f Feyenoord vreest Luzern La Coruna stunt ook tegen Barga Sport Hg} Snrr" Hoofdrol Van Vossen AEK maakt zwakke indruk MAANDAG 19 OKTOBER 1992 redactie. herman J( ad van kaam (CHEF) tim brouwer de koning Berger beloont spelers uit eigen zak sittard Rancuneus was Han Berger niet. Zei hij, voor de wed strijd tussen Fortuna S. en Dordrecht '90, zijn voormalige en huidige werkgever. Hij had in de voorbereiding niets anders ge daan. Alleen had hij zijn spelers verteld dat hij vijfhonderd piek op tafel zou leggen bij een overwinning. Voor een hapje en een drankje. Berger vertrok zaterdag met Dordrecht '90 met veel oud zeer naar Sittard. Hij was er in het begin van het vorig seizoen ontslagen. Ten onrechte, meende hij. Zeker gezien de huidige malaise in Sittard. Fortuna heeft één punt uit acht wedstrijden, Berger had er vorig seizoen op het moment van zijn ontslag vijf meer. Dordrecht won met 0-2 door doelpunten van Wouden en Langerak. Het was de eerste competitiezege voor Dordrecht. „Dit was voor mij een overwinning met een gouden randje", zei een lachende Berger. En hij telde vrolijk de vijfhonderd gulden Gaston Taument beschuldigd Rotterdam Gaston Taument is door de tuchtcommissie van de KNVB in staat van beschuldiging gesteld. Dë rechterspits heeft het verzoek gekregen zich te verweren tegen de beschuldiging dat hij twee weken geleden een grove overtreding zou hebben begaan tegen PSV'er Jan Heintze. Het vergrijp werd door scheidsrechter Uilenberg bestraft met een gele kaart. De waarnemer op de tribune achtte de charge echter rijp voor een rode prent. Aan de hand van diens rapport besloot de tuchtcommissie Taument ter verantwoording te roe pen. Spartak Moskou kampioen moskou Spartak Moskou is zaterdag de eerste kampioen van Rusland geworden. In de playoffs werd de ploeg uit de hoofd stad na de winst (4-1) op Lokomotiv Moskou, onbereikbaar. Met nog twee duels te gaan bedraagt de voorsprong op nummer twee, Spartak Vladikavkaz, vijf punten. Spartak Moskou werd elf keer kampioen van de voormalige Sov jetunie en was negen maal bekerwinnaar. De club van de vak bonden wordt getraind door de 38-jarige Oleg Romantsev. De formatie is bovendien hofleverancier van het nationale elftal van Rusland. Finse titel voor Helsinki Helsinki HJK Helsinki heeft het abonnement op de landstitel in Finland verlengd. Het werd zaterdag voor de 18e keer kampioen. Door de overwinning met 2-0 op Myllykoski werd de club onbe reikbaar voor Kuusysi Lahti. Topscorer van het jaar wordt HJK's Lius, die zaterdag zijn 21e doelpunt maakte. De plaatsen in de Europese bekertoernooien van 1993/94 werden zaterdag eveneens verdeeld. HJK speelt bij de landskampioenen, Kuusysi Lahti bij de bekerwinnaars en Myllykoski in het UEFA-bekertoernooi. FC Luzern blijft koploper wettingen FC Luzern heeft de leidende positie in de tweede di visie van de Zwitserse competitie (Ost-liga) behouden. Het laag geklasseerde Wettingen werd zaterdag op eigen veld met 3-1 verslagen. Pas na de rust (1-0) buitte de komende tegenstander van Feyenoord in het Europese toernooi voor bekerwinnaars het technische surplus uit. Met twee doelpunten was Oliver Camen- zind de uitblinker bij FC Luzern, dat met 25 punten uit zestien wedstrijden de concurrentie voorlopig de baas is. eredivisie Doelman Zoetebier van Volendam kijkt angstvallig achterom of de bal de lijn niet passeert. Blinker constateert tot zijn teleurstelling dat Feyenoord van een doelpunt verstoken blijft. foto anp MW-RodaJC 2-1 (0-0). 51. Libregts 1- 0. 57. Meijer 2-0 (strafschop). 76. Van der Luer 1-2. Scheidsrechter: Blanken- stein. Toeschouwers: 6500. Gele kaart: Meijer, Benneker, Reijners(MW), Luy- pers(Roda JC). Den Bosch-RKC 1-3 (1-1). 17. Heme 1- 0. 44 Maas 1-1.62. Brard 1-2. 77. Streppel 1-3. Scheidsrechter: Jol. Toe schouwers: 2242. Gele kaart-. Meulen- dijk (Den Bosch). Fortuna-Dordrecht'90 0-2 (0-0). 46. Wouden 0-1. 64. Langerak 0-2. Scheidsrechter: Lumge. Toeschouwers: 2500. Gele kaart: Wouden (Dordrecht). Ajax-Cambuur3-1 (2-0). 3. Pettersson 1-0. 43. Bergkamp 2-0, 66. Spork2-l, 82. Bergkamp 3-1. Scheidsrechter: Ui lenberg. Toeschouwers: 18.900. Rode kaart: 65. Vink (Ajax, 2x geel). 53. Ab- ma (Cambuur, 2x geel). Gele kaart; Blind (Ajax), Brouwer. Uhlenbeek, De Gier (Cambuur). Oosterhuis (FC Utrecht). Feyenoord-Volendam 2-0(1-0). 20. Blinker 1-0. 54. Kiprich 2-0. Scheids rechter: Van Dijk. Toeschouwers: 15.069. Gele kaart: De Wolf (Feye noord). FC Twente-Go Ahead Eagles 4-0 (2-0) 9. Polley 1-0,40. Polley 2-0.67. De Boer 3-0 (ss). 84. De Boer 4-0. Scheidsrechter: Luyten. Toeschouwers: 8100. Bijzonderheid: Grensrechter Van Beek, die onwel werd, in de 50ste mi nuut vervangen door Elzinga. eerste divisie Heracles-Haarlem 0-1 (0-1). 22. Van Galen 0-1. Scheidsrechter: Janssen. Toeschouwers: 847. Gele kaart: Sinou, Van Galen (Haarlem). Heerenveen-FC Zwolle 1-2 (1-2). 3. Reynders 0-1,11. Buimer 0-2, 19. Tammer 1-2. Scheidsrechter: De Graaf. Toeschouwers: 8500. Emmen-NAC 0-0. Scheidsrechter-. Kloeg. Toeschouwers: 3147. Gele kaart: Haverkort (Emmen). VW-Excelsior 2-0(1-0). 15 Graef 1-0. 53. Braem 2-0. Scheidsrechter. Van Eg- mond. Toeschouwers: 2446. Rode kaart: 20. Rayer (VW). Gele kaart Pronk (Excelsior). Bijzonderheid: Van Utrecht (Excelsior) mist strafschop. Helmond Sport-NEC 1-1 (1-0). 34. Schuman 1-0 (strafschop), 81. Van Wanrooy 1-1. Scheidsrechter. Van Haaf- Brookhuis, Van Weerden (NEC). DeGraafschap-AZ 1-3 (0-2). 29. Vork 0-1, 38. Inia 0-2. 52. Hofkens 0-3. 84. Redeker 1-3. Scheidsrechter: Houben. Toeschouwers; 4823. Gele kaart Go- dee, Leeuwerik (De Graafschap), Inia (AZ). rotterdam gpd De generale repetitie is Feye noord niet eens zo slecht afge gaan. Tegen sparring-partner Volendam kon Feyenoord vast wennen aan de defensieve, af wachtende speelstijl van FC Lu zern, de Europa Cup-tegenstan der van de Rotterdammers aan staande woensdag. Een manier van spelen, die ook Feyenoord zelf na aan het hart ligt. Maar in de eigen Kuip tegen Volendam moesten de Rotterdammers wel in het offensief. En ze deden dat, in de eerste helft, niet on verdienstelijk: 2-0. De doelpunten van Regi Blinker (met zijn zwakke rechterbeen) en van Jozsef Kiprich (na een misser van Volendam-verdedi- ger Marco Daman) kwamen voort uit twee van de vele mo gelijkheden die de Rotterdam mers van het schuchtere Volen dam aangeboden kregen. Voor al Rob Witschge, Gaston Tau ment en Dean Gorré hadden voor een grotere uitslag kunnen zorgen. De lat, doelman Edwin Zoetebier en het gebrek aan 'killersinstinct', hielden bij Vo lendam de hoop op een gelijk spelletje hoog. Tot het tweede doelpunt, na een uur spelen. Op de Rotterdamse bank moet een zucht van verlichting te ho ren zijn geweest, toen de Hon gaarse spits zijn zevende goaltje van dit seizoen meepikte. Meteen na rust had Volendam het beste van het spel, en kreeg het ook kansen. Vooral Edward Burleson, die vijf minuten voor rust al de paal trof, was al te aardig voor Feyenoord. Of de Volendammer liet de bal aan zich voorbij gaan, of hij zorgde ervoor dat Ed de Goey simpel redding kon brengen. Het Feyenoord-legioen zag daarin een zoveelste reden waarom 'Ed in Oranje' moet. Zelfs na een uittrap zongen de supporters dat hun doelman in het Nederlands elftal hoort te staan. Voorbarig of niet, het ge zang wekte in ieder geval niet de ergernis op die discrimine rende uitlatingen teweegbren gen. Het pamflet, dat de Feye- noord-supporters voor de wed strijd in handen gedrukt kregen, had hen misschien tot andere gedachten gebracht. Racistische leuzen en gebaren werden hierin door spelers, trainers en bestuur van Feyenoord veroor deeld. Feyenoord kwam zijn slappe periode in de wedstrijd dus goed door, maar dat had voor komen kunnen worden als de kansen voor rust al waren afge maakt. Meijer: „We missen spe lers die van achteren uit door komen en scoren. Middenvel ders die zeven, acht doelpunten in het seizoen maken. Peter Bosz en Rob Witschge en nu ook Dean Gorré, die jongens combineren prima, maar als ze binnen de zestien meter komen gaat het mis. Dat breekt ons op. Ze moeten gaan scoren." Vooral het geschutter bij het doel van de tegenstander kan Feyenoord tot zijn problemen rekenen. Daarom houdt Meijer, die FC Luzern al een keer aan het werk heeft gezien, voor woensdag zijn hart vast. „Net als wij moeten ze het hebben van dode momenten en spel hervattingen. Ons wachten twee hele zware wedstrijden." 86. Helder 1-2. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 11.278. Rode kaart: 76. Roossien (Groningen). Gele kaart: Holband (Groningen), Schuurhui- zen, Helder (Sparta). Willem ll-PSV 1-1 (0-0). 63. Ellerman 0-1,86. Soumah 1-1, Scheidsrechter: Reygwart. Toeschouwers: 11.500. Gele kaart: Van Hintum, Latupeirissaen Smits (Willem II), Koeman, Heintze, Kieft en Vanenburg (PSV). PSV 8 6 2 0 14 24 - 4 FC Twente 8 6 1 1 13 18 6 Van Gastel ,RBC), Koorman (Veendam). Eindhoven-Telstar 2-2 (2-1). 17 De Leeuw 1-0, 31. Maas 2-0, 45. Oostrom 2-1, 70. Hoop 2-2. Scheidsrechter: Meyer. Toeschouwers: 3180. Gele kaart: Winkelmolen, Van Corstanje (Eindhoven), Hasselbaink, Olde Rieke- rink (Telstar). TOP-ADO Den Haag 2-3 (1-1). 17. Heesen 0-1,25. Van der Weert 1 -168. Kooien 2-172. Van der Laan 2-2, 90. Hoekman 2-3. Scheidsrechter: Van der Neut. Toeschouwers: 2459. Gele kaart: (strafschop), Purperhart (TOP), Anton Vriesde (ADO Den Haag). AZ 10 6 3 1 15 22 14 NEC 20 - 13 12 14 - 8 I 12 19 16 5 1 111 19 6 Helmond Sp 3 1 11 13 - 8 8 3 4 1 10 12 4 8 2 6 0 10 6-4 8 3 3 2 9 11 - 13 5 2 3 12 14 3 3 11 20 - 14 3 3 11 17 12 3 3 11 14-10 4 3 10 12-10 4 3 10 12 10 10 2 5 3 9 3 6 5 8 - 15 19 1 3 22 Graafschap le periode kampioen 8 0 3 5 3 5-15 programma tweede periode programma Vrijdag 23 oktober: Roda JC-Feyenoord. zaterdag 24 Vrijdag 23 oktober: FC Zwolle-Telstar. zaterdag 24 oi oktober: GAEagles-Fortuna S. Cambuur-FC Utrecht. tober: NEC-TOP. NAC-Heerenveen. Heracles-Emdho PSV-FC Groningen, zondag25oktober: Volendam- Willem II. Sparta-FC Twente. A|ax-Vitesse. RKC-MW Oordrecht-FC Utrecht. mond Sport, zondag 25 oktober: AD0 Den Haag-W BUITENLANDS VOETBAL FC Barcelona is tegen de eerste competitienederlaag op gelopen. In La Coruna verloor de ploeg van Johan Cruijff met 1-0 van koploper Deportivo door het doelpunt van de Braziliaan Bebeto. een gelijkspel verdiend." Door de nederlaag liep de achter stand van Barcelona op koplo per Deportivo op tot drie pun- acoruna»anp De topper in het uitverkochte Riszor-stadion (30.000 toe schouwers) was hard, op het ge mene af. Er vielen zeven gele kaarten, waaronder een voor de protesterende Cruijff. In de eer ste helft wogen beide ploegen tegen elkaar op. Deportivo cre- eerde de meeste kansen, maar Beguiristan kreeg de mooiste. De Barca-spits faalde oog in oog met de doelman van La Coruna. Na de pauze scoorde Bebeto in de 63 minuut. In die fase had Barcelona het duel onder con trole. Bij Barcelona zat Richard Witschge op de bank. „Dit was onze slechtste wedstrijd in dit seizoen", zei Cruijff na afloop. „Desondanks hadden we zeker Achter La Coruna delen Atle- tico Madrid en Athletic de Bil bao de tweede plaats met twee punten achterstand op de kop loper. Real Madrid behaalde zijn eerste overwinning in een uit wedstrijd sedert zeven maan den. De Madrilenen versloegen Logrones met 3-0 door treffers van de van Olympic Marseille teruggekeerde Vasquez, Enrique en Alfonso. Real Madrid staat in punten (9) gelijk met Barcelona. AC Milan evenaarde gisteren het record van 40 opeenvolgen de wedstrijden zonder neder- Peter van Vossen was de stu wende kracht achter de over winning van Anderlecht (2-0) op FC Antwerp. De Zeeuw be reidde het eerste doelpunt van Nilis voor en scoorde de twee de zelf. Zijn treffer kwam in aanmerking voor het doelpunt van het jaar. Tussen vier ver dedigers wipte hij de bal vanuit een bijna onmogelijke hoek over invaller-doelman De Coninck. Eric Viscaal was hét ge spreksthema bij AA Gent-Ra- cing Genk. Hij was gepasseerd door trainer Vandereycken. Om disciplinaire redenen. Te weinig inzet in de uitwedstrijd van veertien dagen geleden te gen Waregem. Viscaal dacht er heel anders over. Hij heeft al langer problemen met zijn trainer en heeft zijn langste tijd voor AA Gent gespeeld. Tegen Genk werd hij diep in de tweede helft alsnog ingezet. Uit zijn voorzet maakte Van- denbergh de winnende treffer, 1-0. FC Antwerp verzuimde bij Anderlecht een voorsprong te nemen. Doelman De Wilde moest twee keer gestrekt naar de hoek om een achterstand te voorkomen. Voorin draaide al les om Van Vossen. Hij bracht Nilis vier keer in ideale positie. Pas de vierde keer, op slag van rust, was het raak (1-0). Na de pauze werd doelman De Wilde na tien minuten uit het veld gestuurd. Hij kreeg rood omdat hij de doorgebro ken Segers onderuithaalde. Nilis werd vervangen voor re serve-doelman Maes, waar door Van Vossen eenzaam in de spits kwam te staan. Het maakte de Zeeuw niets uit. Hij draaide bij vlagen zijn bewa kers dol. Na zijn fraaie tweede treffer kreeg hij de verdiende applauswissel. laag in de hoogste klasse van het Italiaanse voetbal. Het his torische feit werd bereikt met de 5-3 overwinning in een sen sationele wedstrijd tegen Lazio Roma. De dit seizoen nog onge slagen kampioenen hebben vol gende week aan een gelijk spel tegen Parma genoeg om de prestatie te overtreffen, die Fio- rentina leverde in het seizoen 1955-1956. Dat lijkt meer dan haalbaar. In vijf duel gaf AC Milan dit seizoen nog geen punt prijs en maakte de ploeg al twintigdoelpunten. De laatste nederlaag dateert van mei 1991, 1-2 tegen Bari. Het duel met Lazio Roma was opwindend, aanvallend en werd gekenmerkt door defensieve fouten aan beide kanten. AC Milan was het koelbloedigst in het foutenfestival en scoorde in het eerste kwartier al twee keer. Eerst door Gullit, vervolgens door Papin, opgesteld als derde buitenlander in plaats van de aan de kuit geblesseerde Rijk aard. Voor de rust vielen er nog twee Nederlandse treffers te be wonderen. Aron Winter maakte zijn eerste voor Lazio in de competitie, na een voorzet van de Duitser Doll. Daarna was Van Basten succesvol voor de Milanezen uit een strafschop. Door Fuser kwamen de Ro meinen opnieuw in een wat be tere positie, maar met zijn tweede benutte strafschop zorg de Van Basten andermaal voor een verschil van twee treffers. Signorini, met Van Basten aan voerder van de Italiaanse top- schutterslijst (acht treffers), maakte vervolgens 4-3, Simone bepaalde de eindstand op 5-3 voor de titelverdediger. Juventus, al enkele jaren ver geefs jagend op het kampioen schap, verspeelde een punt te gen Brescia. Wel had de nieu weling het zwaar te verduren. De 'Oude Dame' kreeg zeker vijf opgelegde kansen. De mooiste werd gemist door aankoop Bag- gio. De international verknalde een strafschop. Torino en Sampdoria delen de tweede plaats met Juventus. Torino, de tweede ploeg uit Tu rijn, bleef ongeslagen. Herstel Norwich cijfers Als AEK woensdag tegen PSV speelt zoals zaterdag tegen Pie- rikos, wordt het een Zalgiris- score. Hans Westerhof zag vori ge week 'een topploeg, zeker zo goed als PSV', maar zaterdag maakte AEK, moeizaam met 0-1 winnend, een hele matige in druk. In eigen huis, voor een grote prijs (kwalificatie voor de Champions League) en met een goede tegenstander, zal AEK woensdag zeker opleven. Tegen het kleine Pierikos probeerde de Griekse kampioen zaterdag schade te vermijden: wel win nen, maar geen blessures oplo pen en niet te veel energie ver spelen. Dat lukte allemaal. Op de ongeschoren grasmat van het mini-stadionnetje in de provinciestad Katerini, op ruim 400 kilometer van Athene, kon Frank Arnesen zijn ogen niet geloven. Terwijl zijn baas vorige week tegen OFI Kreta een 'grote ploeg' aan het werk had gezien, kreeg hij een elftal te zien dat zelfs voor MW bang zou moe ten zijn. Als PSV slim speelt, hoeft AEK geen probleem te zijn, dat werd wel duidelijk. AEK heeft twee redelijke spitsen (international Dimitriadis en de Kroaat Slisko- vits), maar geen van beiden kunnen in de schaduw staan van Kieft of Romario. De Braziliaan kan overigens de borst natmaken, want wat men bij AEK aan talent te kort komt, wordt gecompenseerd met een wilde hardheid die Ro mario de stuipen op het lijf zal jagen. De dekkers Vasilopoulos en Karajannis (zaterdag vanwe ge een schorsing vervangen door Koutoulas) gaan er onge geneerd hard in en voor de ver dediging vliegt Papaioannou met zijn paardestaart van de ene wilde tackle naar de andere. Tegen Pierikos was AEK ook al onstuimig in de aanvalsop bouw; men deed eigenlijk maar wat. De vijf middenvelders kun nen allen voetballen, maar vooral in hun eentje. Van enig samenspel was zaterdag in elk geval nauwelijks sprake. Een doelpunt kan de Griekse titelhouder natuurlijk altijd ma ken, bijvoorbeeld uit een vrije trap, via het begaafde linker been van de Macedoniër Save- vski, door de Grieken zelf overi gens betiteld als een vreemde ling uit de republiek Skopje. De inbreng van het voormalige Joe goslavië is nog groter bij AEK: op het middenveld speelt ook de Bosniëer Sabanatzovits (vo rig jaar met Rode Ster winnaar van de Europa Cup voor lands kampioenen) en trainer van de ploeg is Dusan Bajevits, een Serviër. De drie buitenlanders uit het voormalige Joegoslavië houden in elk geval de Austra liër Jimmy Patikas uit de ploeg. LONDEN Reuter Norwich is na de zege op Queens Park Rangers (2-1) de nieuwe leider van de Engelse competitie. Blackbum krijgt vandaag de kans de koppositie te heroveren. De verrassing van het seizoen speelt dan het ach terstallige duel met Aston Villa. Leeds draaide zaterdag alvast warm voor de Europese con frontatie met Glasgow Rangers, komende woensdag. De kam pioenen versloegen Sheffield United overtuigend, 3-1. In Schotland was Rangers overi gens eveneens succesvol. Hiber nian werd verslagen, 1-0. Mc- Coist werd matchwinner met zijn 23ste doelpunt van het sei- Norwich had het succes tegen Queens Park Rangers nodig. Twee weken geleden was de ploeg vernederd door Black bum (1-7). Speciaal applaus was er voor doelman Bryan Gunn. Hij speelde, hoewel zijn drie jaar oude dochtertje eerder in de week aan leukemie was overleden. Bowen maakte de openings treffer voor Norwich tegen het als vierde geklasseerde QPR. Hij scoorde in de 53ste minuut van elf meter. Sutton was verant woordelijk voor het tweede doelpunt. Kort voor tijd profi teerde invaller Allen van een verdedigingsfout bij Norwich, 2- 1. Bayem München heeft zater dag een punt van zijn voor sprong ingeleverd. De Beierse club speelde voor de derde keer gelijk. Bij promovendus FC Saarbrücken werd het 1-1. Ein- tracht Frankfurt naderde door de fortuinlijke winst in en op Nümberg (1-2) tot op één punt. Beide clubs hebben een duel minder gespeeld dan de overi ge. De inhaalwedstrijd staat ge pland op 27 oktober, in Frank furt. Leverkusen, Borussia Dort mund en VfB Stuttgart werkten zich door overwinningen bin nen de gezichtskring van Bayem München. Onderaan werd de positie van trainer Ber ger van FC Köln door de zeven de nederlaag, 2-0 bij Werder Bremen, nog neteliger. FC Saar brücken presteerde voor een vol huis (35.000) uitstekend tegen Bayem München (1-1). Kristl maakte 1-0, de gelijkmaker kwam van de voet van Kreutzer. ITALIÊ:Atalanta-Touno 0-0, Foggia-Genoa 2-2. Juventus-Brescia 0-0. AC Milan-Lazio Roma 5- 3. Parma-Ancona 3-0. Pescara-Fiorentma 0-2. AS Roma-Inter Milan 4-1, Sampdona-Caglian 2-0. Udinese-Napoli 2-0. SPANJE: LaCoruna-FC Barcelona 1-0, Oviei Rayo Vallecano 1-1Cadiz-Celta 1 -1Zarago Osasuna 3-2, Athletic Bilbao-Real Sociedad DUITSLAND: VfB Stuttgart-Dynamo Oresder 4-0. FC Saarbruc 2-0, FC Nurnberg- Werder Bremen-FC lengladbach-Watten- um-Schalke 04 0-1, 1-0. lortmund 10-13 luttgart 10-13 larlsruher 10-12 sday-Oldhc i2-2. Tot te- d Wednesday-Oldham 2- Norwich 12-26 QPR 12-20 Blackburn 11-24 M. United 12-20 Coventry 12-22 Arsenal 12-20 BELGIË: Boom-Club Luik 4-2. Standard Luik- Beveren 3-1, Charleroi-Lokeren 2-1. An- derlecht-Antwerp 2-0. AAGent-Genk 1-0. Lier- se-Waregem 3-2. Club Brugge-KV Mechelen 2- 0. Lommel-RWDM 2-4, Ekeren-Cerde Brugge 2-6. 10-17 Charleroi 10-13 10-17 AA Gent 10-12 10-15 Antwerp 10-11 Young 1-0, 1-1. 15-16 Servette 15-21 Young Boys Lausanne 15-18 Aarau Sion 15-18 Grasshopper GRIEKENLAND: Olympiakos-Doxa 2-0, Pien- kos-AEK Athene 0-1, Panathinaikos-Kalamaria 3-0. lonikos-PAOK 0-1, Edessa-Ranahai ïi-Apollon 3-1.1 6-16 sSa- •0. 6-12 6-12 6-13 OFI FRANKRIJK: Olympique Marseille-Nantes 0-1 Toulouse-Lyon 0-0, St Etienne-Bordeaux 2-1, Paris St Germain-Lens 1-1, Sochaux-Monaco 1-0. Montpeliier- Metzl-0. Caen- is2-2. PORTUGAL: Sporting - Benf.ca 2-0. F - Guimaraes 0-0. Farense - Boavista 1 Ferreira - Estonl 2-0, Tirsense - Man

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 14