Romario pakt draad op Desastreus debuut Gascoigne bij Lazio Liverpool zakt nog dieper weg Defensie Feyenoord vertoont gebreken Sport Theo Vonk in mineur na demonstratie Barcelona MAANDAG 28 SEPTEMBER 1992 ROTTERDAM CPD Ruud Heus vormt de enige klant in de ziekenboeg van Feyenoord, dat vanavond ver trekt naar Israël en daar na middernacht aankomt. De lei ding van de Rotterdammers zou vandaag in de loop van de dag bekijken of Heus fit ge noeg is om in Tel Aviv in actie te komen in het Europa Cup duel met I lapoel Petach TUcva. Heus viel gisteren in de derby tegen Sparta (2-2) met een spierblessure in het kuitbeen Feyenoord kan de Noord hollander eigenlijk niet mis sen. Met de zeer magere voor sprong (l-O) uit de thuiswed strijd wacht de bekerhouder een defensief avontuur in het Midden-Oosten en heeft het de routine van Heus hard no- dig. Te meer daar de achterste li nie van Feyenoord gisteren door stadgenoot Sparta nog even fijntjes op de tekortko mingen werd gewezen. Feye noord gaf niet alleen een 2-0 voorsprong weg, maar zag na rust ook drie keer een Spar taan alleen voor doelman Ed de Goey verschijnen. Vorig seizoen slootte Feye noord juist dank zij z'n formi dabele defensie door tot de halve finale van het Europa Cup II-toernooi cn veroverde het de vaderlandse beker. On der Willem van Hanegcm wor den thans meer risico's geno men en is het accent enigszins naar de offensieve kracht van het team verplaatst. In de ogen van Rob Jacobs, nog niet zo lang geleden zelf aan het roer in de Kuip, speelt Feyenoord tegenwoordig met vuur achterin, „Ze staan alle rnaal ver van het doel op één lijn opgesteld. Als je het een beetje slim aanpakt, snijd je er achter elkaar doorheen. Ook wij hebben voor levensgevaar lijke situaties gezorgd. Feye noord is heel goed bezig, maar wat dit onderdeel betreft is men nog, niet zo ver als Ajax en PSV. Mijn spelers hebben het niet afgemaakt, maar we hadden hier gemakkelijk onze eerste overwinning kunnen behalen," sprak de coach van Sparta hoofdschuddend. Europa Cup-voetbal en competitieverplichtingen gaan in de regel slecht samen. De volgelingen van Willem van Hanegem en Geert Meijer konden gisteren niet de indruk wegnemen dat zij met de ge dachten al in het Middelland se zeegebied zweefden. Na een snelle voorsprong, verkregen via een prima treffer van Henk' Fröser en een lob van topscorer Jozsef Kiprich. schakelde de thuisclub een paar tandjes te veel terug. De lakse houding werd door Spar ta direct bestraft. Nog voor de pauze was dc stand weer ge lijk, Bubberman en De Ge trouwe waren de doelpunten makers. In het tweede bedrijf pro beerde Feyenoord, zonder Ruud Heus, vergeefs de scha de te herstellen. Het worstelde echter meer met zichzelf dan met de Spartanen. Tot erger nis van Van Hanegem en Meijer, die niet bepaald tevre den waren over de ervaren krachten in het elftal. Meijer. „Deze ploeg wisselt nog te vaak goede met slechte perioden af. Misschien is er af en toe ook sprake van een ge brek aan creativiteit, maar in het algemeen verwacht je als coach dan meer leidingen een dominanter optreden van de routiniers. Er lopen er genoeg rond bij ons, dan moeten ze. ook de kar trekken.*' Rornario (9) steekt zijn handen In de lucht: nummer een van zijn trio treffers ligt in het net van MW. Juul Ellerman feliciteert de Braziliaan. fotc PSV-spits viert rentree met drie treffers in duel met MW MAASTRICHT CPD MW-trainer Vergoossen verzuchtte: „Het is elk jaar het zelfde liedje, elke keer spelen we hier tegen een super-ge motiveerde Romario. Maar goed, laten we blij zijn dat de competitie nog zo'n speler heeft." beloning voor dat beleid. Toen de club anderhalf jaar geleden immers onderaan stond, werd Sef Vergoossen bij het bestuur geroepen om... voor drie jaar bij te tekenen. Vervolg: MW hand haafde zich, werd afgelopen sei zoen zevende en zal onder Ver goossen voorlopig ook niet meer in de buurt van de eerste divisie komen. Winnen van de landskam pioen blijft uiteraard een uit zondering. Tegen een goed PSV met een fitte en ambitieuze Ro mario heeft een topploeg het moeilijk, dus zeker MW. De Limburgers lagen zaterdag in de eerste helft echter nog aller- De Limburgse coach is altijd al de laatste geweest om van slag te raken van één enkele uitslag, zelfs al liep de score zaterdag wel erg hoog op: 1-5. MW had PSV bovendien niet alleen voor treffelijk maar ook heel positief - zonder aanpassingen - partij geboden, zodat Vergoossen vandaag zeker niet wordt ge confronteerd met een selectie zieke vogeltjes. Voor degradatie hoeft niemand in Maastricht ook dit seizoen bang te zijn. MW kijkt tegenwoordig verder dan de volgende wedstrijd en kreeg afgelopen seizoen al de minst onder. Toen al was te zien dat PSV meer potentie had, maar de Limburgers joegen als Noren en tackelden als Britten. Dat het 1-1 stond halfweg (Ro mario en Reijners) was alleen vreemd omdat MW eigenlijk de beste kansen kreeg op een voor sprong. Pas in de tweede helft kon PSV het verschil maken. Ver goossen: „Toen betaalden we de tol voor het tempo in de eer ste helft" De score liep niette min te hoog op, van Maastricht se kant bezien. Dat was sneu voor Vergoossen, voor al zijn spelers, en speciaal voor Eric Meijer. De spits speelde goed en hij was lastig voor zowel Popescu als Van Tiggelen. Meijer won zelfs een luchtduel van Van Breukelen! De lat redde de ex- international. Meijer maakte EREDIVISIE echter ook twee dure blunders. Voor rust verloor hij volkomen vrij voor Van Breukelen de con trole over de bal, na rust (bij 1- 2) miste hij opnieuw de simpel ste techniek om Lanckohr te la ten scoren. Scoren en laten scoren, het zijn specialisaties die in de top niet iedereen gegeven zijn. Ro mario bewees opnieuw dat hij het subtiele, hogeschoolwerk in het strafschopgebied wel be heerst Hij scoorde (drie keer) en liet scoren (een keer. Vanen burg). Vooral het feit dat hij niet zelfzuchtig op jacht was naar ei gen roem, deed zijn ploeggeno ten deugd. Juul Ellerman, ma ker van het vierde doelpunt: „Hij deed een stapje extra, hij deed zijn werk goed. Hij lette op zijn man, meer hoefde hij trou wens ook niet te doen, maar hij deed het." Ajax - Roda JC 4-2 (2-1). 11. Hofstede 0-1, 34, De Boer 1-1,41. Pettersson 2- 1. 67. Bergkamp 3-1, 76. Kreek 4-1. 85. Trost 4-2 Scheidsrechter: Jol. Toe schouwers: 18.806 Gele kaart: Jonk (Ajax). Van de Luer, Senden (Roda JC). Den Bosch - Volendam 0-5 (0-1). 39. De Freitas 0-165. Berghuis 0-2. 83. Reiziger 0-3. 85. Van Loon 0-4. 89. De Freitas 0-5. Scheidsrechter Van Vliet. Toeschouwers 2232. Vitesse - Fortuna S. 5-0 (2-0). 41 Van Arum 1-0. 44. Van Arum 2-0, 54. Van Arum 3-0. 77. Van den Brom 4-0, 81 Latuheru 5-0. Scheidsrechter: Schaap. Toeschouwers: 3946. Rode kaart: 60. Maessen (Fortuna). Gele kaart: Pernot (Fortuna). Bijzonderheid: assistent-trai ner Voorn (Fortuna) van het veld ge stuurd. Cambuur - RKC 0-2 (0-1). 29 Brands 0-1 (strafschop), 66. Van Aerde 0-2. Scheidsrechter: Van der Ende. Toe schouwers: 6000. Gele kaart: De Gier, n Gösgens (Cambuur) en Sijahai- 6. Boere0-1 (strafschop), 23. Van Geel 1-1 (strafschop), 80. Van Geel 2-1 (strafschop). Scheidsrechter: Uilenberg. Toeschouwers: 6000. Rode kaart: 80. Bosvelt en Overmars (Eagles). Gele kaart: Van Gastel. Verhagen en Feskens MW-PSV 1-5(1-1).9 Romario0-1, 11. Reijners 1-1, 50 Romario 1-2, 70. Vanenburg 1-3, 76. Ellerman 1-4, 90. Romario 1-5. Scheidsrechter: Schuur- mans. Toeschouwers: 10.000 (uitver kocht). Gele kaart: Deiahaye, Meijer (MW). Ellerman, Van Tiggelen (PSV). Groningen - Dordrecht 90 3-0 (2-0) 30. Van Duren 1-0, 42. Roossien 2-0, 68. Gonesh 3-0. Scheidsrechter: Houben. Toeschouwers: 11.251. Gele kaart: Boessen (Dordrecht 90). Feyenoord - Sparta 2-2 (2-2). 8. Frdser 1-0, 23. Kiprich 2-0, 38. Bubberman 2-144. De Getrouwe 2-2. Scheidsrech ter: Blankenstem. Toeschouwers: 25.191. Gele kaart: Refos(Feyenoo'd), Schuurhuizen, Van den Berg (Sparta) FC Twente - FC Utrecht 5-1 (1-0). 28. Paus 1-0. 51. Van der Net 1-1,65. Zwijnenberg2-1. 74. Polley 3-1, 78. Kool 4-1. 89. Polley 5-1. Scheidsrech ter: Van Di|k. Toeschouwers: 7500. Gele kaart: Hoogma (FC Twente). 5 5 0 0 10 19 - 2 FC Twente Feyenoord 6 5 TOPSCORERS EERSTE DIVISIE 1-1, 53. Hoop 1-2.88. Koops 2-2. Scheidsrechter: Van Beek. Toeschou wers: 2793. Gele kaart: Androg (Em- men). De Roode (Telstar). VW - FC Zwolle 1-1 (1-1). 6 Graef 1-0, 22. Boere 1-1. Scheidsrechter: Van Ve- luwen. Toeschouwers: 1948. Gele kaart Smit (VW). Stam en Buimer (FC Zwol le). Helmond Sport - Excelsior 3-3 (3-1). 58. Marbus 3-2, 60. Taument 3-3. Scheidsrechter: Theelen. Toeschou wers: 1800. Gele kaart: Pronk (Excel sior). RBC - NEC 0-2 (0-0). 63 E.|lander0-1. 76. Van der Weerden 0-2. Scheidsrech ter: Bettmger. Toeschouwers: 2400. Ro de kaart (2x geel): 53. Wijnhoven (NEC). Gele kaart: Kort. De Kort en Van Gastel (R8C). Heracles - AZ 0-1 (0-1). 42. Van Dam 0-1. Scheidsrechter: Zuidema. Toe schouwers: 1200. Gele kaart: Watson en Veiten (Heracles). Te Paske, Inia. Vork en Panhuis (AZ). Haarlem - Veendam 2-0 (0-0). 70. Van Eekeres 0-185. Van Galen 2-0. Scheidsrechter: Temmink. Toeschou wers: 1540. Gele kaart: Van Galen. Van Eekeres, Scheurwater (Haarlem). Ma- cAndrew. Lukkien, Fühler en Drent (Veendam). Eindhoven - Heerenveen 4-4 (3-3). 2. Verbeek 0-1,9. Tammer 0-2,18. Tam mer 0-3, 27. Treffers 1-3, 43. Cornel.s- sen 2-3, 45. Cornelissen 3-3, 59. Reg- top 3-4, 71. Cornelissen (strafschop) 4- 4. Scheidsrechter: Reygwart. Toeschou wers: 2300. Gele kaart: Maas. Prom- mayon (Eindhoven). Regtop, Schaap, Groen en Camataru (Heerenveen). TOP - NAC 1-2 (0-0). 49 Lokhoff 0-1. 81. Waterink 1-1, 85. Brusselers 1-2. Scheidsrechter- Blommesteyn. Toe schouwers: 2198. Gele kaart: Brusse lers (NAC). De Graafschap - ADO Den Haag 1-0 (0- 0). 71. Van Schijndel 1-0. Scheidvech ter: lumge. Toeschouwers: 4753. Gele kaart: De Vries (De Graafschap), Van Ey- keren, Valk. Meijer (ADO). NEC 3 0 11 13 - 3 0 11 15 - 6 3 3 0 9 15 - 4 6 3 2 18 8-7 5 3 1 1 7 11 - 5 6 -2 2 2 6 6 - 6 1 3 2 5 7 - 6 0 15 1 3-15 6 0 15 1 2-15 7 3 2 2 8 13 - 0 2 5 2 3-13 :h(Feyer\oord)6.2 Bergkamp PROGRAMMA EREDIVISIE: vrijdag: Roda JC - FC Oen Bosch, zater dag: Oordrecht 90 FC Twente, Cambuur - Vitesse, zondag: volendam - MW, PSV - Feyenoord, Sparta - I. FC Utrecht - Fortuna Sittard, RKC - Ajai, 1)5.4 Kieft (PSV) 4,5 GA Eagles-FC Groningen (Roda JC), Van Arum en Vi EERSTE DIVISIE: 1 Van der Laan (ADO Oen Haag) 7, 2. Cornelissen (Eindhoven) 6. EERSTE DIVISIE: vrijdag: FC Zwolle Emmen. zat»- p NEC Oe Graafschap, NAC - WV, Telstar - BUITENLANDS VOETBAL Het debuut van Paul Gascoigne in de Italiaanse competitie heeft slechts één helft geduurd. De Engelse international, die na anderhalf jaar weer een officiële wedstrijd speelde, blesseerde zich in het duel Lazio Roma - Genoa aan de rechter knie. Vlak voor de pauze werd hij door Bortolazzi van Genoa geraakt op het geopereerde lichaams deel. In het ziekenhuis werd vochl in de knie geconstateerd. Gascoigne moet voorlopig rust houden. Zijn aanwezigheid gisteren had tot gevolg dal Aaron Winter op de tribune moest gaan zit ten. Niet iedereen was gelukkig met de snelle rentree van de Britse vedette, die woensdag in een oefenwedstrijd tegen zijn oude club Tottenham Hotspur de Romeinse fans al wist te be- tyoren. Duitser Thomas Doll vindt dat Gascoigne nog lang niet in vorm is en liet dat in in terviews overduidelijk weten. .,1 In is nog Ce vroeg om Paul in te zetten. Daarbii hebben we Winter veel te hard nodig", meende de voormalige interna tional uit de DDR. Trainer Dino Zoff wilde Gascoigne toch laten debuteren voor het eigen pu bliek. De inbreng van de En gelsman bleef beperkt tot een paar technische hoogstandjes. Het duel leverde pas in de twee de helft doelpunten op. Gre- gucci scoorde voor de Romei nen, terwijl Padovano gelijk maakte. John van 't Schip speel de voor Genoa een degelijke wedstrijd, maar werd in de slot fase vervangen. Lazio en Genoa hebben tot nu toe alle wedstrij den gelijk gespeeld. Hoosbui De aangekondigde rentree van Ruud Gullit voor AC Milan te gen Sampdoria ging niet door. Een hoosbui van een half uur boven Genua dompelde het Marassi-stadion onder en zelfs in de kleedkamers stond een laag water. De topper werd af gelast, al zou Milan het liefst vandaag de wedstrijd al willen afwerken. De eerste vrije speel dag na vandaag is 11 november, maar in die maand staan ook de toppers tegen Napoli. Inter en luventus plus twee Europa- Cupwedstrijden op het pro gramma. AC Milan blijft koploper om dat geen van de concurrenten wist te winnen. Torino verspeel de in de slotfase een 2-0-voor- sprong en een koppositie bij Pescara. De voormalige spits van Milan Borgonovo zorgde met twee treffers voor een ver rassende remise: 2-2. Juventus kwam thuis niet verder dan 1-1 tegen AS Roma. Inter bleef in San Siro op 2-2 steken tegen Fiorentina dat volgende week thuis speelt tegen Milan. België Club Brugge heeft zaterdag het opstapje naar de eerste plaats in de Belgische competitie gemist. De titelhouder kwam in eigen stadion niet verder dan 0-0 te gen RWD Molenbeek. Club heeft twee punten achterstand op Anderlecht en Standard, maar heeft nog een wedstrijd tegen Antwerp tegoed. Brugge verloor niet alleen een punt, maar ook Van der Heyden met een rode kaart, nadat hij de doorgebroken Laeremans on deruit had getikt. Het was één van de spaarzame uitvallen van Molenbeek, dat in de eerste helft gewoon verdedigde en na rust extreem defensief speelde. RWDM haalde het einde overi- Andrej Kanchelskis van United probeert Les Ferdinand van Queens Par1< met handen en voeten het spelen te beletten. foto epa gens ook maar met tien man, sche eerste klasse. Ook Degryse Nassen werd met twee gele (Anderlecht), Wegria (Luik) en kaarten weggestuurd. Het was Buana en Berx (Lommei) wer- een rood weekeinde in de Belgi- den van het veld gestuurd. BARCELONA ANP Met een punt voorsprong op FC Bar celona heeft Deportivo La Coruna de leiding in de hoogste afdeling van het Spaanse voetbal behouden. De ploeg van Johan Cruijff lien met 4-1 over Bur gos, I>a Coruna behield een perfecte score door in een uitwedstrijd Real So- ciedad met 2-0 te verslaan. Nou Camp (78.000 toeschouwers) was gistermiddag weer het decor van een ware demonstratie. Burgos, geleid door de Nederlander Theo Vonk, kon er veel van opsteken. Beguiristain en de Deen Laudrup scoorden binnen een kwartier. Nog voordat een half uur was verstreken bracht Bakero de derde tref fer op het scorebord. Het was een parel tje. De pass kwam van Koeman, een knikje van Bakero's hoofd was voldoen de. Vlak voor rust tekende de Roemeen Balint uit een strafschop voor de tegen treffer. In de achtste minuut van de aanzienlijk minder aantrekkelijke twee de helft bepaalde Stoitsjkov de eind stand op 4-1. Met de return op het Eu ropese podium jtegen Viking Stavanger in het vooruitzicht wisselde Cruijff Koeman voor Witschge en Bakero voor Eusebio. Voor het verrassende La Coruna. dat vorig seizoen nog tegen degradatie streed, scoorde Claudio in de eerste mi nuut na rust. Tien minuten voor tijd maakte Aldana er 2-0 van. Volgende week kan Deportivo bewijzen wat de prille leiderspositie waard is. Dan komt Real Madrid in het noorden op bezoek. Atletico Madrid moest het na de uit sluiting van Jauanito (twee keer geel) stellen met tien man. Dat verklaarde goeddeels de puntendeling (1-1) bij Ca diz. Zaragoza, ook in de top van de rangschikking, bleef op 0-0 steken bij Ravo Vallecano. Real Madrid was niet bijster geispireerd tegen Albaceic, dat nog zonder punten is. Het werd 3-0 door doelpunten van Alfonso. Michel (strafschop) en Butragueno. CUFERS LONDEN Rtr Outsiders blijven de toon aan geven in het Engelse voetbal. Norwich City en Coventry City, die vorig jaar ternauwernood aan degradatie ontkwamen, streden zaterdag om de toppo sitie. Het duel eindigde onbe slist: 1-1; een resultaat waarvan het pas gepromoveerde Black burn profiteerde. De nieuwelin gen wonnen thuis met 2-0 van Oldham door doelpunten van Alan Shearer en Stuart Ripley. Zij verdrongen daarmee Coven try van de tweede plaats. Het verschil met het leidende Nor wich slonk tot twee punten. Bij het topduel Norwich - Coventry gaf aanvoerder Ian Crook de thuisclub na dertien minuten de leiding. De gelijkmaker, 24 minuten later, kwam van de voet van Peter Ndlovu, die uit Zimbabwe is overgekomen. Liverpool heeft zich nog bij lange na niet hersteld van de miserabele seizoenstart. Door de nederlaag van 3-2 op eigen veld tegen Wimbledon viel de roemruchte club terug tot één plaats boven de rode streep. De terugkeer van veteraan Bruce Grobbelaar in het doel van Li verpool hielp niet veel. Een lage inzet van John Fashanu (12e minuut), een lob van Robbie Earle, 25 minuten later en een ziedend schot van opnieuw Ear le, veertien minuten voor tijd, waren hem te machtig. Jan Möl- by (strafschop) en Steve McMa- naman maakten de doelpunten voor Liverpool. De vroegere aanvaller van Li verpool Dean Saunders, die vo rige week tweemaal tegen zijn oude club scoorde, was op nieuw tweemaal produktief en had daarmee een belangrijk aandeel in de overwinning (3-2) van Aston Villa in Middles brough. Titelhouder Leeds had na vijf wedstrijden eindelijk succes: 2-0 tegen Everton, dankzij Gary McAllister en Lee Chapman, twee minuten na el kaar halverwege de tweede helft. Nottingham Forest, dat sinds het openingsweekeinde geen enkele overwinning be haalde. hield Chelsea op 0-0. Ipswich behaalde thuis tegen Sheffield United een soortgelijk resultaat, hoewel de uit Canada overgekomen doelman Craig Forrest al na twee minuten uit het veld werd gestuurd wegens een zware overtreding. Duitsland Hamburger SV en FC Köln lij ken eindelijk op gang te komen. HSV incasseerde zaterdag na een vroege trainerswissel een winstpunt in de uitwedstrijd te gen Wattenscheid (2-2), de clubleiding van FC Köln liet de oefenmeester ondanks een zwakke start in functie en kreeg zaterdag als dank voor het ge stelde vertrouwen twee punten terug. De hekkesluiter won voor het eerst dit seizoen, uit met 2-1 van het eveneens slecht gestarte Borussia Mönchengladbach. Bayem München handhaafde vrijdagavond al de koppositie door de topper tegen Borussia in Dortmund met een kleine overwinning (2-1) af te sluiten. Van de achtervolgers maakte Bayer Leverkusen indruk door Schalke met 6-1 te kleineren. Bij FC Köln staat de positie van tTainex Jörg Berger al sinds de competitiestart ter discussie. Toch wilde de clubleiding na zeven wedstrijden niet zover gaan als in Hamburg, waar trai ner Coordes afgelopen week zijn ontslag kreeg. Berger kreeg een week respijt. Zijn ploeg maakte voor hem de situatie weer iets rustiger door in de uit wedstrijd tegen Borussia Mön chengladbach voor de eerste overwinning in de competitie te zorgen. De Pool Rudv zette dc bezoe kers nog voor het half uur op 1 - 0, vier minuten later was de Zweedse international Dahlin goed voor de gelijkmaker. Orde- newitz besliste het duel negen i de pauze. DUITSLAND: VfB Stuttgart - FC Ka.serslautern 3-1. Wattenscheid 09 - Hamburger SV 2-2. - Schalke '04 6-1. Karis- Bochum 1-0. Werder Bremen - FC Köln 1-2, FCNumberg - _en 2-0. Vrijdag: Borussia Dort- Bayern BSyem M Leverkus» Stuttgart ITALIË: Ancona - Napoli 1-1 ri 2-1. Foggia - Udmese 1-C 2-2, Ji 1. Pai Sampdona AC Milan afgelast Dynamo Dresden 1-1. B^yern M 7-13 Franl Leverkusen 8-12 Dortr 7-10 8- 9 8- 9 - Genoa 1-1, Parma - Brescia 2-0. Pescar Torino 4-6 Inter 4-5 Sampdoria 3-5 Fiorentina 4-5 ENGELAND: Blackburn - Oldham 2-0. Chelsea - Nottingham Forest 0-0, Covent 1, Crystal Palai Town - Sheffiel 2-0. Liverpool Queens Park Rangers 0-0. 1 ston Villa 2-3. S i Hotspur 2-0 10-23 f 10-21 Que brough - Aston Villa 2-3. Sheffiei spur 2-0. 10-23 i-21 Coventry 10-20 Aston Villa 10-16 BELGIË: Standard Luik - KV Mechelen 3-1. Charleroi - lommel 3-0. Genk - Antwerp 3-0, Waregem 2-5. AA Gent - Cercie Brugge 1-1. lierse SK - Beveren 0-0. Club Brugge-RWD" 2-1, Germinal SCHOTLAND: A tic - Partick Rangers 0-4 ik 0-0, Boom - ;ren-Clublu.k B-13 Charleroi 3-13 AA Gent 711 Beveren - Motherwell 1-0. I Dundee 0-0. St. Johnstone - 0-3. Rangers 10-16 Hearts 10-12 Aberdeen 10-12 Hibernian 10-11 Celtic 10-12 Dundee U 10-11 SPANJE: Osasuna - e 3 0. 0. 1 - Sporting0-2, Barcelona - Burgos 4-1 La Coruna 4-8 Zaragoza 4-6 Barcelona 4-7 Real Madrid 4-6 Sportmg 4-6 Seviila 4-5 PORTUGAL: Estom Gil V-centeO 0. Be-enen- ses - Mantimo 1 0. Pacos Fe^ra - Be"a Mar 4-0. Saigueiros - Chaves i-i. Braga - Boavista 2-1. Espmho - Benfica 0-3. Famancao - Porto 0-3. Tirsense Guimaraes 2-0, Farense Spor ting 0-0. Porto 6 9 Manfimo 6-7 Be'enenses 6 8 Boavista 6 7 Bentica 5-7 Sporting 6-7 ZWITSERLAND: Grasshoooe-s Neuchate' Xa- ma* 1-1. St Gallen Lausanne 2-3. Young Boys - Aarau 2-0. Bulie - Lugano 2-0. Chiasso - Servettel-2, Sion-FC Zurich 0-0 Servette 13-19 Young Boys 13-15 13-16 ai/burg0-l I. 13-17 13-15

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 16