ik heb een verborgen talent. Manpower ontdekte 't ©MANPOWER* MUZIEKLEERKRACHT ZATERDAG 23 JANUARI 1993 Internationale Nederlanden Bank Adviseurs particuliere relaties die bancair maatwerk kunnen leveren De ING Bank is onderdeel van de Internationale Nederlanden Groep N.V. Een groep van bankenverzekeringsmaatschappijen en andere ondernemingen op het gebied van financiële dienstverlening die zich richt op verschillende marktsegmenten, nationaal en internationaal. De combinatie biedt een volledig pakket financiële produkten en diensten voor particuliere relaties èn voor bedrijven. een aantal van onze particuliere relaties heeft specifieke wensen en moge lijkheden en verwachten een daarbij aansluitend dienstenpakket. Voor onze kantoren in Noordwijk, Hillegom en Sassenheim zoeken wij ervaren mede- werk(st)crs die als adviseur bankzaken in staat zijn dit maatwerk te leveren. in deze functie komt het aan op eigeii initiatief en verant woordelijkheid. Zowel bij de acquisitie als de begeleiding van uw relaties verwachten wij van u een alerte en actieve houding. Uw gedegen kennis van de standaardpro- dukten en de andere bancaire diensten zoals woninghypotheken èn uw sociale vaardigheden maken u tot een volwaardig adviseur. Ter ondersteuning van uw werkzaamheden kunt u gebruik maken van technisch geavanceerde apparatuur en voor de beleggingsadviezen kunt u rekenen op ondersteuning van het moederkantoor. u bent een man of vrouw met een opleiding op HBO-niveau en u hebt door opleidingen en werkervaring een gedegen kennis van particuliere bank- produkten. U bent met name goed thuis in de fiscale en juridische aspecten van kredietverlening en sparen. U beweegt zich gemakkelijk in verschillende sociaal maatschappelijke circuits. wij bieden u een goed salaris, premievrij pensioen, een winstdeling, 13e maand en gunstige regelingen voor diverse bankdiensten. De bank ondersteunt actief haar emancipatie beleid door het verlenen van studie- eh verloffaciliteiten en waar mogelijk door het ter beschikking stellen van kinder opvang. voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Zwaan, hoofd Particuliere Relaties kantoor Lisse, telefoon (02521) 3 71 40. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u sturen naar ING Bank Lisse, t.a.v. de heer H.M. van der Kleij, Personeelsadviseur, Postbus 180, 2160 AD Lisse. Wij hebben werk voor M/V LASSER Voor een bedrijf in Oegstgeest. LTS-metaal. ervaring met autogeen, electrisch- en tig-mig lassen, Argon-arc. ADMINISTRATIEVE KRACHT Ter ondersteuning van de secretaresse, goede kennis w.p. 5.1goede typevaardigheid, leeftijd 27 jaar, ter vervanging van ziekte. Om 24 uur per dag op de hoogte te zijn van onze openstaande aanvragen kun je bellen met de Banenlijn 071 - 121669 Voor meer informatie: UITZENDORGANISATIE Prlnsessekade 3-4 Leiden. Tel. 071-120434 Een eigen stijl van werken. De Stichting Muziek Onderwijs Noordwijk (SMON) verzorgt de Algemene Muzikale Vorming binnen het basisonderwijs in Noordwijk. Zij stelt zich tot doel de ontwikkeling en continuering van het muziekonderwijs binnen de 10 basisscholen, verdeeld over vier locaties, te bevorderen, conform de doelstellingen welke in overleg met gemeente, basisscholen en de stichting zijn opgesteld. De S.M.O.N zoekt, voor de penode 01-03-1993 tot 30-06-1993 een (voor 9 lesuren) ten behoeve van een basisschool in Noordwijk. Niveau-aanduiding: De functie omvat het lesgeven in de klassen, het begeleiden van de groepsleerkrachten bij het geven van de muzieklessen en het bijwonen-van de werkbesprekingen. Gevraagd wordt een conservatoriumopleiding voor schoolmuziek of daarvoor studerend. Informatie: Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de heer W.J. van Geldre (coördinator) telefoon 02523-79516 of 01719-12487. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan het bestuur van de Stichting Muziekonderwijs Noordwijk, Westeinde 17, 2201 HA Noordwijk. Mltl'H'f donderdagmiddag 15.3' Hooge Burch, gelegen in het Groene Hart van de Randstad, is een modern opgezet te, christelijke woongemeenschap voor ruim 600 verstandelijk gehandicapten van alle leeftijden. We streven naar een zo groot mogelijke zelfredzaamheid van de bewoners, leren, werken en ontspannen behoren ook voor hen tot de dagelijkse bezigheden. De begeleiding van al die activiteiten geschiedt door een team van specialisten. De uitdaging Hooge Burch wordt gerekend tot één van de toonaangevende instellingen in Nederland Gestreefd wordt naar een optimaal woon- en leefklimaat. Leuke collega's en goede faciliteiten om het onze bewoners naar de zin te maken, zorgen voor een gezellige, stimulerende werk omgeving Voor onze psychologische/pedago gische dienst zijn wij op zoek naar een PSYCHOLOGISCH ASSISTENT(E) 50% mogelijk 90% in de loop van dit jaar Functie-inhoud Tot de voornaamste taken behoren het in opdracht van een psycholoog/pedagoog opzet ten en uitvoeren van begeleidingsprogramma's, het opzetten en uitvoeren van schoolse vormings- taken voor individuele bewoners, het verrichten van observaties en het rapporteren hiervan en het afnemen, uitwerken en uitrekenen van tests bi| bewoners. Functie-eisen Je bent in het bezit,van een diploma als Z-ver- pleegkundige met als vooropleiding een MAVO- diploma met alle vakken op D-niveau of MDGO- AW. Je moet de bereidheid hebben om het diploma psychologisch/pedagogisch assistentie) te behalen. Wij zijn niet persé op zoek naar mensen met jarenlange ervaring: ook als je wei nig ervaring in de zwakzinnigenzorg hebt ben je van harte welkom. De arbeidsvoorwaarden Hooge Burch weet je werk te waarderen Je salaris voor deze functie in regelmatige dienst bedraagt minimaal 2.710.00 en maximaal 5.893.00 bruto per maand bi| een volledige werkweek. Daarnaast zijn er diverse bijscho lingsmogelijkheden. De reactie Zie je een loopbaan bij éen van de actiefste instellingen in Nederland wel zitten? Bel dan snel Ed Timmers. hoofd PPD. 01726-30340 voor meer informatie. Schrijf je liever meteen? Schrijf dan binnen 14 dagen naar Hooge Burch. Postbus 2027. 2470 AA Zwammerdam (Alphen aan den Ri|n], t.a.v. Frank Dales Wij reageren dan zo snel mogelijk. Werken bij Hooge Burch. Oprecht mensenwerk. UITZENDBURO Is per direct op zoek naar SECRETARESSES voor verschillende bedrijven. Van de kandidaten verwachten wij een secretaresse opleiding of enige jaren ervaring. Bent u geinteresseerd in een afwisselende baan, neem dan snel contact met ons op of kom even langs. r AJ>ÉNB urg 8-10, 2311 ev leiden tel. 071 - 12 78 20. fax 071 - 14 REISORGANISATIE SUN international Administratief Medewerkster (37.5 uur> DE FUNKTIE: - Dagelijkse input van binnenkomende betalingen - Verwerken van mutaties in het grootboek - Onderhouden van telefonische contacten - Aanmaak en verwerking van verkoopfakturen - Beheren van voorraden - Alle voorkomende werkzaamheden FUNKTIE EISEN: - Minimaal Mavo-D - Cijfermatig inzicht - Flexibele instelling - P.D.B (of studerende hiervoor) - Affinitiet met computers - Goede beheersing van de Engelse taal - Bereidheid tot (incidenteel) overwerk Wij bieden: - Een ontspannen werksfeer - Gelegenheid tot het volgen van cursussen - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van Curriculum Vltae. kunt u sturen naar Sun International B. V.Postbus 445.2300 AKLeiden, t.a.v de heerD.C. Smith. Alphen a/d Rijn Broekhorst 71 Aan de buitenrand v.h. Olympiaplan gelegen eengezinswoning met goede isolatie, zonnige tuin en berging. Ind.: hal met chipwood tegels, bete geld toilet met font., roy. woonk. even eens met chipwood vloertegels, open keuken met wit kunststof keukenblok v.v. wasemkap. 1e Verd.: 3 slpkbet egelde badk. met ligbad, 2e toilet en vw. 2e Verd. (extra ruimte en lichtinval door de doorlopende gevel) voorzolder met bergruimte en hobby ruimte, combiketel en zolderk. Vraagprijs/179.500,- k.k. Anne Frankkade10 Midden in het centrum en op de 2e verd. gelegen licht appartement met uitzicht op de gezellige Aarkade Ind.: entree, hal. kast met combi-ketel, toilet met fontwoonk. met fraaie "vis graat" parketvl en toegang naar zon nig balkon, witte L-vormige keuken, 2 slpk. (ouderslpk. met toegang naar eerder genoemd balkon), badk. met douche, vw. en w.m. aansluiting (in lichte kleuren afgewerkt). Op de 1e verd. bevindt zich de berging (met dro- geraansl. en afvoer). Bijz goede iso latie en h.h. kozijnen Vraagprijs 147.500,- k.k. Ten Harmsenstraat 7 Vooroorlogse 2/1 kapwoning met erker, energiezuinige c.v.-inst, tuin, vrijst. garage en opstelplaats voor 2 auto's. Ind.: overdekte entree, aparte vestibu le met glazen deur naar hal, kelder, toilet met authentieke fontwoonk. (oorspr. kamer en suite) met ronde erker en glas in lood Via openslaande deuren naar tuin. Semi-open keuken met kunststof front v.v. inbapp 1e Verd.: 3 (oorspr 4) slpk waarvan 2 met dakkapel en 1 met toegang naar rond balkon, badk. met v.w., zitbad en 2e toilet. 2e Verd.: voorzolder met raampje. Nefit turboketel met indirecte boiler en zolderk. met v.w. en dakka- Vraagprijs 289.000,- k.k Havlxhorst 121 Centr. en in een overwegend jonge woonwijk gelegen hoekwoning met tuin (z). berging en carport. Ind.: hal met toilet en font., meterkast, woonk met erker aan voorzijde, diepe proviandkast en open keuken v.v. inb.app en toegang naar tuin. 1e Verd. overloop met c.v. ruimte, 3 flin ke slpk. en badk, met ligbad, v.w 2e toilet en w.m aan/afvoer (wit sanitair). Bijz de woning is v.v. spouwmuur- en vloerisolatie, alsmede gedeeltelijk dubbel glas. Vraagprijs 167.500,- k.k. Robijnstraat 6 Centr en in ruim opgezette woonwijk gelegen eengezinswoning met tuin (w) en berging ind.: hal met lichte plavuizen, toilet, roy. lichte woonklichte keuken met inb.app 1e Verd.: 3 roy slpk (de ouderslpk is vergroot en heeft eigen wastafel met ombouw), de witte badk. is verplaatst naar de voorkant v.h huis en is v.v ligbad, douche. 2e toilet, wastafel met ombouw en beschikt over een raam. 2e Verd.: aparte c.v - ruimte met combi-ketel (1987), voorzolder en zolderk. met dakkapel en bergruimte Vraagprijs/149.000,- k.k. Havlxhorst 207 Centr. gelegen woning met tuin (w), carport met garage-/loopdeur en berging. Ind.: hal. toilet, woonk. met erker aan voorzijde, diepe kast met daarin weer aparte bergruimte. De keuken, v.d. woonk. gescheiden d.m.v. pract. kast en, bevat een L-vormig wit keukenblok met afzuigkap. 1e Verd.: 3 slpk., ruimte badk v.v ligbad. 2e toilet en vw. (kleur, wit), c.v-kast met Vaillant combi-ketel (1986) Bijz.: goede iso latie en ankerloze spouw in woningscheidende muur. Vraagprijs/167.500,-k.k. Koudekerk a/d Rijn Hoogewaard 96 Vrijst. semi-bungalow grenzend aan de Oude Rijn met terras (z). schuur, h.h. schoeiing met eigen meerpalen en aanlegmogelijkh. voor boot. Ind.. entree, toilet, open trap naar verd., aparte bijkeuken met deur aan straatzijde. Entree, 2e hal, riante woonk met of>en haard en draagbal- ken plafond. Via schuifdeuren naar serre (met schuifpui) met fraai uitzicht op Oude Rijn en achterliggend landschap. Vanuit hal en serre toe gang tot woonkeuken met 2e open haard, draagbalken plafond en luxe Ei vormige keuken in massief eiken boe- renstijl met inb.app Behalve de serre is beg. gr. v.v leisteenvloer en vloerverwarming Verd overloop met dakkapel. 3 slpk., waarvan 1 vv uit bouw met kunststof schuifpui naar riant zonneterras (z), L-vormige badk. met plav vl. en vloerverwarming, wast afel op zuil. ligbad, aparte douche en 2e toilet. Via vlizotrap naar bergzolder Scherpe vraagprijs 495.000,- k.k. LEIDEN LANGEBRUG In het centrum gelegen hoekherenhuis bestaande uit een zojuist geheel gerenoveerde parterre en bovenwoning in zeer goede staat met behoud van de originele details. Ind. par terre: Entree, gang, douche met wasmachine aansluiting, betegeld toilet, 3 slaapkamers, elk met kitchenette. Bedrijfsruimte (7.00m x3.00m) met ruime inrijmogelijkheden welke leeg wordt opgeleverd evt. als garage te gebruiken. Ind. bovenwoning: Entree op parterre, waskamer annex zeer fraaie badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel. 1e et.: Overloop, woonkamer met originele plafonds, serre, dak terras, 2 slaapkamers en toilet Bijz.: Plet pand is in goede staat. VRAAGPRIJS: f 350.000,- K.K. HUIZEN TE KOOP GEVRAAGD IN ELKE PRIJSKLASSE VERKOOPPLANNEN????? Zaalberg Makelaardij b.v. is doeltreffend aktief in de verkoop van goede appartementen tot luxe villa's. De juiste koper wordt bijna altijd gevon den. Belt U voor een vrijblijvende prijsindicatie H. ZAALBERG makelaardij b.v Korevaarstraat 35 2311 JT Leiden Tel. 071-149.147 Fax. 071-132.732 LEIDEN HAVEN 38/38A In het centrum van Leiden, nabij Haarlemmerstraat, fraai gelegen winkelruimte met bovenwoning. Ruim, leven dig uitzicht over haven. Ind. parterre: Winkel ca. 17m x 5m., toilet, bergruimte en a/d achterzijde op de verdieping een kantoor, ca. 3.5m. x 2.5m. Ind. boven woning: Overloop, toilet en bergkast, leuke woonkamer en ruime eetkeuken. 2e Et.: overloop, voorkamer, 2 ach terkamers en betegelde douche. Bijz.: Onbeschoten vliering. LEIDEN ZOETERWOUDSEWEG Tussenwoning met ruime achtertuin en achterom, gele gen nabij uitvalswegen van Leiden. Ind.: Entree, gang, royale woonkamer (en suite), eenvoudige keuken, toilet en kast. 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers en eenvoudige badkamer met ligbad. LEIDEN FRANS VAN MIERISSTRAAT 17 Parterrewoning met zeer diepe achtertuin op het zuid oosten (26m.). Entree, gang, woonkamer en suite (9.00m x 3.4Öm), nieuwe keuken, betegelde douche, toilet en slaapkamer met diverse kasten. Bijz.: tuin met barbecue, n schuur. De woning is goed onderhouden. LEIDEN STATENHOF BACH STRAAT 608 Statenhof biedt beschermd wonen voor senioren, d.m.v. een alarminstallatie in combinatie met een huismeester. Het appartement heeft behalve een leuk uitzicht een ruime indeling: Entree, hal met diverse kasten, ruime woonkamer 36 m2, slaapkamer (16 m2) met vaste kast, keuken, badkamer met ligbad, wastafel en apart toilet. Bijz.: Recreatieruimte aanwezig, warme maaltijden inclu sief de servicekosten. Uitgebreide informatie en/of een plattegrond bij ons op kantoor verkrijgbaar. VRAAGPRUS: f 58.000,- K.K. LD 23-01 '93 ASSURANTIËN HYPOTHEKEN EN TAXATIES

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 34