V&D LEIDEN OPENT OP DONDERDAG 29 OKTOBER HET NIEUWE VERSRESTAURANT 'LA PLACE' V&D, UW WARENHUIS^ HUISMEESTER weten wat gebeurt WOENSDAG 28 OKTOBER 1992 En wat is de specialiteit? Dagelijks verrassend. Vers, vers en nog eens vers; dat is de specialiteit van het compleet verbouwde en dus gloednieuwe restaurant 'La Place', op de 4e verdieping van V&D Leiden, met vanaf het dakterras een prachtig uitzicht over de binnenstad. Ovenverse patisserie, versgeperste exotische sappen, een scala aan buffetten... In één woord een verrukking. En tijdens de openingsweek zijn er natuurlijk tal van feestelijkheden. Of u nu komt voor een vers kopje koffie (met een actuele krant aan de leestafel), of voor een lichte lunch (vlak voor u aan het buffet bereid), de sfeer zal u aangenaam verrassen. Ook de kok komt graag met iets nieuws: pasta's, varianten met rijst desserts, ijs-fantasieën... Kortom, een aanwinst voor Leiden. U begrijpt wel waar voortaan een dagje winkelen begint of eindigt. Openingsactiviteiten: Voor de eerste 10.000 gasten is er een gratis La Place verrassing. Veel surprises voor de kinderen, en de start van een groot spaarfeest '|e Eigen Land van Ooit, Spaar Ie Nu of Nooit!'. Keuze uit zes Ooit gebouwtjes of het Ooit-album deel 1. Kijk in 'Het Rose Kasteel van het Land van Ooit' in je La Place restaurant. Op donderdagavond 29 oktober om 19.00 uur komen in V&D Leiden hoogstpersoonlijk: De Zee- heer en Dekzwalkertje. Deze prominente bewoners van Het Land van Ooit vertellen alle kinderen uit Leiden en omstreken hoe ze gouverneur van hun eigen Land van Ooit kunnen worden. Bovendien krijgen ze gratis 'Ooit'-plakplaatjes. Alle kinderen zijn welkom! Uit de 'La Place' bakkerij: Een vers kopje koffie met bladerdeegstrip, royaal belegd met verae Qr vruchten. *7 9 Suggestie voor de lunch en koop avond: Beenham, gegrild met aman deltjes, saus naar keuze, pommes Dauphinoise en een schaaltje warme groenten van het groente- «fl A buffet. JLUr verrassend verrukkelijk Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 31 oktober. t.b.v. het thans op te leveren apparte- mentenkomplex "Ernst Casimlrstraat". Taakvelden 1e. De huismeester verricht taken tb.v. de bewoners afvoeren huisvuil beveiliging service onderhoud hulpdiensten bij alarmering bemiddeling bij geschillen 2e. De huismeester verricht onderhoudswerkzaamheden schilderwerken kontrole verlichting/liften ontstoppingen en dakinspecties begeleia mutaties 3e. De huismeester heeft het beheer en verantwoording van de sociëteit organiseert/visiteert recreatieve en culturele aktiviteiten heeft zorg over volledige inventaris en beheer van deze ruimte. Funktieverelsten Van de nieuwe funktionaris wordt verwacht dat deze zelfstandig en met enig overwicht zaken kan behartigen. Een EHBO-diploma en enige technische kennis is vereist. De funktionaris dient bereid te zijn t.z.t. in Wassenaar te wonen. Voor een dienstwoning wordt daarbij zorggedragen. Hij dient bereid te zijn op eventuele onregelmatige tijden te werken. Salaris De funktionaris zal in dienst worden genomen onder de kondities CAO woningcorpora ties (groep 6, max. 3600,- per maand bruto, uitloop groep 7 ca 3850,- per maand). Sollicitaties Men wordt verzocht sollicitaties te richten aan de direkteur van de Wassenaarsche Bouwvereeniging. Bloemluststraat 36-38,2242 VM WASSENAAR onder vermelding in de linkerbovenhoek van de envelop "vertrouwelijk/funktie huismeester". Voor nadere gegevens is een extra informatie over deze funktie als "profielschets" be schikbaar. Dezekan telefonisch worden besteld (01751-14690). De sluitingstermijn van deze vacature is gesteld op 20 november '92. Alle sollicitaties zullen vertrouwelijk wor den afgewikkeld. Stichting LEZEN, Keizersgracht 391, 1016 EJ Amsterdam akmensen. Dat zijn alle bij Alpha Ciboma aangesloten leden. Vakmensen die u met raad en daad terzijde kunnen staan bij de keuze van uw tegels. Alle 40 Alpha Ciboma vestigingen zijn van oorsprong gerenommeerde bedrijven in bouw materialen en kopen gezamenlijk in. Voor u een extra voordeel. U krijgt gewoon meer 'tegel' voor uw geld. Bovendien zult u er bekende topmerken als Mosa, Marazzi en Sphinx aantreffen. Naast een optimale presentatie van het hele leveringsprogramma tegels, plavuizen en natuursteen, kunt u volop ideeën opdoen over keukens, badkamers en andere bouw- en verbou wingscomponenten voor uw woning. Bij Alpha Ciboma kunt u meteen een keus maken uit alles wat er bij de verwerking van tegels, plavuizen en natuursteen nog meer komt kijken. Kom naar Alpha Ciboma! (Weet u met een alles over tegels.) ZORGELOOS TEGELS KOPEN De Alpha Ciboma vakmensen in uw regio: Filippo Bouwmat. B.V., Spaarndamseweg 214, Haarlem, 023-258121Goedhart Bouwhuis, Hoom 126a, Alphen a/d Rijn, 01720-22100. Koolschijn Zn. Bouwmat., Rotterdamseweg 352, Delft, 015-569255. Van Leeuwen Keukens B.V., Sandtlaan 56, Katwijk, 01718-75195. Van Leeuwen Keukens B.V., Johan de Wittstr. 88, Wassenaar, 01751-17800. Donderdag 29 oktober om 10.30 uur wordt het nieuwe V&D-restaurant 'La Place' op feestelijke wijze geopend door de burge meester van Leiden: de heer mr C.H. Goekoop. Aansluitend volgt een sprankelend optreden van het Salonorkest 'Les Fameu- ses': een vijftal dames met populair-klassieke muziek uit de 20er en 30er jaren.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 14