3 3 3 3 3 3 3 S 3 V&D ZOEKT FULLTIME EN PARTTIME MEDEWERKERS EN HULPKRACHTEN VOOR HET NIEUW TE BOUWEN 'LA PLACE'. c3 s S 3 YAMAHA transport- coördinator (m/v) Ik vond MEDEWERKER activiteitenbegeleid(st)er V&D, UW WARENHUIS LubaUitzend Buro leerkracht m/v Bouwtechniek ZATERDAG 29 AUGUSTUS 1992 Part-time secretaresse m/v Bent u nauwkeurig, werkt u zelfstandig, is uw Engels in woord en geschrift uitstekend en werkt u bij voorkeur 's middags? Dan kunt u lange tijd aan de slag. U gaat deel •antwoordelijk is voor d Projectsecretaresse m/v typevaardigheid en een u Engelse taal zijn gewenst Stressbestendigheid, accui frijf ir ir goede Leid i, Boom beheersing v itesse en beheersing van WP 5.1 /oor een project-manager. Deze l-time en voor lange tijd. bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-12 09 47, Hulp-monteur m/v Voor elektrotechnische werkzaamheden in zowel de utiliteitsbouw als voor verbouwingen, zoeken wij een hulp-elektromonteur. Heb je een relevante opleiding, c i de slag. Arts m/v Voor een verzekeringsinstelling zoeken wij een en/aren arts, (leeftijd: 30-35 jaar), die gaat beoordelen of patiënten met recht aanspraak maken op een uitkering. Per 1 oktober a.s., full-time en voor een lange periode. Irjformatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kelner/serveerster m/v Kunt u uitserveren en heeft u ervaring in de horeca, dan wilt u misschien op oproepbasis werken bij verschillende bedrijven. Lange of korte diensten zijn mogelijk. ;n, tel. 071-14 96 42, De uitzend-CAO In de CAO voor uitzendwerk zijn salaris, vakantie en sociale verzekeringen geregeld. -tr randstad uitzendbureau De Houtwaren hoek Hoofdstraat 9, Leiderdorp. Tel. 071-411068 (na 19.00 uur 01721-9850). Gevraagd voor de verkoop van onze prodükten. Leeftijd 17-18 jaar. MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een dagbehandeling van 7 plaatsen plus drie plaatsen dagverzorging. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIËNHAVEN zijn 350 medewerkenden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt Mariënhaven bij aan de zorg voor ouderen in de regio. In het zorgproces staat cliëntgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. Per I oktober a^. ontstaat binnen het dagbehandelingsteam een vacature in de functie van voor 23 uur per week. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag, de ene week 's-morgens van 830 - 13.30 uur en de andere week 's-middags van 12.45- 17.00 uur. Tot de taken van de activiteitenbegeleid(st)er dagbehandeling behoren: voorbereiden en organiseren van individuele- en groepsactiviteiten, daarbij inspelend op de behoeften en mogelijkheden van de bezoekers; begeleiden van bezoekers bij activiteiten o.a. KO.-groepen; verrichten van werkzaamheden van licht verzorgende aard; observeren en rapporteren; per bus van huis ophalen en weer thuis brengen van bezoekers. Voor de functie gelden de volgende eisen: een vakopleiding op MBO-niveau; bij voorkeur ervaring in het psychogeriatrisch werkveld; goede contactuele eigenschappen; een flexibele en creatieve instelling; in een klein team kunnen samenwerken; zelfstandig kunnen werken; bereid zijn de interne bijscholingscursus "Algemene Introductiecursus Dementie" van dr. Bère Miesen te volgen. Arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Salariëring volgens de salarisschaal behorende bij functiegroep 35. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot mevrouw M. Ruigrok-Linders, hoofd dienst verpleging, verzorging en begeleiding, of de heer W. Koopmans, coördinator dagbehandeling, telefoon (01711) I 93 00. Mariënhaven beschikt over een voorziening voor kinderopvang. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst personeelszaken Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING 'La Place' is de nieuwe succesformule van versrestaurants bij Vroom Dreesmann. Onze klanten kunnen in een relaxte en gezellige sfeer kiezen uit een grote variëteit aan verse gerechten. Binnenkort start de bouw van 'La Place' restaurant in V&D Leiden. Ook hier zal service, sfeer en versheid van het assortiment toonaangevend zijn. Wij zijn op zoek naar jonge, gemotiveerde fulltime en parttime medewerkers m/v en tevens hulpkrachten voor de donderdagavond en de zaterdag (vanaf 18 jaar.) Voor een opleiding wordt gezorgd dus ervaring is niet noodzakelijk. Gastvriendelijkheid en zin om in de horeca te werken zijn een vereiste. Wij bieden afwisselend werk in een vrien delijke sfeer: goed salaris met groeimogelijk heden; een interne opleiding in de produktgroep horeca van V&D en recht op 15% korting bij winkel aankopen. De werktijden zijn volgens winkel- openingstijden. Voor sollicitatie kunt u een sollicitatiefor mulier invullen bij de infobalie in het warenhuis, begane grond, naast 'Le Café'. Voor informatie kunt u bellen met mevrouw L. Hendriksen, Personeels- manager. Adres: Aalmarkt 22, 2311 ED Leiden. Tele foon: 071-141241. Chef-balie m/v Voor een grote bankinstelling zoeken wij e De voorkeur gaat uit naar een ervaren bank medewerker tussen de 25 en 30 jaar die leiding gaat geven aan de baliemedewerkers. Een Begeleider m/v Per 1 september zoeken wij een verpleegkun dige of fysiotherapeute die de begeleiding op zich wil nemen van een lichamelijk gehandi capt meisje van 5 jaar. Het gaat om een persoonlijke begeleiding tijdens het vervoer van en naar school (twee maal per week de ochtenden). Voor verdere informatie kun je uiteraard contact met ons opnemen. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Horeca-cursus m/v Luba heeft een 1 -daagse cursus ontwikkeld voor mensen die graag in de horeca willen werken, maar geen ervaring hebben. Je leert naast uitserveren alles over etiquette, menu- leer en zelfs hoe je een servet kunt vouwen. Na deze cursus kunnen we je regelmatig werk bieden in de horeca. De eerstvolgende cursus is donderdag 10 september a.s. van 10.00 - 16.30 uur. Geïnteresseerd? Informeer dan bij ons horeca-filiaal. Wil je werken en tegelijkertijd sparen Dat kan bij Luba-uitzendburo. Wij organiseren een spaar-actie vanaf 1-9-92 t/m 31-5-93. NieuwsgierigKom gauw langs voor meer Produktiemedewerker m/v Gezocht per 31 -8-92 produktiemedewerkers voor verschillende diensten. Deze opdracht is voor zeer lange tijd. Neem snel contact met ons opl Ateliermedewerkers m/v die parttime zou willen werken. Er is ook ruimte om fulltime te werken. Ben je nog niet bij ons ingeschreven en heb je interesse kom dan Chauffeur m/v C.D.E. met EVO-diploma Wij hebben regelmatig werk voor chauffeurs die in het bezit zijn van een EVO-diploma. Heb ie ook ervaring met het rijden in een kraan, dan nebben wij per direct een baan voor joul Open dagen administratieve en technische sector 10 en 11 september a.s. De vraag naar personeel in de administratieve en technische sector wordt steeds groter. Daarom organ''eert Luba speciaal voor deze sectoren Open L_gen. We willen tijdens de Open Dagen zowel in het algemeen als individueel aandacht besteden aan dé mogelijkheden binnen deze sectoren. n de onderstaande filialen! Noteer in je agenda: Donderdag 10 september (Leiden en Lisse) en vrijdag 11 september (Leiderdorp en Voor schoten) staan wij voor je klaar van 8.30 - 21.00 uurl Luba Leiden, K. Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-140341 tel. 071-121942 (horeca) Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE. tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen aan den Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp. Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam. Rijns burg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden. Zoetermeer. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Voor het schooljaar 1992/93 vragen wij met spoed een - in het bezit van een passende BBO-onderwijsbevoegdheid - weektaak; -ervaring met het verzorgen van lessen machinale houtbewerken en practicum strekt tot aanbeveling. Richt uw brief binnen 10 dagen aan de heer W. de Rooij, directeur van de school, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Informatie wordt verstrekt door de heer W. Tiemes, adjunct directeur. Telefoon 071 - 76 92 42. Yamaha Motor Distribution B.V., een nieuwe onderneming binnen het Yamaha concern, wordt gevestigd in het in aanbouw zijnde distributiecentrum te Schiphol-Rijk. De onderneming zal verantwoordelijk zijn voor de distributie in Europa van onderde len en accessoires van de in vele landen gemaakte prodükten zoals motorfietsen, buitenboordmotoren, jetboten en grasmaaiers. Het denken aan kwaliteit gaat bij Yamaha verder dan produktie alleen. Kwaliteit betekent ook snelle en efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. Het is dan ook logisch dat in het nieuwe centrum, dat begin 1993 gereed is, de meest geavan ceerde technologieën op het gebied van intern transport en distributie worden toegepast. Vanuit de huidige vestiging in Uithoorn wordt naar de nieuwe opzet toegewerkt. Voor de afdeling Traffic zijn wij nu op zoek naar een U zult verantwoordelijk zijn voor de volgende taken: - het plannen van inkomende zee- en luchtzendingen alsmede de intra Europese transporten; - follow-up met betrekking tot de ontvangst en inslag van goede ren; - verzorgen van dagelijkse verzendingen binnen Europa, inclu sief de bijbehorende documenten; - verzorgen van luchtvrachtzendingen en bijzondere (spoed)- zendingen; - controle van transportfacturen; - het verrichten van administratieve werkzaamheden ten be hoeve van het Fictief douane-entrepot type E; - het meten van de prestaties van vervoerders en het verzorgen van de follow-up van gemaakte afspraken. Voor deze functie denken wij aan iemand van 25 30 jaar die beschikt over: - het diploma Havo, aangevuld met een middelbare commer cieel/logistieke opleiding, bijvoorbeeld MEAO; - ervaring in een administratieve functie en vaardigheid in het werken met geautomatiseerde systemen; - ervaring met en kennis van transport en distributie; - kennis van de Engelse taal; - een servicegerichte en coöperatieve instelling; - flexibiliteit en improvisatievermogen. Naast het salaris en passende arbeidsvoorwaarden bieden wij u een aangenaam internationaal georiënteerd werkklimaat waarin meedenken en initiatief meer dan op prijs gesteld worden. Naast enkele gesprekken kent de selectieprocedure tevens een psychologisch en medisch onderzoek. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie, kunt u uw sollicitatie, voorzien van CV, binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Yamaha Motor Distribution B.V., t.a.v. de afdeling Human Resources, Postbus 109,1420 AC Uithoorn.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 28