gedaan. Maar er is in strijd daarmee gehandeld. Er is bui ten mij om voor twee miljoen verkocht, terwijl ik voor twee ton heb mogen investeren." Boessen, kreeg Berger te ho ren, was een dure jongen. „Er wordt aan alle kanten bezui nigd. Ik heb al gehoord dat de begroting voor volgend seizoen met één miljoen wordt terugge schroefd. Het is maar saneren, bijstellen. De must om in de eredivisie te blijven is dus vol komen foetsie. En dat is een vi sie, waarmee ik mij absoluut niet kan verenigen." De structuele onrust die uit Dordrecht naar buiten sijpelt, is volgens Berger nog maar het topje van de ijsberg. „De werk omstandigheden zijn extreem moeilijk. Ik heb een lastige groep, maar daar ligt het zwaar tepunt niet. Ik moet iedere week nog wel een robbertje met ze vechten, maar er is vooruit gang. Daarin zie ik nog steeds een uitdaging. Ik heb gezegd: als we degraderen, dan met open vizier en strijd. Het gros pikt dat goed op. Zaterdag wa ren we minstens gelijkwaardig aanMW." Maar Berger heeft niet de in- Han Berger: „Als er een club komt, ben ik weg." druk dat hif rugdekking krijgt van zijn bestuur. „We zitten met z'n allen in hetzelfde schuitje. Als er aan de ene kant wordt geloosd en geroeid, is het natuurlijk godsgeldaagd dat aan de andere kant iemand een gat in de bodem hakt en het anker wil uitgooien. Het plezier is me vergaan. Zeker nu zo'n Uilen berg ons ook nog blijft achter volgen. Tegen Ajax, Vitesse en MW hebben we van die man drie rode en vijftien gele kaarten Het contract van Berger heeft een looptijd tot medio '94. Het is ondenkbaar dat hij de rit ook uitzit. „Vorige week was ik bij RKC. Spelers Jalink, Boogers en hulptrainer Van den Ham heb ben me verzekerd dat de spelers mijn naam hadden laten vallen als opvolger van Leo van Veen. Maar ik heb nog niets officieels gehoord van RKC. Komt er wer kelijk een aanbieding, dan ben ik weg. Trouwens, Den Braven heeft al gezegd dat hij me niet zal tegenhouden." LEIDEN GUS VAN OOSTEN Vanaf vrijdag staan de Groen- oordhallen drie dagen in het te ken van de nationale winter kampioenschappen voor de va derlandse ruiters. Het evene ment, beter bekend als Indoor Leiden, wordt georganiseerd door de Nationale Federatie voor Springruiters (NFS). Dit in tegenstelling tot 'vorig jaar toen de stichting Indoor Leiden de organisatie voor zijn rekening nam. Ruim twee maanden geleden stelde de stichting Indoor Lei den de NFS op de hoogte van het feit dat het niet bij machte was het springconcours weder om te organiseren. Met name de financiering van de wedstrij den stelde het stichtingsbestuur voor problemen. De NFS be sloot in te springen, omdat In- door Leiden een belangrijke plaats inneemt op de agenda van de nationale springruiters. Zij zouden in het geval van af gelasting een belangrijke wed- strijd als voorbereiding op het nieuwe seizoen moeten ontbe ren. Half maart staat Dortmund als de eerste grote wedstrijd op het programma. Later in het voorjaar volgen indoor Brabant en Parijs. „Het zou zeer spijtig geweest zijn indien het concours geen doorgang had kunnen vinden. Ten eerste is Indoor Leiden een belangrijke trainingsronde in een rustige periode van het jaar, en ten tweede zou het jammer zijn als de schitterende accom modatie in Leiden niet benut zou worden", licht bestuurslid- Landman van de NFS het be lang van het evenement toe. De schouders gingen er on der, en in een relatief korte tijd waren door Landman en de zij nen voldoende sponsors bereid gevonden om het nationale winterkampioenschap te finan cieren. De begroting van Indoor Leiden bedraagt 250.000 gul den. Om de kosten te druWcen is in overleg met de ruiters de rubriek 1.50 meter geschrapt. „Dat is echter zeker geen deva luatie van het evenement. De toppaarden zouden so wie so niet springen, want zij staan momenteel op stal. Maar alle topruiters zijn er. We krijgen drie dagen topsport te zien", al dus Landman. Voorlopig staat gouden-me daillewinnaar Piet Raymakers, wel present in Lisse enkele we ken geleden,-nog niet op de deelnemerslijst. Maar andere toppers zoals Jos Lansink, Bert Romp, Jenny Zoer, Eric van der Vleuten, Wout Jan van der Schans en Rob Ehrens komen wel naar de Groenoordhallen. In totaal hebben zich voor de verschillende rubrieken 318 combinaties ingeschreven. Op donderdagavond (19.00 uur) wordt het evenement geopend met managewedstrijden. Vrij dagochtend (09.00 uur) begint het winterkampioenschap met de rubriek 1.30 meter. Zondag middag om 15.30 uur sluit de rubriek 1.40 meter de wedstrij den af. Wout Jan van der Schans is één van de topruiters die dit weekeinde in de Groenoordhallen deelnemen aan het nationale winterkampioenschap van de NFS. foto henkbouwman scorebord Wat gebeurde er met je? Die ophef over de transfers van de afgelopen dagen dat ging een beetje boven mijn petje. De aandacht voor de overstap van Ronald de Boer kon ik nog wel begrij pen. Hier was sprake van een mooie flipperkast-trans fer van een klasse-voetballer Ajax, Twente, Ajax. Maar de tv-belangstelling voor Mols (Cambuur) en Vu rens (Sparta), die naar FC Twente werden overgehe veld, heb ik met verbazing gadegeslagen. Het leek wa ratje wel of het ojn de transfers van de eeuw ging. Twee iets boven modaal reikende voetballers die de ene ere divisie-club verruilden voor de andere, meer was het toch niet. Goed, Twente staat hoger dan Sparta en Cambuur, maar om daarvoor uit je dak te gaan nee. De tv maakte het tot een gebeurtenis van belang. Mid den in de week stond een verslaggever van Studio Sport in het nachtelijk duister Mols en Vurens op te wachten om hun reacties op de bliksem-transfer te registreren. Wat we te zien kregen, waren twee doffe koppen en wat we te horen kregen, waren de hopeloze zinnen waarop de doorsnee prof-voetballer het patent lijkt te hebben. Grauwheid, grijsheid, nietszeggendheid. Behalve met Willem van Hanegem heb ik ook nog nooit één tv-in- terview met een voetballer iets aardigs, iets origineels zien opleveren. Wat me opviel was dat beiden geen spoor van vreugde, opgewektheid of jo ligheid vertoonden. Vurens vond, ruw samengevat, dat het tijd werd dat er eens aandacht voor hem kwam, het had bij Sparta lang genoeg geduurd. Uit Mols kwam geluid, dat is het enige dat ik me nog herinner. Later verklaarden ze hun apathie uit het feit dat ze uren in de auto hadden moeten zitten om hun nieuwe werkgever te bereiken. Ze waren 'kapot' geweest. Ach, ik wist wel dat voetbalprofs in Nederland een heel ma tige conditie bezitten. Zondagavond zaten ze verdorie weer in Studio Sport. Dezelfde leegheid. Niet helemaal de schuld van het tweetal, de opstelling van het duo Smeets/Jansma was er ook naar. Vroeger placht men te vragen:Wat ging er op dat moment door je heen". Het heeft heel lang geduurd voordat verslagge vers er achter waren dat er door de gemiddelde sporter heel weinig heen gaat. De nieuwe variant is: "Watge beurde er vorige week allemaal met jullie?" Dat was in de gevallen Mols en Vurens gauw verteld. De clubs hadden overeenstemming bereikt, ze moesten komen tekenen en vervolgens waren ze naar het trainings kamp van Twente in Den Helder gegaan. End of story. Zelfde verhaal als drie dagen terug. Zonde van de tijd. Ik had een kritische vraag verwacht over transfers mid den in de competitie. Het is toegestaan, zeker, en ik wil nu niet het zware woord competitie-vervalsing laten vallen, maar toch: Twente mét Ronald de Boer scheelt toch wel even met Twente zónder Ronald de Boer. Zou het niet beter en zuiverder zijn dit soort mutaties tij dens het seizoen tegen te gaan? Natuurlijk, Nederland kan dat niet alleen, het zou in UEFA-verband moeten worden geregeld. Maar ik krijg niet de indruk dat ze daar in Zürich veel meer doen dan de hoogte van de boetes bepalen voor op de tribunes afgestoken vuur werk. Zuiverheid is een woord dat in het botte, oer-ka- pitalistische wereldje van het profvoetbal ver buiten de deur wordt gehouden. Je koopt er immers niks voor. Koet Maandenlang was het hommeles tussen Rijnsburgse Boys en Hennie Koet. In oktober van het vorig jaar speelde hij op vrijdagavond een zaalvoetbalwedstrijd ver van huis en trainer Kurver zette hem daarvoor uit het elftal met als argument dat de spelers na woensdag niet meer voor het zaalvoetbal mochten uitkomen. Dat was iedereen bekend. Koet toonde zich verbijsterd: zes jaar lang was het goed gegaan en nu ineens ging Kurver op zijn strepen staan. Harde woorden waren er ook van de trainer die Koet als leugenaar afschilderde en als iemand "die schijt had aan problemen". Een paar lijmpogingen haalden niets uit. Rijnsburgse Boys en Koet leken definitief afscheid van elkaar te hebben genomen. Maar zaterdag speelde Koet plotsklaps weer mee met de Rijnsburgers tegen Vi tesse Delft. Wat me intrigeert is hoe het weer goed is gekomen. Als de lezing van het bestuur klopt, heeft Koet zelf contact opgenomen met de club om weer te spelen. Hij wilde ineens "niet moeilijk doen", zo zei hij in de krant van maandag. Vreemd, na vier maanden dus wél moeilijk doen. Verder meldde hij dat hij terugkeert voor de club en zeker niet voor trainer Kurver. Hij doet het dus voor Rijnsburgse Boys, dat in degrada tienood verkeert. Maar de club liet hem in oktober val len als een baksteen. Het bestuur stelde zich destijds achter de trainer op en de selectiespelers hoorde je niet. Zo geliefd was Koet nu ook weer niet. Ik weet dat voetballers soms rare draaikonten zijn, die gaarne vergeten wat ze de dag tevoren hebben uitge kraamd. Maar van Koet kan ik toch moeilijk aannemen dat hij vier maanden bitterheid en diverse mislukte lijmpogingen luchthartig terzijde schuift en weer sim pel vraagt om te mogen voetballen. Ik acjrt hem niet van een dergelijke L. Rozewater-makelij. Daarom twijfel ik of het werkelijk zo gegaan is. Kurver heeft eens gezegd dat een kat in nood rare sprongen doet. De kat Rijnsburgse Boys zit nu in grote nood: degradatie zou voor het trotse bloemendorp een reusachtige afgang zijn. Of en wat voor sprongen RB heeft gemaakt om Koet terug te halen, zullen we wel nooit te weten komen. sport op tv Bucks 105-102, Seattle Supersonics - De troit Pistons 104-101, New York Knicks - Miami Heat 104-82. EINDHOVEN. ANP Romario speelt zeer waarschijn lijk zondag met PSV de topwed strijd tegen Ajax. De Braziliaan se spits herstelt goed van een spierverreking in het dijbeen. De diagnose van de medische staf luidt dat de schutter don derdag de groepstraining kan hervatting. In dat geval zal trai ner Westerhof hem zondag op stellen. Ook de kans dat Van Breukelen speelt is groot. De doelman hervatte gisteren de training. Hij raakte bijna twee weken geleden geblesseerd aan een vinger. Koeman zal tegen Ajax ontbreken, het meedoen van Van Aerle is twijfelachtig. LOTTO 5. Eerste prijs: geen winnaar,- twee de prijs: 3 winnaars, elk bruto 23.750,10; derde prijs: 122 winnaars, elk 876,00; vierde prijs: 5691 winnaars, elk 18,70; vi|fde prijs: 73.275 winnaars, elk 5,00. CIJFERSPEL 5. Vaste prijzen. Zes cijfers goed: 1 winnaar,- vijf goed: geen winnaars; vier goed: 30 winnaars; drie goed: 245 winnaars; twee goed: 2382 winnaars. golf Pebble Beach (VSt). Pro-Am, mannen, 2 miljoen gulden. Eindstand: 1 Ogle (Aus) 276 (68 68 69 71). 2. Brown (VSt) 279. 3. Twiggs (VSt). Sindelar (VSt), Dodds (Nam) 280 kerk), 2. Kromkamp (Oldeholtpade), 3. mmm Bakker (Wijnjewoude), 4. Pieterse (Die- men), 5. Gaasenbeek (Westbroek), 6. TFNNI^s Zandstra (De Tike), 7. Henri Ruitenberg 1 (Oldebroek), 8. Rene Ruitenberg (01de- broek), 9. Huitema (Roden), 10. Angenent (Alphen aan den Rijn). Vrouwen (60 km): 1 Dijkstra (Groningen), 2. Van der Heide (West Beemster), 3. Smit (Terschelling). skiën voetbal hockey ENGELAND: Leeds - Manchester United 0- basketbal Portland Trail Blazers - Chicago Bulls 91- 101, Phoenix Suns - Orlando Magic 121- 105, Boston Celtics - Golden State War riors 87-82, New Jersey Nets - Milwaukee Lahore (Pak) Mannen, vriendschappelijk: Jong Pakistan - Nederland 1-1 (0-0) 44. Westbroek 0-1, 47. Khalid 1-1. schaatsen Reutte (Oos) REVANCHEWEDSTRIJD OPEN NK MARA THON Mannen (100 km): 1. Verduin (Heems- Morioka WK Slalom mannen, meetellend voor de com binatie: 1. Aamodt (Noo) 1.21,15, 2. Kosir (Slow) 1.21,28, 3 Kjus (Noo) 1.21.60, 4 Locher (Zwi) 1.21,67, 5. Bittner (Dui) 1.21,84, 6. Girardelli (Lux) 1 21,89. 7. Bianchi (Fra) 1.22.00, 8 Mania (Fm) 1.26.52. 9 Bauer (Dui) en Mader (Oos) 1.23,54. Combinatie, eindstand: 1. Kjus 34,22 pnt.. 2 Aamodt 36,09, 3. Girardelli 36,27, 4 Mader 45,53, 5. Locher 65,34, 6. Alphand (Fra) 70,81, 7. Kosir 73,43, 8. Kimura (Jap) 88,89, 9. Jflrbyn (Zwe) 89.54, 10 Duvillard (Fra) 90,02. SAN FRANCISCO Finale: Agassi (VSt/1) - Gilbert (VSt/2) 6-2 6-7 6-2 Dubbelspel, finale: Eltingh/Davis (Ned/VSt) - Patrick McEnroe/Stark (VSt/2) 6-1 4-6 7-5. DUBAI Finale: Novacek (Tsj/3) - Santoro (Fra/8) 6- 4 7-5. MILAAN (Kro) 3-6 7-6 6-1, Ferreira (ZAf) - Piolme (Fra) 7-6 4-6 6-3, Pescosolido (Ita) - Costa (Spa/6) 4-6 6-4 6-0 Dubbelspel, eerste ronde: Davids/Pimek (Ned/Bel) - Stich/For- get (Dui/Fra) 6-4 6-3, RANGLIJSTEN Vrouwen: 1 Seles (Joe) 302,86 punten. 2. Graf (Dui) 260,80, 3. Navratilova (VSt) 188,98,4 Sanchez Vicario(Spa) 188,38, 5 Sabatini (Arg) 182,92. 6. Capriati (VSt) 131,91, 7. Mary Joe Fernandez (VSt) 110,30,8 Martinez (Spa) 106,04. 9 No- votna (Tsj) 84,44, 10 Manuela Maleeva- Fragmère (Zwi) 75,38. 30. Schultz 38,44, 45. Bollegraf 26.66. Mannen: 1. Courier (VSt) Ï588. 2. S*m- 1887, 10. Forget (Fra) 1692, 11. Was hington (VSt) 1577, 12 Costa (Spa) 1559, 13 Krajicek (Ned) 1535, 14 Stich (Dui) 1513, 15 Ferre.ra (ZAf) 1450, 32 Haarhuis 901, 39. Siemerink 836, 76 El- tingh 509. 122 Schapers 350, 142 Koe- verrnans 295. zeilen Melbourne WK CONTENDER. Derde race: 1 Burroughs (GBr), 2. Watson (Aus). 3 Bonezzi (Ita), Nederanders 10. Meuer, 17. Smolders. 19. Van Dorp, 21 Westerman Vierde race: 1. Watson. 2 Burroughs, 3. Scott (GBr). 11. Smolders. 14 Meijer, 19 Van Dorp, 21 Westerman Klassement: 1 Watson 6 pnt 2 Bonezzi 15,7, 3. Burroughs 18. 6 Van Dorp 30.7, 15 Smolders 60, 18 Westerman 62. 23 Meuer 70 DINSDAG 15.00-16 00 Sportnet 1 r>e met Spaans. Nederlands. Frans en Por tugeesvoetbal 15 15-16 50BBC 1 Snooker Masters- toernooi vanuit Wembley 16 00-17 00 Sportnet Tennis ATP Tour vanuit San Francisco, finale Em.ratén.fi 17 00-17.30 BBC 2 Snooker Mas Iers toernooi vanuit Wembley 17 00-19 00 Sportnet American football AFC-NFC Pro Bowl 1993 vanuit Honolulu (Hawaï). 17.10-17 55 Did 2 Sport extra WK sk.#n vanuit Morioka (Japan) (reuzenslalom vrou wen, le en 2e manche) 17 30-18 00 Ned 3 WK Skièn 18 00-19 00 EURO Sk.ftn WK rioka in Japan, reuzenslalom vrouwen, sa menvatting 19 00-20 00 EURO Eurogoals voetbal 19 30-20 00 BRT 1 Soort 20 00-21 30 EURO Tenms Pan Pacific Open voor vrouwen vanuit Tokyo, fmaie 21 00-21 30 Sportnet World sport special 21 30-22 00 EURO Eurospon n.euws 1 21 30-22 00 BRT 2 Soon 22 15-22 30 Ned 3 Studio Sport Journaal 22 30 22 55 BRT 1 Spon Mo- Mo- 23 2500 20 BBC 1 Snooker Masterv toernooi vanuit Wembley 23 300 0 30 EURO Sk*n WK vanuit Mo- noka m Japan, reuzenslalom vrouwen, sa 23 3001 30 Sportnet Snooker Europese snooker league 1993, Steve Oavis-Aian Mc Manus WOENSDAG 07 30-09 00 EURO Sk*n WK vanu.t Mo- 'inka in Japan, super-G mannen 09 00-10 00 Sportnet Golf PO.A E uropean Tour. hoogtepunten Johnme Waike» Oas.vc 09 30-11 00 EURO Sk*n WK vanuit Mo roka in Japan, vu per-G mannen, samenvat t.ng 11 30-12 30EURO Eurogoals 12 00-12 30 Sportnet Autosport Franse "ivace trofee vanuit Isoia 2000 12 30-13 3OEUR0 Sk*n WK vanuit Mo noka in Japan super G mannen, samenvat-

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 23