IEEE L.I.A.M. tempo-team uitzendbureau ADM./BOEKHOUDKUNDIG Omtzigt Bouwmaterialen r A) BUITENDIENSTMONTEURS elektromonteurs,machinebankwerkersen (onstruktiebankwerkers) m/v B) AANKOMEND BUITENDIENSTMONTEURS m/v n Rijksuniversiteit Leiden Wf RIJSBERGEN WERKPLAATSCHEF □c INSTRUMENTENMAKER m/v ATERDAG 29 AUGUSTUS 1992 TECHNIEK Servicemonteur koeltechniek m/v voor het op locatie verrichten van servicewerkzaam heden aan middelgrote tot zeer uitgebreide koelinstallaties. Hebt u een opleiding LTS-/MTS- Elektronica en een rijbewijs? Dan hebben wij een prima baan vooru. Informatie: 071 -12 64 43, Peter Draese Leiden, Stationsplein 212 Welke enthousiaste medewerker Wil ons team komen versterken? wij zoeken iemand die: - zelfstandig kan werken - een opleiding heeft in en/of ervaring met boekhouden per computer - kennis heeft van eenvoudige belastingzaken - ervaring heeft met wordperfect - minimaal m.b.o.-diploma heeft Schrijf ons een brief met c.v. waarin je vertelt waarom jij de juiste persoon bent voor deze baan. (full-time) Hoge Rijndijk 155 2382 AG ZOETERWOUDE RIJNDIJK HAARLEM V HOLLAND Figee is gespecialiseerd in het ontwerpen en bouwen van alle typen hijskranen en continue laad- I en losinstallaties, die in havens en fabrieken gebruikt worden. Bij het I ontwerpen en tekenen wordt in ruime mate van CAD-technieken i gebruik gemaakt. Het produkten- I pakket omvat zowel drijvende als op I railsrijdende en vast opgestelde I werktuigen, die geschikt zijn voorde i overslag van stortgoed, zakken, I dozen, kratten, stukgoed, pallets en containers. De installaties worden gekenmerkt door kwaliteit en be- trouwbaarheid en zijn uitgerust met het nieuwste op het gebied van aandrijvingen, besturingen en automatisering. Figee richt zich op Europa 1992 ^en op de internationale markt. N Wie vindt het een uitdaging om zware hijskranen te monteren, reviseren en inspekteren. Wegens groeiende orderportefeuille zoeken wij op korte termijn voor de afdeling Buitendienst van B.V. Machinefabriek Figee: Beknopte funktie omschrijving: - L.T.S. of M.T.S. niveau (afhankelijke van de funktie) - kennis van elektrotechniek en machine- bouwstrekt tot aanbeveling - zelfstandig doch ook in groepsverband kunnen werken - rijbewijs B-E - indien nodig bereid te overnachten - leeftijd tot 45 jaar. Vtij bieden: Een prettige en afwisselende werkkring. M HEMBRUG Goede onkosten regelingen. Gunstige arbeid mogelijkheden. Informatie en solfidtatie: Wilt u vooraf informatie, dan kunt u bellen met dhr. E. Versnel of dhr. H.A.M. Koster, tel. 023-158415. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. B.V. Figee Postbus 531 2003 RM Haarlem maatschappijen, biedt werk aan co. 400 mensen en behoah een jooromzet van ca. f 100 miljoen. Vakgroep Culturele Antropologie i Sociologie der Niet-westerse Samenlevingen, sectie Vrouwen en Autonomie (VENA), van de Faculteit der Sociale Wetenschappen MEDEWERKER SECRETARIAAT (V/M) 19 uur p/w, vacaturenummer: 2-213/1158) - typen, corrigeren en lay-outen van rapporten, artikelen e.d. en het afhandelen van corres pondentie, voornamelijk in het Nederlands en in het Engels; - notuleren van werkoverleg: - verzorgen van de lay-out van VENA-publikaties, working papers e.d. en contacten met de drukkerij hierover; - afhandelen van bestellingen van publikaties, alsmede de abonnementenadministratie van het VENA Journal en overige administratieve werkzaamheden; - alle overige voorkomende secretaressewerk zaamheden. Bureau Scholing en Nascholing, sectie Nascholing, van de Faculteit tbr Geneeskunde SECRETARESSE (VIM) (38 uur p/w, vacaturenummer: 2-21211158) Taaie - verlenen van administratieve en secretariële ondersteuning aan de directeur; - verzorgen van de secretariaten van het Dagelijks Bestuur en het Algemeen Bestuur van de Boerhaave Commissie, alsmede bureaubesprekingen; - postbehandeiing; - archiefbeheer, - verstrekken van mondelinge en schriftelijke algemene Informatie betreffende de t bij voorkeur e - enige jaren administratieve ervaring; - ervaring in het werken met een personal computer (WordPerfect); - in staat zijn zelfstandig te functioneren; - accuratesse, organisatietalent en gevoel vo initiatief en verantwoordelijkheid; - affiniteit met het werken in teamverband. de - opzetten qn up-to-date houden van diverse documentatiesystemen; - coördineren van de huishoudelijke taken van het bureau. Vereist - HAVO of daarmee vergelijkbaar niveau; - goede kennis van de moderne talen; - goede typevaardïgheid; - ervaring met WordPerfect 5.1 en DBase III; - accuratesse onzelfstandigheid; - ervaring in een soortgelijke functie is gewenst Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3.270,— bruto per maand. ran leeftijd en ervaring, bruto per maand bij een Salaris, afhankelijk maximaal 3.010,— volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt op projectbasis in tijdelijke dienst tot maximaal I januari 1995. Inlichtingen bij: Mw. N. Verschuur, tel. 071-273464 (eèn uitgebreide taakomschrijving wordt op verzoek toegezonden). Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555, 2300 RB Leiden. tijdelijke dienst v ;t uitricht op een Inlichtingen bij: F.A.J. Jansen, tel. 071-275379/275293. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden Dr. E. Weeda, Directeur-Beheerder Pre-klinische Laboratoria, Dienst Personeel en Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijks Universiteit Leiden. I II I II II I '- AUTOMATERIALEN GEREEDSCHAPPEN - Car-alarm - airco - fietsdragers - autotelefoon - velgen Automaterialen Rijsbergen B. V. is een volledig geautomatiseerde groothandel in automaterialen en gereedschappen met vestigingen in Leiden en Alphen a/d Rijn. Ons assortiment bestaat uit meer dan 35.000 verschillende automaterialen, gereedschappen en accessoires. Tevens verkopen en installeren wij autotelefoons, auto-airco en alarmsystemen van diverse merken. Ook beschikken wij over moderne rem- en cylinderkoprevisie werkplaatsen. Wij zoeken voor onze werkplaats te Alphen: Werkzaamheden bestaan o.a. uit: - remrevisie droge delen - remrevisie hydraulische delen - cylinderkoprevisie - persen wiellagers - fabriceren van hoge- en lagedrukslangen Wij zoeken een verantwoordelijke persoon die zelfstandig kan werken. Enige jaren ervaring met soortgelijke werkzaamheden is een must. Wij bieden u een goed salaris, een prettige werksfeer in een jong en dynamisch bedrijf. Ook automonteurs vragen wij te solliciteren. Zij kunnen na een interne opleiding deze funktie overnemen. Heeft u interesse in een verantwoordelijke baan schrijf dan uw sollicitatie binnen 10 dagen aan: Automaterialen Rijsbergen B.V. Postbus 683 2300 AR Leiden t.a.v. Dhr. E.N. Jansen De gemeente Leiderdorp zoekt enkele medewerkers tekstverwerking m/v voor vervanging van de vaste medewerksters Tekstverwerking. Zij gaan dienst doen bij vakantie, ziekte, snipperdagen en ander verlof van deze medewerksters en bij pieken in de werkbelasting. Gezocht wordt naar kandidaten met een zeer goede typevaardigheid met betrekking tot gebruik van de tekstverwerker (WP5.1 en DW36) en goede contactuele vaardigheden. Vereist: goede beheersing van de Nederlandse taal en een typediploma. maximaal 15,58 bruto Voor informatie kan contact worden opgenomen met de heer A. Plat, chef afdeling Interne Zaken, telefoon 071-899261toestel 249/248. Accountantsbureau LTB, aanspreekpunt voor de startende ondernemer Als startende ondernemer komt u voor heel wat vragen te staan. De medewerkers van Accountantsbureau LTB helpen u tijdens het startersspreekuur bij het vinden van oplossingen. Met die hulp maakt u een goede start! Kom eens vrijblijvend binnenlopen. Een eerste gesprek is altijd gratis! Het startersspreekuur wordt in onze volgende vestigingen gehouden: VBA Expeditiecentrum Aalsmeer, Legmeerdijk 313, Aalsmeer (tel. 02977-20688), iedere maandagmiddag van 16.00 tot 18.00 uur. Henry Dunantweg 34, Alphen a/d Rijn, (tel. 01720-35383), iedere maandagmiddag van 16,00 tot 18.00 uur. J.P. Gouverneurlaan 30, Sassenheim, (tel. 02522- 19147), iedere dinsdagochtend van 9.00 tot 12.00 uur. ACCOUNTANTSBUREAU LTB PAES NEDERLAND bv Paes Nederland bv is al meer dan 40 jaar de importeur van hoogwaar dige optische/medische- en laboratoriumapparatuur, zoals Olympus endoscopen en microscopen. De aktiviteiten vinden plaats vanuit het verkoopkantoor te Zoeterwoude-Rijndijk, waarbij het verlenen van op timale service aan onze klanten hoog in het vaandel staat. Om ade quaat in te spelen op de wensen van onze afnemers wat betreft repara tie en onderhoud van instrumenten heeft Paes Nederland bv een uit stekend geoutilleerde Instrumentele Dienst waar ca. 20 medewerkers werkzaam zijn. Wij willen graag in kontakt komen met kandidaten voor de funktie van: Prioriteit voor het verrichten van de werkzaamheden ligt bij het repare ren van microscopen en optisch instrumentarium voor de diverse me dische specialismen. Waar nodig zult u voor deze produktgroepen spe ciale mechanische aanpassingen verzorgen. Voor deze hoogwaardige werkzaamheden krijgt u een aangepaste interne opleiding. Indien noodzakelijk zult u ook algemene werkzaamheden ten behoeve van de Instrumentele Dienst gaan verrichten. Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: o Een representatieve praktisch ingestelde MTS-er Fijnmechanische Technieken o Redelijke beheersing van de Engelse taal o Ervaring in een soortgelijke funktie o Leeftijd tussen 20 en 25 jaar o Rijbewijs B o Interesse in of enige kennis van elektronika en optiek is een pré Wat mag u verwachten? Indien u geïnteresseerd bent in optische technieken, een zelfstandige funktie ambieert en de juiste inzet heeft, bieden wij u een funktie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pensioen, reiskostenvergoeding etc. Solliciteren Is bovengenoemde funktie een uitdaging voor u, schrijf dan een korte brief met daarin vermeld uw motivatie en een beknopt curriculum vi- tae naar: Paes Nederland bv, Industrieweg 44; Postadres 18, 2380 AA Zoeter- woude-Rd, t.a.v. de heer H. Braat. Indien u nadere informatie omtrent deze funktie wenst dan kunt u kontakt opnemen met de heer R. van Bladei, tel. 071-450803. rEen toekomst met een sterretje? LIAM is officieel Mercedes-Benz dealer met zes vestigingen in de regio Zuid- en Noord-Holland. Voor onze personenwagenwerkplaats te LEIDEN zoeken wij met onmiddellijke ingang een EERSTE MONTEUR De kandidaat beschikt uiteraard over de vereiste diploma's. Voor mondelinge informatie of sollicitatie verzoeken wij contact op te nemen met de heer G.J. Hoogervorst, tel. 071 - 76 93 03 Tevens zoeken wij een WERKPLAATS-ADMINISTRATEUR De functie omvat ondermeer - registratie van de urenverantwoording - aanmaken van reparatie-opdrachten - samenstellen van de gegevens voor facturering - behandelen van de garantie-claims naar de importeur - vervangen van de receptionist bij diens afwezigheid. Vakervaring is niet vereist, we! kennis om met behulp van een geautomatiseerd systeem zelfstandig de werkplaatsfacturering te kunnen afhandelen. Als u 20 tot 30 jaar bent en een opleiding heeft op MAVO- niveau, belang stelt in techniek en over soepele contactuele eigenschappen beschikt, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te richten aan BV LIAM, tav dhr. G.J Hoogervorst. Postbus 25, 2300 AA Leiden. Vondellaan 45, Leiden. Tel. 071 - 76 93 03

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 30