Blessure Van Aerle domper op PSV-feest Sport Utrecht met geluk langs Groningen Bayern en Stuttgart gewipt uit Duits bekertoernooi Van Basten voorkomt explosie bij Milan Terugval KV Mechelen MAANDAG 14 SEPTEMBER 1992 16 EREDIVISIE eindhoven cpd Oranje begint de WK-kwalificatie waarschijnlijk zonder één speler van landskampioen PSV in de basis. De selec tie van Hans Westerhof, met twaalf (ex-)internationals, draait niettemin soepel. Zaterdag werd BW Den Bosch simpel overklast: 7-0. nieuw uitstekend, maar hij niet alleen. Aanvoerder Gerald Va nenburg was op dreef, Numan kwam ook goed mee. Wat hun coach betreft hoeft er voor Dick Advocaat geen enkele belem mering meer te zijn het duo te selecteren voor Noorwegen, nu beiden volledig hersteld zijn van hun blessures. Die bèlemmering is er echter wel: Advocaat zegt vast te hou den aan de 'oude' groep. Va nenburg heeft dus Gullit en Van 't Schip voor zich, Numan is voorlopig slechts een van de al ternatieven voor Rob Witschge. Gezien de blessure van Van Aerle en de matige beurt die Frank de Boer maakte tegen Ita lië, zou een rentree van Adri van Tiggelen eerder logisch zijn. Hans Westerhof: „Het zou mij niet verbazen als Advocaat in derdaad probeert Adri tot een rentree te bewegen. Adri speelt op z'n top. Maar het zou me weer wel verbazen als Adri dan ja zou zeggen." Dat ziet Westerhof goed. Van Tiggelen: .Alsjeblieft zeg, nee hoor, geen sprake van. Ik heb het al druk genoeg met PSV. En ik voel de jaren ook, je herstelt minder snel van een wedstrijd bijvoorbeeld. Wat mij betreft is het simpel: als ik na dit seizoen nog een contract krijg bij PSV, ga ik nog een jaar door. Anders In die monsterscore had Berry van Aerle geen aandeel; de eni ge PSV'er die woensdag bij Oranje tegen Italië in de basis stond, scheurde na zeven minu ten een kuitspier. De back moest van het veld en zal drie tot vier weken zijn uitgescha keld. Tegen FC Den Bosch kon Van Aerle gemist worden. De ploeg uit de Brabantse hoofdstad hield het drie kwartier redelijk droog (2-0), maar raakte na rust volledig ondergesneeuwd. PSV maakte in de tweede helft zelfs meer doelpunten dan Den Bosch overtredingen: vijf om drie! Dat zegt iets over het sportie ve karakter van de ploeg van Hans van der Pluijm en ook iets over de soepele manier waarop PSV de tegenstander onder de voet liep. De goals van Popescu (prachtige uithaal met links) en Kieft (kopstoot) voor rust waren al .van hoge kwaliteit, de vijf uit het tweede bedrijf ook: de kop bal van Ellerman, de knal van Vanenburg, het boogje met rechts van Numan, de zwiepen de kopslag van Popescu uit een corner en tenslotte de loei van Kalusha, waar Kieft weer een voetje in had. De blonde spits speelde op- PSV is nog niet van Twente af eindhoven Voor de derde en vermoedelijk laatste keer probeert FC Twente meer dan 2,8 miljoen gulden aan vergoeding voor Arthur Numan van PSV te krijgen. Op 5 oktober zal het college van bindende adviseurs van de KNVB zich buigen over de eis van de Enschedese club. Manchester City had FC Twente aanzienlijk meer geboden, bij na het dubbele, voor de middenvelder, die voor 750.000 gulden van Haarlem was overgenomen en wiens contract nog twee jaar doorliep. De arbitragecommissie van de KNVB bepaalde echter dat de speler het recht van een zelfstandige keuze bezit en dat zijn be lang bij een positieverbetering zwaarder woog dan dat van FC Twente. Willem Kieft kop PSV's tweede doelpunt binnen tegen FC Den Bosch. Er zouden er nog vijf volgen. stop ik helemaal." Het betekent naar alle waarschijnlijk dat het Nederlands elftal voor het eerst na ruim vier jaar zonder PSV'ers begint. De laatste keer was op 24 mei '88, in de voorbereiding op het EK, tegen Bulgarije: 1-2. Dat kon toen moeilijk anders, omdat PSV een dag later de Eu ropa-Cup finale speelde tegen Benfica. Het is de vraag hoe snel Koeman, Vanenburg en Numan (opnieuw) een kans krijgen van Advocaat. Het is ook de vraag hoe lang Van Aerle de eer van PSV nog kan verdedigen. De 29- jarige back is blessuregevoelig; de afgelopen twee seizoenen maakte hij in totaal niet meer dan 24 competitiewedstrijden vol. Dat is nog minder dan de zaterdag opnieuw afwezige Ro- mario. De Braziliaan, die weer eens met de enkel tobt, speelde afgelopen seizoen twaalf volle dige competitiewedstrijden, een jaar eerder nog negentien. Ook woensdag tegen Zalgiris Vilnius zal Romario op de tribu ne zitten. utrecht anp FC Utrecht voetbalt soms belabberd, maar is na vijf duels zonder nederlaag en staat gewoon derde. Achter PSV en Feyenoord. Utrecht won gisteren met 1-0 van FC Gro ningen, dank zij een mazzeltje bij een vrije trap. Trainer Ab Fafié vertoefde in hoger sferen. „Niet in de wedstrijd zijn en toch twee punten in de knip. Zalig." Het doelpunt, na 68 minuten, viel uit een vrije trap. Een aardige, dat wel. Twee Utrechtenaren gingen vlak voor de bal staan, met het gezicht naar het doel. Van der Net wipte de bal op, Oosterhuis ge bruikte zijn pantoffel. Via het lichaam van Vierklau dwarrelde de bal over Lodewijks. „In het hedendaagse voetbal zijn hoek schoppen of vrije trappen vaak doorslagge vend", concludeerde Fafié. De tijd die zijn voetballers in de studie van 'dode momenten' staken, zouden ze kunnen aanwenden om vlot samenspel te leren uitvoeren. Want het niveau van de eerste helft was erbarmelijk, een aanfluiting voor de eredivisie, voor clubs die aanspraak FC Utrecht - FC Groningen 1-0 (0- 0). 68. Oosterhuis 1-0. Scheidsrech ter: Uilenberg. Toeschouwers: 8897. Gele kaart: Van der Ark (Utrecht). Go Ahead Eagles - Feyenoord 1-1 (1- 0). 34. Schenning0-1. 90. Kiprich 1-1. Scheidsrechter: Reygwart. Toe schouwers-. 12.603 (uitverkocht). Gele kaart: Arts. Maes, Boere (GA Eagles), Bosz (Feyenoord). Sparta - MW 0-0. Scheidsrechter-, Blom. Toeschouwers: 2800. Rode kaart: 73. Veldman (Sparta), 66. Thai (MW, 2 keer geel) Gele kaart: Snoei (Sparta), Benneker(MW). RKC - Vitesse 0-0. Scheidsrechter: Blankenstein. Toeschouwers: 3600. Gele kaart: Jalink (RKC) en Van der Gouw (Vitesse). SW Dordrecht'90 - Willem II 0-2 (0- 2). 10. Sylla 0-1, 27. Van Geel 0-2. Scheidsrechter-. Luyten. Toeschou wers: 1588. Gele kaart: Langerak, Breetveld en Van Wattum (SVV Dordrecht'90), Bogersen Van Hin- tum (Willem II). PSV - FC Den Bosch 7-0 (2-0). 30. Popescu 1-0, 45. Kieft 2-0, 50. El lerman 3-0, 52. Vanenburg 4-0, 53. Numan 5-0, 75. Popescu 6-0, 88. Kalusha 7-0. Scheidsrechter: Van der Ende. Toeschouwers: 23.950. Gele Kaart: Vlemmings en Vonk (Den Bosch). PSV 4 4 0 0 8 14 - 1 Feyenoofd 5 3 2 0 8 13 - 2 KOENSUYK/ANP Groningen Het Eindhovense publiek lijkt er niet mee te zitten. Tegen het toch weinig aansprekende Den Bosch kwamen zaterdag bijna 24.000 mensen kijken, iets meer zelfs nog dan het gemiddelde van vorig seizoen. En dat terwijl op de wedstrijddag geen kaar ten meer mochten worden ver kocht. 5 2 1 2 5 5 - 5 13 15 3-2 NEC 5 1 3 1 5 6 - 6 AZ 5 0 5 0 5 1 - 1 Heerenveen 4 2 0 2 4 5 - 5 Den Haag 4 12 14 3-4 RBC 5 1 2 2 4 5 - 8 NAC 40222 1-4 Emmen 5 0 14 1 3-10 FC Zwolle 5 0 14 1 2-12 Telstar maken op Europees voetbal. Op het klein gehouden veld lukte vrijwel geen combina tie, kwam bijna geen pass op de bestemde plaats. Het publiek reageerde met spot en klapte zelfs toen Liesdek de bal uit het sta dion schoot. „We hebben het maximale gedaan", meldde Groningen-trainer Verbeek na af loop. Hij mist een zestal basisspelers. Met onervaren krachten als Slor, Pijper en Ham ming in de basis was zijn maximum nogal minimaal. Scheidsrechter: Van der Neut. Toe schouwers: 4415. Gele kaart: Van den Dungen (NAC), Vereijken, Van Duijnhoven, Verbeek, Roumansen Koenraadt, Heyster (Helmond Sport). Telstar-VW 1-2 (0-0). 51. De Zeeuw 1-0, 63. Graef 1-1, 73. Laros 1-2. Scheidsrechter: Herman van Dijk. Toeschouwers: 2380. Gele kaart: Mulders en De Roode (Tel star). Heerenveen - Emmen 2-2 (0-1). 29. Van Oostrum 0-1, 47. Regtop 1-1, 62. De Jonge 1-2, 71. Camataru 2- 2. Scheidsrechter: Schuurmans. Toeschouwers: 9000. Gele kaart: Doesburg (Heerenveen), Oosting, De Haan en De Jonge (Emmen). Veendam - Eindhoven 1-4 (0-2). 2. De Leeuw 0-1,15. Cornelissen 0-2, 47. Van der Duin 1-2, 67. Vroomans 1-3, 90. Cornelissen 1-4. Scheids rechter-. Sterk. Toeschouwers: 1950. Gele kaart: De Leeuw (Eindhoven). AZ - Haarlem 2-2 (1-0). 34 Den Turk 1-0 (strafschop), 50. Keur 1-1, 56. Kooistra 1-2,80. Inia 2-2. Scheidsrechter: Takacs. Toeschou wers: 4832. Gele kaart: Stroes, Den Turk, Vork en Van Ophuizen (AZ), Brouwer en Simouh (Haarlem). Excelsior - De Graafschap 1-1 (1-0). 45. Ridderhof 1-0, 60. Godee 1-1. Scheidsrechter: Kloeg: 800. Toe schouwers: 1000. Gele kaart: Gel derblom (Excelsior), Godee en Van Schijndel (De Graafschap). ADO Den Haag - RBC 3-0 (2-0). 11. Torken 1-0, 25. Hoekman 2-0, 88. Van Eykeren 3-0. Scheidsrechter: De Graaf. Toeschouwers: 2250. Gele kaart: Mutsaers(RBC). NEC 6 3 3 0 9 11 - 4 TOPSCORERS 1. Kiprich (Feyenoord) 5, 3. Bergkamp (Ajax) en Kieft (PSV) 4, 4. Popescu (PSV) en Van Geel (Wil lem II) 3 EERSTE DIVISIE 1. Van der Laan (ADO Den Haag) 7, 2. Van Hooijdonk (NAC), Godee (De Graafschap), Den Turk (AZ), De Jon ge (Emmen) 4 EERSTE DIVISIE NEC - Heracles 4-0 (2-0). 12. De Romijn 1-0, 40. Gliatis 2-0, 85. Dekker 3-0,89. Eijlander 4-0. Scheidsrechter: Janssen. Toeschou wers: 2050. Gele kaart: Durmusoglu (Heracles). NAC - Helmond Sport 3-0 (1-0). 3. Van Hooijdonk 1-0, 76. Van Hooijdonk 2-0,80. Gesthuizen 3-0. 6 3 2 1 8 14 - 7 6 4 0 2 8 8-7 5 3 1 1 7 8 -3 5 3 117 9-5 6 3 12 7 9-4 6 14 16 8-9 6 2 1 3 5 8-7 6 2 1 3 5 8 -7 6 2 1 3 5 7 -7 6 1 3 2 5 6-10 6 2 1 3 5 5 - 10 6 0 15 1 3-15 PROGRAMMA KNVB-BEKER EERSTE RONDE zaterdag: TSC - GWV, DET0 - Vallei vogels. TWEEDE RONDE vrijdag: FC Zwolle - Katwijk Zaterdag: Quick Boys - De Graaf schap, Noordwijk - Helmond Sport, DWV - Cambuur, D0V0 - AZ, ACV - Veendam, Rheden - Telstar, WV - Kozakken Boys, SW Dordrecht *90 - RBC, Haarlem - Volendam, Go Ahead Eagles - Eindhoven, Emmen - NAC. Zondag: Achilles '94 - BW Den Bosch, DCG - NEC, Enschede - Excelsior, ADO Den Haag - Halste- ED0 - Fortuna Sittard, RCH - Willem II, EHC-TOP. BUITENLANDS VOETBAL hamburg dpa/sip Bayern München heeft voor het eerst dit seizoen een belangrij ke wedstrijd verloren. Dat ge beurde pas na strafschoppen, in de tweede ronde van het be kertoernooi tegen Borussia Dortmund. Na verlenging was het 2-2. Het meest verrassende resul taat was de nederlaag van kam pioen VfB Stuttgart bij Hansa Rostock (0-2), de club die vorig seizoen degradeerde maar door de zege op Eintracht Frankfurt op de slotdag 'meehielp' aan de titel van Stuttgart. Dortmund-Bayern, voor 37.430 toeschouwers in het Westfalenstadion, was de top per in de tweede ronde. Bayem was de competitie begonnen met vijf zeges. De beslissing in de meeslepende wedstrijd viel in de serie strafschoppen. De Braziliaan Mazinho schoot de vierde van Bayern tegen de bui tenkant van de paal. De overige negen spelers scoorden van elf meter. Voor Dortmund voltrok aanvoerder Zore het vonnis. Bayern, met Wouters (hij nam tevens de tweede straf schop) als een van de beteren, leek in de reguliere speeltijd te winnen. Zes minuten voor tijd ging het bij de stand 1-2 fout, toen libero Thon na herhaalde overtredingen en een opstootje de rode kaart kreeg. Thon zei onschuldig te zijn. „Misschien had die scheidsrechter (Os- mers) wat tegen mij. Hij provo ceerde me voortdurend." Vlak na Thons vertrek scoor de de Zwitser Chapuisat 2-2. De eerdere doelpunten waren van Reinhardt uit een vrije trap en een blunder van doelman Aumann (1-0), Labbadia met een kopbal (1-1) en Mazinho na een knap technisch staaltje (1-2). Op 25 september staat in Dortmund hetzelfde duel op de rol, dan in de competitie. On getwijfeld zal Thomas Helmer, die van Dortmund naar Bayem ging, wederom worden uitge floten bij elk balbezit. Stuttgarts trainer Daum zei na afloop van de nederlaag in Rostock dat hij de bezieling had gemist. „Hansa heeft fanatiek geknokt en verdiend gewon nen. Ik hoop dat mijn spelers weer weten, waar beneden is." Doelpunten: Lange en Kuballa, beide in de verlenging. Naast Stuttgart verdween nog een aantal teams uit de Bun- desliga uit het toernooi. Kai- serslautem verloor met 0-1 bij Leverkusen. Martin Kree scoor de zes minuten voor tijd Uit een strafschop. Het gepromoveerde Saarbrücken ging onderuit bij Carl Zeiss Jena, zodat de voor malige Oostduitse teams (Ros tock en Jena) een belangrijke rol vervulden. Dynamo Dres den verloor thuis het Saksische onderonsje van VfB Leipzig. Gelijkspel voor Grasshoppers CUFERS zurich Voor het eerst sinds Leo Been hakker aantrad als coach van Grasshopper Zürich, heeft de club niet gewonnen. Na zeges op Bulle en Chiasso, speelde de ploeg zaterdag thuis gelijk tegen Young Boys, 1-1. De sprinkha nen namen al in de tweede mi nuut een voorsprong door een doelpunt van de Braziliaan Ei ber, die met negen treffers de beste schutter van de club is. De gelijkmaker van Moser viel acht minuten voor tijd. Gullit en Papin buitenspel pes ca ra gpp Wat is er gistermiddag in de hpofden van de in Milaan ach tergebleven Ruud Gullit en Jean-Pierre Papin omgegaan? AC Milan stond halverwege de eerste helft bij promovendus Pescara met 4-2 achter. De twintigduizend toeschouwers konden hun ogen niet geloven. De verdediging van Milan werd zoek gespeeld door de onbe kende aanvallers Massara en Al- In de badplaats vatte het olie- vat-Milan vlam. Maar uiteinde lijk zou Marco van Basten een explosie voorkomen. De topsco rer bluste het vuur met drie tref fers. Door de sensationele score (5-4) staat Milan na een hete middag toch alleen aan kop en is Van Basten topscorer. Maar ondertussen stapelen de pro blemen zich op. Baal dag Ruud Gullit en Jean-Pierre Pa pin waren geen getuigen bpeiende wedstrijd. Het dure tweetal werd een extra baaidag gegund. Capello gaf voor deze klus de voorkeur aan het trio Rijkaard-Sa vice vie-Van Basten, terwijl de in de nationale ploeg excellerende Eranio zijn compe titiedebuut vierde ten koste van een andere international (Eva- -r-itmJkaMiUÊf ni). Voor de zekerheid nam Ca pello de Kroaat Boban als vierde buitenlander mee. Door deze tweede afwijzing in een week moet het voor Gullit duidelijk zijn dat hij niet meer eerste keus is. Woensdag in het EC-duel tegen Olimpia Ljblijana zal Gullit (met Papin en Boban) waarschijnlijk weer in actie ko men. Dan kunnen Van Basten en Rijkaard bijkomen van het hachelijke avontuur in Pescara, waar het via 1-0 (Allegri), 1-2 (Maldini en Lentini), 4-2 (2 x Al legri en Massara), nog 4-5 werd dankzij Van Basten. Pescara-trainer Galeone was ondanks de show van zijn ploeg aangeslagen: „Als we ooit de kans hadden om Milan te ver slaan was het vandaag. Die ploeg is normaal vijftig keer sterker, maar een 4-2 mag je niet uit handen geven". Milan kwam met schrik vrij. „Het was een vreemde wed strijd. Vooral de eerste helft, maar eigenlijk hebben we na de pauze geen enkel risico gelo pen", luidde het zakelijke com mentaar van de routinier Tassotti, die als een van de wei nige spelers zeker is van zijn ba sisplaats. Spanje Na de tweede ronde van de Spaanse voetbalcompetitie zijn Marco van Basten zorgt met een schitterde boogbal voor de winnende treffer van Milan. La Coruna en Atletico de Ma drid de enige clubs zonder ver- liespunten. FC Barcelona speel de gelijk. Op en tegen Tenerife kwam de landskampioen niet verder dan 1-1. Barcelona, dat het seizoen be gon met een zege van 2-1 op aartsrivaal Real Madrid, domi neerde op het Canarische knol len veld de eerste helft. Verder dan een doelpunt van Beguiris- tain kwam de ploeg van Cruijff echter niet. Na de rust putte Tenerife moed uit de kleine marge. De verdediging van Barcelona kwam onder druk te staan en bezweek zes minuten voor tijd toen invaller Pier uit een scrim mage scoorde: 1-1. Tenerife speelde toen sinds drie minuten met tien man nadat doelman Manoio na een overtreding op Stoitsjkov uit het veld was ge stuurd. Bij Barcelona kregen vier spelers een gele kaart, on der wie Ronald Koeman. indruk La Coruna maakte in Sevilla in druk door met Maradona op de tribune met 3-1 te winnen van Sevilla. De overgang van de Ar gentijn naar Sevilla lijkt een kwestie van tijd al zijn de on derhandelingen met Napoli nog niet echt op gang gekomen. At letico de Madrid had in Barcelo na weinig moeite met Espanol. De Portuguees Futre nam twee van de drie Madrileense doel punten voor zijn rekening. Jacobs Gijon heeft na twee wedstrijden ook drie punten. Na de tegen vallende 0-0 tegen Osasuna, won de nieuwe werkgever van Bert Jacobs de uitwedstrijd te gen Real Sociedad met 2-1. De Argentijn Scotto scoorde na drie minuten. Een kwartier na de rust gevolgd door een treffer van Emilio. De strafschop van de Portugees Oceano, vier mi nuten later, bepaalde de eind stand op 1-2. Theo Vonk, de Nederlandse trainer van Burgos, zag zijn ploeg voor 73.000 toe schouwers kansloos ten onder gaan bij Real Madrid. brussel anp KV Mechelen is wat teruggeval len in de strijd om de eerste plaats in België. De ploeg leed afgelopen weekeinde de tweede nederlaag van het seizoen. Een agressief Lierse was te sterk, 2-1. Standard Luik en Beveren delen nu de tweede plaats. Standard versloeg Molenbeek (2-1). Bij KV Mechelen tegen Lierse SK was het bij de rust nog 0-0. Het opvallendste feit was een schot tegen de paal van Eijkel- kamp. De Nederlandse spits van Mechelen scoorde wel drie minuten voor het einde. Op dat moment stond zijn ploeg echter al met 0-2 achter. Lierse was uitgelopen dank zij twee treffers van Simmes. Standard Luik kwam tegen RWDM pas na de rust op voor sprong. Bettagno opende de score. Van Ankeren, voorheen spelend voor PEC Zwolle, maakte gelijk. De ploeg van trai ner Haan dankte het aan Mare Wilmots, dat toch nog met 2-1 werd gewonnen. In de slotfase werd doelman Rozes van RWDM uit het veld gestuurd, nadat hij de doorge broken Goossens onderuit had gehaald. Gelegenheidsdoelman Lörincz stopte vervolgens de strafschop van Bettagno. Engeland Norwich City heeft zaterdag de koppositie in de Engelse Pre mier League behouden. De ploeg won de uitwedstrijd bij Chelsea met 3-2, na een achter- s 2-1, Celta - Valencia 0-0, Cadiz - aragoza 1-1, Oviedo - Athletic de Bilbao Espanol - Atletico de Madrid 1-3. brough.0-1, Nottingham Forest - Sheffield Wednesday 1-2, Sheffield United - Liver pool 1-0, Southampton - Queen's Park mpdoria 2 Torino 0-0, Foggia - Napoli 2-4, Genoa - AS Roma 0-0, Inter - Caghari 3-1, Juven- tus - Atalanta 4-1, Lazio - Fiorentina 2-2. stand van 2-0 bij de rust. Black- bum Rovers heeft twee punten minder, maar ook één wedstrijd minder. De nieuweling won met 1-0 bij Arsenal. Norwich heeft de goede ge woonte niet snel op te geven. Vorige maand werd tegen Ar senal een achterstand van 2-0 omgezet in een zege van 4-2. De aanloop naar de wedstrijd tegen Chelsea beloofde weinig goeds. Norwich belandde in een van de vele Londense files en de spelers moesten zich in de bus omkleden. Een kwartier voor het beginsignaal arriveerde de ploeg aan Stamford Bridge. Eenmaal op het veld was de misere nog niet over. Hartford scoorde al na twee minuten voor Chelsea. Townsend (ex- Norwich) verdubbelde de mar ge. Na de rust kwam Mark Ro bins in beeld. Zijn treffers in de 46ste en 74ste minuut zorgde voor evenwicht. Tien minuten voor tijd zorgde Phillips voor de beslissing ria een fout van doel man Beasant. Blackburn Rovers, onder lei ding van manager Dalglish op vallend debuterend op het hoogste niveau, dankte de over winning op Arsenal aan een doelpunt van Newell in de 71ste minuut. Manchester City, de club van Michel Vonk, verloor op eigen veld met 0-1 van Shef field Wednesday. Flitcroft schoot de bal in eigen doel. Stadgenoot Manchester United, na acht wedstrijden op de derde plaats, won met 2-0 bij Everton door toedoen van McClair en Bruce (strafschop). belgië: Standard Luik - RWD Molenbeek 2-1, Waregem - Antwerp 1-1, Genk - Cercle Brugge 1-1, AA Gent - Club Luik 5-0, Lier se - KV Mechelen 2-1Anderlecht - Beve ren 0-0, Boom - Lommei 0-3, Club Brugge - Charleroi 1-0, Germinal Ekeren - Lokeren 3-1. 6-11 Club Brugge 5- 8 zwitserland: Grasshoppers - Young Boys 1-1, Ch.asso - St Gallen 0-0. Lausan ne - Aarau 3-0, Sion - Bulle 2-0, Servette - FC Zürich 0-1Neuchatel - Lugano 3-0. tem 1-0, MSV Duisburg - FC Köln 0-0 Duisburg wns, VfL Bochum - Hannover 96 1-2, FC Sankt Pauli - FC Nürnberg 2-3 na verlenging, Dynamo Dresden - VfB Leipzig 2-3, Carl Zeiss Jena - FC Saarbrücken 2-1, Rostock - VfB Stuttgart 2-0, Rot- 2, SpVgg Beckum - Werder Bremen 0-7. frankrijk: Le Havre - Sochaux 0-0, Lens - Bordeaux 1-2, Monaco - MontpellierO-0, Paris-SG b-11 Auxerre Nantes 6-10 Monaco Rangers 1-4, St Johnstone - Falkirk 3-2. Rangers 8-12 Celtic Hearts 8-12 Hibernian Dundee United 8- Aberdeen

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 16