Marcel Valk is verbolgen Bosnische schakers naar Oegstgeest Bestuur Alphense Boys demissionair De Kruyff ontkent in alle toonaarden Sport Turners Groen Wit nemen ruim afstand DINSDAG 15 DECEMBER 1992 n joustra ad v Radjin de Haan: een jaar Eindhoven eindhoven» Radjin de Haan (23) heeft gisteren voor komend sei zoen een eenjarig contract getekend bij de eerste-divisieclub Eindhoven. De aanvaller van FC Lisse blijft in Haarlem wonen. De Haan had de voorkeur voor een korte verbintenis. .Als ik goed presteer en het naar mijn zin heb, dan kan ik altijd nog voor langere tijd tekenen", aldus De Haan, die eerder al bij Tel star speelde. Cruijff mag nog twee jaar blijven Barcelona» FC Barcelona heeft Johan Cruijff een nieuw contract voor twee jaar voorgelegd. Dit heeft voorzitter josé Luis Nunez gisteren bekend gemaakt.„Hiermee wil ik tonen dat ik nog alle vertrouwen in Cruijff heb", zei Nunez na terugkeer uit Tokyo waar FC Barcelona verloor van Sao Paulo in de strijd om de Su per Cup." Riddick Bowe geeft wereldtitel terug mexico stad/londen Voor het eerst sinds 110 jaar kan Engeland weer beschikken over een wereldkampioen in het zwaargewicht. Lennox Lewis kreeg de WBC-titel aangeboden, nadat de Ameri kaan Riddick Bowe er gisteren in Londen demonstratief afstand van deed. Bowe, die onlangs met een overwinning op punten op zijn landgenoot Evander Holyfield de universele titel van de drie grote boksbonden veroverde, gaf de WBC-titel terug. Hij zei door deze bond unfair te zijn behandeld, toen hem werd opgedragen op 2 januari zijn titel te verdedigen tegen Lewis. Bowe gooide de WBC-gordel voor het oog van de tv-camera in een vuilnisbak. Russische atleten met anabolen gepakt malmo Vier prominente Russische atleten zijn vrijdag door de Zweedse douane in Malmö gearresteerd wegens het bezit van anabolen. Dat is gisteren bekendgemaakt. De anabolen, zestig tabletten, werden aangetroffen in een koffer die het eigendom is van hun trainster Lydia Fedotova. Ook zouden andere verboden middelen zijn gevonden. De atleten zijn de polsstokhoogsprin ger Rodion Gataoellin en de hordenloopsters Loedmilla Narozji- lenko, Tatjana Resjetnikova en Margarita Ponomareva. De vier atleten zouden in Malmö aan indoorwedstrijden meedoen en negen maanden voor een stage in Zweden blijven. Zakmes kost Turken 20.000 mark den bosch Het 'zakmes-incident' bij de basketbalwedstrijd Ne- derland-Turkijeop25 november in Den Bosch gaat de Turken vier keer zo veel kosten als de NBB. De tucht- en geschillencom missie van de internationale basketbalbond (FIBA) legde de Ne derlandse en Turkse bonden boetes op van 5000 en 20.000 Duit se marken 5650,-- en 23.000,--). Tijdens de wedstrijd werd de Spaanse scheidsrechter Mitjana in de onderbuik getroffen door uit het publiek gegooid (niet uitgeklapt) zakmes. De FIBA achtte de Nederlandse bond verantwoordelijk voor het handha ven van de orde, maar strafte de Turkse bond zwaarder, omdat het zakmes afkomstig was uit een vak met Turkse supporters. Waardevol punt zaalvoetballers RGC leiden Het zaalvoetbalteam van RGC heeft gisteravond in Ciouda legen VD Cammen een waardevol puntje meegenomen. Na twee teleurstellende nederlagen tegen ZWL en HMSH dwongen de Warmonders de nummer twee van de tweede divi sie tol een gelijkspel: 5-5. Voor de rust bracht Alex Bosma RGC zelfs twee keer aan de leiding 0-1 en 1 -2. Daarna nam VD Cam men het initiatief over en bepaalde de ruststand op 3-2. Na de pauze kwam RGC weer op gelijke hoogte via Boudy van Pijnac- ker 3-3. De thuisploeg liep echter snel weer uit naar 5-3. Van Pijnacker en Alex Bosma brachten de eindstand op 5-5. Waterschapsronde loopt gevaar leiden» De Waterschapsronde, een amateurklassieker die voor 20 juni 1993 op de wielerkalender staat, loopt gevaar. De Rijks politie van Ypenburg heeft de Zoeterwoudse organisatie laten weten op zondag geen kans te zien om de wedstrijd te begelei den. Het was de bedoeling dat de klassieker in combinatie met de jaarlijkse wielerdag in Zoeterwoude zou worden georgani seerd. Seizoen vol ellende bij ADO Den Haag Met stijgende verbazing heeft Marcel Valk gisteren de kranten opengeslagen. De Hazerswoudenaar is zeer ver bolgen over de wijze waarop hoofdtrainer Nol de Ruiter en diens assistent Mark Wotte van ADO Den Haag zich hebben uitgelaten over zijn persoon. „De mensen moe ten welhaast denken dat ik gek ben", zegt Valk. „Ik vind het een kwalijke zaak." hazerswoude-runduk gus van oosten Dat het niet botert tussen de voetballer Valk (25) en de trai ner De Ruiter is een understate ment. De twee leven op voet van oorlog. De voormalige as sistent van Rinus Michels heeft de buik vol van Valk, en anders om. „Toch zullen we samen naar een oplossing moeten zoe ken. Het is voor mij moeilijk om bij ADO Den Haag goed te func tioneren. Maar het is niet zo dat ik met onmiddellijke ingang mijn contract wil laten ontbin den." Het dossier-Valk is volgens Mark Wotte 'centimers dik'. De eerste aanvaring vond al plaats in seizoenvoorbereiding. De oud-UVS'er werd toen wegens grof spel in een oefenduel tegen SC Enschede door De Ruiter naar de kant gehaald. In okto ber had de middenvelder in de rust van de uitwedstrijd bij TOP een flinke woordenwisseling met de hoofdtrainer, en enkele weken geleden toonde hij Wot te, tijdens een wedstrijd van het tweede, zijn middelvinger. Twee weken geleden hielpen Valk en Wotte hun onderlinge problemen in een gesprek on der vier ogen de wereld uit. Sinds vrijdag is Valk geschorst tot 4 januari. In het Zuiderpark wenst de technische staf hem tot die tijd niet meer te zien. Af gelopen donderdag had hij een harde overtreding jegens zijn ploeggenoot Erwin Hermes, voormalig speler van Rijnsburg- se Boys, gemaakt. Het was de bekende druppel. De Ruiter vindt Valk 'een gevaar voor de spelersgroep'. Valk: „Ik heb direct mijn ex cuses aan Hermes aangeboden. Het was ook verschrikkelijk stom van me. Want er wordt op me gelet. Dat kan ik hard ma ken, want dat heeft De Ruiter persoonlijk tegen me gezegd. Had iemand anders die schop gegeven, dan was er zeker niets gebeurd. Ik dacht dat we met een schone lei waren begonnen. Maar één grove overtreding was aanleiding om me te schorsen." Op vrijdag kreeg Valk te ho ren dat hij niet meer welkom was. „De manier waarop dat ging vind ik vreemd. Ik was al onderweg naar de training. In Zoetermeer, waar ik mijn me despeler Edmund Vriesde op pikte, hoorde ik dat ik naar huis kon. Een meisje dat bij Den Haag op de administratie werkt belde op namens De Ruiter. Het gekke was dat hij tijdens en na die bewuste training op donder dag niets over die overtreding had gezegd." „Ook de groep is zijn gedrag spuugzat en kotst hem uit", ver telde Wotte over Valk na de met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen VW afgelopen zondag. „Dat is dus niet zo", zegt Valk. „Ik ben Noordwijk komt groep ontevreden leden tegemoet ALPHEN AAN DEN RIJN/NOORDWUK De ledenvergadering van Alphense Boys heeft gisteravond in meerderheid zijn af keuring uitgesproken over de wijze waarop het bestuur van de Alphense club zich met de reiskostenvergoeding van de spelers be moeit. Om die reden werd de begroting van de hoofdklasser afgekeurd. Het bestuur ver klaarde zich om die reden demissionair. „De leden waren het niet eens met de manier waarop wij daarmee omsprongen. Het is een emotionele kwestie. We dachten dat we de zaken op een rijtje hadden staan, maar tijdens de vergadering bleek dat niet het geval te zijn. We konden er geen oplos sing voor vinden. Jammer, want hier zitten alleen maar verliezers", luidde de reactie van de nu ook demissionaire voorzitter Jan de Rijk. Van de 85 aanwezige leden van Alphense Boys stemde ruim twee-derde tegen het be grotingsvoorstel. „Dat hadden we niet ver wacht", zegt De Rijk, die het op een princi- pële kwestie hield. „Er is natuurlijk veel ge beurd binnen de club. Er zijn allemaal Boys-leden bij betrokken. Het is echt een drama." Over de consequenties wilde De Rijk het nog niet hebben. „Het is de bedoeling dat er een commissie van goede diensten komt. Die moet het nu maar gaan uitzoeken. Tot die tijd zullen we als bestuur in functie blij ven, maar het zal duidelijk zijn dat er een nieuwe ledenvergadering moet komen om ons uit deze materie te verlossen. Wij zijn van mening dat we er alles aan gedaan heb ben om de zaak goed te regelen." Noordwijk Zaterdageersteklasser Noordwijk zal in de toekomst meer de nadruk leggen op eigen kweek. Er wordt een technisch coördinator aangesteld die er op zal toezien dat er in de toekomst meer talenten uit de eigen gelede ren doorstromen naar de hoofdmacht. Met deze bijstelling van het technische beleid is het Noordwijk-bestuur gisteravond tegemoet gekomen aan de wensen van een groep ontevreden leden. Negentig Noord- wijkers hadden een brief ondertekend die tijdens de ledenvergadering ter tafel lag. In het schrijven werd bezwaar gemaakt tegen het on-Noordwijkse karakter van het eerste team, dat in de eerste klasse momenteel matig draait. Volgens de briefschrijvers moeten weer 'echte' Noordwijkers in het team worden opgesteld. „We zijn aan deze wens tegemoet geko men," zegt voorzitter Leen Korbee. „Dat wil niet zeggen dat we geen spelers van buiten af meer willen. Maar we zullen de poort wat minder wijd openzetten." SCOREBORD LOTTO Lotto 50: Eersi pfiis6 4618 winnaars f. 21,50. vijlde p 71.191 winnaarsl. 5.00. Cijlerspel 50: 6 cijfers g 209,2 criers' 2392 1343,80, cijfers: 32. BASKETBAL VOETBAL JEUGDPLAN NEDERLAND erg (2, Quick Boys) KORFBAL RES. HOOFDKLASSE A: Die Haghe 2-Dalto 2 19-14, PKC 2-TOP 2 17-11. Blauw W.t 2-Nic. 2 14-14, Rohda 2-Fortuna 2 10-15 RES. OVERGANGSKLASSE A: Pern.x 2-ODO <M) 2 13-8, De Meervogels 2-HKC(Ha) 2 8-15, Altius 2-Rust Roest 2 10-7, PKC 3-KVS 2 12- 2-SDOIV) 2 13-8, Gro RES. EERSTE KLASSE E: ZKV 2-BEP 2 14-8, Da Ito 3-Groen Geel 5 16-10, Fides Pacta 2- DTV 2 13-13; f: Pern.x 3-Trekvogels 2 13-9, DEVD 2-Vlaardingen 2 10-9, Groen Geel 4-Het De Bermen 2 16-16, Rodenburg 3 TENNIS Lendl (VSt) 1985, 9. Agassi (VSt) 1852, 10. Krai.cek (Ned) 1816, 39. Haarhuis 832, 57. Siemerink 656. 78. Eltingh 485. 104. Scha- 162, 218 Nnssen 148, 330. Davids 66. 342. Dat de spelingen van het lot grillig kunnen zijn ondervindt momenteel de Oegstgeester schaakclub. Tot voor kort leidde de bescheiden schaakvereni ging een rustig bestaan in de promotieklasse van de Leidse schaakcompetitie. Weliswaar hengelend naar een promotie naar de landelijke competitie, maar toch niet met al te grote ambities. In dat vrijblijvende imago zou een drastische wijzi ging kunnen komen nu drie Bosnische toppers (Pedrag Nik- olic, diens broer Nebosja Nik- olic en Ivan Sokolov) lid wensen te worden van de Oegstgeester schaakclub. Pedrag Nikolic en Sokolov zijn niet de minsten, want zij behoren tot de top vijftig van de wereldranglijst. De 31 -jarige Pe drag Nikolic geniet de meeste bekendheid en is goed voor 2625 punten op de Elo-ranglijst. De pas 24 jaar oude Sokolov staat momenteel zelfs op 2635 punten, goed voor een 21ste plaats. Beide grootmeesters hebben zich overigens nog niet op de clubavond gemeld. Wie komende donderdag avond bij een open snelschaak- toernooi reeds wel zijn debuut op de club zal maken is Nebosja Nikolic. In tegenstelling tot zijn grote broer is hij 'slechts' inter nationaal meester (2440 Elo- punten), maar dat zijn toch nog altijd zo'n driehonderd punten meer dan die van de sterkste spelers in de promotieklasse: Joop Piket en Jan-Aart van der Steen. Nebosja Nikolic zal in elk geval zowel intern als extern voor de club gaan spelen, iets wat bij zijn twee landgenoten nog de vraag is. Drijvende krachten achter de ze opmerkelijke versterkingen in spe zijn de Oegstgeester wet houder Ton Kohlbeck en diens Pedrag Nikolic (rechts), hier tijdens een analyse met Jan Timman, strijkt binnenkort neer in Oegstgeest. plaatsgenoot Rob Veenhuijsen. Het balletje begon een maand geleden te rollen. Veenhuijsen: „Pedrag Nikolic en Sokolov wa ren hun woonplaats Sarajevo al in het voorjaar min of meer ont vlucht. Zij trokken van toernooi naar toernooi, zonder nog een thuisbasis te hebben." Veenhuijsen kwam ter ore dat het tweetal na het in oktober verspeelde Tilburgse Interpolis- toernooi een vergeefs verzoek, bij de vreemdelingenpolitie had ingediend om in Nederland te mogenblijven. Veenhuijsen trok het lot van hen aan, kwam met hen in contact en waagde een nieuwe poging. Die hulp leidde spoedig tot resultaat. Zelfs Veenhuijsen werd daar door aangenaam verrast: „Ik denk dat ik geluk heb gehad door bij de overheid precies de juiste mensen te treffen." Pedrags' jongere broer Ne bosja verbleef overigens al die tijd nog in Sarajevo. Onlangs lukte het hem echter de Bosni sche hoofdstad te ontvluchten, waarna Veenhuijsen ook voor hem een verzoek indiende. Wat voor het drietal pleitte was, bui ten hun vluchtelingenstatus, dat zij dankzij het schaken in hun bestaan kunnen voorzien. Daar mee kregen zij uiteindelijk een lijdelijke verblijfs- en werkver gunning. Vervolgens resteerde voor hen nog het probleem van een toepasselijke woonruimte. Ton Kohlbeck, zelf schakeren spelend in het eerste team van Oegstgeest, droeg de oplossing aan. De Oegstgeester wethou der maakte zich op lokaal ni veau sterk voor de ontheemde Bosniërs. Kohlbeck: „Op basis van de zogenaamde ontheem denregeling en het feit dat zij in staat zijn om de huur uit eigen middelen te betalen konden zij aanspraak maken op een wo ning in de gemeente. Om te voorkomen dat ik nu heel wo ningzoekend Oegstgeest over mij heen krijg, is het goed om die wettelijke basis te weten." De woning is overigens nog niet vrij gekomen, maar Nebos ja is inmiddels wel hier. Hij won vrijdagavond al een snelschaak- toernooi in Vlaardingen. De an dere twee spelen nog in het bui tenland, maar zullen op 13 ja nuari in elk geval een kloksi- FOTO ARCHIEF multaanseance geven. Waar schijnlijk in het raadhuis van Oegstgeest. Of Pedrag en Soko lov ook voor de club zullen uit komen is nog maar de vraag. Dat hangt van hun toernooiver- plichtingen elders. De Leidse-competitieleider Karei Verbiest voorziet geen problemen: „Tegen het in de promotieklasse meedoen van grootmeesters bestaat geen en kel reglementair bezwaar. Oegstgeest heeft namelijk geen hoger spelend team. Wie lid is mag altijd voor het eerste team uitkomen, hoe laag dat ook speelt." Kampioensfavorieten Voor schoten 1 en LSG 4 kunnen in de Leidse competitie de borst nat maken. Voetballer beschuldigd van discriminatie vanavond (maandag, red.) door enkele spelers gebeld. Zij vertel den mij dat de spelersgroep nog steeds achter me staat." „Het ergste vind ik dat in de openbaarheid is gekomen dat ik bij de sportpsycholoog Peter Blitz ben geweest. Dat wisten mijn ouders niet eens. 'Valk? Die is niet goed bij zijn hoofd, want hij loopt bij een psycho loog'. Dat soort verhalen krijg je dan. Ik ben een paar keer bij Blitz geweest, maar op verzoek van De Ruiter." Valk is de komende drie we ken op zich zelf aangewezen. „Dat zal wel veel loopwerk wor den. Echt, ik hoop dat het goed komt. Voetbal is mijn werk." leiden herman joustra Hans de Kruyff ontkent met klem over de schreef te zijn ge gaan. Scheidsrechter Peters stuurde de speler van FC Rijn land afgelopen zondag uit het veld in de wedstrijd bij VNA we gens 'behoorlijk racistische op merkingen aan het adres van een donkere speler.' Volgens de voetballer van FC Rijnland is al le commotie rond het incident echter nogal overtrokken. „Ik heb geen discriminerende op merkingen gemaakt." De Kruyff zou zijn uitlatingen hebben gedaan op weg naar de kleedkamer, net nadat arbiter Peters had afgefloten voor de eerste helft. In het tumult dat ontstond trok de arbiter ook een rode kaart voor Ruud Wuller van de thuisclub, nadat deze De Kruyff had geslagen. De Kruyff ontkent niet dat de sfeer tijdens de wedstrijd allesbehalve goed was. „Tijdens de wedstrijd ge beurde er al het een en ander in de duels met mijn directe te genstander. Het waren felle duels. Wie dat was? Ik heb geen zin om met mijn vinger te gaan wijzen. Hij gebruikte in elk ge val lelijke scheldwoorden." Op weg naar de kleedkamer gooide de desbetreffende speler volgens De Kruyff nog wat olie op het vuur: „Hij riep tegen zijn trainer (Per Chrispijn, red.) dat ik allerlei discriminerende din gen tegen hem had gezegd. De trainer maakte de opmerking dat ik altijd al een vervelend ventje was geweest. Ik zei toen tegen de speler: de woorden die je gebruikt, moet je eerst eens leren op papier te zetten. Als dat discriminatie is, weet ik het niet De Kruyff kreeg vervolgens een klap op het achterhoofd: „Van wie weet ik niet. De scheidsrechter ziet dat, trekt rood voor een speler van VNA en geeft mij ook meteen een ro de kaart. Hij dacht misschien dat ik die speler ook een tik had gegeven. Ik weet in elk geval bij na zeker dat de scheidsrechter niet gehoord heeft wat ik heb gezegd. Die stond er meters vandaan." Ruud Wuller, van Indische af komst, heeft een ietwat andere lezing van het gebeurde. „Er zit een hele geschiedenis aan vast. Ik speel al zeven jaar lang tegen Hans de Kruyff. Het is altijd wat. Hij loopt te zuigen en te schop pen, opmerkingen te maken. Dit was de druppel die de em mer deed overlopen.' Wuller meldt verder dat De Kruyff het tijdens de wedstrijd aan de stok had met zijn directe tegenstander Yachya Farhane, een voetballer van Marokkaanse afkomst. „Hij voegde hem aller lei discriminerende opmerkin gen toe. Toen er werd afgefloten voor de rust, stond ik naast Ya chya. Ik weet dus niet tegen wie Hans het had. Hij zei in elk ge val: 'je moet eerst maar eens Hollands leren praten'. Ik wou dat ik tot tien kon tellen, maar ik heb hem geslagen. Ik ben in elk geval blij dat de scheids rechter heeft gehoord wat hij heeft gezegd." Farhane was gisteravond niet voor commentaar bereikbaar. VNA-trainer Chrispijn, die er naar eigen zeggen 'naast heeft gestaan', onderschrijft de lezing van Wuller. „De Kruyff liep in het veld al te zuigen en te schel den. Na het fluitje heb ik tegen Hans gezegd: 'je bent niet met voetballen bezig'. En na de op merking van Yachya: 'Hans, zo ben je altijd al geweest'. Het lijkt er op dat je tegenwoordig geen kleurlingen meer kunt opstel len. Zo'n speler zou ik niet in mijn elftal moeten hebben." Het woord is nu aan de tucht- commissie van de KNVB. Vrouw debuteert bij ijshockeyprofs ATLANTA «AFP/Reuter De Canadese Manon Rheaume heeft haar debuut gemaakt in het professionele ijshockey. De 20-jarige Rheaume stond zondag vijf minuten in het doel van de Atlanta Knights. Zij is de eerste vrouw op de professionele ijshockeybaan. In Salt Lake City ver loren de Knights met 1-4. De keepster keerde in het tweede kwart drie schoten. Toen Rheaume op de piste verscheen, kreeg zij een staande ovatie. ZOETERWOUDE ROB BEURSE TURNMEDEWERKER Groen Wit heeft de eerste wed strijd van de tumcompetitie 1993 benut om ruim afstand te nemen van de drie andere deel nemende verenigingen. Groen Wit kwam zaterdag in de Zoe terwoudse Klaverhal tot een to taal van acht eerste, vier tweede en eveneens vier derde plaat sen. Nieuw Brünhilde (Leiden), Wilskracht (Alphen aan den Rijn) en het organiserende SJZ moesten het met heel wat min der ereplaatsen stellen. Kenmerkend voor de turn- sport is de discipline en de sportieve inzet. In de Klaverhal in Zoeterwoude kwamen juist deze kenmerken fantastisch tot hun recht. De vlekkeloze orga nisatie van gastvereniging SJZ stond garant voor een perfect verloop van de wedstrijd waar aan in totaal 94 deelneemsters deelnamen. „Belangrijke wed strijden", stelde Peter Blom, de voorzitter van SJZ. „Het geeft de deelneemsters en trainers de gelegenheid om na drie, vier maanden trainen eens te kijken waar ze staan. Een andere be langrijk punt is de kennisma king met andere verenigingen." De tumcompetitie is speciaal bestemd voor de categorieën D, E en F. De toeschouwers kon den genieten van kwalitatief goed turnwerk. De jeugdige ta lentjes lieten zien wat ze in hun 'mars hadden. Soms was het vertederend, maar meestal ge woon goed. Was een aantal ja ren geleden een enkele flick- flack al opvallend, nu vormden combinatiesprongen als ara- bier-flick-flack-flick-flack en arabier-flick-flack-salto geen uitzondering. Nieuw Brünhilde, dat presteren hoog in het vaan- .del heeft staan, viel wat tegen, maar is gezien de resultaten nog duidelijk in de opbouwfase van dit seizoen. SJZ heeft het in de breedte gezocht. De F-cate- gorie is in principe overgeslagen en in de E-categorie zit mo menteel een veelbelovende ont wikkeling. Groen-Wit scoorde dat het een lieve lust was. De vorig jaar al ingezette intensive ring en selectieve uitbreiding van de trainingen begint haar vruchten af te werpen. Met na me de overwinning van Anne de Haas in de categorie E 15/16 jaar verdient de aandacht. Met een totaalscore van 34.1 pun ten, waarin een balk oefening van 9.2 punten en een brug oe fening van 9.0, dwong zij veel respect af. Wilskracht bleef ach ter en zal er hard aan moeten trekken om de volgende turn- competitiewedstrijd aan te kun nen haken. SPORT OP TV 17.00-18.00 EURO: Historisch vot 17.10-17.15 Did 2: Sport Heute. 17.30-18.30 Sportnet: Football Eu Voetbal magazine. 18.00-19.00 EURO: Eurogoals. 18.30-20.30 Sportnet: World snoo sics: Humo Masters vanuit Belgié. 18 45-19.15 RTL Sport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20 00-21 00 EURO: Karate: EK va Monaco. 20 30-21.30 Sportnet: Sk.ën. 21.30-22 00 BBC 1: A Question of 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.00-00.30 EURO: Boksen. 23.30-01.30 Sportnet: NFL/ 0.00 Sportnet: Football 11,00-12.00 Sportnet: Football Bra; 5.30 Sportnet: NFL Ami 15 00-17.00 EURO

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 20