Hel bolwerk voor MËAB uw bolwerk leraar/lerares Nederlands TECHNISCH RECEPTIONIST tempo-team uitzendbureau een jachtschilder secretaresse (v/m) administratief medewerker (v/m) medewerker (v/m) SATERDAG 19 SEPTEMBER 1992 28 AKATURES VftKATUBES VflKftTURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 8 adverl8nti8-alO©RAg leWtooo (071)161400 rtm LEIDEN monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Lelden ia één van de grotere gemeen tes in ons land en teh ca. 110.000 Inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er djn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een getond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch Is Lelden in elk opzicht Ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan leder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen djn. ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu oog Is iedereen welkom. De Louise-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, vraagt, in het kader van het Aandachts- gebiedenbeleid, m.i.v. 5 oktober 1992, een voor 23 lessen per week in de brugklassen voor anderstaligen. Sollicitanten die tevens in het bezit zijn van het diploma volledig bevoegd onder wijzer genieten de voorkeur; dit diploma is echter geen absolute benoemings- voorwaarde. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen, vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskundig belang is net gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel.: 071 - 15 41 21 (school). De opvang van kinderen is mogelijk. De voor de school geldende sollicitatiecode wordt op aanvraag door de school toege zonden. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer OND 1141 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school, Kagerstraat 7, 2334 CP Leiden. De specialist in carrosserieën voor het vervoer van bloemen en planten. Carrosserieën bouwen is een vak apart. Ons bedrijf heeft er een uitstekende reputatie mee opgebouwd. Die re putatie heeft twee belangrijke pijlers: het vakmanschap van onze men sen (een 75 in getal) en ae hechte kollegialiteit waardoor iedereen zich verantwoordelijk voelt voor het eindprodukt. Voor wie dit aanspreekt en over de juiste motivatie beschikt hebben wij de funktie vakant van voor onze service- en reparatieafdeling. Wij denken daarbij aan een generalist, die in samenwerking met onze chef werkplaats de wensen en eisen van de klant kan vertalen in een duidelijke opdracht aan een team van ca. 30 medewerkers. Onze technische receptionist beschikt daarom over goede contactuele eigenschappen, zowel in de omgang met de klant, met schade-experts als met het eigen team. Hij weet bij voorkeur veel van de carrosserie-branche. Het funktione- ren van een werkplaatsadministratie is voor hem een bekend gegeven. Kennis van en ervaring met een geautomatiseerde werkplaatsplan ning en orderverwerking spreekt voor deze job voor zich. Het is mogelijk, dat een goede kandidaat niet aan al deze eisen voldoet. Maar dat hoeft u niet te weerhouden van een sollicitatie, mits de be reidheid aanwezig is, de tekorten in kennis en kunde door studie aan te vullen. Leeftijdsindicatie: Wij denken aan een ervaren kandidaat tussen de 25 en 35 jaar. Geboden wordt: - een zelfstandige en verantwoordelijke funktie met ruimte voor initia tieven - een informele en positieve werksfeer die toch zakelijk is - een gezond en zelfstandig bedrijf waar kwaliteit van mens en pro- dukt noog in het vaandel staan - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met het belang van de funktie Indien u belangstelling heeft voor deze uitdagende job verzoeken wij u een handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van uw C. V. te sturen naar: Direktie Carrosseriefabriek Kees Mulder B.V. Postbus 3204 2220 CE Katwijk U kunt desgewenst vooraf telefonische informatie vragen aan onze heer P. de la Rie, telefoon 01718-25774 (na bedrijfstijd 071-894857). KANTOOR Administratief/commercieel medewerker m/v voor de afdeling telefonische verkoop van een bedrijf In Voorschoten. U gaat onder meer binnenkomende orders verwerken. Enige jaren werkervaring en een goede beheersing van de Nederlandse taal zijn vereist. Kom langs of bei ons op. Informatie: 071 -14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse m/v voor een overheidsinstelling in Leiden. De werkzaam heden bestaan onder meer uit het bijhouden van de agenda, telefoonbehandeling en tekstverwerken met behulp van WP 5.1Een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal zijn vereist. Deze afwisselende baan is voor enkele maanden, informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals AJtes Leiden, Stationsplein 212 GEZONDHEIDSZORG Wijkbejaardenhulpen m/v voor specifiek de regio Wassenaar. Voor een wijk zoeken wij verpleeghulpen die van adres naar adres gaan. U assisteert hulpbehoevenden bij het aan kleden. wassen, eten geven etc. Werktijden: van circa 8.00 tot 16.00 uur (7 dagen op. 7 dagen af) of van cira 19.45 tot 22.30 uur. Het betreft een geheel zelfstandige baan. Informatie: 071 - 12 64 44, An ca Rokosch Leiden, Stationsplein 212 HORECA Cateringmedewerker m/v voor een relatie in Leiden. Enige relevante werkerva ring en een flexibele instelling zijn vereist. Het gaat onr 20 uur per week. U kunt zowel de ochtend- als de middaguren ingezet worden. Deze baan is per direct e voor langere tijd. Informatie: 071 -12 64 44, Angélique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Leerling automonteur/automonteur m/v voor een bedrijf in Leiderdorp. Als leerling bent u studerende voor 1e monteur. Als ervaren automonteur hebt u een gedegen opleiding en relevante werkerva ring. Beide banen bieden goede perspectieven. Informatie: 071 -12 64 43, Mark Schneider Lelden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Leidinggevend produktie- medewerker m/v voor een relatie in Voorschoten. Uw taken bestaan onder meer uit het assisteren van de bedrijfsleider, het organiseren van de werkzaamheden en toezicht houden op de uitvoering daarvan. Tevens maakt u mallen en hulpgereedschap en vervangt u de bedrijfs leider bij diens afwezigheid. Een opleiding op MTS- of MBO-niveau. goede contactuele eigenschappen en relevante werkervaring zijn vereist. Deze baan biedt goede toekomstmogelijkheden, Afwaskracht m/v op oproepbasis, voor een restaurant in Leiden. U gaat voornamelijk in de avonduren en/of weekeinden werken. Ervaring is niet vereist, wel een gemotiveerde instelling. Leeftijd: tot 18 jaar. Deze baan is per direct. Informatie: 071 -12 64 44, Angélique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Onderwijsinstituut MEAB B.V. verzorgt al sinds 1946 opleidingen op economisch en administratief gebied. Daarnaast worden de marktontwikkelingen op het terrein van mondeling avondonderwijs nauwlettend gevolgd, zodat hierop adequaat kan worden ingespeeld. MEAB werkt o.m. samen met het marketing instituut Instimar, met een aantal uitzendbureaus en met Heijndijk Communicatie Consult In verband met de start van het nieuwe cursusjaar is MEAB op zoek naar Docent(e) Notuleren voor de woensdagavonden, voor 2 lesuren per week. Docent(e) Conversatie Spaans voor de donderdagavonden, voor 3 lesuren per week. Uw schriftelijke reacties kunt u renden aan: Onderwijsinstituut MEAB b.v. Postbus 11200 2301 EE Leiden. TIMMERFABRIEK VAN DER STEEN WASSENAAR B.V. i.o. Leverancier van alle soorten en maten kozijnen, ramen, schuifpuien, deuren en trappen Gevraagd Machinale Houtbewerker Of Werkplaats Timmerman Evertsenstraat 99,2315 SK Leiden, Tel. 071-221589 Na 18.00 uur 071-211706, Fax 071215788 Jachtwerf B.KIaassen&ZN.B.V. zoekt voor haar onderhoudswerf aan de Kftipiaan 12 te Voorschoten voor onmiddelijke indiensttreding: met ervaring in het onderhoudswerk op luxe motorjachten Sollicitaties schriftelijk of telefonisch bij Jachtwerf B. Klaassen Zn. B. V. Kniplaan 12 - 2251 AK Voorschoten - te». 071-615813. LEIDSE HOGESCHOOL - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): Sociaal Pedagogische Hulpverlening. Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Vrije Studie richting Sociale Zekerheids- kunde. Met ingang van augustus 1992 ook: Personeel en Arbeid. Culturele en Maatschappelijke Vorming. - Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde. Fysiotherapie, Logopedie (in afbouw). Met ingang van augustus 1992 ook: Antroposofische Gezond heidszorg. - Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo ratoriumopleiding, Medische Laboratoriumopleiding. - Hoger Pedagogisch Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding Basisonderwijs. Centraal adres: Leidse Hogeschool Endegeesterwatering 2 2333 CG Leiden tel. 071 -1711 21 Bij de afdeling Hoger Laboratorium Onderwijs van de Leidse Hogeschool in Leider dorp onlstaat mei ingang van 1 november 1992 een vacature voor de functie van Practicum Onderwijsassistent m/v (microjbiologie/hematologie (vac.nr. 92/T19) voor 0,80 fte 30 uur en 26 minuten per week. TAKEN A Voorbereiden, ontwikkelen en evalueren van practicumproeven: - zorg dragen voor een goed vedoop van de practica; - vervaardigen van oplossingen; - zorgen voor de benodigde materialen; - opstellen van handleidingen voor apparatuurgebiuik. B. Begeleiden van studenten bij de practica: - instructie van studenten bij de toepassing van technieken; - uitvoering van proeven en het gebruik van apparatuur; - toezien op een juiste en veilige uitvoering van de practica C. Algemene werkzaamheden: - algemene zorg voor vaklokalen, apparatuur en materialen; - adviseren over de aanschaf van apparatuur en materialen; - onderhouden van geautomatiseerde documentatiebestanden. Bovenstaande taken worden zowel verricht ten behoeve van het initiële onden/vijs als bij Post-HBO cursussen. FUNCT1E-BSEN - Bij voorkeur een HBO diploma, medische ol biologische laboratoriumopleiding; - Ervanng met weefselkweek en moleculair biologische technieken is gewenst; - Zelfstandige werkhouding; - Goede contactuele eigenschappen. De aanstelling geschiedt in een tijdelijk dienstverband van één jaar met daarna de mogelijkheid tot een vast dienstverband. ARBEIDSVOORWAARDEN Het Rechtspositiebesluit Ondetw'jspersoneel is van toepassing. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 2.571,- (schaal 6 BBRA) en maximaal 3.979,- (schaal 7 BBRA) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de aldelingsrirecteur de heer drs J.A van der Witlik, lel. 071 89 93 47. Schriftelijke reacties binnen 14 dagen na verschijnen van rft blad richten aan: Leidse Hogeschool afdeling Hoger Laboratorium Onderwijs, tav. de heer drs. JA van der Witlik. Leidsedreef 5,2352 BA Leiderdorp, met in de linkerbovenhoek van de envelop het vacaturenummer. Hotel-Café-Restaurant De Rustende Jager b.v. Venneperweg 471 2153 AD Nieuw-Vennep Tel. 02526-87351 vraagt Zelfstandig werkend kok in 5-daags werkweekverband Café-restaurant kelner/ serveerster in 5-daags werkweekverband Ontbijtserveerster/kelner voor 4 ochtenden per week van 6.00-14.00 uur Ambulante serveersters/ kelners 2 tot 3 diensten per week Sollicitatie na tel. afspraak met de heer J. B. de Jong, 02526-87351. Z raad voor de zending der nederlandse hervormde kerk adviesorgaan van de N.H. Kerk e werkt namens deze kerk samen met kerken en organisaties in Afrika. Azië en Latijns Amerika De samenwerking bestaat o a uit financiële en personele assistentie op het gebied van theologisch onderwijs, studentenpastoraat, evangelisatie, medisch werk, landbouwontwikkeling en vluchtelingenwerk Door het uitwisselen van ervaringen op het gebted van zendingswerk overzee en de voortgaande secularisatie m Nederland krijgt de Raad voor de Zending steeds meer oog voor de zendingsopdracht in eigen land. Binnen het cluster Financiën, waarin opgenomen de afdelingen Boekhouding/lnkomstenregistratie en Interne Zaken van het Zendingsbureau, ontstaat een 3-tal vacatures (80%) De werkzaamheden omvatten o.a.: - secretariaatswerkzaamheden zoals: bijhouden van de agenda en het secretariaatsarchief, notuleren van vergaderingen en verzorgen van correspondentie ten behoeve van de secretaris Financiën; - verlenen van secretariële ondersteuning voor de afdelingen Boekhouding/lnkomstenregistratie en Interne Zaken. Wij denken aan een kandidaat met HAVO/VWO- en secretaresse-opleiding; - diploma steno Nederlands-Engels; - diploma notuleren; - goede beheersing van de moderne talen in woord en geschrift; - kennis van en affiniteit met financiële aangelegenheden; - kennis ten aanzien van het werken met een P.C.; - betrokkenheid bij een der protestantse kerken. \foor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer drs. H. Lems, secretaris Financiën, telefoon 071-177718 Bij de afdeling Boekhouding/Inkomstenregistratie ontstaat door zwangerschapsverlof van een der medewerksters de vacature van (tijdelijk 100%, waarna een vaste aanstelling vo< 66% tot de mogelijkheid behoort) De werkzaamheden omvatten o.a.: - verzorgen van de crediteurenadministratie; - verrichten van boekingen op een computer - verzorgen en coderen van overige betalingen; - activiteiten m.b.t. de inkomstenregistratie; - verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Wij denken aan een kandidaat met - MAVO/HAVO opieiding of gelijkwaardig niveau; - RD.-boekhouden of studerend hiervoor; - enige kennis van Word Perfect; - betrokkenheid bij een der protestantse kerken. Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer AF. Thijssen, hoofd van de afdeling Boekhouding/lnkomstenregistratie, telefoon 071-177716 Bij het Archief, onderdeel van de afdeling Interne Zaken, ontstaat op korte termijn de vacature van: (volledige dagtaak) De werkzaamheden omvatten o.a.: - postbehandeling; - archivering; - interne informatieverstrekking; - verrichten van ovenge voorkomende werkzaamheden bij de afdeling Interne Zaken w.o. invallen voor teiefonist(e)/receptionist(e). Wij denken aan een kandidaat met: - minimaal een MAVO/HAVO opleiding; - diploma SOD-I of bereidheid deze opleiding te volgen; - kennis van de moderne talen; - accuratesse en een klantvriendelijke instelling; - enige kennis ten aanzien van het werken met een PC.; - betrokkenheid bij een der protestantse kerken. Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. van der Luit, hoofd Interne Zaken, telefoon 071-177703 Ten aanzien van deze drie vacatures bieden wij een salaris volgens de rechtspositieregeling van de Kerkelijke Medewerkers der NHK, en opname in het pensioenfonds PGGM. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u. binnen 14 dagen na de verschijningsdatum richten aan: Het Zendingsbureau, t.av. de heer drs. H. Lems. secretaris Financiën, Postbus 12,2340 AA

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 28