V&D ZOEKT EEN MODEGEVOELIGE ETALEUR MESMIE^ AKZO Verzorgingstehuis Adegeest ^bejaarden- of Br ziekenverzorgenden yinvalkracht Via Beau LEID(ST)ER VASTE INVALKRACHTEN De Koning vraagt: ziekenverzorgende/ bejaardenverzorgende ZATERDAG 16 JANUARI 1993 24 Vroom 8. Dreesmarin zoekt voor de afdeling Display 8. promotie een zelf standig etaleur M/V. Wij zijn op zoek naar een mo- degevoelige medewerker, niet ouder dan 25 jaar. De ideale kandidaat heeft met succes een Nimeto opleiding af gerond. En hij of zij beschikt over een gedegen kennis van materialen en technische mogelijkheden binnen het vakgebied. Creativiteit, inventiviteit en collegialiteit staan bij ons bovenaan het lijstje van prioriteiten. Wij bieden: afwisselend en in spirerend werk. Uw sollicitatiebrief kunt u sturen naar Vroom Dreesmann, t.a.v. Mevr. I. Kaandorp, Pt Beatrixlaan 1, 2284 KD Rijswijk. G E M E E N T E [1 m K V KATWIJK onstuitbaar gegroeid van aardig vissersplaatsje (8.000 inwoners) naar een bloeiende en aktieve gemeente van 40.000 inwoners. Grootste gemeente van de Duin- en Bollenstreek. Verrassend veelzijdig: badplaats, rijk-aan-natuurschoon recreatiegebied, handel, industrie en'dienstverlening. Dichtbij Leiden, Den Haag en Haarlem. Bent u een avond-, ochtend- of zelfs een nachtmens? Bij ons kunt u zelf uw dag indelen want wij vragen namelijk gediplomeerde Adegeest, Bachlaan 21 te Voorschoten, is een huis dat plaats biedt aan 60 bejaarde bewoners. De grote bewoners bepaalt het karakter van dit sfeervolle en gezellige huis. Er wordt aan de ouderen in de wijk. Zo worden er maaltijden verstrekt en allerlei activi teiten ontwikkeld. Adegeest maakt deel uit van de KW. De KW (Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging inderegio's-Gravenhage) is een samenwerkingsverband van elf verpleeg- en voor zowel de vaste nachtdienst als voor part-time dagdiensten. In de nachtdienst werkt u 7 nachten op/7 nachten af. Bij een part-time dienst verband zijn de werktijden van 7.30-10.30 uur, 7.30 -13.00 uur of van 13.00 -15.00 uur. Kortom, volop mogelijkheden! Als u in het bezit bent van het diploma Ziekenverzorging, Bejaarden- verzorgende, MDGO-VP of -VZ, dan moet u zeker reageren. De arbeids voorwaarden zijn uiteraard conform de CAO-Bejaardentehuizen. Maar ook als u niet over een van deze diploma's beschikt, kunt u bij ons aan de slag als verzorging, keuken of huishouding Wij zoeken namelijk mensen die bij ziekte of vakantie van het vaste personeel willen worden ingezet in ons huis. Informeer naar uw mogelijk heden op de informatie-avond, donderdag 21 januari van 19.30 tot 21.30 uur Of neem voor meer informatie telefonisch contact op met de heer G. Lamboo, zorgmanager, onder nummer 071-61.45.65. Ook schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vacatu renummer AG-21-VZ binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeelszaken van de KW, Postbus 93567,2509 AN Den Haag. •^8$ -Vs- e isZ* JURIDISCH MEDEWERK(ST)ER (voor 19 uur per week) die voornamelijk belast zal worden met verbaals- en terugvorderings werkzaamheden. Oeze werkzaamheden bevatten het overleg met de cliënt, de voorbereiding voor de eventuele gerechtelijke invordering en de afwikkeling van gerechtelijke uitspraken. Daarnaast zal de nieuwe medewerk(st)er in opdracht overige voorkomende werkzaamheden verrichten. Wij zoeken voor deze functie een juridisch geschoolde medewerk(st)er met een zakelijke instelling op minimaal MBO-niveau. Kandidaten met ervaring in genoemde werkzaamheden hebben onze voorkeur. Goede contactuele en redactionele vaardigheden zijn een vereiste. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 14.019,- bruto per maand, bij een volledige werkweek, (functioneel schaal 7). Nadere informatie over deze functie wordt graag verstrekt door de heer R.F.J.M. van Hest, chef van het bureau Algemene Juridische Zaken, telefoon 01718-50572. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589,2220 AN Katwijk. Katwijk aan de rand van de zee Akzo is één van de grootste wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigin- 96 65.000 medewerkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een tech nologisch hoogontwikkelde onderneming met activitei- voorde De verf- en lakbelangen zijn gebundeld in de Coatings Divisie. Assistent Correspondent Export M/V Werkterrein De afdeling Export is verantwoordelijk voor de ver koop van autoreparatielakken op de internationale markt Voor de bediening van een aantal Engels- en Duitstalige landen in Europa is er een functie vacant voor een assistent correspondent. Functie-inhoud U behandelt ten behoeve van deze gebieden de ontvangen orders. Dat houdt in: controle, bevesti ging en bewaking van voortgang en levertijden. U voert correspondentie met de afnemers, onder houdt telefonische contacten met hen. houdt klan tenbestanden bij en schrijft credit- en debetnota's. In voorkomende gevallen ontvangt u de klanten en It hen. (Dit laatste kan ook buiten kantoor den.) Functie-eisen -HAVO en/of MEAO-CE; - goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift: - minimaal l jaar relevante werkervaring: - bereidheid om buiten werkuren klanten te verge zellen; - commerciële instelling. Informatie en sollicitatie Indien u geïnteresseerd bent, kunt u u schriftelijke sollicitatie richten aan: Akzo Coatings bv, afdeling Personeel Organisatie. t.a.v. mevrouw M.E.C. Welsink, Postbus 3.2170 BA Sassenheim. INTERNATIONAL Een jong dynamisch bedrijf met drie kleine sfeer volle winkels in Den Haag en Leiden. Wij brengen een zeer goed op elkaar afgestemde damescollectie in het betere segment van vrije tijdsmode. Voor ons filiaal in Leiden zoeken wij kontakt met ERVAREN BEDRIJFSLEIDSTER (F.T.) Voor deze zelfstandig en uitdagende funktie den ken wij aan een representatieve persoonlijkheid die: - ca. 30 jaar oud is - het verkoopvak 'ziet' en 'ervoor gaat' -over ervaring beschikt in een leidinggevende functie binnen de modebranche - weet hoe teamspirit te i Aan deze veelzijdige funktie is een prima salaris verbonden. Bel voor je reaktie 070-3639580 Annemieke Bon- sen v.a. ma. 18 jan. NOd®M,a0V#'6//// De Stichting Kinderopvang Zoeterwoude verzorgt de a opvang van 0-4-jarigen en naschoolse opvang voor kinderen van 4-12 jaar. in verband met zwangerschapsverlof van maart tot en ho®^ met juni, zoeken wij een WESTEINDSEWEG 1d 2381 EA ZOETERWOUDE TEL 01715 - 3863 voor 23 l Tevens vragen wij: De mogelijkheid bestaat tot vast dienstverband. Taken: Het verzorgen en begeleiden van kinderen in genoemde leef tijdsgroepen. Voor beide funkties vragen wij: - minimaal M.B.O.-niveau (A.W., I.W., LK.C.) of gelijkwaardig - bij voorkeur ervaring als leid(st)er - oproepbaar - goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring volgens C.A.O.-Welzijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen bij mevrouw M. Leeuwesteijn-Veth, tel. 01715-3863. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan: mevrouw I. van der Meer, Zwaluw32,2381 KL Zoeterwoude. Mc Administratief medewerker Vooreen makelaardij in Leiden zoeken wij een administratief medewerker. Het betreft het beantwoorde» van telefoon, ontvangen van bezoekers, informatie verstrekken, kontakten onderhouden en typen van correspondentie en rapporten. De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO-niveau, ruime administratieve ervaring, goede beheersing van de nederlandse taal, goede kontaktuele eigenschappen, goede typevaardigheid en een dienstverlenende instelling! Er wordt twee dagen per week gewerkt. Consulent Met spoed zoeken wij een consulent voor een instelling m Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het verstrekken van informatie, begeleiden van jongeren op h^t gebied van opleiding en arbeidsmarkt. Een opleiding op HAVO-niveau, ruime werkervaring, een relevante opleiding en ervaring op het gebied van de arbeidsmarkt en opleidingen zijn vereisten voor deze baan Er wordt 20 uur per week gewerkt. Postkamerassistent Voor een internationaal bedrijf in Leiden zoeken wij een full-time postkamerassistent. Het betreft diverse taken m.b.t. postverwerking, ontvangen en versturen van faxen, sorteren van post, typen met WordPerfect 4.2, onderhouden van kontakten met koeriersdiensten, verwerken van mailingen. Gevraagd wordt een opleiding op MAVO-niveau, goede j beheersing van de engelse taal, computerervaring, goede kontaktuele eigenschappen en leeftijd 20 jaar. Medewerker interne controle Met spoed zoeken wij een medewerker interne controle voor een instelling in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het opstellen van controle-programma's, uitvoeren van controles en opstellen van rapportages, adviserende taken m.b.t. financiële administratie en automatisering, geven van voorlichting en training op het gebied van financiële administratie, onderhouden van kontakten en voeren van overleg. De juiste kandidaat heeft een opleiding op HEAO/SPD- j niveau, ruime ervaring in een soortgelijke funktie, goede kennis van en affiniteit met automatisering, goede kontaktuele eigenschappen en gewend zeer zelfstandig te werken. Leeftijd 30 tot 45 jaar. 'Vanzé'fsprekend geldt deze oproep Neem s-vp. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-14414} LEIDSE HOGESCHOOL De Leidse Hogeschool verzorgt onderwijs in de sectoren: De Leidse Hogeschool vraagt voor het College van Bestuur en Centrale Diensten een Hoofd Secretariaat m/v -Hoger Soek Onderwijs llsch Den Haag): Pedagogische Hulpverlening, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening. Vrije Studie richting Sociale Zekerheids- kunde. Met ingang van augustus 1992 ook: Personeel en Arbeid, Culturele en Maatschappelijke Vorming. - Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde, Fysiotherapie, Logopedie (in 4 5 dagen per week (vac.nr. 93/C01) Het hoofd secretariaat dient een kwi e te effectueren. De werkzaamheden hebben betrekking op aangelegenheden van administratief- organisatorische aard. Inzicht in organisatorische en functionele verhoudingen, teneinde planning en prioriteitsstelling te waarborgen, is daarbij essentieel. TAKEN: voorbereiden, begeleiden en agenderen van vergaderingen; - notuleren van vergaderingen; I, Public Zaken, - Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo ratoriumopleiding, Medische Laboratoriumopleiding. Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding Centraal adres: Leidse Hogeschool Endegeesterwatering 2 2333 CG Leiden tel. 071 -171121 administratieve ondersteuning van de stafdiensten, te weten Huisvesting, Pgl Relations, Informatietechnologie, Financieel-Economische Zaken, Juridische Onderwijszaken en Personeelszaken, bij de uitvoering van laken; - dagelijkse leiding van hel secretariaat; - zelfstandig afhandelen van post en correspondentie; - bewaken van de voortgang van administratieve procedures; -typen. FUNCTIE-EISEN: HEAO of HBO-denk- en werkniveau; minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke functie; uitstekende beheersing van het Nederlands in woord en geschrift; vaardigheden in het geven van instructie en begeleiding van personeel; affiniteit met een onderwijsorganisatie; service gerichte werkhouding zowel intern als extern; kunnen werken met een PC; overzicht en het vermogen om zelfstandig werkzaamheden te structureren. ARBEIDSVOORWAARDEN: Conform Rechtspositiebesluit Onderwijs Personeel (RPB0). De aanstelling geschiedl voor de duur van één jaar, daarna is een vasle aanstelling mogelijk. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal 2.920,- (schaal 7) en maximaal 4.534,- (schaal 8) BBRA, op basis van een fulltime dienstverband. Een functiebeschrijving is aanwezig. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij mevrouw J.M. de Vreede, tel. 071 -171121,1st. 22. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacature nummer vóór 27 januari 1993 richten aan: Leidse Hogeschool, t.av. mevrouw J.M. de Vreede, Dienst Personeelszaken, Endegeesterwatering 2,2333 CG Leiden. MARIENHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een dagbehandeling van 7 plaatsen. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIENHAVEN zijn 350 medewerkenden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt Mariënhaven bij aan de zorg voor oudeten in de regio. Ter versterking van enkele van onze afdelingsteams zoeken wij voor spoedige indiensttreding gediplomeerde krachten in de functies van full-time of part-time voor wisselende diensten. Van gegadigden voor deze functies verwachten wij dat zij: in het bezrt zijn van het diploma ziekenverzorgende, bejaarden- verzorgende, MDGO-VP of MDGO-VZ; beschikken over ervaring bij voorkeur in de verzorging en verpleging van psychogeriatrische bewoners; zelfstandig kunnen functioneren; bereid zijn de Interne bijscholingscursus "algemene introductiecursus dementie" van dr. Bère Miesen te volgen. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring overeenkomstig de FWG-salarisschalen afhankelijk van de functie. Mariënhaven beschikt over een voorziening voor kinderopvang in Warmond. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw M. Ruigrok- Linders, hoofd dienst verpleging, verzorging en begeleiding. Telefoon (01711) I 93 00. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten a Postbus 6, 2360 AA Warmond. i de dienst personeelszaken, MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24