TIIGERS GEZOCHT YAMAHA maintenance engineer wil bouwen aan de toekomst! 3 COMMERCIËLE MEDEWERKERS VERKOOP BUITENDIENST (M/V) Hillegom BELASTING CONSULENT (F.B.) m/v APOTHEKERSASSISTENTE) GLASBEWERKER Apothekers-assistente De Koning vraagt: PART-TIMERS ZATERDAG 23 JANUAR11993 509 24 EKRAS AUTOMATERIALEN BV. is een organisatie dat naast de verkoop van automaterialen en accessoires ook gespecialiseerd is op het gebied van be- vestigings- en montagedelen, chemieproducten, gereedschappen en schuur en slijpmiddelen. In verband met het vrijkomen van verkoopgebieden binnen de regio LEIDEN en ZOETERMEER, hebben wij op korte termijn plaats voor: Geschikte kandidaten dragen zorg voor: bezoeken en onderhouden van bestaande en potentiele klanten verstrekken van commerclele en technische adviezen verder uitbouwen van commerciële mogelijkheden binnen het rayon introductie van nieuwe producten en speciale verkoopacties WIJ BIEDEN: een afwisselende, zelf standige functie binnen een klein team auto van de zaak goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden premie-vrij pensioen UW PROFIEL: leeftijd tussen 23-28 jaar afgeronde middelbare opleiding aantoonbare ervaring binnen de autobranche commerciële eigenschappen rijbewijs B woonachtig in de regio LEIDEN - ZOETERMEER Herkent u zich in deze profielschets en heeft u interesse voor een professionele verkoopfunctie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae en pasfoto binnen 10 dagen aan: EKRAS AUTOMATERIALEN BV. t.a.v. de heer L. van Spronsen Calandplein 5 2521 AB 's Gravenhage Yamaha Motor Distribution B.V., gevestigd te Schiphol- Rijk, is de jongste onderneming binnen het Yamaha concern over Europa en is verantwoordelijk voor de opslag en distributie van onderdelen en accessoires van de in vele landen gemaakte kwaliteitsprodukten, zoals motorfietsen, buitenboordmotoren, jetboten en grasmaaiers. Kwaliteit betekent voor Yamaha ook snelle en efficiënte levering aan de klanten in Europa en inspelen op hun vragen. Eén van de succesfactoren hierbij is het gebruik van de meest geavanceerde technologieën op het gebied van intern transport en distributie. Ter ondersteuning van het Facility Management van de Operations Division zoeken wij nu een Tot de functie behoren: - het alleen en in samenwerking met collega's oplossen en verhel pen van storingen en problemen in de systemen van intern transport; - het onderhouden van de installaties van het gebouw; - het volgen en up to date houden van «nderhoudsschema's; - het onderhouden van contacten met leveranciers/installatie bedrijven; - meefunctioneren in een wacht/storingsdienst. Wij vragen: - MTS-electronica - aanvullende opleidingen op het terrein van installatietechniek strekt tot aanbeveling; - ervaring in het gebruik van computer(hulp)apparatuur; - beheersing van de Engelse taal, zo mogelijk van andere talen; - servicegerichteencoöperatieveinstelling; - analytischdenkvermogen; - flexibiliteit en improvisatievermogen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: Salaris en arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Een aangenaam internationaal georiënteerd werkklimaat, waarin meedenken en initiatief meer dan op prijs gesteld wordt. Procedure: De selectieprocedure kent naast gesprekken tevens een psycholo-" gisch en medisch onderzoek. Informatie: Omtrent de functie kunnen inlichtingen verkregen worden bij de heer S. Troost, facility manager, telefoon 020 - 65 465 43 Sollicitatie: U gelieve uw sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Yamaha Motor Distribution B.V. t.a.v. de Human Resources Division Bellsingel 2,1119 NV Schiphol-Rijk. Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 inwoners, gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Haarlem, Amster dam, Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. Bij de afdeling Bouwzaken van het bedrijf voor Openbare Werken is de functie MEDEWERKER ONDERHOUD GEBOUWEN M/V Algemene informatie: Het beheer en onderhoud van gemeentelijke gebouwen en de begeleiding van nieuwbouwprojecten valt momenteel onder de verantwoordelijkheid van de afde ling Bouwzaken, waarin tevens is ondergebracht Bouw- en Woningtoezicht De gemeentelijke organisatie verkeert thans in een proces van organisatie-ont wikkeling, waarbij een bezinning plaatsvindt met betrekking tot structuur, cultuur en werkwijze. Van de aan te stellen kandidaat wordt verwacht dat hij/zij een posi tieve bijdrage aan dit proces kan leveren en het vermogen heeft zich aan te passen aan veranderende omstandigheden. Functie-informatie: De aan te trekken medewerk(st)er is direct verantwoording verschuldigd aan het hoofd van de afdeling Bouwzaken. Hij/zij is verantwoordelijk voor. - een goede staat van onderhoud van alle gemeentelijke gebouwen - coördinatie en planning van werkzaamheden van een aantal medewerkers - het leveren van ramingen voor de gemeentelijke begroting op het gebied van beheer en onderhoud - het beheren van voor het onderhoud beschikbare budgetten - voorbereiding en begeleiding van gemeentelijke nieuwbouwprojecten - deelname aan gemeentelijke werkgroepen en ambtelijk overleg - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau, minimaal MTS-bouwkunde, met aanvullende op leidingen op het gebied van bouwfysica, bouwmanagement en begroten - meerjarige ervaring op bovenstaande werkgebieden - goede contactuele eigenschappen - ervaring op het gebied van de automatisering - goed improvisatievermogen en het vermogen onder hoge werkdruk te preste- - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden en salaris: De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 5.261,- (schaal 9) bij een volledige werkweek. Informatie, procedure en sollicitaties: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer ing. N. Schumacher, direc teur van het bedrijf voor Openbare Werken, telefoon 02520-77318. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij de selectie wordt tevens een vertegenwoordiging van het personeel van de dienst betrokken. Sollicitaties kunt u binnen tien dagen na de verschijningsdatum van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115,2181 EC Hillegom ta.v. het hoofd van de afdeling POI. N.B. Bij gelijkwaardige geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten afkomstig uit groepen die tot nu toe binnen de gemeentelij ke organisatie zijn ondervertegenwoordigd, zoals vrouwen, gehandi capten en culturele minderheden. Gemeente Ladan Zonwering BV. gevestigd te Leiden, is een dynamische onderneming met een ploeg van ongeveer 8 goed gemotiveerde medewerkersZij houdt zich bezig met de produktie en verkoop van binnen- en buitenzonweringssystemen. De opzet van het bedrijf is modern, de produkten zijn vernieuwend en er wordt hard gewerkt. Ter versterking van de huidige personele bezetting komt het bedrijf graag in kontakt met: PRODUKTIEMEDEWERKER M/V full-time werkt met een grote zelfstandigheid in onze markiesafdeling. 9 is initiatiefrijk en vindt het leuk een goed produkt af te leveren. 9 is kwaliteitsbewust 9 heeft een leeftijd van max. 22 jaar ZONWERINGSMONTEURS full-time vormt samen met een ervaren monteur een plaatselijk opererende montagepioeg. handigheid en technisch inzicht noodzakelijk, werkervaring een pré. 9 flexibele instelling noodzakelijk. 9 leeftijd maximaal 25 jaar. Redkties aan onderstaand adres zullen vlot worden afgewerkt. Ladan Zonwering BV Rooseveltstraat 14F 2321 BM Leiden Tel. 071-768626 VINK ACCOUNTANTS Vink Accountants is een organisatie waar alle facetten van de administratieve, finciële en fiscale dienstverlening het dienstenpakket vormen. De organisatie richt zich met het uitgebreide dienstenpakket met name op het midden- en kleinbedrijf. Op dit moment telt Vink Accountants 14 medewerkers. Vink Accountants verricht ten behoeve van haar opdracht gevers ondermeer de volgende werkzaamheden: inrichten van al dan niet geautomatiseerde boekhoudingen en het (geautomatiseerd) verwerken van administraties en loonadministraties. verzorging van belastingaangiftes samenstellen en controle van jaarrekeningen begeleiding startende ondernemers samenstellen van analyses t.a.v. renatbiliteit, liquiditeit etc. advisering bij opzet en keuze automatiseringssystemen advisering in opvolging, management buy-out, aandelen transacties, kredietverlening etc. Door het toenememde aantal opdrachtgevers hebben wij plaats v r deze functie dienen aan de volgende eisen te Diploma Federatie Belastingconsulent Goede kontaktuele eigenschappen Ervaring in zelfstandig werken De juiste persoon kan bij Vink Accountants rekenen op een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Studiekosten worden volledig vergoed. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijke sollicitaties te richten aan: Vink Accountants, Van Panhuysstraat 45, Postbus 183, 2200 AD Noordwijk, ta.v. de heer B.J.W. Vink, A.A. Het streven is er op gericht de hele procedure binnen 3 weken r verschijning van deze advertentie af te ronden. Vink Accountants is lid van: Nedsrlandse Orde van accountants- administratieconsulenten Nederlandse College voor Belastingadviseurs Een veelzijdige baan bij Apotheek/Meditheek "De Jong" Apotheek "De Jong" is een dienstverle nend bedrijf in de te lijnsgezondheidszorg van Katwijk. Naast de traditionele taken, zoals bereiding en verstrekking van genees middelen, wordt veel aandacht besteed aan informatievoorziening aan de cliént- /patiènt en aan de paramedische produk ten voor de thuiszorg. Trefwoorden voor het werken bij Apotheek "De Jong" zijn: collegialiteit, "team-work", accuratesse, service- en dienstverlening, zo dat een optimale kwaliteit gewaarborgd kan worden. Middels het volgen van cursussen wordt jou de mogelijkheid geboden je kennis te verrij ken en jezelf verder te ontplooien. Indien bovenstapnde jou aanspreekt dan nodig ik je uit op'korte termijn te solliciteren. H.P.N.M. de Jong, Kon. Julianalaan 22,2224 EW Kalwijk. Tel.: 01718-16936,071-128842 (privé). Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een full-time secretarieel medewerker. Het betreft het bedienen van de telefooncentrale, behandelen van post en typen van correspondentie met WordPerfect 5.1. De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO-niveau, secretariële ervaring, goede typevaardigheid, goede kennis WordPerfect 5.1 en is 21 jaar. Binnenkort komt bij ons een vakature vrij voor een of iemand die hiertoe wil worden opgeleid. Wij stellen geen leeftijdseisen, maar zullen wel letten op werklust en nauwkeurigheid. Salaris volgens de in onze bedrijfstak geldende CAO. Sollicitaties na telefonische afspraak met de heer R.L. Dullaart, telefoon 071-226368-226211. Korte Mare 2, 2312 NN Leiden. De wfjk Stevënshof in Leiden breidt zich uit De apotheek groeit mee. Wie komt ons team versterken? Solliciteer als je een enthousiaste, ervaren of onervaren bent (met diploma). Stuur een brief of bel H. Buurma, Apotheek Stevenshof, Th. Mansholtstraat 1,2331 JE Leiden. Tfel. 313234. Secretarieel medewerker Boekhoudkundig medewerker Met spoed zoeken wij een boekhoudkundig medewerker voor een instelling in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit de registratie van fakturen, betaalbaar stellen van fakturen, behandelen van aanmaningen, maken van financiële overzichten en archiveren. Een opleiding op MAVO/HAVO-niveau, een boekhoudkundige opleiding aangevuld met ervaring, computerervaring en cijfermatige affiniteit zijn vereisten. Voorjopig wordt er alle middagen gewerkt, mogelijk wordt 'de toekomst full-time gewerkt. Secretaresse Voor een bedrijf in Voorschoten zoeken wij een full-time secretaresse. Het betreft o.a. het verzorgen van correspondentie, typen rapporten, agendabeheer en cijfermatige taken. Gevraagd wordt een secretaresse opleiding en ruime ervaring, goede kennis van WordPerfect 5.1, goede typevaardigheid, cijfermatig inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33. 2311JT Leiden Telefoon 071-144143 Wegens uitbreiding gevraagd: CHAUFFEUR voor containerwagen. Chauffeursdiploma vereist. Firma J. Kluivers 071-222613 Groothandel IN GROENTE EN FRUIT Zoekt voor de avonduren vanaf 16.00 uur Voor 25 uur per week, uitbreiding tot 40 uur mogelijk. Opleiding op Mavo-niveau is gewenst, en ervaring in de A.G.F. branche strekt tot aanbeveling. Mondelinge sollicitaties GEBFt. HEEMSKERK Rooseveltstraat 37 Leiden telef. inl. 071-765737

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24