BEZORGERS mm "Noptevifa vanhBe Stichting" C. van Schie kinderopvang Personeelsconsulent (m/v) (8o%-ioo%) y Leidsch ÉsÉ Dagblad 4#4 Ik vond Tel. 01719-48048. Engels 0.586 FTE (17 lessen) GROEPSLEID (ST) ER Stevenshot Merenwijk, Oegstgeest en Stompwijk Goede bijverdienste! Bellen: 071 -161325 of 023-150110 - ONDERDAG 24 DECEMBER 1992 MATURES VAKATURES VftKftTURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I lexicon (071)161400 kPvl Protestants-Christelijke instelling voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719)42100. Belangstellenden (m/v) wordt ver zocht hun schriftelijke sollicitatie vóór 6 januari 1993 te richten aan de heer H. Schraa, hoofd Perso neel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. De Willem van den Bergh-Stichting is een woon-/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn circa 1.300 personeelsleden belast. Tegen de achtergrond van een in gang gezette reorganisatie ontwikkelt de P 0- functie zich verder in de richting van een eigentijdse en volwaardige dienst Personeel Organisatie. In verband met langdurige afwezigheid van de huidige functionaris ontstaat op zeer korte termijn binnen de dienst een tijdelijke plaatsingsmogelijkheid (minimaal voor 1 jaar) voor een Na een inwerkperiode zal hij/zij de uitvoering van het personeelwerk in één van de drie, zogenaamde, Wijken tot taak krijgen. Afhankelijk van de ontwikkelingen is een dienstverband voor onbepaalde tijd niet uitgesloten. Functie-informatie: De personeelsconsulent(e) zal mede, bij de verdere ontwikkeling van de nieuwe organisatiestructuur, een adviserende en begeleidende taak hebben. Daarnaast zal hij/zij belast worden met beheersmatige taken als werving en selectie, loopbaanbe geleiding en toepassing van de arbeidsvoorwaarden. Het voeren van een zorgvuldige personeelsplanning vormt een essentieel deel van de taak. Functie-eisen: Wij vragen van de kandidaat een adequate beroepsopleiding op (minimaal) H.B 0.- niveau (HEAO-EJ, HBO-AP/PB of HTS-Bedrijfskunde) en ervaring op een aantal ge bieden binnen de P O-functie. Een praktische instelling en goede communicatieve eigenschappen behoren tevens tot de kwaliteiten van de personeelsconsulent(e). Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 3.618,- en maximaal f 5.452,- bruto per maand (F.W.G.-functiegroep 55) bij een full-time dienst verband. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertui ging gewenst. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Schraa, hoofd Personeel Organisatie (toestel 103). Mavom is producent en importeur van hoogwaardige chemische specialiteiten voor industriële toepassingen. Mavom importeert o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Dow Corning siliconenprodukten en vervaardigt reinigers en oppervlaktebehandelingsprodukten. Toepassingen in de metaal, chemie en elektronica. Wij zijn op zoek naar een Administratief-Commercieel medewerk(st) er met pit op de afdeling verkoopbinnendienst Jij zoekt een baan waarin je naast je admi nistratieve vaardigheden ook af en toe com mercieel aan de slag kunt In een bedrijf waar je je snel thuis zult voelen. Dat komt goed uit. Mavom zoekt een administratief-commercieel Mavom vertegenwoordigt o.a Parker Amchem Allied Kelite Dow Chemical Dow Corning Dinol medewerker (m/v). Je komt te werken op de verkoopbinnendienst van onze afdeling Chemie en houd je bezig met onder andere de orderver werking en het verzamelen en verstrekken van informatie over onze produkten. Verder maak je offertes, verzorg je de correspondentie, beantwoord de telefoon, en vervul je daarnaast algemene admini stratieve en secretariële werkzaamheden. Voor deze MAVOM functie, waarbij je binnen een klein team goed moet kunnen functioneren, is een com merciële instelling onontbeerlijk en moet je over goede communicatieve vaardigheden beschikken. Je bent zeker stressbestendig. We verwachten een opleiding op MBO niveau (bij voorkeur MEAO), twee jaar administratieve werkervaring, goede kennis van de Engelse en Duitse taal (wanneer daar ook Frans bij zit is dat een pré) en een ruime ervaring met WP 5.1. Wij bieden je prima voorwaarden, in een stimulerende werkomgeving. Je sollicitatie, voorzien van c.v. kun je richten aan de heer D. A. Kamberg - directeur. Mavom b.v. Handelsweg 6, Postbus 5, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Tel: 01720-36361. wenst iedereen fijne kerstdagen en een voorspoedig 1993 Afdelingssecretaresse m/v ,met teamgeest Omdat goede samenwerking met een aantal jonge collega's voor deze baan heel belangrijk is. Heeft u een secretaresse- -opleiding en circa 2 jaar relevante werkervaring, dan kunt u in Ihet nieuwe jaar lange tijd aan de slag. tinformatie bij Roeleke Bakker, tel. 071-14 22 41. I Leiden, Boommarkt 3a. Administratief medewerker m/v Wij zoeken voor een grote instelling in Leiden een medewerker op MEAO/MBO-niveau. U gaat zich bezighouden met de administratieve afhandeling van dossiers. Goede kennis van WP 5.1 en administratieve werkervaring zijn een vereiste. Deze baan is full-time, voor m' Informatie bij Boudewijn Leiden, Boommarkt 3a. Chauffeur m/v Voor een transportbedrijf in Zoeterwoude. U rijdt vaste routes langs klanten in deze omgeving. Een rijbewijs B, klantvriende lijkheid en representativiteit zijn gewenst voor deze full-time .baan voor lange tijd. Informatie bij Inge Bootsma, 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3a. Bouwkundig werkvoorbereider m/v Heeft u een afgeronden MTS- of HTS-opleiding en is uw materiaalkennis zeer goed, dan heeft Randstad een baan bij een middelgroot bouwbedrijf. Tot uw taken behoren o.a. het begrotings- en bestekwerk. Informatie bij Wilma van der Rest, tel. 071-12 15 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. Horecamedewerker m/v - Kunt u uitserveren, vis. fileren, debarasseren of gewoon glazen poleren, kom dan snel informeren over de vele mogelijkheden. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-14 96 42. Leiden. Boommarkt 3a. Uitdagende functie bij startend bedrijf! Heeft de automatiseringswereld uw belangstelling, bent u secretarieel onderlegd en heeft u ook ling? Dan kunnen commerciële instel- leuke baan bieden, waarin u werkzaamheden combineert met het verzor- ilingen en het voorbereiden v mondeling goed beheerst, neem dan snel c Informatie bij Roeleke Bakker, tel. 071-14 22 41. Leiden, Boommarkt 3a. Kelner/serveerster n Veen, tel. 071-14 96 42. De uitzend-CAO ->r randstad uitzendbureau Kraanverhuur - Noordwijk Wij zijn op zoek naar: een KRAANMACHINIST voor het bedienen van een van onze mobiele hijskranen. In het bezit van hijsbewijs of voorlopig hijsbewijs. Het werk omvat allerhande hijswerkzaamheden, voornamelijk in de bouwsector. Heeft u interesse, neem dan contact met ons op. Het bestuur van de Stichting Katholieke Scholen Oegstgeest zoekt met spoed voor de RK Jenaplanschool "De Kring" een ENTHOUSIASTE KOLLEGA M/V voor groep 3-4-5, duobaan of full-timer i.v.m. vervanging door langdurige ziekte Algemene informatie: De Kring is een Jenaplanschool met een open sfeer en een echte teamgeest. Veel belang wordt gehecht aan het samenwerken met de ouders. Zij zijn op alle terreinen binnen de school aktief. De Kring is een school met 300 leerlingen en heeft een basisfor matie van 10.1. Funktie-eisen: Van de nieuw te benoemen kollega wordt verwacht dat hij/zij: - volledig bevoegd is tot het geven van basisonderwijs, - ervaring heeft met deze leeftijdsgroep, - bij voorkeur affiniteit met het Jenaplanonderwijs voelt, - een positieve houding heeft t.a.v. de identiteit van de school, - bij wil dragen aan een goede sfeer, waarin de kinderen zich thuis voelen. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij: - de direkteur van de R.K. Jenaplanschool "De Kring", de heer E.P. Weijzen, Rembrandt van Rijnlaan 26, Oegst geest, tel. 071-177211 (school) of 071-155175 (privé). - de sekretaris van het schoolbestuur, mevr. M. Fokkelman-Geerts, Willinklaan 14, 2341 LW Oegstgeest, tel. 071-171408. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de sekretaris van voornoemd bestuur. Binnen het Holtlant College bestaan vier grote afdelingen t.w.: Het Holtlant College is economie, dienstverlening en gezondheidszorg, een Instituut voor algemeen voortgezet onderwijs en beroeps begeleidend onderwijs. Middelbaar Beroepsonderwijs Deze afdelingen zijn weer onderverdeeld in een groot aantal studie- in Leiden en Leiderdorp richtingen, welke zijn verspreid over een vijftal lokaties. Het HOLTLANT COLLEGE vraagt zo spoedig mogelijk een enthousiaste docent m/v V" <'i 7 SA -l -t. •,<r Belangstellenden wordt verzocht vo 7 januari 1993 hun sollicitatiebrief u aan de heerTj.van Norden, CD-per Postbus 106,2300 AC Leiden. in de afdeling Handel wegens ziektevervanging -Voor dit vak geldt minimaal een tweedegraads bevoegdheid. -Naar een deel van de vacature kan worden gesolliciteerd. -Informatie kan worden gegeven door: de heer RA.M.Wulffers. afdelingsdirecteur 071-899342. Het Holtlant College, je kunt er alle kanten op! STICHTING» HUMANITAS* De Stichting Kinderopvang Humanitas is een landelijke organisatie en ver zorgt kinderopvang in kinderdagverblijven (0 tot 4 en vaak tot 12 jaar) en bij gastgezinnen. De Stichting Kinderopvang Humanitas heeft momenteel 34 kinderdagverblijven en 25 gastoudercentrales. Een van die voorzieningen is "Wolkewietje" te Noordwijk, een kinderdag verblijf met 12 medewerkers die de zorg dragen voor 4 groepen (0 tot 4 jaar). In verband met zwangerschapsvervanging ontstaat (in de dreumes/peuter- groep) per 1 februari 1993 binnen "Wolkewietje" een vacature. De Stichting Kinderopvang Humanitas zoekt enthousiaste kandidaten voor de functie van: (37-40 uur per week) Functie-informatie: - in teamverband begeleiden en verzorgen van de kinderen - onderhouden van de contacten met de ouders/verzorgers - mede in goede staat houden van in gebruik zijnde ruimten en inventaris - verstrekken van alle relevante informatie aan de teamleid(st)er Functie-eisen: - minimum leeftijd 20 jaar - een opleiding op M.D.G.O. A.W./V.Z7A.B./K.W. of I.W., of de O.V.D.B. L.K.C. - kennis van en/of ervaring met de individuele en groepsgewijze opvang van kinderen - in teamverband kunnen werken Arbeidsvoorwaarden en salaris zijn conform de C.A.O. voor de Welzijnssec tor, salarisregeling kinderdagverblijven (Inschaling binnen de schalen 8 t/m 16; maximaal bruto-salaris 3078,07 per maand full-time). Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. is verplicht bij een leeftijd vanaf 25 jaar. Nadere informatie over de bovenstaande functie kan telefonisch ingewon nen worden bij mevrouw E. Huitema (Teamleidster), tel. no. 01719-19060. Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 2 januari 1993 (onder vermelding van "Wolkewietje") gericht te worden aan de Stichting Kinderopvang Humanitas, Oliemolenstraat 5, 6411 GJ Heerlen, t.a.v. afdeling P.Z. Voor Leidsch Dagblad in: per 1-1 '93 minimum leeftijd 15 jaar ZONDER NIEUWE HELDEN IS DE KRANT NERGENS.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 33