DZB DE ZÜL 3EDRÏ JVEII hoofd technische dienst hoofd financieel - economische zaken (FEZ) RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM medewerker LubaUitzend Buro ZEV Bewaarders Complexbeveiliging ZATERDAG 10 OKTOBER 1992 32 VERPLEEGHUIS DEN WEELIGENBERG Den Weeligenberg is een modern verpleeghuis voor 180 psycho geriatrische bewoners, verdeeld over zes afdelingen, In de dienst zorg wordt door diverse disciplines o.a. psycholoog, bewegings-, aktiviteitenbegeleiding en verpleging nauw samengewerkt aan het welzijn van de bewoners. Op korte termijn zoeken wij voor de sektie aktiviteiten begeleiding en ter ondersteuning van het opzetten van een groepsverzorging in-een aantal bejaarden-/ verzorgingshuizen in de regio, enkele aktiviteiten- begeleiders m/v (35 uur per week, 87,5 Funktie-inhoud: het ontwikkelen, uitvoeren en bijsturen van aktiviteiten in groepsverband en individueel met bewoners zorgdragen voor een doelgerichte observatie en rapportage t.b.v. een zorgplan en intake verzorgen van aktiviteiten in de avonduren en met feestdagen aanbieden van aktiviteiten in Den Weeligenberg en op locatie begeleiden van vrijwilligers en stagiaires, unktie-eisen: een relevante MBO of HBO opleiding (b.v. MDGO-AB, Mikojel. MBO-IW) ervaring met psycho-geriatrische bewoners grote mate van flexibiliteit en zelfstandigheid bereidheid tot meedenken over het beleid binnen de aktiviteitenbegeleiding - multidisciplinair kunnen samenwerken. Gezien de samenstelling van ons team gaat onze voorkeur, bij gelijkwaardige geschiktheid, uit naar een man. Arbeidsvoorwaarden Salaris ingedeeld in FWG-funktiegroep 35 en bij passende sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder studiefaciliteiten. Kinderopvang is mogelijk. Interesse Informatie bij mevrouw J. Engelsma, koördinator aktiviteitenbegeleiding Afdeling personeelszaken stuurt u graag een sollicitatieformulier toe, telefoon 02502-47742. Of schrijf naar: Verpleeghuis Den Weeligenberg, t.a.v. afdeling personeelszaken, Nieuwe Weg 1 2182 BP Hillegom. MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een dagbehandeling van 7 plaatsen plus 3 plaatsen Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIËNHAVEN zijn 350 personeelsleden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt MARIËN HAVEN bij aan de zorg voor ouderen in de regio. In het zorgproces staat cliëntgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. MARIËNHAVEN zal eind 1994 beginnen met een ingrijpende (vernieuwbouw. Mede in verband daarmee zoeken wij ten behoeve van onze Technische Dienst voor indiensttreding per I januari I993 een full-time. Tussen het verpleeghuis MARIËNHAVEN en het, op hetzelfde terrein gelegen, kloosterbejaardenoord MARIËNGAERDE/MARIËNWEIDE bestaat een samenwerkingsverband waarbinnen de Technische Dienst de positie inneemt van ondersteunende dienst Functie-informatie: u ressorteert rechtstreeks onder het hoofd civiele diensten, geeft leiding aan de medewerkenden van de technische dienst en aan de huismeester van het kloosterbejaardenoord in het geval van uitvoe ring van technische werkzaamheden: u bent mede verantwoordelijk voor het integraal plannen, realiseren en beheersen van de activiteiten van de technische dienst binnen het investerings- en financieringsbeleid van het verpleeghuis en het kloosterbejaardenoord: u heeft een belangrijke inbreng bij de voorbereiding en uitvoering van de voor 1994 geplande (vernieuwbouw. Functie-eisen: u heeft een technische opleiding op MTS-niveau; u heeft een zeer brede praktijkervaring; u beschikt over goede leidinggevende capaciteiten en sociale vaardigheden: u bent besluitvaardig, creatief en inventief; u bent bekend met automatisering en beschikt over goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. In verband met het verrichten van bereikbaarheidsdiensten dient u woonach tig te zijn in of in de directe omgeving van Warmond of bereid te zijn te verhuizen. Arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezea Salariëring volgens functiegroep 45, minimaal f. 3.I7I,-, maximaal Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Langezaal, hoofd civiele diensten, telefoon (0I7I I) I 93 00. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd dienst personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING DZB is het SW-bedrijf van de gemeente Leiden. Leiden werkt daarbij samen met Leiderdorp en Zoeterwoude. De Sociale Werkvoorziening, afgekort de SW, is ingesteld om een passende werkkring te bieden aan vrouwen en man nen die door bijvoorbeeld ziekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet of niet meer aan de slag kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. DZB bevindt zich momenteel in een ontwikkelingsproces naar een concern/divisie-structuur. In de nieuwe situatie zal de organisatie bestaan uit een tweetal divisies: Divisie Industrie en Divisie Detacheringen, Groen en Onderhoud. Daarnaast zullen op concernniveau de volgende stafafde lingen bestaan: Algemene Zaken, Bedrijfsgezondheids zorg, Concernadministratie en Personeel en Organisatie. In totaal vinden binnen de organisatie 1000 medewerk- (st)ers onder aangepaste omstandigheden werk. Voor de Divisie Industrie zoeken wij een (V/M, voor 36 uur) Het hoofd FEZ maakt deel uit van de divisiestaf en is hoofdzakelijk verantwoordelijk voor de besluiten die in de divisiestaf worden genomen. Daarnaast behoren de volgende taken tot de functie: - adviseren en ondersteunen bij het vormgeven van het financieel en economisch beleid van de divisie; - verzorgen van managementrapportage; - leidinggeven aan de FEZ-medewerkers van de divisie 6 medèwerkers); - adviseren en ondersteunen bij voorstellen tot aanschaf van duurzame produktiemiddelen; - verantwoordelijkheid voor de juiste uitvoering van definanciëleen bedrijfsadministratie en van de salarisadministratie. De administratie wordt gevoerd op een minicomputersysteem IBM 36. Van het hoofd FEZ wordt een inbreng verwacht bij de geplande vernieuwing van dit systeem. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan een kandidaat met: - een opleiding op HBO-niveau (b.v. HEAO-BE, SPD); - ervaring in soortgelijke functie; - leidinggevende capaciteiten; - het vermogen om helder en duidelijk te rapporteren; - een collegiale werkhouding; - belangstelling voor de specifieke werksituatie van de Sociale Werkvoorziening. Deze functie willen wij in S.W.-verband vervullen. Dat betekent dat wij iemand zoeken: - die een arbeidsverleden heeft waardoor hij/zij aan de gestelde eisen voor deze functie voldoet; - en die om medische redenen niet meer of moeilijk aan het werk kan komen. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal/5.840,52 bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 10A) voor ambtelijke medewerkers. Binnenkort zal deze functie beschreven en gewaar deerd worden. Het is mogelijk dat de functie door middel van functie waardering in een hogere salarisschaal ingedeeld zal worden. Kandidaten, die in aanmerking komen voor een aanstelling in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening, zullen ingeschaald worden volgens het SW-systeem. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen en vertegenwoordigers van etnische groeperingen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Selectie zal derhalve in eerste instantie plaatsvinden onder kandidaten uit deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandidaten wordt daarom uitdrukkelijk verzochtte solliciteren. Gezien deaardvan de organisatie stellen wij sollicitaties van kandidaten meteen handicap ten zeerste op prijs. Informatie over deze functie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer J. Ellert, plaatsvervangend controller, tel. 071 - 45 38 25, of bij mevrouw E. van Tongeren, personeelsconsulent tel. 071 - 45 38 13. Schriftelijkesollicitatieskunnenvoor31 oktober 1992worden gericht aan de afdeling Personeel en Organisatie van De Zijl Bedrijven, postbus 387,2300 AJ Leiden, t.a.v. de heer R. Strelzyn. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk beheert een Revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen, een Centrum voor Hart- en Longrevalidatie alsmede een Voorzieningencentrum voor primair-motorisch gehandikapte jong-volwassenen. Aan de instelling is een Mytyl/tyltylschool verbonden. ANALIST M/V voor gemiddeld 28 uren per week Tot zijn/haar taken behoren: - het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van haematologie, klinische chemie en bacteriologie. Funktie-eisen: - MLO - klinisch-chemisch - rijbewijs B - kunnen werken in teamverband Inlichtingen: Dhr. J. den Hollander, leidinggevend analist, telefoon 01718-60100, Deze tijdelijke funktie ontstaat in verband met de zwangerschapsverlofperiode van een funktionaris. Een vast dienstverband na bovengenoemde periode van 45% is niet uitgesloten. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenweg 17,2225 JJ Katwijk. Gevraagd op benzinestation MAVO-opleidingvereist. Gegadigden kunnen kontakt opnemen onder nummer tel. 0fl715-1391. DAMES, OPGELET Wij hebben weer plaats voor enige demonstratrices voor de verkoop van onze dameskleding d.m.v. huisparty's. Wij zoeken enthousiaste mensen, die tevens de beschikking over een auto hebben. Bel voor nadere informatie of het maken van een afspraak tijdens kantooruren met C. T. FASHION 01712-8581 Vakantiekrachten m/v Heb je tijd om in de herfstvakantie te werken? Wij hebben o.a. werk bij een boekbinderij in Leiden. Je kan in een dag- of avondploeg i werken. Leeftijd tot 21 jaar. laat het ons snel weten als je beschikbaar bent. Produktiemedewerker m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp, dat o.a. straat- AiK meubelen maakt, zoeken wij met spoed gemo- tiveerde produktiemedewerkers. Leeftijd is niet van belang. De werktijden zijn van 07.30 - I 16.00 uur, voor onbepaalde tijd. Heb je inte- resse, loop dan bij ons binnen voor meer infor- Kantinemedewerkster m/v Voor de kantine van een bakkerij zijn wij op P1™! zoek naar een kantinemedewerkster die voor zeer lange tijd beschikbaar is. Je werkzaam- J heden bestaan o.a. uit schoonmaken. De werktijden zijn van 08.30 -13.30 uur. Denk je dat dit iets voor jou is, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. 1 Lu ba Lelden, K*. Rapenburg 10.2311 GC. tel. 071-140341 tel. 071 -121942 (horeca) Luba Leiden, I Turfmarkt 112312 CE, J tel. 071 -149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, HH 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, nM 2251 LC. tel. 071-618142 Luba heeft filialen In: Aalsmeer, Alphen aan den Rijn. Capelle a/d IJssel. M Den Haag. Hoofddorp. Katwijk, Leiden, Leiderdorp, ""1 Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijns- burg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. zijl en vliet Woningbouwvereniging Zijl en Vliet te Leiden ontstaat per 1 januari 1993 dooreen fusie tussen de woningbouwverenigingen De Eendracht en De Goede Woning. Zijl en Vliet heeft 17 medewerk(st)ers in dienst en circa 3.400 verhuureenheden in beheer. De financiële administratie is uitbesteed. De nieuwe structuur omval dat ten dienste staat van de gehele werkorganisatie e hoofd deel uitmaakt van het managementteam. Zijl en Vliet zoekt e hoofd Bedrijfsbureau (m/v) die verantwoordelijk wordt voor de ontwikkeling van technische onderhoudsprocessen, geautomatiseerde procedures binnen de woningbouwvereniging, budget- en begrotingsbewaking en bijdraagt aan het organisatiebeleid. Functie-inhoud: ontwikkeling en bewaking van administratief- organisatorische werkprocedures; ontwikkeling en uitvoering van het automatiserings- en informatiseringsbeleid alsmede opzetten systeembeheer; financieel toetsen van (meerjaren)onderhouds- begroting; toetsing van interne budgetten; realisatie van de begroting en kostenontwikkelingen van de leiding geven aan het bedrijfsbureau; beleidsontwikkeling van planmatig, klachten- mutatie-onderhoud. Functie-eisen: HEAO- of HTS-opleiding of een vergelijkbaar kennisniveau; kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking, budgettering en begrotingen; bouwkundig en administratief inzicht; stimulerende en sturende inbreng. Relevante ervaring strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO vóór personeel in dienst van woningcorporaties. Sollicitatie: Uw schriftelijke reactie met een curriculum vitae kunt u, onder vermelding van "sollicitatie HBB", vóór 26 oktober a.s. richten aan de heer ir. C.J. Noort, p/a Schuttersveld 912316 ZZ Leiden. Bij hem kunt u tevens nadere informatie verkrijgen, telefoon (071) 23 32 55. Ministerie van Justitie Justitie Penitentiair Complex Scheveningen De bewaking en beveiliging van het Penitentiair Complex Scheveningen is opgedragen aan een speciale personeelsgroep 'Bewaarders Complexbeveiliging'. Deze hebben beperkt contact met gedetineerden. Taken U bewaakt en beveiligt gebouwen en terreinen; verricht portiersdiensten: bedient beveiligingssystemen en communicatiemiddelenhoudt indirect toezicht op gedetineerden; begeleidt gedetineerden bij transporten; treedt bij calamiteiten eventueel op als lid van een landelijk bijzonder bijstandsteam. Functie-eisen Een opleiding op LBO- of MAVO-niveau; een leeftijd van 38 uur op onregelmatige tijden 19 t/m 30 jaar; een goede lichamelijke conditie. Wij bieden Een interne beroepsopleiding in diensttijd; een aanvangssalaris bij een leeftijd van: 19 jaar van f 1797,- bruto per maand: 20 jaar van f 2021.- bruto per maand; 21 t/m 30 jaar van f 2246,- bruto per maand [bij ervaring in een soortgelijke functie is een hoger aanvangssalaris mogelijk]; na de opleiding is na enige jaren een salaris van f 3010,- bruto per maand mogelijk; een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten; 8% vakantietoeslag. Standplaats Den Haag VOOrkeurSgrOCpen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Op zaterdag 31 oktober a.s. zal een Bon informatiedag worden gehouden. Een uitnodiging voor deze dag Ja. ik ben geïnteresseerd in de functie van bewaarder complexbeveiliging. ontvangt u nadat u het sollicitatieformulier uit het informatie- Stuur mij een informatiepakket pakket hebt ingezonden. Inlichtingen Wilt u meer naam weten over de functie, stuur dan nevenstaande bon in en u krijgt straat en huisnummer een informatiepakket thuisgestuurd. De bon moet uiterlijk 17 postcode en plaats oktober a.s. binnen zijn bij: Dienst Algemeen Beheer bij de geboortedatum Penitentiaire Inrichtingen te Den Haag, Pompstationsweg 48. O vrouw O ma 2597 JX Den Haag Justitie: het juiste gewicht in de schaal Inzenden in envelop, gefrankeerd als brief vacaturenummer 2 0

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 32