m ms IPpIPjg Hl Werken als gezins- verzorgende RIJNSBURG Leraar Lerares CONFORM 071-22 57 99 eaal Verzekeringsadviseur m/v 'saterdag 5 september 1992 511 25 ELKE ZATERDAG SJurtmgstnd vcxy advenen!>« t ja oonoe'aagmocfag 15 30 uur ~\jK lelefoon^azi?-16140Q8 3 °e l/.V.f.l VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Als afdelingsmanager kassa bij AH word je goed beloond voor je veelzijdigheid. Stel, je hebt ervaring met leidinggeven, je kunt goed met mensen omgaan en weet wat commerciële verantwoording dragen betekent. Met jouw inzet en onze opleidingen kun je bij AH in Leiden e.o. afdelingsmanager kassa worden en ben je verantwoordelijk voor de hele kassagroep. AFDELINGSMANAGER KASSA (M/V) Een baan met prima arbeidsvoorwaarden, zoals-, een uitgekiende vakopleiding in werktijd een mooie winstuitkering een pensioenregeling een studiekostenregeling een extra bijdrage bij deelname aan het AH Vaste Klanten Fonds Ben je niet ouder dan 40 jaar en heb je ervaring en een middel bare opleiding? Bel of schrijf dan voor meer informatie naar het Area- kantoor AH, Postbus 13, 3190 AA Hoogvliet t.a.v. mw. I. Swart. Telefoon: 010-4903210. Of loop even een van onze filialen binnen. Ben je goed genoeg voor onze klanten? Biedt veel v u werkt zelfstandig, o de ochtenden die Informatie bij Boudewijn S I. 071-14 94 46, ->r randstad uitzendbureau Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Basisonderwijs vraagt voor de Julianaschool i.v.m. zwangerschapsverlof: Met ingang van 26 oktober 1992 tot eind februari 1993 voor 40 uur per week, voor groep 5. Wij zoeken een persoon die: - Bewust kiest voor het Chr. Onderwijs. - Meelevend lid is van één van de Prot. Chr. Kerken Inlichtingen bij dhr. S.F. Buijze, direkteur van de school, tel. 01718-21138. Sollicitaties voor 16 september 1992 aan het bureau van de Vereniging. Kerkstraat 13, 2231 CX Rijnsburg. UITZENDORGANISATIE BV conform neeml de uitdaging aan... om voor jou een passende baan te vinden! CONFORM heeft zich gespecialiseerd in de werving, selectie en uitzending van: DIREKTIE SECRETARESSES JUNIOR SECRETARESSES TELEFONISTES/RECEPTIONISTES TYPISTES COMMERCIEEL EN ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS BOEKHOUDERS Momenteel hebben wij diverse full-time en part time vacatures openstaan. Ook voor schoolverlaters, studenten en herintreders gaan wij graag aan de slag. Bel snel voor het maken van een afspraak: Schipholweg 57, 2316 ZL Leiden. Ook gevestigd in Amsterdam en Haarlem. Het Rijnlands Lyceum Wassenaar is op zoek* naar twee enthousiaste collega's... Technisch Onderwijs Assistent Tot de taak zal onder meer behoren het beheer en on derhoud van A.V. apparatuur en ondersteuning van het gebruik van personal computers. Gedacht wordt aan iemand op MBO-niveau die kennis en ervaring heeft met audio-visuele apparatuur en stan daard software. Ervaring met DTP software en Novell- netwerk strekt tot aanbeveling. Technisch Onderwijs Assistent biologie en scheikunde U wordt de kans geboden om leerlingen te begeleiden bij de praktische vorming in de vakken biologie en scheikunde, met de mogelijkheid door eigen initiatief deze vakken meer inhoud te geven. met onmiddellijke ingang! Rijnlands Lyceum Wassenaar Sollicitaties, rector drs. J.J. Mos, Backershagenlaan 5 2243 AB Wassenaar Langeveld ilijfspsychlatrie heeft tot taak het bieden van langdurige Op de afdeling De Boel Waarnemend hoofd m/v jatiënten met vrij ernstige gedragsproblemen in de leeftijdskategorle 'an 22-55 jaar. De doelstelling Is rehabilitatie. Middels het (opnieuw) lanleren van vaardigheden en het veranderen van gedrag, worden jatiënten in staat gesteld beter om te gaan met hun psychiatrische iet integrerend verplegen. In samenspraak met de patiënt w legeleldingsplan opgesteld. - Het afdelingshoofd v irdlnerende en leidinggevendi vaardigheidstrainingen. »g - Het diploma verpleegkundige B of HBO-V; goede kommunikatleve vaardigheden, afdelingsbeleid, alsmede het meedenken t.a.v. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Funkl Gezondheidszorg (FWC) in funktiegroep 45 (m full time dienstverband). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u verschijnen van deze advertentie en Organisatie, met vermelding vj Langeveld, Centrum voor psychiai Telefoon 02523-79579. Langeveld, de voortzetting van Sa acta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen in 6 divisies: Rijnstreek, Kost- en Bollenstreek, Verblijfs- psychiatrie, Beschot Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk, Noordwijkerbout, Sassenbeitn en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. VERZEKERING Reaal behoort sinds kort tot de bekendste verzekeraars van Nederland. Met een compleet c modern assortiment verzekeringen en hypotheken richt Reaal zich zowel op de particuliere zakelijke markt. Persoonlijke dienstverlening staat hierbij voorop. Voor advisering van onzi wordt gebruik gemaakt van onze verzekeringsadviseurs in eigen dienst en een groot aantal zelfstandige tussenpersonen. De snelle ontwikkelingen in de markt voor financiële dienstverlening betekenen voor Reaal Verzekering een belangrijke uitdaging die door onze nieuwe organisatie dagelijks woi aangegaan. Het gezicht van Reaal Verzekering wordt adviseurs, die in het gehele land werkza offt en belangrijk deel bepaald door onze verzekerings- Elke adviseur heeft een eigen rayon waarin hu werkt. Zo heeft elke klant van Reaal een persoonlijk adviseur die adviezen verstrekt, ervaardigt, verzekeringen afsluit en behulpzaam is bij het afwikkelen van schadegevallen, /oor deze aantrekkelijke commerciële functie, die voor een groot deel in de avonduren wordt 'ervuld, zoeken wij 30 jonge verzekeringsadviseurs. Na een intensieve opleiding, die in februari gaat, zullen zij Reaal vanaf augustus 1993 vertegenwoordigen. 1993 Door uitbreiding van onze persoonlijke dienst Regio Noord-West: Velzen, Haarlem, Leiden e Regio Noord-Oost: gehele regio. Regio Zuid: Groot Rotterdam. ïrlening zijn er plaatsingsmogelijkheden in: n eigen initiatief zijn bij Reaal v :resse in het verzckcrings- erdiepen. Het zelfstandig grotwg van het aantal vrouwen in het bedrijf. Zij die aan de ge- Als verzekeringsadviseur geldt specifiek dat u door een vriendelijke m. tijd een vertrouwensrelatie met uw klanten kunt opbouwen. Behalve ii vak moet u ook bereid zijn om uzelf hierin de komende jaren verder t< uitvoeren van een commercieel plan en het onder druk accuraat kunne U beschikt verder over een HAVO of MBO-diploma. U vindt het werken in de avonduren geen probleem. U bent bereid te verhuizen naar het u toe te wijzen rayon. U bent niet jonger dan 21 jaar. U bent niet ouder dan 32 jaar. U bezit rijbewijs B. Beschikt u over (commerciële) werkervaring dan heeft dat onze voorkeur. Bezit va diploma is een pré. In ieder geval heeft u de militaire dienstplicht vervuld of bent u hiervoor vrijgesteld. Als u niet aan de gevraagde kwaliteiten voldoet kunnen wij uw sollicitatie helaas r behandeling nemen. U krijgt een professionele vakopleiding door mensen uit de praktijk. U krijgt vooralsnog een tijdelijk contract van 14 maanden. Gedurende de opleiding ontvangt u een vast salaris van f 2.608,- bruto per maand alsmede een reiskostenvergoeding. Na de opleiding wordt u geplaatst in een rayon en bedraagt uw salaris f 2.815,- bruto per maand. Nadat u in vaste dienst bent gekomen krijgt u naast een jaarlijkse verhoging van het vaste bruto maandsalaris een bonus uitbetaald. De hoogte van deze bonus is afhankelijk van uw prestatie en bedraagt gemiddeld 17% van het vaste salaris. Na de opleiding ontvangt u naast uw salaris een vaste onkostenvergoeding van f416,- per maand. Tevens kunt u rekenen op 8% vakantietoeslag, een dertiende maand en 26 vakantiedagen, alsmede op een premievrij pensioen en een aantrekkelijke studicrcgeling. Bovendien kunt u tegen aantrekkelijke voorwaarden verzekeringen en een hypotheek afsluiten. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met één van de regiomanagers van Reaal Verzekering: De heer J.M. Kroon, regio Noord-West, telefoon 070 - 3999810. De heer RF. van der Sluis, regio Noord-Oost, telefoon 08819 - 75569. De heer A. Vermeer, regio Zuid, telefoon 010 - 2730262. Wanneer u geïnteresseerd bent, schrijft u dan binnen 7 dagen een korte brief aan: Reaal Verzekering, t.a.v. de heer drs. A.LM. Soons, Sector Personeel en Organisatie, Postbus 2051, 3500 GB Utrecht. Per omgaande ontvangt u van ons een sollicitatieformulier. monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Lelden la één van de grotere gemeen ten In ona land en telt ca. ItO.OOO Inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwija, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch ia Leiden In elk opzicht Ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog Is iedereen welkom. Aan de school De Brug (openbare school voor speciaal onderwijs verbonden aan het Pedologisch Instituut, Wassenaarseweg 499) wordt gevraagd een directeur (v) De school is gevestigd in een nieuw ge bouw aan de rand van de stad in een groe ne omgeving. De school wordt bezoent door 90 leerlingen in de leeftijd van 4 tot en met 13 jaar. Er zijn 30 medewerkers aan de school verbonden. In hetzelfde gebouw is ook het Pedologisch Instituut ondergebracht. Het P.I. Leiden is één van de acht pedologi sche instituten in Nederland. Dit zijn met een universiteit samenwerkende centra voor kinderstudie, die werkzaam zijn ten dienste van kinderen met zodanige ontwikkelingsproblemen dat zij in de op- voedings- en onderwijssituatie ernstig worden bedreigd. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: -zich in hun taakopvatting baseren op de beginselen van het openbaar onderwijs: -het vermogen bezitten de school een duidelijke plaats binnen het Leidse onderwijs te geven; -in staat zijn in samenwerking met het Pedologisch Instituut vorm te geven aan de integrale behandeling van net kind; -ruime leidinggevende ervaring hebben, bij voorkeur in het primair onderwijs; -zich via relevante studie verder bekwaamd i de wettelijk vereiste Salariëring loopt tot maximaal schaal 11. Een brochure over de school is bij het secretariaat van de Directie Onderwijs op aanvraag te verkrijgen (tel. 071 - 25 43 18). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer N. Ober (onderwijsadviseur bij de Directie Onderwijs), tel. 071 - 25 43 16 (kantoor) en 071 - 21 58 08 (privé) en de heer G.L. Goris (adjunct-directeur), tel. 071 - 15 72 22 (school) en 02975 - 6 31 89 (privó). kansen zien vrouwen in functies als deze onderver tegenwoordigd zijn. nodigen wij uitsluitend vrouwen uit naar deze functie te sollicite- In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheids groepen in het onderwijs werkzaam zijn. Gescnikte kandidaten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Geïnteresseerden naar de aangeboden func tie wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer OND 1139 in te zenden bij de Directie Onderwijs, post bus 9100, 2300 PC Leiden. De sluitingsda tum is 19 september 1992.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 25