WOENSDAG 18 NOVEMBER 1992 Hoe u er op een vrije zaterdag even een paar mille kunt bijverdienen Ja. Het valt natuurlijk niet te ontkennen: fiscaal aantrekkelijk sparen onbelaste spaarvormen. Waarbij u altijd mag rekenen op een hoog rende- over onze fiscaal aantrekkelijke spaarvormen. U kunt hiervoor op al is er sinds de invoering van de Wet Brede Herwaardering begin dit jaar een ment En bijzonder lage risico's. onze kantoren in Leiden een afspraak maken. Natuuriijk bent u ook wei stuk moeilijker op geworden. Zo vlak voor het eind van het jaar willen we u bij de Nutsspaarbank kom op een doordeweekse dag. Maar of het ook onmogelijk geworden is? Zeker niet Sterker nog natuurlijk optimaal van dienst zijn. Daarom zijn vier kantoren van de Loop dus gewoon even binnen. Of bel gratis met Telebank: met een beetje hulp van de financieel adviseur van de Nutsspaarbank is Nutsspaarbank ook op zaterdag geopend: aan de Doezastraat 35-37 in 06-0331. Op werkdagen bereikbaar van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag er vast en zeker ook voor u nog heel wat belastingvoordeel te behalen. Leiden, Schoolstraat 176 in Voorschoten, Lijtweg 8-20 in Oegstgeest en van 10.00 tot 13.00 uur. Zeker doen. Want zeg nou zelf: het is toch mooi Of in de vorm van fiscale aftrekposten. Of door middel van Winkelhof 17 in Leiderdorp. Speciaal om u advies te kunnen geven meegenomen. Op uw vrije zaterdag even een paar mille bijverdienen. Onze adviseur helpt u óók op zaterdag 12 en 19 december fiscaal voordeel te behalen, nutsspaarbank 5 graag gedaan

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 14