MTS-er W&W met ervaring in automatiseringsgebruik als medewerker onderhoud kanalen e.d. v/m ergotherapeut(e) Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt verpleegkundige m/v keukenassistent m/v ACQUEST ZAI tKUAU Zb JULI 1 Wl De Directie Noord-Holland De Directie Noord-Holland, een van de 12 directies van Rijkswaterstaat, telt ca. 900 medewerkers. Van hen zijn er ca. 340 werk zaam op het hoofdkantoor in Haarlem. De overigen werken bij de 6 dienstkringen in de provincie. Kenmerkend voor Noord-Holland is dat het zuidelijk deel sterk verstedelijkt is en tot de Randstad behoort, met al haar economi sche activiteiten en daarbij behorende concen traties van infrastructuur. Het noordelijk deel is veel landelijker van karakter De dienstkring Noordzeekanaal De dienstkring Noordzeekanaal is belast met het beheer en onderhoud van de hoofd- transportas van de Noordzee naar Amsterdam, met de daarbij behorende rijkswateren, het sluizencomplex, de veerverbindingen alsmede de behandeling van de bestuurlijke aspecten. De dienstkring vormt een zelfstandige organi satie-eenheid en is hiërarchisch ondergebracht bij de hoofdafdeling Water. Medewerker onderhoud sluizen, kanalen en schadevaringen Enerzijds assisteert u het hoofd onder houd met tal van werkzaamheden, waaronder de voorbereiding van onderhoudswerkzaam heden. U verzamelt en controleert rapporten, stelt postboeken van onderhoudsbestekken op, houdt deze bij en stelt weekrapporten en ter- mijnstaten op. Incidenteel houdt u zelf toezicht op de uitvoering van onderhouds- en verbete- ringswerk, waarbij u let op de naleving van de besteksvoorwaarden. Daarnaast ligt een belangrijke taak in de zorg voor de automatise ring van de afdeling. U inventariseert de gebruikerswensen, volgt nieuwe ontwikkelin gen op het gebied van gegevensverwerking Ministerie van Verkeer en Waterstaat e.d. en onderzoekt nieuwe toepassingsmoge lijkheden op het vakgebied beheer en onder houd. Daartoe laat u ook programmatuur ont wikkelen, aanpassen of verbeteren en begeleidt u medewerkers bij het werken met programma's. Wat wij vragen en bieden U hebt een opleiding MTS-W&W en bezit ruime ervaring met het gebruik van auto matiseringsapparatuur en -programmatuur. Tevens bent u bereid om uw kennis op het gebied van besteksopstelling te verdiepen door cursussen te volgen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en een rij bewijs B zijn tenslotte onmisbaar. We bieden u een zelfstandige, afwisse lende full-time functie met een salaris dat bij aanvang maximaal 3.614,- bruto per maand bedraagt, afhankelijk van uw achtergrond, bij een 38-urige werkweek, exclusief 8% vakan tiegeld. Standplaats is IJmuiden. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Rijkswaterstaat, Directie Noord-Holland, t.a.v. de afdeling P&O, t.a.v mevrouw B. Korzelius, Postbus 3119, 2001 DC Haarlem. Voor nadere informatie over de inhoud van de functie kunt u bellen met de heer H E. Slootweg, telefoon 02550-19117. Algemene informatie kunt u verkrijgen van mevrouw B. Korzelius of mevrouw A. Straathof, telefoon 023-301494 Het ministerie wil graag meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen en nodigt dan ook vooral hen uit te solliciteren. PSYCHOGERIATRIE VRAAGT OM AANPASSINGEN MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een dagbehandeling van 7 plaatsen plus 3 plaatsen dagverzorging. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIËNHAVEN zijn 300 personeelsleden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt MARIËNHAVEN bij aan de zorg voor ouderen in de regio. Ten behoeve van het welzijn van de bewoners wordt binnen de Dienst Behandeling nauw samengewerkt door diverse disciplines: artsen, psychogerontoloog, psychologen, maatschappelijk werkenden, fysiotherapeuten en pastores. Momenteel bestaat er dringend behoefte aan een voor 20 uur per week De aanstelling geldt voorlopig voor de duur van I jaar, waarna de mogelijk heid bestaat dit contract bij gebleken geschiktheid, om te zetten in een contract voor onbepaalde tijd. Functie-informatie: op indicatie onderzoeken van nieuwe bewoners ten aanzien van de aanwezige mogelijkheden binnen de ADL, en het verstrekken van functio nele adviezen aan verzorgenden en familieleden: op indicatie onderzoeken, behandelen en begeleiden van bewoners: op indicatie adviseren ten behoeve van de zrtproblematiek; registratie van de rolstoelen: verzorgen van aanpassingen, eventueel hulpmiddelen: participeren in de consultatiefunctie van het verpleeghuis binnen de regio; indien mogelijk participeren in commissies (b.v. tilcommissie); begeleiden van stagiaires (ergotherapie, ziekenverzorging). Zij die naast een door de NVE erkend diploma voor ergotherapie, beschik ken over een creatieve en practische instelling, een invoelend en didactisch vermogen en zowel zelfstandig als in interdisciplinair teamverband goed functioneren, maken een goede kans. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring in functiegroep 50. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer H. Belou, hoofd fysiotherapie of de heer H.J. Vahrmeyer, arts, hoofd Dienst Behandeling. Telefoon (01711I 93 00. Een schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Dienst Perso neelszaken Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH. VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING Thrombosedienst Leiden De Thrombosedienst Leiden verzorgt de antistollingsbehandeling van alle poli klinische patiënten in de "Leidse regio", alsmede van een groot deel van de in het AZL opgenomen patiënten. Het totale verzorgingsgebied omvat bijna 460.000 mensen en er zijn continu meer dan 6000 patiënten onder behandeling. De dienst is voortdurend in ontwikkeling en vervult een landelijke voortrekkersrol bij de ontwikke ling en invoering van nieuwe methodieken en de automatisering. (ma t/m vrij 08.00-13.00 uur) vac.nr. 92.R.37.30.LD De werkzaamheden zijn: - afnemen van bloed tijdens polikliniek spreekuren, bij patiënten thuis en bij patiënten opgenomen in het AZL; - verrichten van bloedbepalingen en het administratief verwerken van deze gegevens: - geven van adviezen en voorlichting, alsmede het begeleiden van patiënten met het gebruik van antistollingsmidde- len. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - rijbewijs B; - goede contactuele eigenschappen: - meedraaien volgens rooster in de diensten op zaterdagochtend en feest dagen; - affiniteit met automatiseringsappa ratuur; - in teamverband en zelfstandig kunnen werken. Salaris: max. f 3270 bruto per maand, afhankelijk van ervaring (op basis van 38 uur per week). Aanstelling geschiedt in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op vast dienst verband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. G. Holtkamp, verpleegkundig hoofd, tussen 09.00 en 16.30 uur (071 - 26 24 49/26 24 80). (38 uur per week) vac.nr. 92.R.38.30.LD Taken: - assisteren bij het voedselverdeel- systeem; - verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken; - schoonmaken/onderhouden van het keukencomplex. De werktijden liggen tussen 06.00 en 20.30 uur (gemiddeld achturige werkdag). Om de week worden weekenddiensten vervuld, hetgeen via een maandrooster wordt ingedeeld. Kleding en schoeisel worden verstrekt door het ziekenhuis. Het dragen van een baard is niet toegestaan; een snor wel. Instellings-ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 2829 bruto per maand, afhankelijk van ervaring. Voor onregel matige en weekenddiensten wordt een ex tra vergoeding toegekend. Aanstelling zal geschieden voor de duur van één jaar. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M.J. Pasma, Hoofd Centrale Keuken (071 -26 27 10, tussen 09.00 en 16.00 uur). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermeldea ORGANISATIE Q ADVIESBUREAU Acquest is een klein, sterk groeiend organisatie-adviesbureau, dat werkt voor organisaties in de gezondheidszorg, de maatschappelijke dienstverlening, het onderwijs en voor de (semi-)overheid. Via haar dochteronderneming TTA ont plooit Acquest sterk internationaal gerichte handelsactiviteiten. Wij zoeken op korte termijn voor b secretaresse (v/m) Van deze secretaresse verwachten wij dat zij: alle op het secretariaat voorkomende werkzaamheden kan verrichten (typen, telefoneren, archiveren, bijhouden van agenda's etcetera); een MEAO- of gelijkwaardige opleiding heeft afgerond, om kan gaan met WordPerfect; de Nederlandse, Engelse en Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk, goed beheerst (kennis van de Franse taal strekt tot aanbeveling); (zo mogelijk) kan assisteren bij de financiële administratie. Het gaat om een functie voor 40 uur per week; een afwijkend aantal uren is ech ter bespreekbaar. Tevens zoeken wij een boekhoudkundig medewerkster (v/m) Van deze medewerkster verwachten wij dat zij: zelfstandig de financiële en salarisadministratie kan verzorgen; in het bezit is van het Praktijkdiploma Boekhouden; kan werken met het programma Lotus 123 en zo mogelijk met het boekhoud- programma Vemasoft en het salarisprogramma Microloon. Vooralsnog gaat het om een functie voor 16 uur per week; uitbreiding van het aantal uren in de toekomst behoort echter tot de mogelijkheden. Sollicitaties kunt u, vóór 14 augustus 1992, richten Bols Benelux B.V. ontplooit activiteiten op de gedistilleerd- en wijnmarkt in de Benelux. Bols Benelux voert een uitgebreid assorti ment binnen- en buitenlands gedistilleerd, aperitieven en wijnen. Naast producent van gerenommeerde merken als Bokma, Bols, Coebergh, Henkes, Hartevelt, Hoppe, Pisang Ambon en Zwarte Kip is Bols Benelux B.V. importeur van o.a. Bacardi, Joseph Guy, Jagermeister, Osborne, VAT 69, Cinzano en het alcoholvrije aperitief Crodino. Wij zijn voor onze Produktie-vestiging te Nieuw-Vennep op zoek naar een: ONDERHOUDS-/ STORINGSMONTEUR (M/V) die werkzaam zal zijn binnen de afdeling Technische Dienst, waar 14 medewerkers werkzaam zijn. In hoofdzaak bestaan de werkzaamheden uit: - het verzorgen van onderhoud aan technische installaties (b.v. verpakkingsmachines) - het verhelpen van storingen aan deze machines - het ombouwen van produktielijnen - het uitvoeren van modificaties aan bestaande installaties. De werkzaamheden worden uitgevoerd op zowel mecha nisch als electro-technisch/besturings-technisch (PLC) gebied. Functie-eisen: - opleiding MTS-electro met aanvullende kennis op mechanisch gebied - leeftijd 20-25 jaar - kennis van PLC-besturingen - in teamverband kunnen werken - woonachtig in de omgeving van Nieuw-Vennep. Wat Bols u kan bieden. 8,5% vakantietoeslag, 8% eindejaarsuitkering, 36-urige werkweek, premievrij pensioen, bedrijfsspaarregeling, opleidingsmogelijkheden. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van Bols Benelux B.V., t.a.v. mevrouw J.P.M. Ophuis, Postbus 1575, 2150 BN Nieuw-Vennep. Voor telefonische informatie kunt u terecht bij de heer I. van Dijk, tel. 02526-61439.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22