Medewerker inkoop m/v YAMAHA Fin. Adm. Medewerker/ster L.J.A.M. projektleider koördinerend technikus RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE barkeeper BETONTIMMERMAN Gebr. Schouls BV -VOK CONCIËRGE (MA/) p. j. van ouwerkerk bv SECRETARESSE leidingopzichter (u/m) m Hennes Mauritz Het administratieve hoofdkantoor van Hennes Mauritz te Den Haag zoekt voor halve dagen Vind je het leuk om bij een internationale modeketen te werken, heb je werkervaring, spreek je Engels, Frans en Duits, schrijf dan een brief met c.v. en pasfoto naar: De heer H.P M. Knijnenburg Postbus 893 2501 CW DEN HAAG Gezocht: voor d'Oude Harmonie Beloning: 38-urige werkweek Wisselende diensten Goed salaris Tel. 122153 of 121824 Gevraagd - voor spoedige indiensttreding - ervaring gewenst Aann.bedrijf Kanaalweg 171 - tel. 071-769320 Postbus 1250 - 2302 BG Leiden Yamaha Motor Distribution B. V., een nieuwe onderneming binnen het Yamaha concern, wordt gevestigd in het in aanbouw zijnde distributiecentrum te Schiphol-Rijk. De onderneming zal verantwoordelijk zijn voor de distributie in Europa van onderde len en accessoires van de in vele landen gemaakte produkten zoals motorfietsen, buitenboordmotoren, jetboten en grasmaaiers. Het denken aan kwaliteit gaat bij Yamaha verder dan produktie alleen. Kwaliteit betekent ook snelle en efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. Het is dan ook logisch dat in het nieuwe centrum, dat begin 1993 gereed is, de meest geavan ceerde technologieën op het gebied van intern transport en distri butie worden toegepast. Vanuit de huidige vestiging in Uithoorn wordt naar de nieuwe organisatie toegewerkt Hiervoor zoeken wij nu een voor de afdeling Purchasing. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de inkoop van onderdelen van de bovengenoemde Yamaha- produkten teneinde een optimaal prijs- en servicebeleid voor de Europese markt te kunnen realiseren. Het aantal verschillende onderdelen zal 120.000 bedragen. Tot de taken van de nieuwe functionaris behoren: - het bijhouden van het onderdelen-informatie bestand; - controle op de voortgang in het leveringsproces en het vaststel len van besteldatum, leveringstijden en bestelhoeveelheden; - het nemen van adequate maatregelen om de levering van back en spoedorders te bevorderen; - het uitvoeren van de controle op prijsafspraken en leverings condities; - het onderzoeken van leveringsverschillen en het ondernemen van de benodigde activiteiten; - het zorgdragen voor een tijdige en juiste informatievoorziening aan o.a. de afdelingen Customer Services en Inventory Manage ment. De juiste kandidaat voor deze functie beschikt over: - commerciële en/of logistieke opleiding op MBO-niveau; - enige jaren ervaring in een soortgelijke (administratieve) functie; - kennis van, en ervaring met geautomatiseerde systemen; - goede beheersing van de Engelse taal; - logisch denkvermogen en systematische werkaanpak; - servicegerichte en coöperatieve instelling; - flexibiliteit en improvisatievermogen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - leeftijd ca. 25 jaar. Naast een uitstekend salaris en arbeidsvoorwaarden bie den wij u een internationaal georiënteerd werkklimaat waarin meedenken en initiatief meer dan op prijs gesteld worden. Procedure: De selectieprocedure kent naast enkele gesprekken tevens een psychologisch en medisch onderzoek. Sollicitatie: U gelieve uw sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Yamaha Motor Distribution B.V., t.a.v. de afdeling Human Resources, Postbus 109,1420 AC Uithoorn. Gevraagd per 1 augustus 1992: Normbetrekkinq 38,4 uur per week, waarvan de helft ter vervanging. Salariëring afhankelijk van leeftijd en er varing vofgens rijksregeling van 2.132,- (aanloopschaal 2) tot 2.747,-(eindschaal 3), met een uitloopmogelijkheid tot maxi maal 3.008,-. Deze gevarieerde en zelfstandige functie kan ook uitstekend door een vrouw uit geoefend worden. Schriftelijke sollicitaties voor 8 augustus 1992 te richten aan de rector, drs. J.P.M. Janson. In verband met de schoolvakanties wordt de aanstellingsprocedure afgewerkt in de periode van 12-21 augustus. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Midden Rijnland, werkzaam in de gemeenten Alphen a.d. Rijn, Leiderdorp, Rijneveld en Zoeterwoude op het gebied van Gezins- en Bejaardenverzorging en Maat schappelijk Werk, vraagt voor de administratie, ge vestigd te Leiden, Rembrandtstraat 17, MA/ voor 36 uur per week Taken: het coderen en vastleggen van de fin. administratie, de biteuren bewaking, crediteuren betalingen, vastleggen urenverantwoording medewerkenden kas beheer. I.v.m. een voorgenomen fusie per 1 -1 -1993 kan de funktie en het takenpakket wijzigen. Funktie-eisen: HAVO, PD, dan wel MBA (of studerend hier voor). In teamverband kunnen werken. De CAO Gezinsverzorging en AMW is van toepassing. Opname in pensioenfonds PGGM. Telefonische inlichtingen bij de administrateur, de heer G.J.M. van Geloven, tel.: 071-120792. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de directeur van de Stichting Midden Rijnland, Postbus 276, 2350 AG Leiderdorp. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Onze Streekschool verzorgt verschillende beroepsoplei dingen waarvan verreweg de meeste in h'et kader van het leerlingwezen worden uitgevoerd. Een gemeenschappelijk kenmerk hierbij is dat het gaat om beroepsopleidingen en cursussen waarbij de combinatie werken/leren centraal staat. Dit betekent meestal vier dagen werken en één dag naar school. Daarnaast worden er avondopleidingen ver zorgd; dan werkt men echter de hele week. Onze Streekschool wordt door 2800 leerlingen bezocht. Ruim 130 personeels leden spannen zich in om het onderwijs goed te laten verlopen. Voor het schooljaar 1992/93 vragen wij: leerkrachten m/v - DUITS halve weektaak, voor de opleidingen HORECA en chauffeur goederenvervoer. '- Vakleer DETAILHANDEL weektaak (vervanging wegens ziekte) - MAATSCHAPPELIJKE BEGELEIDING halve weektaak (ter vervanging wegens zwangerschaps verlof) De lessen kunnen zowel overdag als in de avonduren ver zorgd moeten worden. Bij de selektie wordt gebruik gemaakt van een psycho technisch adviesbureau. De sollicitatiegesprekken zullen vanaf 17 augustus sf.s. gevoerd worden. Richt uw brief binnen 10 dagen aan de heer W. de Rooij, direkteur van de school, postbus 9030, 2300 PA te Leiden. Informatie wordt verstrekt door de heer W. Tiemes, adjunkt direkteur. Telefoon 071 -76 92 42 (school) of 01713 - 1 37 71 (thuis). In opdracht van de direktie van te Zaandam een zich snel ontwikkelend modern produktiebedrijf in de rekreatieve sektor, met een sterk groeiende omzet, voornamelijk op het gebied van de export van sauna's, turkse baden en whirlpools, zoeken wij in het kader van de schaalvergroting van de onderneming en intensivering van de technische dienstverlening een ervaren h.t.s./m.t.s.-nivo van deze projektleider wordt verwacht dat hij naast de technische voor bereiding zich intensief bezighoudt met alle aspekten betreffende de uitvoering. Hij onderhoudt goede kontakten, enerzijds intern met de kom- merciële staf, de kalkulatie en de ontwerpafdeling, anderzijds extern met afnemers, opdrachtgevers en de instanties. Belangrijk is ook dat hij de technische service goed organiseert en kostenbewust en planmatig te werk gaat. Goede kennis van de installatie-techniek, meet- en regeltechniek en bij voorkeur de opleiding Gewalo, S.O.K. (evt. ACI of TVVL) zijn voor het goed vervullen van de funktie, noodzakelijk. In aanmerking voor deze zelfstandige funktie komt een met goede kennis van het operationele installatie-gebeuren, waarbij water en elektrotechniek, technische applikatie en kwaliteitszorg belang rijke aspekten zijn. Het betreft hier een klantgerichte, uitvoerende funktie, die sterk afhankelijk is van planning, organisatiè, improvisatie en vak technische gerichtheid. Kandidaten m/v, die aan een nieuwe uitdaging toe zijn en die voldoen aan bovenstaand profiel wordt verzocht schriftelijk kontakt op te nemen met Drs. J. de Zeeuw, onder kode "Projektleider". Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 -1506 SH Zaandam HAM is met zes vestigingen in Zuid- en Noord-Holland één van de grootste verkoop- en serviceorganisaties voor de personen- en bedrijfswagens van Mercedes-Benz. Voor de centrale directie in Leiden zoeken we op korte termijn een De functie omvat o.m. het zelfstandig verzorgen van postverwerking en -distributie, het bijhouden van agenda's en de organisatie van diverse vergaderingen. Daarnaast is zij in voorkomende gevallen ook aanwezig bij vergaderingen van externe organisaties. De kandidate dient over minimaal HAVO-niveau te beschikken, aangevuld met een secretaresse opleiding. Affiniteit met cijfermateriaal strekt tot aanbeveling. Voorts verwachten wij 5 contactuele eigenschappen en een flexibele instelling, zowel t.a.v. het team als van werktijden. De leeftijd ligt tussen 20 en 30 jaar en de kandidate is bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs BE. Een schriftelijke sollicitatie met volledig curriculum vitae verzoeken wij te richten aan: BV LIAM. tav de directie, Postbus 25.2300 AA Leiden. nv pwi1 j waterleidingbedrijf noord-holland vVv^ De N.V. PWN verzorgt in de provinci. Noord Holland de winning en distributie drinkwater voor een groot deel van dit Het hoofdkantoor is gevestigd in Bloemen daal. Het voorzieningsgebied is verdeeld in ze ven districten. Vanuit de districtskantoren wor den de distributienetten aangelegd en beheerd. Naast de drinkwatervoorziening voert de N.V PWN het beheer over het Noordhollands Duinreservaat en de provinciale landgoederen. Bij de N.V. PWN werken ongeveer 865 inieke combinatie waterwinning, natuurbeheer Voor het districtskantoor te Hoofddorp vragen mij een functie-informatie U houdt toezicht op uit te voeren aanleg en aanpassing van hoofd- en dienstleidmgwerken die door aannemers wordt verricht. U zult t.z.t. worden ingedeeld in een wachtdienst waarbij u bij calamiteiten leiding geeft aan de storingsploeg. functie eisen U bent in het bezit van het diploma MTS weg- en water bouw. Het diploma Middelbare Waterleidingtechniek, of het stu deren hiervoor, strekt tot aanbeveling. U hebt bi) voorkeur ervaring opgedaan in soortgelijke werkzaamheden arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioen- en ziektekostenregeling, mini maal 25 vakantiedagen en 13 ATV-dagen. Het aanvangssalaris ligt tussen f 3.247,— en f 4.425,— bruto per maand. informatie/sollicitatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer G. Feijen, chef technische dienst, of met de heer ing. A P. de Raat, districtshoofd, telefoon (02503) 60222 Uw sollicitatie kunt u, binnen twee weken, sturen aan N.V PWN, t.a.v. mw. drs. E.W. Helmers, personeelsad- viseur, Postbus 5, 2060 BA Bloemendaal U wordt verzocht in de linker bovenhoek van brief en en veloppe het vacaturenummer 9224 te vermelden.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 20