Thoresen waarschuwt Oranje Matthaus brengt Bayern geen winst Sport Stojtskov: rode kaart en drie doelpunten Van Basten blijft trefzeker KWANDAG 21 SEPTEMBER 1992 ROB ONDERWATER A BROUWER DE KONING SVV weg bij Dordrecht '90 Dordrecht De band tussen SW, dat Dordrecht '90 door de fusie als SW Dordrecht '90 in de eredivisie bracht, is zaterdag defini tief verbroken. Na het vertrek van de oude Schiedamse bestuur ders Van Dijk en Eijkenbroek, vroeg voorzitter Den Braven de KNVB toestemming zijn club verder Dordrecht'90 te mogen noemen. Die toestemming is zaterdag in Dordrecht ontvangen. SW is daarmee definitief uit het betaalde voetbal verdwenen. FC Vac alleen op eerste plaats den haag FC Vac Samsung, de tegenstander van FC Groningen in de eerste ronde van de strijd om de UEFA-beker, blijft lijst aanvoerder in Hongarije. De formatie won afgelopen weekeinde in de hoofdstad van MTK Budapest, 2-3. Vac versloeg woensdag FC Groningen met 1 -0. MTK - Vac was de topper van de zesde speeldag. De verrassende nummer twee van vorig seizoen kwam voor de pauze twee keer op achterstand, de laatste keer uit een strafschop. Middenvelder Kriska verzorgde de eerste gelijkma ker. Na de rust maakte Repasi, topscorer met zes doelpunten, 2- 2. De winnende treffer was een kwartier voor tijd van verdediger Banfi. Vac heeft tien punten, een mevr dan de populairste club van het land, Ferencvaros. Salzburg verspeelt punt den haag Austria Salzburg, dat woensdag met 0-3 op eigen veld onderuit ging tegen Ajax, werd in de top van de Oostenrijkse competitie achterhaald door Austria Wien. Salzburg verspeelde in de thuiswedstrijd tegen Linzer ASK een punt, 1 -1Het doel punt van Salzburg was van Sabitzer. Austria Wien, de titelverde diger, won bij Wacker Innsbrück, 1-2. Hapoel wacht nog op eerste zege den haag In de Israëlische competitie wacht Hapoel Fetach Tik- va, de tegenstander van Feyenoord, nog altijd op de eerste over winning. Het duel tegen Haifa ging met 1-2 verloren. Met één punt uit vier wedstrijden is Hapoel hekkesluiter in de hoogste af deling. Speler Lommel overleden lommel Mark Gielis, linksachter van de Belgische eersteklasser Lommel, is zaterdag bezweken aan de verwondingen die hij zes dagen eerder had opgelopen bij een verkeersongeval. Lommel, dit seizoen debuterend in de hoogste afdeling, speelde zaterdag avond op eigen veld tegen kampioen Club Brugge. Na de wed strijd (0-2) werd het overlijden van de 29-jarige voetballer be kend gemaakt. Protest Ferencvaros afgewezen bern De UEFA heeft het protest van Ferencvaros (Hon) na de uitwedstrijd bij Slovan Bratislava (Tsj) afgewezen. Ferencvaros wilde dat de wedstrijd ongeldig werd verklaard omdat het harde optreden van de politie de spelers angst had ingeboezemd en daardoor het wedstrijdverloop had beinvloed. De tuchtcommis- sie van de UEFA deelde die mening niet, maar stelde wel dat het ingrijpen van de politie veel verder ging dan nodig was en ver oordeelde het inzetten van agenten in burger. Ferencvaros kreeg ook een boete omdat zijn supporters ook in 1989 en '90 voor moeilijkheden hadden gezorgd bij Europese wedstrijden. Hallvar Thoresen is nog geen spat veranderd. De ex-spe ler van FC Twente en PSV, al weer vier jaar weg uit Ne derland, blijft wie hij is: aimabel en bescheiden. Geen praatjesmaker dus. Zo voetbalde hij ook: degelijk en plichtsgetrouw, nooit te beroerd om de handen uit de mouwen te steken. Precies als de Noorse nationale ploeg, woensdagavond in het al wekenlang uitverkochte Ulle- vaal-stadion (26.000 toeschouwers) van Oslo de eerste te genstander van Oranje in de aanloop naar het WK '94 in de Verenigde Staten. Hallvar Thoresen, een liefhebber van motorcross: „Onze nationale ploeg kan heel gedisciplineerd spelen." foto cpd osioalbert geesing gpd-verslaggever „Onze nationale ploeg kan heel gedisciplineerd spelen en moet het vooral hebben van werklust en fysieke kracht", vat Thoresen de sterke punten van Noorwe gen in een notedop samen. En minder van de individuele kwa liteit, zo weet de 50-voudig ex- intemational. „In dat opzicht is Nederland natuurlijk sterk in het voordeel. Noorwegen heeft Brathseth, dat is onze beste spe ler. maar wij hebben geen spe lers van het kaliber Van Basten, Rijkaard, Koeman en Berg kamp." „Toch", durft Thoresen de voorspelling aan, „is het Neder lands elftal nog lang niet klaar met Noorwegen. Natuurlijk is jullie land op papier veel ster ker, maar dat zegt niet zoveel in de voetballerij. Dat zag je wel aan Italië dat hier met 2-1 ver loor en daardoor het EK miste. Normaal gesproken verliest Noorwegen, maar Nederland zal het zeker niet gemakkelijk krijgen. Dat zou mij althans heel erg verbazen." Tot ergernis van de interna tionale voetbalfederatie (FIFA) werd San Marino drie weken geleden in Oslo met 10-0 van het veld geblazen en kende Wales geen pardon met de Faröer (6-0). „Dat soort grote uitslagen", klaagde FIFA-pers- chef Guido Tognoni daags na het doelpuntenfestival, „zijn niet representatief voor het voetbal en niet goed voor ons imago." Daarin heeft de FIFA volgens Thoresen geen ongelijk. „Als je eerlijk bent, horen dit soort landen niet in zo'n toer nooi thuis. Het was vreselijk slecht wat San Marino liet Jarenlang gold ook Noorwe gen als een heuse voetbaldwerg, die internationaal weinig voor stelde en slechts bij hoge uit zondering, als de tegenstander met het hoofd in de wolken liep, voor een verrassing kon zorgen. Die tijd behoort definitief tot het verleden, denkt Thoresen. „Een grote voetbalnatie zal Noorwegen natuurlijk nooit worden, maar zo klein als toen zijn we niet meer. Het Noorse elftal speelde jarenlang op z'n Engels, maar dat heeft weinig resultaten opgeleverd Impulsen Door impulsen vanuit Duits land, Nederland en Italië heeft Egil Olsen geprobeerd een eigen stijl te ontwikkelen. „Dat vind ik belangrijk", zegt Thoresen, „en daarin is de bondscoach heel redelijk geslaagd. Dan blijkt ook dat je met de kwaliteiten die Noorse voetballers hebben heel ver kunt komen. Olsen laat de ploeg heel realistisch voetballen en kent de sterke en zwakke punten van de spelers op z'n duimpje." Een computer behoort daar bij tot de standaarduitrusting van de Noorse bondscoach. Thoresen: „Hij slaat alle gege vens op en analyseert die infor matie vervolgens met behulp van de computer. Hij weet pre cies hoeveel kansen de ploeg heeft gekregen, hoe vaak de te genstander voor het Noorse doel is geweest en hoe de doel punten tot stand zijn gekomen. Dat is heel nuttig en leerzaam." Neerlands bondscoach Dick Advocaat vergeleek de speelstijl van Noorwegen na de recente oefeninterland tegen Zweden (2-2) met die van Denemarken. „Het verschil is alleen dat De Denen met Povlsen en Laudrup nog met anderhalve spits spelen en Noorwegen maar met een. Verder speelt Noorwegen heel gegroepeerd, met een vier- mans-achterhoede en een vijf mans-middenveld waar moei lijk doorheen te komen is. De ploeg geeft weinig kansen weg, maar verschijnt zelf ook niet vaak voor het doel van de te genstander." Hallvar Thoresen kan zich wel vinden in die analyse, maar is het oneens met de conclusie dat Noorwegen erg defensief is in gesteld. „Op papier speelt het nationale elftal inderdaad met slechts één spits, Göran Sörloth of Frank Strandli, maar de mid denvelders krijgen meestal alle vrijheid om de aanval te zoeken. Dat kun je niet echt defensief noemen. Noorwegen speelt naar z'n mogelijkheden. En die zijn nu eenmaal beperkt. De Deense internationals zijn bal vaster en hebben veel meer ini- dividuele kwaliteit." KNVB-BEKER EERSTE RONDE TSC - GWV 0-1 (0-0). 85. Kuis 0-1 Scheidsrechter Bossen. Toeschouwers: 150. Gele kaart: Koreman en Van Gils (TSC). Van Brink en Kuis (GWV) DETO-Valleivogels 2-0 (1-0). 13. Hopster 1-0. 56. Zwijse 2-0. Scheids rechter: Metz. Toeschouwers: 100. Gele kaart: Dams en Völlmer (DETO). Menno van Ginkel en Alex van Ginkel (Valleivo- gels). TWEEDE RONDE RCH - Willem II 0-5 (0-2). 6. Feskens 0-1.22. Vincent 0-2, 51. Meijs0-3. 53. Vincent 0-4, 56. Van Hintum 0-5. Scheidsrechter: Biommesteyn. Toe schouwers: 800. Gele kaart: Van der Hoeven (RCH). DCG - NEC 1-0 (0-0). 46. Ksikas 1-0. Scheidsrechter: Kloeg. Toeschouwers: 1000. Gele kaart: Kool en Vreugd (RCH), Lok (NEC). ADO Den Haag - Halsteren 6-0 (1-0). 5. Heesen 1-0, 56. Van der Laan 2-0, 64. Van Eijkeren 3-0, 67. Danen 4-0, 75. Van der Laan 5-0.81. Danen 6-0. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 1500. Gele kaart: Metman (ADO Den Haag), Heeren (Halsteren). SC Enschede - Excelsior 0-1 (0-1). 16. Weezenberg 0-1. Scheidsrechter: Van Veluwen. Toeschouwers: 400. Gele kaart: Poel (SC Enschede), Verspuy (Ex celsior). EDO - Fortuna S 0-0 n.v. Fortuna wint met 3-1 op strafschoppen. Scheidsrech ter: Van der Neut. Toeschouwers: 1200. Gele kaart: Boogaart, Van Klooster (EDO), Custers (Fortuna). Achllles'94 - FC Den Bosch 1-1 n.v. (0- 0). Den Bosch wint met 5-3 via straf schoppen. 104. Noslin 1-0, 112. Der- ksen 1-1. Scheidsrechter: Meyer. Toe schouwers: 850. Gele kaart. Meulen- di]k, Laisina, Heine (Den Bosch). D0V0 - AZ 0-3 (0-132. Van Dam 0-185. Buskermolen 0-2, 87. Van Dam 0-3. Scheidsrechter: Van Egmond. Toe schouwers: 1200. Gele kaart: De Vries (DOVO), Stroes (AZ). ACV - Veendam 0-1 (0-0).74. Brouwer 0-1. Scheidsrechter: Luinge. Toeschou wers: 1500. Gele kaart: Risamasu (ACV), Bos (Veendam). Noordwijk - Helmond Sport 0-1 (0-1). 44. Martens. Scheidsrechter: Temmink. Toeschouwers: 700. Gele kaart: Van Kins (Noordwijk), Verbeek en Koenraadt (Helmond Sport). Rheden - Telstar 2-3 (1-2). 37. Talan 1- 0, 39. Hoop 1-1,42. Oostrom 1 -2, 48. Van Eijck 2-2,65. Hoop 2-3. Scheids rechter: Janssen. Toeschouwers: 300. Gele kaart: Vink (Rheden), Van der Zwaan (Telstar). DWV - Cambuur 0-2 (0-0). 58. Mols 0- 1, 76. Mols 0-1. Scheidsrechter: Zuide- ma. Toeschouwers: 2000. Gele kaart: McDonald (DWV), Haatrecht en Elzinga (Cambuur). VW - Kozakken Boys 4-1 (2-1). 5. Graef 1-0. 23. Graef 2-0. 32. De Haan 2-1. 49 Babangita 3-1. 76. Janfada 4-1 (strafschop). Scheidsrechter: De Graaf. Toeschouwers: 1000. Gele kaart: Leen- ders (VW). Asnus, Van der Linden, Fre- heen Molenaar (Kozakken Boys) Haarlem - Volendam 1-2 (1-1). 18. Berghuis 0-1, 35. Van Galen 1-1.84. De Freitas 1-2. Scheid vechter. Hou- ben. Toeschouwers: 1400. Rode kaart: 31. Burleson (Volendam) Quick Boys - De Graafschap 1-2 (0-1). 15. Van Schijndel 0-1. 57. Leeuwerik 0-2. 89. Jaap van Duin 1-2. Scheids rechter: Takacs. Toeschouwers 3000. Gele kaart: Hogervorst en Van der Kley (Quick Boys). Vink en Leeuwerik (De Graafschap). Go Ahead Eagles - Eindhoven 2-0 (1-0). 19.0vermars 1-0,84. Knippenberg 2- 0. Scheid vechter: Theelen Toeschou wers 3000. Gele kaart: Cornelissen, Winkelmolen, De Leeuw en Teuben (Eindhoven). Emmen - NAC 4-3 (2-2). 23. Lokhoff 0- 1. 25. LammersO-2, 27. De Jonge 1-2, 45. Oosting 2-2, 50. Haverkort 3-2, 55. Zegerius 4-2, 90. Schapendonk 4-3. Scheidsrechter: Sterk. Toeschouwers: 2200. Gele kaart: Zegerius en Haverkort (Emmen). Dordrecht '90 - RBC 3-0 (2-0). 6. Schmidt 1-0, 13. Breetveid 2-0. 46. Langerak 3-0. Scheid vechter. Schaap Toeschouwers: 1132. Gele kaart Kraay (Dordrecht '90), Hendriksen en Kort (RBC). EHC - TOP 1-3 (1-3). 8. Brancard 1-0, 13Van der Weert 1-1,18. Waterink 1 - 2. 26. Purperhart 1-3. Scheidsrechter Van Haaften. Toeschouwers. 600. Gele kaart: Duut en Van Wijnen (EHC). PROGRAMMA EREDIVISIE Zaterdag: Ajax - Roda JC, Willem II - GA Eagles, Den Bosch - Volendam. Cam buur - RKC, MW - PSV, zondag: FC Twente - FC Utrecht. FC Groningen - Dordrecht'90. Feyenoord - Sparta, Vi- EERSTE DIVISIE Zaterdag: Emmen - Telstar, VW - FC Zwolle, Helmond Sport - Excelsior, RBC - NEC. SC Heracles - AZ, Haarlem - Veendam, Eindhoven - Heerenveen, zondag: TOP - NAC, De Graafschap - ADO Den Haag. LOTING KNVB BEKER DERDE RONDE, te spelen op woensdag 28 oktober: De Graafschap - Excelsior, Den Bosch - Heracles/DETO, DCG - FC Zwolle. Cambuur - Heerenveen/GVW, Fortuna Sittard - AZ, FC Twente - Willem II, Feyenoord - Go Ahead Eagles. Gro ningen - Dordrecht '90, MW - Veen dam, Sparta - Telstar. Helmond Sport - RKC. Volendam - PSV, TOP - Roda JC. VW - Ajax, Vitesse - ADO Den Haag, Utrecht - Emmen. BUITENLANDS VOETBAL Johan Cruijff hield Hristo Sto jtskov woensdag voor de Eu ropese wedstrijd tegen Viking Stavanger op de tribune. Zater dagavond in het Vicente Cal- deronstadion van Madrid was de Bulgaar de opmerkelijkste speler bij Barcelona dat Atletico Madrid van het (eigen) veld speelde, 4-1. Stojtskov maakte drie doelpunten en werd halver wege de tweede helft van het veld gestuurd met twee gele kaarten. Atletico Madrid speelde toen al een kwartier met tien man omdat Futre, na beledigen van scheidsrechter Urio Velasquez, de rode kaart had gezien. Atleti co na twee ronden nog zonder verliespunt was geen partij voor Barcelona dat met Koeman, Stojtskov en Laudrup als bui tenlanders begon en eindigde met Richard Witschge, die ne gen minuten voor tijd de plaats van de Deen mocht innemen. Atletico werd al in de eerste minuten plat gewalst. In tien minuten jubelde Catalonië twee keer in Madrid, beide keren scoorde Stojtskov. De golf, die Barcelona handenvol kansen bood, de score was een heel zuinige afspiegeling van het krachtsverschil, luwde na een half uur en Futre profiteerde (1- 2). Nog voor de rust was het verschil weer twee treffers, op nieuw door Stojtskov. In de tweede helft verwaterde de wedstrijd. Pas na de uitslui tingen van Futre en Stojtskov leefde Barcelona weer op, maar het duurde tot de laatste mi nuut voor Amor de bal eindelijk voor de vierde keer achter doel man Abel kreeg. De tweede overwinning van Barcelona aan het begin van het seizoen op de tegenstanders uit Madrid. Cruijff toonde zich nader hand tevreden. „Als we de kan sen beter hadden benut was het verschil nog veel groter geweest. We hebben goed gespeeld." De Nederlandse coach was mild over Stojtskov. „Hij speelde zeer gemotiveerd. De rode kaart was terecht. Stojtskov nam wraak, omdat hij twee keer was gesla gen. Daartegen werd door de scheidsrechter helaas niet opge treden." Real Madrid speelde 0-0 bij Sporting Gijon, de derde door een Nederlander getrainde club die het opnam tegen de Ma- drilenen, na Barcelona en Bur gos. Burgos, onder leiding van Theo Vonk, verloor thuis met 0- 3 van Tenerife. De club is na twee nederlagen gezakt naar de vijftiende plaats. De wraak van Dean Saunders Bij Liverpool was Dean Saun ders overbodig. Zaterdag be wees hij het ongelijk van de clubleiding. Saunaers was. met de tweede voormalige Li- verpool-speler Rav Houghton, de inspirerende kracht achter de ruime overwinning (4-2) van Aston Villa op de topclub. De op Anfield Road wegge stuurde spits scoorde twee keer. Koploper Norwich haal de het maximale puntenaantal binnen door Sheffield Wed nesday met een minimale ne derlaag (1-0) naar huis te stu- De start van de competitie verloopt voor Liverpool de- sastréüs. Zaterdag leed de club van Graeme Souness tegen As ton Villa de vierde nederlaag van het seizoen. Ondanks de voorspoedige start. Kort voor de rust zette Walters Liverpool op voorsprong, Saunders maakte een minuut later gelijk bij zijn eerste optreden in Vil lapark. Twintig minuten na de pauze was de wedstrijd beslist via Atkinson en opnieuw Saunders, Parker maakte er in 79ste minuut nog 4-1 van voor de Israëlische international Rosenthal de eindstand op 4-2 CUFERS Queen's Park Rangers - Middlesbrough 3-3 Leeds 1-1, Tottenhar 1-1, Southar mchester United 1- - BlacMburn 1-1, Manchester Ci- Norwich 9-22 Manchester U. 9-17 Coventry 8-18 Queen's PR 9-16 Blackburn 9-18 Middlesbrough 8-14 SCHOTLAND: Aberdeen - Partick 2-0, Dundee United - FC Dundee 0-1, Falkirk Celtic 4-5, Johnstone 3-3, Glasgow Rangers - Hearts 2-0. Rangers 9-14 Dundee U 9-11 Celtic 9-12 Aberdeen 9-10 Hearts 9-12 Hibernian 9-10 SPANJE-Espartol - Cadiz 1-2, Real Zaragoza - Real Ovtedo 1-0, Athletic Bilbao - Rayo Valle- cano 4-2. La Coruna - Osasuna 2-1. i Real Sociedad 1-2, Sporting G»ic drid 0-0, Real Bu'gos - logrones-Ceita de V 3-> 3-5 Juventus 2-2, AC M rino - Parma 3-0, L Milan 3-6 Juventus Torino 3-5 Inter Sampdona 3-5 Brescia PORTUGAL Maritimo - Estool 11. Pc Guimaraes - Pacos Ferreira 3-2, Chav De terugkeer van Lothar Matt haus heeft meer dan 50.000 toe schouwers naar het Olympia- stadion van München en het eerste verliespunt voor Bayern gebracht. Wattenscheid speelde legen Bayem gelijk (1-1) door een doelpunt van Sane in de laatste minuut. Bayems voorsprong bleef na genoeg ongeschonden, want ook Bayer Ixiverkusen, Eintracht Frankfurt en Stuttgart werden maar één punt rijker. Borussia Dortmund kwam iets dichter bij door in Keulen te winnen. FC Köln, dat slechts één punt heeft, en Hamburger SV (vier keer ge lijk) zijn de enige ploegen die nog geen overwinning behaal den in de Bundsliga. Matthëus speelde op Bayems vijfmans middenveld geen hoofdrol. „Dat hadden wij ook niet verwacht", stelde vice- voorzitter Karl-Heinz Rumme- nigge. „maar hij heeft het be hoorlijk gedaan. Het is tenslotte maar goed vijf maanden gele den dat hij zijn kruisbanden ge scheurd heeft". Bayem was minder overtui gend dan in de voorgaande thuiswedstrijden. De ploeg, die al vroeg Mazinho met een bles sure kwijt raakte, moest her haaldelijk een beroep doen op doelman Aumann, maar kwam kort voor rust op voorsprong door een strafschop van Thon Wattenscheid gebruikte pas in de laatste seconden de ruimte die de ploeg had gekregen na dat Scholl een half uur voor tijd met twee gele kaarten moest vertrekken. Kampioen VfB Stuttgart heeft nog geen uitwedstrijd gewon nen. In Krefeld. bij Bayer Uer- dingen, was de kampioen er dicht bij. Acht minuten voor tijd leidde Stuttgart nog met 2-0, de ruststand door doelpunten van Knup en Walter. In het laatste kwartier moest de titelhouder met tien man verder na twee gele kaarten van Knup. Uerdin gen kwam op 1-2 door een strafschop van Stassen, maar het snelle antwoord van het tiental door Strunz (1-3) leek de overwinning vijf minuten voor tijd veilig gesteld te hebben. In de laatste drie minuten echter zetten lvissig en Bremser een rem op de winstgedachten van Stuttgart. Lothar Mattaüs betreedt het oude nest De middenvelder kon Bayem evenwel niet de winst bezorgen. foto anp Saarbrücken, ook dit seizoen teruggekeerd in de hoogste klasse, haalde een punt weg bij Frankfurt en weer viel de beslis sing pas in de laatste minuut. Eintracht kwam kort voor rust op 1 -0 door Kruse, toen scheidsrechter Aust niet voor een strafschop, maar voor de voordeelregel koos. Saarbrüc ken, met zijn slagvaardige spits Wynalda, bleef ook in de twee de helft aanvallend spelen en verdiende zijn gelijkmaker uit de laatste minuut, waarbij Eich- mann een handje geholpen werd door Frankfurts verdedi ger Roth. De Italiaanse voetbalclubs moeten de broekriem aantrekken, maar de bezuinigingen gaan aan AC Milan voorbij. Voor het competitieduel tegen streekgenoot Atalanta liet trainer Capello gisteren weer een aantal spelers met een waarde van 75 miljoen gulden buiten zijn selectie. Ondanks een nieuwe zege (2-0) neemt de onrust in de spelers groep toe. Ruud Gullit zet met zijn weigering voor Oranje de coach onder druk. Voor de topper van komend weekeinde bij Sampdoria kan Capello niet meer terugvallen op het excuus dat Gullit geen twee zware wedstrijden in vier dagen meer aan kan. De Nederlander weet dan in ieder geval precies waar hij aan toe is. Tegen Atalanta was er opnieuw geen plaats voor Gullit. Hetzelfde gold voor de Europees voet baller van het jaar Papin en de Kroaat Boban. Bo vendien ontbraken de Italiaanse internationals Eranio, Maldini en Denapoli om diverse redenen en zat Evani op de reservebank. In het San Siro Stadion stelde Milan pas in het laatste half uur orde op zaken. Massaro, ingeval len voor de teleurstellende Joegoslaaf Savicevic, opende de score. Marco van Basten maakte, op aangeven van Frank Rijkaard het karwei af: 2-0. Van de andere Oranje-spelers in de serie A had Aron Winter weinig geluk met een fraai schot op de lat tegen Cagliari. Lazio speelde voor de derde achtereen volgende keer gelijk: 1-1. John van 't Schip speelde een degelijke wedstrijd voor Genoa tegen juventus. Het vinnige duel eindigde in 2-2. De Engelse international David Platt, voor het eerst in de basis van de 'Oude Dame', hielp in de slotfase zijn ploeg aan de gelijkmaker. Matthias Sammer leverde een belangrijke bijdrage aan de 2-1 overwinning van Inter bij Napoli. De Duitser nam de eerste treffer voor zijn rekening. Het tweede doelpunt kwam op naam van Schillaci, die in de blessuretijd nog een strafschop miste.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 16