ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHT (M/V) verpleegkundigen m/v Betrouwbaar. ra i° GEMIVA GtyAIVA De Koning vraagt: LEIDERDORP Het bestuur van de PROTESTANTS-CHRISTELIJKE SCHOOLVERENIGING TE LEIDERDORP zoekt voor de achtklassige BasiSSCnOOl Kastanjelaan een voorde bovenbouw. Het betreft een volledige baan. De benoeming kan ingaan per 1 januari 1993. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Wij zoeken iemand die: - uit overtuiging werkzaam wil zijn op een prot. chr. school - waarde hecht aan kwalitatief goed onderwijs en oog heeft voor het individuele kind - bereid is in teamverband mee te werken aan alle activiteiten in en buiten de school - enige jaren ervaring heeft Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer W. Grijze (directeur), tel.: 071-893015 mevrouw N P. Kroon (adjunct-directeur), tel.: 071-412032 tel. school: 071-410177 Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de secretaris van de schoolbestuurscommissie, mevrouw M.P. Laman-Stolp, Buitenhoflaan 29, 2353 MG Leiderdorp FDRETTCOLLEGE Het FIORETTICOLLEGE te Lisse vraagt per 1 november 1992 doch uiterlijk per 1 januari a.s, een ADMINISTRATEUR (M/V) voor een volledige weektaak De administrateur is verantwoordelijk voor: - de dagelijkse leiding van de financiële en de leerlingen administratie - de salarisadministratie - de personeelsadministratie - de administratie van de ouderbijdragen - de administratie van de stichting SOVOL waarin contractactiviteiten plaatsvinden - het afhandelen van formaliteiten naar het ministerie - het opmaken van begrotingen en jaarstukken Wij nodigen u uit te solliciteren als u voldoet aan de volgende voorwaarden: - afgeronde flnancieeel-economische opleiding, gedacht wordt aan HEAO/SPD I en II - leidinggevende ervaring gedurende minimaal 3 jaar - adequate kennis van en ervaring met automatisering - een hoge mate van accuratesse Bij gebleken geschiktheid is promotie in de toekomst niet uitgesloten. Een psychologisch ondeizoek maakt deel uit van de procedure. Het salaris Is volgens schaal 9 BBRA en bedraagt 3702,- minimaal en 5209,- maximaal per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de rector van het Fiorettecollege. Postbus 13B, 2160 AC Lisse. Bij hem kunt u ook informatie inwinnen, tele foon 02521-14741. La ngeveld Centrum voor psychiatrie De divisie Verblijfspsychiatrle heeft tot taak het bieden van langdurige behandeling en woonvoorziening. De divisie bestaat uit de afdelingen Anna A/B, Bernardette A/B, De Boekhorst C en D. Paulus A, Theresia B en In Via. Eglantler. De afdeling Anna A/B vraagt met spoed 80-100% id Binnen de afdeling Anna A/B verblijven 2x13 bewoners, die ten gevolge van hun psychosociaal funktioneren voor langere tijd aangewezen zijn op de 24-uurs zorg van ons psychiatrisch ziekenhuis. De patientenpopulatle op Anna A/B is heterogeen, zowel qua proble matiek. zorgbehoefte, intelligentie als ontwikkelingsmogelijkheden.In de nabije toekomst is te verwachten dat in toenemende mate patiënten kunnen en zullen doorstromen naar voorzieningen van Beschermd en Niveau-aanduiding Diploma B-verpleegkundige of HBO-V; - een positieve instelling ten opzichte van de verblijfspatiént, - bereid zijn om zowel verzorgende, begeleidende, administra De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Funktiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in funktiegroep 40 (maximaal f 3.893,- bij een volledig dienstverband). ie Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door de heer R. Zuidhoek, afdelingshoofd, telefoon 02523-79431, of de heer N. Stet, divisiemanager beheer, telefoon 02523 79746. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bin verschijnen van deze advertentie rich en Organisatie, met vermelding van k Langeveld. Centrum voor psychiatrie. Telefoon 02523-79579. s 5000. 2200 KA Noordwljk. Langeveld, d« voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen in xes divisies: Rijnstreek, Kust- en Bollenstreek, Verblijfs psychiatrle, Beschut wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie, Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwljk, Noordwijkerhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. beschikt over crèches. Rijksuniversiteit Leiden Afdelingssecretariaat van de afdeling Immunohaematologie en Bloedbank van de Faculteit der Geneeskunde HOOFD SECRETARIAAT (V/M) (38 uur p/w. vacaturenummer 2-253/1158) De afdeling Immunohaematologie en Bloed bank van de Faculteit der Geneeskunde is een zelfstandige klinische afdeling van het Academisch Ziekenhuis Leiden. Een kleine 150 mensen zijn er werkzaam In de patiëntenzorg of verrichten onderzoeks- en onderwijstaken op het terrein van de klinische immunologie, de immunogenetica en de immunotherapie van auto-immuun- ziekten en kanker. Centraal in de afdeling functioneert een afdelingssecretariaat. Taak: Het hoofd biedt secretariële ondersteuning aan het afdeBngshoofd en de wetenschap pelijke staf. Tevens heeft zij/hij overzicht van de administratieve werkzaamheden van de afdeling en geeft zij/hij leiding aan het uit vijf personen bestaande afdeTingssecretariaat In concreto houdt dit de volgende deeltaken - coördineert de werkzaamheden yan de medewerkers en stelt prioriteiten; - zorgt voor een adequate postbehandeling en archivering en bewaakt de voortgang van stukken; - houdt de agenda van het afdelingshoofd bij, handelt telefonisch zoveel mogelijk zelfstandig af, ontvangt bezoekers en regelt reizen; - verzorgt wetenschappel^ke publikaties in de Engelse taal. Vereist - HAVO/VWO-opteiding; - een opleiding tot (medisch) secretaresse, incl. tekstverwerken de systemen; aantoonbare ervaring met fekfcng geven of als directiesecretaresse. Salans overeenkomstig de zwaarte van de funcbe conformhet Bezofdlgingsbesfuft Rijksambtenaren. De aanstelling yKidt plaats in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar. met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. drs. A. de Gouw. manager IHB, tel. 071-263845 of prof.dr. C.J.M. Melief, tel. 071-263800. Informatie over de arbeids voorwaarden kunt u inwinnen bij de heer EA Kremer, personeelsconsulent, tel. 071-261961. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: De heer S.J. Beurze, Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde, Gebouw I, K5, kamer 32, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. gericht n functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijks Universiteit Lei de I I I I I I I I I De uitstekende naam die de KLM waar het passagiersafhandeling betreft heeft opgebouwd, is vooral te danken aan de inzet en servicegerichtheid van onze Passage-medewerkers. Zij 'vliegen' voor onze passagiers. Begrijpelijk, elke passagier is immers een klant voor wie de KLM één van de vriendelijkste en zorgzaamste luchtvaartmaatschappijen ter wereld is. Bij de afdeling Passage werken zo'n 1.000 medewerkers. In wisselende diensten zorgen zij ervoor dat per jaar zo'n 6 miljoen passagiers probleemloos en op tijd hun vlucht halen. Als part-time Check-in Employé(e) wordt u 5 dagen per week ingezet bij de incheck-balie. U werkt in wisseldiensten, dus ook in het weekend. In het algemeen werkt u tussen 16.00 en 21.00 uur, in totaal 20 uur per week. Zo af en toe bent u ook actief op andere plaatsen waar onze passagiers service nodig hebben. Zo zult u bijvoorbeeld mensen die van een rolstoel gebniik maken gaan assisteren of alleenreizende kinderen op hun gemak stellen. Om dit werk goed te kunnen doen geeft de KLM u gedurende 6 weken een theo retische en praktische opleiding van 5 halve dagen per week, op werkdagen. Gedurende deze opleiding krijgt u een zogenaamd opleidings-contract. Vervolgens krijgt u een jaarcontract aangeboden. Wie is er geschikt voor deze functie? Iedereen die niet ouder is dan 45 jaar, gevoel voor service heeft en representatief is. Daarnaast verwachten wij dat u minimaal HAVO-niveau heeft en de Engelse taal plus een andere moderne taal goed spreekt. Ervaring in een dienstverlenende functie is een pre. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie met c.v. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van AP-406-HLC in de rechter bovenhoek van uw brief, naar KLM, afd. Werving en Selectie, SPL/SZ, Postbus 7700, 1117 ZL Schiphol-Oost. Kiljanpad 2 WIIMII/V 2321 SK Leiden Het bestuur van de Prot. Chr. school voor Moeilijk Lerende Kinderen vraagt: voor het S O. per 1 januari 1993 EEN GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor een volledige betrekking voor het V.S.O. per zo spoedig mogelijk EEN GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor 1 dag per week (bij voorkeur vrijdag) EEN INVAL-LEERKRACHT die waar kan nemen als er een groepsleerkracht uitvalt. De Manse telt 9 groepen, waarvan 3 groepen in het V.S.O en 6 groepen in het S.O. De leerlingen van onze school komen niet alleen uit Leiden maar ook uit omliggende gemeenten. Wij zoeken een collega die: - oog heeft voor de individuele benadering van de kinderen - samen met collega's, ouders en kinderen wil werken aan een school waar ie dereen zo goed mogelijk tot zijn recht kan komen. - vanuit een positief Christelijke levensovertuiging werkt. - eventueel enige ervaring heeft. n leefgemeenschap voor 330 bewoners te Zoeterwoude-dorp, vraagt Een Groepsleid(st)er (40%) voor woning 3 Moeilijk om te kiezent Dan stellen we ons graag aan je voor. De naam is Gemiva. Ons kenmerk is veelzijdigheid. Je vindt ons net zo goed in internaten als in gezinsvervangende tehuizen, dagverblijven, activiteitencentra, boerderijen, kortverblijftehuizen, begeleid zelfstandig wonen en logeerhuizen. Omdat daar behoefte aan is. Van ons mogen ze dat gerust zorg op maat noemen. Woning 3 is een woning met 12 bewoonsters in de leeftijd van 25 tot 65 jaar, functionerend op laag niveau. Sommige bewoonsters bezoeken enkele dagdelen het dagactiviteitencentrum of krijgen activiteitenbegeleiding binnen het paviljoen. Binnen deze woning ligt het accent hoofdzakelijk op verzorging, het doen van activiteiten en het leggen van individuele c< Actieve inzet om dagelijks terugkerende verzorgingsaspecten voor de bewoonsters z< gezellig mogelijk te maken in combinatie mei bieden van rust Wij vragen: Een Z-diploma of gelijkwaardig met ervaring op laag niveau groepen; Een kritische opstelling ta.v. eigen functioneren en team functioneren; Een collegiale werkhouding; Wij bieden: Een prettige werksfeer Een volwassen organisatie; Een salaris van ƒ2710,tot/ 3893. bruto per maand op fulltime basis, afhankelijk v; leeftijd, opleiding en ervaring. u contact opnemen met de dienst P&O, tel. 0I7I5 - 92 08, dan wel met woning 3 (tst 221). s voor 12 oktober a.s. te richten aan de personeelsdienst van Swetterhage, Blankaartweg 2,2381 AD ZORG VOOR MENSEN CTa METEEN VERSTANDELIJKE HANDICAP DAMES OPGELET, Wij hebben weer plaats voor enige demonstratrices voor de verkoop van onze dameskleding d.m.v. huisparty's. Wij zoeken enthousiaste mensen, die tevens de beschikking over een auto hebben. Bel voor nadere informatie of het maken van een afspraak tijdens kantooruren met G. T. FASHION 01718-8581 Secretaresse Voor een instelling in Leiden zoeken wij een secretarieel medewerker. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het typen en corrigeren van teksten, notuleren van werkoverleg, verzorgen van lay-out van publicaties en agendabeheer. Een opleiding op MAVO/HAVO-niveau, secretariële ervaring, kennis van WordPerfect, goede typevaardigheid en de accuratesse zijn vereisten voor deze baan. Er wordt 19 uur per week gewerkt. ^|C Administratief medewerker Met spoed zoeken wij een administratief medewerker voor een dynamisch bedrijf. De werkzaamheden bestaan uit het uitwerken van correspondentie en maken van offertes, kontakten ondernouden, ontvangen van klanten en diverse commerciële taken. De juiste kandidaat heeft een middelbare opleiding, ruime commerciële en administratieve ervaring, ervaring met WordPerfect, goede kontaktuele eigenschappen, kan zeer nauwkeurig werken, heeft een rijbewijs en is in het bezit van een eigen auto. Leeftijd 20 tot 25 jaar. Secretaresse Voor een internationaal bedrijf in Noordwijk zoeken wij een secretaresse. Het betreft het typen van verslagen en correspondentie met WordPerfect, telefoonbehandeling, postverwerking, kasbeheer en alle voorkomende werkzaamheden. Gevraagd wordt een secretaresse opleiding, ruime ervaring, goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, goede typevaardigheid en ervaring met WordPerfect. Er zal een aantal dagen in oktober gewerkt worden. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neems vp. snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8 30 uur tot 17.30 uur Vrijdags tot 18 00 uur Wij werken ook op afspraak. MC uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat33. 2311JT Leiden. Telefoon071-144143

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 26