Feyenoord: karakter Kaiserslautern wél in topvorm Sport Doelpuntenregen bij Sparta-Go Ahead Eagles op Kasteel Van Rooy bij Standard verlengstuk van Haan Bryan Roy beleeft een droomdebuut Blunder doelman kost Milan zege MAANDAG 23 NOVEMBER 1992 EREDIVISIE EERSTE DIVISIE Het regende gistermiddag op het Kas teel pijpestelen en doelpunten. Het du el tussen de middenmoters Sparta en Go Ahead Eagles was een vrolijke tom bola, waarin de thuisploeg uiteindelijk op gelukkige wijze de hoofdprijs be machtigde: 6-4. „Ik zal alle doelpunten maar niet beschrijven, want ik moet over een half uur met de bus mee en die haal ik anders niet", glimlachte trainer Jan Versleijen, die zich een goed verliezer toonde. Sparta maakte in de voorgaande elf competitiewedstrijden slechts zeven treffers. Met twee doelpunten was libe ro Van den Berg de 'topscorer' van de Rotterdammers. Tegen de Eagles, die uit de laatste vier wedstrijden zeven punten haalden, lieten de aanvallers van Sparta zich eindelijk gelden. Vu rens, die ruim een maand geleden uit een strafschop zijn enige competitie treffer had gemaakt, en invaller De Ge trouwe waren twee keer succesvol. „Het werd tijd dat we gingen scoren, want dit seizoen waren we in dat op zicht nog niet bepaald verwend", be kende trainer Rob Jacobs, die zaterdag zijn contract bij Sparta met twee jaar verlengde. „Het is lang geleden, dat we het publiek zoveel spektakel hebben Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat de wedstrijd een feest voor de lief hebber zou worden. Het eerste kwar tier boeide nauwelijks. Met een prach tige volley gaf Vurens het sein voor een gedenkwaardig duel, dat eigenlijk geen winnaar verdiende. Beide defensies speelden na de openingstreffer voor Sinterklaas. Tussen de 32ste en 35ste minuut gaf Go Ahead de wedstrijd een verrassende wending met doelpunten van Heering en Boere. Van den Berg herstelde vier minuten later het even wicht, maar Steinmann bezorgde de bezoekers nog voor de rust opnieuw een voorsprong, 2-3. Na de rust bleven chaos en opportu nisme troef op het gladde en drassige veld. Vurens maakte via de binnenkant van de paal snel 3-3. Rorije bekroonde halverwege de tweede helft een fraaie actie met een doeltreffend schot, 3-4. Het onevenwichtige Go Ahead ver speelde echter ook de derde positieve marge. Valke (vrije trap) en een dub belslag van De Getrouwe, na voorbe reidend werk van oud-Roodenburger Glenn Helder, bezorgden Sparta in de slotfase ietwat geflatteerd de tweede thuiszege. Feyenoord blijft een elftal met karakter. Amper zeven da gen na de vernedering in eigen Kuip schudden de Rotter dammers afgelopen weekeinde alle frustraties waar het de schoonheid en het surplus aan kwaliteit bij de Amsterdamse rivaal betrof van zich af. In Den Bosch schoot de ploeg van Van Hanegem en Meijer met scherp (5-1) en lachte men om de vele misstappen bij de con currenten waardoor Feyenoord weer de tweede plaats op de ranglijst greep. ROTTERDAM MARCEL VAN DER KRAAN CPD-VERSLAGGEVER Balkunstenaars en verfijnde ar tiesten, die in de vaderlandse 'toppers' of op het internationa le podium de doorslag kunnen geven, lopen bij Feyenoord niet in overvloed rond. Harde wer kers wél, die ook tegen de min dere goden van de eredivisie bereid zijn de mouwen op te stropen. Waar de Amsterdamse vedetten, hun steekjes laten val len, grijpen de Feyenoorders hun winst. Het is aan die instelling te danken dat de stadionclub lijst aanvoerder PSV het dichtst op de hielen blijft zitten. Met het naderen van de winterpauze is Feyenoord nog op alle fronten in de strijd. Willem van Hanegem verkon digde na de ruime zege in Den Bosch dan ook dat zijn elftal een serieuze kandidaat is voor het landskampioenschap. „Daarom ben ik ook niet zo te vreden als Geert Meijer. Ik had op drie punten meer gerekend in de competitie. Niet realis tisch? We moeten niet achterlijk gaan doen door te roepen dat we graag bij de eerste vier wil len eindigen. Dat vind ik bela chelijk als je bij een club als Feyenoord werkt. Dan moet je de titel als uitgangspunt nemen. Dat doe ik dus ook. Als blijkt dat PSV op zeker moment toch een maatje te groot is, zal dat geen schande zijn." De woorden van de toekom stig coach betaald voetbal hou den de Rotterdammers in elk geval scherp en bij de les. Zoals hij gistermiddag ook waakte voor een te grote vorm van te vredenheid bij zijn spelers. Van PSV-Dordrecht '904-1 (1-0). 38. Lins- kens 1-0. 62. Ellerman 2-0, 83. Numan 3-0, 84. Ellerman 4-0,90. Slagboom 4- 1Scheidsrechter-, Luyten. Toeschou wers: 23.650. Rode kaart: 78. Van Tig- gelen (PSV). Ajax-Willem II0-0. Scheidsrechter: Houben. Toeschouwers: 18.085. Gele kaart: Verhagen (Willem II). Volendam-FC Utrecht 2-2 (0-1). 38. Roest 0-1. 54. Wasiman 1-1, 72. Smo- larek 1-2, 84. Smeets 2-2. Scheids- Luinge. Toeschouwers 3.000 RKC-FC Twente 2-1 (1-1). 5 Brands 1- 0, 41. De Boer 1-1, 55. Boogers2-l. Scheidsrechter: Van Dijk. Toeschou wers: 2.800. Gele kaart: Van Herpen (RKC), Kool (FC Twente). Roda JC-Fortuna4-l (2-1). 7. Hanssen 1-0, 19. Hofman 1-1. 20. Jansen 2-1, 79. Hanssen 3-1, 90. Vanderbroeck 4- 1Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 4.900. Gele kaart: Senden (Roda JC). De Jong(Fortuna). Cambuur-FC Groningen 0-0. Scheids rechter: Van der Ende. Toeschouwers: 7500. Cambuur.- Grim; Elzinga, Spork en Sinkgraven; Uhlenbeek. Haatrecht. Sparta-Go Ahead Eagles 6-4 (2-3). 15 Vurens 1-0,32. Heering 1-1, 35. Boere 1-2, 39. Van den Berg 2-2, 44. Stein mann 2-3, 51. Vurens 3-3,66. Rorije 3- 4, 71. Valke 4-4, 76. De Getrouwe 5-4, 78. De Getrouwe 6-4. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 3.000. Gele kaart: Steinmann, Pothoven (GA Eagles). FC Den Bosch-Feyenoord 1-5 (0-2). 25. Obiku 0-1, 35. WitschgeO-2, 55. Wit- schgeO-3, 61. Derksen 1-3, 81. Blinker 1-4,86. Taument 1-5. Scheidsrechter: Reygwart. Toeschouwers: 6.226. Gele kaart: Van Eek (FC Den Bosch). Rob Witsche kromt de bal langs de muur. Via de paal wordt het 0-1. Hanegem vond de uitslag van 5-1, hoe pijnlijk ook voor de Brabanders, maar niks. Hij zal de spelers vandaag of morgen onder de neus wrijven dat het minstens tien of twaalf-één had moeten zijn. De technische staf van Feye noord houdt daarbij weinig re kening met reputaties of carriè res. Johnny Metgod, opbou wend zeer goed op dreef en aan de basis van Feyenoords tweede goal, werd voor de tweede ach tereenvolgende maal naar de kant gehaald. Omdat hij in de ogen van Van Hanegem niet voldoende aandacht gaf aan zijn defensieve en organisatori sche taken. Dean Gorré, na zijn stormachtige debuut be schouwd als een van de grote talenten in de rood-witte for matie, kreeg de rekening gepre senteerd voor zijn ondermaatse optreden tegen Ajax. Gorré be gon op de bank, was zeer gepi keerd en mocht niet meer dan acht minuten als invaller opdra ven. „Meneer beledigd?" fronste Van Hanegem de wenkbrau wen. „Kunnen we niet wakker van liggen. Vorige week waren wij beledigd, toen hij het liet af weten. De volgende keer hoeft hij bovendien helemaal niet in te vallen, als hij met een derge lijke mentaliteit op de bank plaatsneemt." Mike Obiku, vervanger van de geblesseerde Jozsef Kiprich, prikte op de doorweekte mat van de Vliert eindelijk weer een vorkje mee. Hij brak de score open voor Feyenoord en had met enig overleg zijn produktie behoorlijk kunnen opvoeren. psv FOTO »ANP ST' FCUtn Het feit dat hij andermaal een acceptabele wedstrijd speelde, wiiiem gaf echter aan dat de Nigeriaan ondanks alle kritieken langzaam ga Eaj maar zeker toch vooruitgang {?KC boekt. CambL Voor het fraaie werk blijft voiend Feyenoord afhankelijk van zijn ooTdre twee rasta-boys op de vleugels, fatun Het duo Blinker-Taument liet in de slotfase even zien waar het op hoog niveau werkelijk om T0PS(. draait. Pure snelheid en tech- i. niek waren de wapens waarmee 2. zij de Bossche verdediging bij 4- K 1 en 5-1 versloegen. 13 10 2 1 22 38 - 8 12 7 4 1 18 28 - 10 11 6 4 1 16 26 - 10 12 7 2 3 16 25 - 11 12 6 4 2 16 20 - 13 13 6 4 3 16 20 - 19 12 4 6 2 14 17 - 7 12 5 4 3 14 13 - 7 yW 12 3 7 2 13 13 12 RBC 12 6 0 6 12 23 - 22 A7 13 4 4 5 12 20 - 25 NAC 13 4 4 5 12 13 - 23 Graafschap 13 3 5 5 11 13 - 20 ADOOenH 13 2 4 7 8 10 - 22 FCZwolte 11 1 5 5 7 11 - 13 NEC 13 1 4- 8 6 11 - 34 Heerenveen 12 1 3 8 5 6 - 24 Telstar NEC-Telstar 6-0 (2-0). 23. Eijlander 1- 0. 26. De Romeijn 2-0. 54. Eijlander 3- 0. 66. Van Wanrooi| 4-0. 84. Koffijberg 5-0 (eigen doel). 86. Gliatis 6-0. Scheidsrechter: Janssen. Toeschou wers: 3700. Gele kaart: De Zeeuw, Na- ciri en Van der Zwaan (beiden Telstar). De Graafschap-Eindhoven 0-0. Scheids- rechter-, Takacs. Toeschouwers: 3550. Gele kaart- Van de Brink (De Graaf schap), Hoeks. Teuben en Prommayon Herades-TOP 1-1 (0-0). 65. Toonen 0- 1.66. Velten 1-1. Scheidsrechter-, Blommesteijn. Toeschouwers: 900. Ge- Haartem-WV 0-1 (0-0). 48. Babangida 0-1. Scheidsrechter: Van Haaften. Toe schouwers: 1925. Gele kaart-, Sinouh, Van Eekeres (beiden Haarlem), Laros, Graef en Piqué (allen VW). Veendam-Emmen 1-3(0-2). 3 Van Oostrum 0-1. 10. De Haan 0-2, 55 Drent 1-2,90. Woortman 1-3. Scheids rechter: Sterk. Toeschouwers. 3100. Gele kaart: Piebes, Assorgia (beiden Veendam), Bosch, Haverkort en Oosting (allen Emmen). AZ-Heerenveen 1-1 (1-1). 19. Van Roon 1-0,34. Tammer 1-1. Scheidsrechter: Nienhuis. Toeschouwers: 4067. Gele kaart-. Buskermolen (AZ), Huitemaen De Visser (beiden Heerenveen). ADO Den Haag-FC Zwolle 3-2 (1-1). 26. BuimerO-1, 40. Gentile 1-1, 47. Maas kant 1-2, 78. Heesen 2-2, 82. Danen 3- 2. Scheidsrechter: Bettinger. Toeschou wers: 1850. Gele kaart: Maaskant (Zwolle). Excelsior-NAC 2-0(0-0). 63. Van Utrecht 1-0.71. Weezenberg 2-0. Scheidsrechter: Wassmk. Toeschou wers: 1950. Gele kaart; Boudestein (Ex celsior), Brochard (NAC). RBC-Helmond Sport 4-0 (3-0). 8. Van Gastel 1-0 (strafschop), 16. Mutsaers 2-0,27. Voets 3-0.81. Mutsaers 4-0. Scheidsrechter: Meyer. Toeschouwers: 1900. Gele kaart: Voets, Hellemons (RBC). Van Duynhoven, Schuman (Hel mond Sport). 14 9 2 3 20 25 - 20 15 9 1 5 19 28 22 15 6 6 3 18 27 - 21 14 7 3 4 17 29-21 15 6 4 5 16 23 - 15 15 6 4 5 16 27 - 21 15 5 6 4 lb 26 - 23 (Ajax) 11 lyenoord) 10 (Ajax), De Boer (FC Twente) 8 Excelsior 15 4 6 5 14 19 - 24 Eindhoven 14 4 5 5 13 22 - 21 TOP 15 4 4 7 12 19 - 25 Helmond Sp 15 3 6 6 12 18 - 26 Veendam 15 2 4 9 8 13 - 23 Heracles 14 0 3 11 3 8 - 29 i. Pettersson (Ajax), Meijer (I I. Hofstede (Roda JC) 7 B U I T E LAIMDS VOETBAL Frans van Rooy is bij Standard Luik het verlengstuk van trainer Arie Haan. Hij is de man met de ideeën, langs hem loopt vrijwel iedere aanval, hij is de patron van de ploeg. Scoren doet Van Rooy (volgens velen allang rijp voor Oranje, volgens de speler zelf is het Nederlands elftal voor hem passé) eveneens met een zekere re gelmaat. En het zijn niet zelden belang rijke doelpunten die hij laat aantekenen. Zo nam hij tegen Racing Genk zaterdag avond de enige treffer van de wedstrijd voor zijn rekening. Van Rooy hield Standard daarmee in het spoor van Anderlecht. Met twee pun ten voorsprong op de rivaal uit Luik, doet de koploper zondag Sclessin, de thuishaven van Standard, aan. „We doen weinig voor elkaar onder," loopt Van Rooy alvast vooruit op de weer in ere herstelde topper in de Belgische compe titie. „Ik denk dat de vorm doorslag zal geven." Volgens velen speelt Standard het leukste voetbal in België. Van .Rooy: „Wij proberen het publiek met aanvallend spel in ieder geval vermaak te bieden." Hoe groot is de inbreng van trainer Arie Haan? Van Rooy: „Groot. Haan is iemand die het voetbal simpel houdt. Zijn bespre kingen duren nooit langer dan een kwar tiertje. Hij geeft eenvoudige richtlijnen. de dag de Hij vindt dat iedereen zoveel mogelijk plezier aan een wedstrijd moet beleven. Ik vind Haan wat dat betreft een verade ming. Morgenavond spelen jullie in het UEFA- Cuptoernooi thuis tegen Auxerre. Van Rooy: „Daar verheug ik me ook op. Auxerre is een interessante ploeg. Ver komen in het UEFA-Cuptoemooi vinden 'ze' hier ook best belangrijk, maar de landstitel staat voorop. Een kampioen schap zou fantastisch zijn." Ronald Koeman scoort tweemaal CUFERS SPANJE: Zaragoza - Barcelona 1-6, Cadiz - Re- a - Sevilla 1-2, Rayo Valle- KREFELD SID elftallen gistermiddag de hob belige grasmat betraden. Een vak achter de doelen was oranje gekleurd. Roy: .Allemaal Hol landse vlaggen, met de Neder landse leeuw. Een schitterend gezicht." Het debuut kon natuurlijk niet mooier. „Perfect", zo omschreef Bryan Roy gisteren zeif zijn eer ste optreden voor Foggia Calcio in de Italiaanse Serie A. Ajax thuis een punt verspelen, en zelf een doelpunt scoren waar door zijn nieuwe werkgever voor het eerst sinds tijden weer eens de overwinning pakte (2- 1). Dat dit dan ook nog eens in eigen huis gebeurde, voor 35.000 waanzinnig enthousiaste tifosi en dat de tegenstander La- zio Roma heette, met vedetten als Gascoigne, Riedle en Aron Winter, „ja, wat moet je daar dan nog op zeggen." Bryan Roy vertoefde gister avond in zijn hotel in Foggia nog altijd in hoger sferen.Aron Winter blijft vanavond ook hier slapen. Dat maakt alles nog ge zelliger." Hij had moeite gehad om weg te komen bij stadion Zaccheria. Honderden aanhan gers van Foggia Calcio, de club die door de winst op Lazio van de een na onderste stek twee plaatsen op de ranglijst steeg (met zeven punten uit tien wed strijden), wilden hun nieuwe idool bedanken. „Een waar gek kenhuis was het", aldus Roy. „We zijn echt in de auto moe ten vluchten. Maar wat een er varing zeg. om dit mee te ma ken. Ik had het voor geen goud willen missen." Heel Foggia, een provincie stad 150 kilometer ten oosten van Napels had sinds de komst van Roy enorm toegeleefd naar het debuut van 'de zwarte blik semschicht'. Het stadion zat dan ook stampvol toen beide Trainer Zdenek Zeman had zijn Nederlandse pupil eerder in de week al laten weten wat hij van hem verwachtte in zijn eer ste duel. Roy: „Hij heeft me voorlopig een vrije rol toebe dacht, komend vanaf rechts." Vanaf rechts? Roy: „Inderdaad, geheel anders dan ik bij Ajax ge wend was. Het verraste mij aan vankelijk ook, maar achteraf moet ik zeggen dat het lekker liep. Ik heb overigens ook de vrijheid om naar de andere kant over te steken hoor, naar het vertrouwde links. Lazio had dui delijk problemen met die rol." Hetgeen duidelijk bleek tij dens de wedstrijd. Foggia kwam zelfs al in de tweede minuut op voorsprong via een benutte strafschop (Biagioni). En na 34 minuten noteerde Bryan Roy zijn historische, eerste doelpunt in de Serie A. Uit een vanuit de rechterflank verzonden voorzet kopte hij raak. Roy: „Onvoor stelbaar wat er op dat moment in het stadion gebeurde. Ik dacht echt dat ze de hekken af zouden breken. Enne, met mijn hoofd hè. Dat gebeurt niet vaak. Maar goed, dat weten ze hier niet. Misschien ga ik vanaf van daag wel door het leven als de kopspecialist van Foggia." Hoewel Foggia nog enkele be nauwde momenten kende, kwam Lazio Roma niet verder dan een tegentreffer van de voet van Signori. Marco van Basten glijdt langs Inter-verdediger Sergio Battistlni. De twee derby's in de Italiaanse voetbalhoofdsteden Milaan en Turijn stonden gisteren centraal in de competitie. AC Milan, met Van Basten, Gullit en Rijkaard, kwam tegen Inter niet verder dan een gelijkspel (1-1), terwijl Juventus in blessuretijd de winst op Torino veilig stelde: 2- 1. Het was de eerste nederlaag voor Torino' Beide wedstrijden leverden niet alleen veel geld op (in totaal recettes van zeven miljoen gulden), maar ook veel emoties bij de fans. Dat zal vol gende weck nóg erger worden wanneer de kraker Juventus- Milan op het programma staat. Bij winst kan Juve op gelijke hoogte komen met de regerend kampioen. AC Milan stelde in de 222ste derby tegen Inter te leur. Trainer Capello had de te gen Schodand actieve interna tionals Eranio en AJbertini op de reservebank gehouden ten faveure van Donadoni en Gullit, als extra aanvaller. Ondanks een veldoverwicht schiep de titel houder weinig kansen. Van Bas ten was dicht bij een treffer na dat Zenga had misgegrepen bij een hoekschop van Donadoni, maar de topscorer kopte naast. Daarna waren de beste kansen voor Inter. Fontolan had echter pech met een kopbal op de paal. Vlak voor de rust kwam Milan toch aan de leiding. Na een fraaie combinatie met Van Bas ten zorgde Lentini met een prachtige knal voor 1-0. In de tweede helft verzuimde de roodzwarte ploeg door te druk ken. Inter laeeg meer grip op het duel, waarop Milan-trainer Capello besloot de matig spe lende Gullit te vervangen door een extra middenvelder (AJber tini). Maar Inter bleef het beste van het spel houden, al moest er een geweldige blunder van doelman Antonioli aan te pas komen voor de verdiende ge lijkmaker. Antonioli liet een af standsschot van oud-internatio nal De Agostini door zijn vin gers glippen en dat betekende 1-1. FC Kaiserslautern heeft zater dag warm gedraaid voor de duels met Ajax in de derde ron de van het toernooi om de UE- FA-beker. In de Bundesliga toonden de Duitsers in de uit wedstrijd tegen Uerdingen aan in goede doen te zijn: 5-0. Bayem München won, onder meer dank zij een treffer van Wouters, de topper in en tegen Leverkusen met 4-2. Kaiserslautern, morgen in het volle Olympisch Stadion tegen over Ajax, leidde tegen het laag geklasseerde Uerdingen bij de rust al met 3-0 door doelpunten van Hotic, Goldbaek en Witec- zek. De laatste scoorde ook in de tweede helft en bracht zijn seizoentotaal op vijf. Nog voor een uur was gespeeld, bepaalde Marin de eindstand op 5-0. Daarna nam Kaiserslautern gas terug. „We hebben een goede basis gelegd voor de wedstrijd in Amsterdam", concludeerde trainer Zobel tevreden. Bayem heeft na veertien wed strijden drie punten voorsprong op de concurrentie. De zege van 4-2 in Leverkusen onderstreepte dat de club uit München na een mislukt seizoen weer helemaal terug is. Leverkusen leidde bij de rust met 1-0 door een doel punt van Scholz. Na de hervat ting gaven Ziege, Matthaus en Wouters de krachtsverhoudin gen ook in de score weer. Thom scoorde kort voor tijd nog te gen, maar in de laatste minuut herstelde Labbadia de marge van twee doelpunten: 4-2. Spanje Barcelona heeft zaterdag zijn hoogste score van het seizoen bereikt. Een dag later werd de club ook aanvoerder van de ranglijst omdat La Coruna in Madrid verloor (1-2) van Atleti- co. De kampioen liep over Zara goza heen, 6-1. Real Madrid raakte een punt achterop bij de rivalen. De tegenstander van Vi tesse op Europees niveau speel de gelijk bij het laaggeplaatste Cadiz, 1-1. Bij Barcelona maakten drie spelers twee doelpunten. Daar toe behoorde Koeman. De Ne derlandse verdediger, die dit seizoen nog geen treffer achter zijn naam had, scoorde één keer uit een strafschop. Ook de Bulgaarse ster Stoitjskov en Be- guiristain waren twee keer suc cesvol. Stoitsjkov maakte dit seizoen al twaalf doelpunten. Hij is momenteel topscorer van Spanje. Barcelona speelde de laatste tien minuten nog met een man minder ook. Ferrer werd wegge stuurd met twee gele kaarten. Voor Zaragoza scoorde Pardeze uit een strafschop, die was ver oorzaakt door de voor de licht geblesseerde Koeman ingeval len Witschge. Real Madrid speelde tegen Cadiz van het begin van de tweede helft met tien man. Ri- cardo Rocha kreeg de rode kaart na een grove overtreding tegen Francisco Narvaez. Oliva zette Cadiz uit een vrije trap op voor sprong. In de 66ste minuut maakte de 'Koninklijke' gelijk. Milla scoorde. Engeland In de Engelse competitie verste vigde Norwich de koppositie. De lijstaanvoerder won moei zaam met 2-1 van Sheffield United. De concurrentie ver zaakte. Arsenal leed na zes ach tereenvolgende overwinningen een dikke nederlaag tegen Leeds: 0-3. Aston Villa liet bij Tottenham een punt liggen: 0-0. De subtopper is niettemin al dertien wedstrijden ongeslagen. De 15.000 toeschouwers bij het duel tussen Norwich en Sheffield United moesten lang wachten op doelpunten. Een treffer in eigen doel van Beesley bezorgde de thuisploeg na een uur de voorsprong. Cork maakte tien minuten la ter gelijk, waarna Robins zijn ploeg in de 81ste minuut de zwaarbevochten zege schonk. 2-1Het was zijn elfde treffer. Burgos 1-1, Logrones - Gijon 1-2. V BELGIE: Beveren - CharK - Boom 8-0. Anderlec ENGELAND: Coventry - n Aston Villa 0-0. Southampton - Blac 16-33 Blackburn therwell 0-0 gestaakt Rangers 17-29 Aberdeen 16-22 Hearts 18-24 Dundee U 18-20 Celtic 18-23 Partick 17-19 DUITSLAND: VfB Stuttgart - Borussia Dort mund 1-0, Uerdingen - FC Kaiserslautern 0-5. FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt 0-0, Karls- ruher SC - FC Köln 3-1. Leverkusen - Bayern München 2-4, Werder Bremen - Borussia Mön- chengladbach 2-0 Bayern 14-22 Karlsruher 14-18 Frankfurt 14-19 Leverkusen 14-16 Bremen 14-19 Dortmund 14-16 ZWITSERLAND: Bulle - Grasshoppers 0-1Ch asso - Sion 0-0, Servette - Neuchatel Xamax 1 2. St Gallen - Young Boys 2-4, FC Zürich - Lausanne 1-0. Servette 20-26 Aarau 19-21 Young Boys 20-24 Lausanne 20-21 Sion 20-22 Lugano 19-20 GRIEKENLAND: Panathinaikos - AEK 1-1, Olympiakos - Larissa 2-1, OFI 1-2,1 I 2-1, PAOK - 1-2, lonikos -1 Edessa - Xanthi 3-1Doxa - Panat is 2-1,/ u 2-1,/ ia 2-0. TURKIJE: antepspor 2-0, Aydin' koyspor 2-2, 1, Konyaspor - Sarryer 0-4. Altay Kayserisi y Izmir - lyaka 5-0. Fenerbahce 12-23 a 0-1. Estoril - Espmho 1-

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 18