<ïï2S jongeneel Voorhout SERVICE-MONTEUR "Nog i«fó vullen bijAemnhBerqli StiÉing" Activiteitenbegeleider-thuis 9 W,V.r <r>f BEGRAAFPLAATSMEDEWERKER LEIDEN monumentale stad met toekomst ZATERDAG 5 DECEMBER 1992 5C9 25 samenwerkingsorgaan duin- en bollenstreek Hel Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek SDBis een gemeen- mBk schappelijke regeling tussen de gemeenten Hillegom, Katwijk. Lisse, Noord- «nB wijk. Noordwijkerhout. Ri/nsburg, Sassenheim. Valkenburg. Voorhout en H Warmond. Deze gemeenten werken samen op de terreinen van ruimtelijke De recente ontwikkelingen op het terrein van de intergemeentelijke samenwerking maken het wense lijk om de bij uitstek dienstverlenende afdeling Interne Zaken professioneler te organiseren. In verband hiermee is een nieuwe funktie gecreëerd. Voor deze funktie zoeken wij een creatief HOOFD VAN DE AFDELING INTERNE ZAKEN m/v (38 uur per week) Funktie-inhoud - geeft leiding aan de medewerkster van de afdeling; - neemt deel aan periodieke staf- en werkbesprekingen; - leidt de periodieke afdelingsbesprekingen; - coördineert en begeleidt de werkzaamheden rondom de agendering en vastlegging van de vergade ringen van het dagelijks bestuur, portefeuillehouders-overleggen en het algemeen bestuur; - ontwikkelt de informatievoorziening t.b.v. de eigen afdeling, het bestuur en het management; - is belast met (het toezicht op) de centrale inkoop; - verricht bijzondere opdrachten. Funktie-eisen - een HBO-denk- en werkniveau; - gedegen kennis van het beheer van archieven; - ruime ervaring met informatisering/automatisering; - affinitiet met het ontwikkelen van ondersteunende instrumenten; - inzicht in het bestuurlijk en ambtelijk funktioneren van gemeentelijke/regionale organisaties. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal ƒ5.261,- bruto per maand (schaal 9, niveau 010193). Binnenkort zal de funktie worden gewaardeerd. Nadere inlichtingen over deze vakature zijn verkrijgbaar bij de heer R. Kamphues, secretaris, telefoon De Jongeneel-groep is leverancier van hout, houtprodukten, plaat materiaal en diverse andere produkten voor de bouw en industrie. De groep bestaat uit 35 regionale vestigingen, een importeur/grossier, gespecialiseerde vurehoutbedrijven en productie -afdelingen. Ook in België heeft de Jongeneel-groep een zes tal vestigingen. In totaal bijJ Jongeneel B.V. Waard 7 2315 KP Leiden Ter versterking van ons verkoopteam voor onze vestiging in Leiden zoeken wij een COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V met kennis van de bouwwereld (bijv. als werk voorbereider) die op korte termijn zelfstandig in de verkoop binnendienst gaat werken. Naast de algemene verkoop draagt u de verantwoording voor de project-begeleiding van de produktgroepen wanden en plafonds. Onze voorkeur gaat uit naar een nieuwe collega, die een MTS-Bouwkunde opleiding heeft, ervaring heeft opgedaan in de bouw wereld, die nu toe is aan een volgende stap in zijn/haar carrière en door wil groeien in de commercie. Leeftijd tot 35 jaar. U beschikt over zodanige commerciële en contactuele eigenschappen, dat u de relatie tussen Jongeneel en onze bestaande en toekomstige afnemers professioneel onderhoudt. Voor de man/vrouw met doorgroei- kwaliteiten biedt ons bedrijf interessante perspectieven. Ons bedrijf biedt een prima salariëring en bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft, kunt u uw sollicitatiebrief zenden aan Jongeneel B.V., t.a.v. de heer D. de Vos, Waard 7, 2315 KP Leiden. Tel. 071-226151. ADMINISTRATIE Het CDO (Centrum Dienstverlening Onderwijs) verleent diensten aan scholen en schoolbesturen op hefgebied van administratie, advise ring en (beleids)ondersteuning. Daartoe bestaat het CDO uit verschillende eenheden: Financiële administratie. Personeels- en salarisadministratie, Secreta riële ondersteuning. Onderhoud en beheer en Schoolorganisatie en -advies. Het CDO heeft een vacature voor de functie van HOOFD PERSONEELS- en SALARISADMINISTRATIE m/v De afdeling maakt o.a. gebruik van een geautomatiseerde salaris administratie (CASO) en van een geautomatiseerde personeelsad ministratie (APA). De belangrijkste facetten van de functie zijn: - leiding geven aan een afdeling met 4 personeelsleden; - het (mede) ontwikkelen van beleidsvoorstellen, het adviseren en ondersteunen van schoolbesturen en directies t.a.v, personeelsbe leid, formatieplan e.d,; - het vaststellen van de beschikbare formatie volgens geldende wet- en regelgeving; - het onderhouden van contacten met besturen en directies m.b.t, meer ingewikkelde personele aangelegenheden; - verantwoordelijkheid voor het uitvoeren van het door de besturen vastgestelde personeelsbeleid. Gevraagd wordt: - opleiding op HBO- of vergelijkbaar niveau; - leidinggevende capaciteiten; - goede kontaktuele vaardigheden; - kennis van rechtspositionele zaken bij voorkeur op onderwijsge bied; - kennis van het CASO-systeem; - ervaring in een soortgelijke functie; - inventiviteit, collegialiteit en gevoel voor dienstverlening. Geboden wordt een aantrekkelijke, maar veeleisende functie met een passende salariëring volgens rijksregeling. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te rich ten tot het secretariaat van het CDO, Postbus 98,2215 RE Voorhout. Tel. 02522-16127. 7^1 WIIM BAKKERIJOVENS EN -MACHINES Wegens uitbreiding van de werkzaamheden roepen wij sollicitanten op voor de functie van: Rayon: Zuid-Holland, Noord-Holland, Utrecht. Wij leveren, monteren en verrichten de service in Ne derland op de Bongard-ovens, die reeds meer dan 80 jaar over de hele wereld bekendheid genieten in de brood- en banketbakkerijen. Wij voeren het complete ovenprogramma voor iedere bakkerij en zoeken en service-monteur, die vanuit zijn technisch inzicht en handige aanpak onze klanten cor rect en snel van dienst kan zijn. Vereisten: - Handige montage- en fitwerkmonteur met elektroni sche kennis. - Bekendheid met gasbranders is een aanbeveling. - Uiteraard geven wij een opleiding in ons bedrijf. - Leeftijd 25-40 jaar. Sollicitaties te richten aan: RINGPIJP b.V. Touwslagerstraat 15 Postbus 4060 2980 GB Ridderkerk Tel.: 01804-14855 Protestants-Christelijke instelling voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 22Ö1 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 42100. Belangstellenden (mAr) wordt ver zocht hun schriftelijke reactie bin nen 14 dagen te zenden aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens wor den vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. De Willem van den Bergh-Stichting is een woon-/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast. Binnen de afdeling Primaire Activiteiten van de Dienst Activering Therapie kan nog één vacature worden ingevuld. Het betreft een 2e oproep voor een (max. 80%) De afdeling Primaire Activiteiten biedt activiteiten aan die inspelen op de primaire behoefte van onze bewoners, in termen van lichaamsgebonden en associatieve ervaringen, affectief contact en primaire creativiteit. Bij de activiteitenbegeleiding-thuis gaat het vooral om het begeleiden van bewoners voor wie het niet of nauwelijks mogelijk is om buiten de eigen woonsituatie deel te nemen aan activiteiten. De activiteitenbegeleider-thuis gaat dan ook naar de bewo ners toe. Wij vragen iemand met: een MBO- of HBO-opleiding op het gebied van Activiteitenbegeleiding en liefst enige ervaring op dit gebied ervaring in de omgang met mensen met een verstan delijke handicap enthousiasme, warmte en geduld. Wij bieden: een team dat in alle openheid, positief-kritisch met elkaar probeert samen te werken een bij de functie passend salaris, in F.W G.-groep 40 De c.a.o. voor hef Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de iden- titeit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst - Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de afdeling Primaire Activiteiten (toestel 339 of 243) Bel Cebuco 020-6242316 ellect van Ca-adverteren HERVORMDE GEMEENTE OEGSTGEEST Ten behoeve van de begraafplaats rond de Groene Kerk wordt gevraagd: die tot taak krijgt de aanleg en het onderhoud van de groenvoorzienin gen, delven en ruimen van graven, grondwerken e.d. De medewerker moet de koster van de Groene Kerk kunnen vervangen, ten/vijl benoeming tot vaste koster van de Pauluskerk tot de mogelijkhe den behoort. Leeftijd bij voorkeur tussen 35 en 45 jaar. Personen met een prot. chris telijke levensovertuiging genieten de voorkeur. Vereist is het diploma: tweede knecht of aankomend hovenier. Salariëring geschiedt vlg. schaal 2 van de C.A.O. voor kosters van de Ned. Hervormde Kerk. Sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan: Voorzitter Kerkvoogdij Hervormde Gemeente p/a Lijtweg 9, 2341 HA Oegstgeest. De Woningbouw vereniging Alphen aan den Rijn (WVA) is een markt- en klantgerichte organisatie waarin ca. 70 medewerk(st)ers zich inzetten voor de invulling van eigentijdse De WVA beheert meer dan 7.000 woningen er is ook actief op het Woningbouwvereniging alphen aan den rijn Concertweg 33, Postbus 2001 2400 CA ALPHEN AAN DEN RIJN tel. 01720-37371* ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (VOOR 16 UUR) In verband met het gaan werken in deeltijd van de huidige medewerkster ontstaat de vacature administratief medewerk(st)er. De functie. De medewerk - (st)er die wij zoeken verricht voor namelijk de volgende werkzaamhe den: - tekstverwerking; - behandeling van in- en uitgaan de post; - archivering van documenten; - het geautomatiseerd verwer ken van gegevens van woning zoekenden; - administratieve en ondersteu nende werkzaamheden; - het te woord staan van klanten bij balie en door de telefoon. Opleiding en ervaring. Voor de functie is een opleiding op MAVO-nivo nodig. Een klantgerichte instelling is nood zakelijk. Type-diploma en ervaring met tekstverwerking. U dient bereid te zijn incidenteel een extra aantal uren te werken. Wij bieden. Een 16 urige werkweek. De arbeidstijden zijn woensdag van 13.00 uur tot 17.00 uur, donderdag van 08.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17.00 uur en vrijdag van 08.00 uur tot 12.00 uur. Goede arbeidsvoor waarden en een plezierige werk sfeer. Een arbeidsovereenkomst voor 1 jaar, die bij goed functione ren zaJ worden omgezet in een overeenkomst voor onbepaalde tijd. Informatie. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer A.H. van Reekum, wijkma- nager. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen schrijven naar de heer G.C.E. Dekker, hoofd algeme ne en personeelszaken. WVA. Daar weten ze van wonen. De universiteitsstad telden is één van de grotere gemeen ten In ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad verwit telden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel gebeel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één gebeel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog Is iedereen welkom. De Suze Baartschool is een gemeentelijke vrouwenvakschool die voor (her)intre- dende en allochtone vrouwen toegankelijke en arbeidsmarktgerichte opleidingen verzorgt. In samenwerking met het Cen trum Vakopleiding voor technische beroe pen, start binnenkort de opleiding "admini stratief technisch medewerker". Voor deze nieuw op te zetten opleiding zoekt de Suze Baartschool zo spoeaig mogelijk een 1) docent informatica voor 9 klokuren per week 2) docent boekhouden voor 3 klokuren per week 3) docent commerciële vaardigheden voor 3 klokuren per week 4) docent kantoorpraktijk voor 3 klokuren per week Taken: - ontwikkelen van het lesprogramma; - verzorgen van de lessen; - meewerken aan de samenwerking tussen de twee scholen. Vereisten: - relevante opleiding op HBO-niveau: - didactische vaardigheden (formele be voegdheid is niet vereist); - goede contactuele en organisatorische kwaliteiten. Geboden wordt: Een tijdelijke aanstelling voor de duur van een jaar bij de functies (1) en (2), een tijdelijke aanstelling voor de duur van een half jaar voor de functies (3) en (4). Verlen ging is niet uitgesloten. Rechtspositie en salaris: - op de aanstelling is de gemeentelijke rechtspositieregeling van toepassing: - afhankelijk van opleiding en ervaring zal inschaling plaatsvinden in schaal 7 - 9. met een maximum van 5.209,per maand bij een 38-urige werkweek. Het gemeentelijk beleid is gericht op geliike kansen voor vrouwen en mannen. Aange zien vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Voor zover kandidaten uit deze groepen aan de gestelde eisen voldoen, zullen zij bij voorrang voor selectie worden ;pen. Genoemde kandidaten wordt kelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties voor deze functie dient u. onder vermelding van OND 1150, binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad te zendon aan de Suze Baartschool, t.a.v. mevrouw G.C. Smit, Donizettilaan IA, 2324 BE Leiden Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij de directeur van de Suze Baart school, mevrouw G.C. Smit, tel. 071 - 32 03 55.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 25