Stuntwerk Marco Smit Voorzitter Real aast op Maradona Slagroomtaarten voor geslaagden Sport Geslaagd! WOENSDAG 8 JUL11992 18 REDACTIE HERMAN JOUSTRA Snijders weg als rugby-coach bussum De Nederlandse Rugby Bond (NRB) en bondscoach Theo Snijders hebben in goed overleg besloten uit elkaar te gaan. De NRB staat een andere aanpak voor ogen om zich te kwalificeren voor de eindronde van het toernooi om de wereld beker, in 1995 in Zuid-Afrika. Het bestuur van de bond wil alle technische kennis in ons land verenigen en een soort platform van trainers oprichten, dat de bondscoach moet helpen. Snijders was het niet eens met deze zienswijze, waardoor zijn overeen komst is ontboden. Het bestuur van de NRB praat met Neder landse trainers over de opvolging. Poloërs verliezen weer van Italië cremona De Nederlandse waterpoloploeg, die zich voorbereidt op de Olympische Spelen, heeft een oefenduel in Cremona met 10-14 verloren van Italië. Vorige maand was de nederlaag tijdens het Tungsram-toernooi in Budapest veel ruimer: 11-4. Beide landen zijn in Barcelona ingedeeld in groep B. De ploeg van Ivo Trumbic stond na de tweede periode nog voor: 7-6. Na 8-9, in de derde periode, viel de beslissing toen de Italianen in korte tijd net voor de wisseling twee keer scoorden. Nederlands topscorer was Jan Wagenaar met vier doelpunten. Zwemmer Van Dam weer afgewezen papendal Het Nederlands Olympisch Comité houdt tot in hon derdsten van seconden vast aan eerder gemaakte afspraken. Dat heeft er toe geleid, dat ook de tweede KNZB-voordracht van vlinderslagzwemmer Casper van Dam door het NOC is afgewe zen. De 21 -jarige Utrechtse zwemmer bleef bij de selectie-wed strijden van drie weken geleden op 0,2 seconden van de limiet voor de 100 vlinderslag steken. Hij verdiende in de ogen van de zwembond een nieuwe kans, toen hij dit weekeinde bij de zo- merkampioenschappen tweemaal een nieuw Nederlands record zwom. Hij bleef daarbij een honderdste seconde van de limiet- tijd van 54,70 verwijderd. Het niet halen van de limiet wordt door het NOC aangevoerd als reden om Van Dam ook voor de tweede maal af te wijzen. Hoofdreden is echter dat zijn prestatie werd geleverd buiten de termijn, die met de KNZB was afgespro ken. Möhlmann rijdt goed in Italië leiden De Leidse juniorwielrenner André Möhlmann heeft in de Vijfdaagse van Brescia (Italië) een redelijke internationale test afgewerkt. De 17-jarige renner van Swift/Casba maakte deel uit van een de selectie van Zuid-Holland. In de proloog kwam hij met zijn ploeggenoten Alleblas, Meyer en Flach op de dertiende plaats. Een dag later mengde Möhlmann zich niet een maas- aprint. Ziin grote ervaring waren de klimritten. In de tijdrit recht omhoog kon hij geen potten breken. Maar in de 'Koninginnerit' ging hij mee met de besten. Een knappe 26ste plaats was zijn deel. In het eindklassement kwam de kleine Leidenaar op de 30ste plaats. In de Ronde van Hoogwoud kwam Peter Uittendaal (Lisse) op de tweede plaats. Niels van Stralen werd zesde. Joegoslaven individueel naar Spelen munchen Politici uit de zeven grote industrielanden hebben ge suggereerd sporters uit Joegoslavië (inmiddels slechts bestaande uit Servië en Montenegro) individueel aan de Olympische Spe len te laten deelnemen. Zij deden dit dinsdag tijdens de verga dering van de 'G-7' in München. De suggestie is ontsproten aan het brein van de Britse premier John Major. Er is reeds een brief onderweg naar het Internationaal Olympisch Comité. IOC-voor zitter Samaranch was optimistisch over de geopperde mogelijk heid. Vrijdag valt de beslissing over deelneming van de sporters uit rest-Joegoslavië, dat wordt geboycot door de Verenigde Na- SCOREBORD MADRID CPD De voorzitter van Real Madrid, Ramon Mendoza wil weten wat het hem gaat kosten, als hij de Argentijnse stervoetballer Diego Mara dona een contract aanbiedt. Maradona is na een schorsing van 15 maanden wegens cocaine-gebruik weer spelgerechtigd, maar heeft nog een contract van een jaar bij het Italiaanse Napoli. Volgens een aantal Spaanse kranten overweegt Mendoza Maradona voor twee jaar vast te leggen en is hij bereid hem een salaris van 1 miljard pe seta, oftewel 18 miljoen gulden, te betalen. Napoli, dat Maradona nog tot 30 juuni volgend jaar onder contract heeft, kan een afkoop som van 9 miljoen gulden tegemoet zien. Maar dat is slechts een Marcel Vink in Hillegom verslagen Marco Smit zorgde in het tennistoernooi van Hillegom gisteren voor het gesprek van de dag door thuisspeler Marcel Vink te verslaan. De als vierde geplaatste Vink kreeg genoeg kansen op de winst maar kon deze niet be nutten. voor de volle 100 procent voor, alleen dingen als concentratie en vastheid zijn veel minder ge worden." Door dit alles kan Vink zijn spel niet meer opleggen aan zijn tegenstanders, en moet hij andere tactische varianten ver zinnen om het hen toch zo moeilijk mogelijk te maken. ,,Ik stond ook vrij gespannen op de baan. Je speelt toch op je eigen park met je eigen publiek dat ook iets van je verwacht." Dat legde nogal wat druk op de schouders van Vink. Smit daar entegen stond geheel onbevan gen op de baan. „Hij speelde vooral op de belangrijke punten ontzettend goed. Ik begrijp niet dat hij niet wat meer overwin ningen behaalt," aldus Vink na zijn partij. Smit ging in de partij goed van start. In de eerste set be reikte hij na veel lange deuce- games een 5-2 voorsprong. Toen kwam Vink met bij vlagen perfect service-volley spel goed terug. Hij had in de drie games die hij toen haalde zes setpoints tegen, maar verwerkte die met af en toe wanhoopspogingen tot winners. Omdat de twee daarop volgende games gedeeld wer- warmond/hillegom walther jacobs tennismedewerker Bij allrounder Vink draait het dit seizoen nog niet zo lekker. Waar hij vele jaren altijd wel een goe de prestatie neer kon zetten, verzaakt hij tot nu toe. Vink: „Ik werk ontzettend veel waardoor m'n tennis er tegenwoordig een beetje bij hangt." Voor Vink die sinds de competitie niet meer traint is het dan ook simpel te verklaren dat hij zijn wedstrij den niet meer zo malckelijk speelt. „Doordat ik nooit meer train is vooral mijn service minder geworden. Dit heeft als gevolg dat het door mij zo geliefde ser vice-volley spelletje dan een stuk moeilijker wordt om te spelen. Het is pure onzekerheid. Vroeger kon ik mijn service op iedere centimeter in het service vak neerleggen, maar tegen woordig ben ik al blij als mijn eerste in is." Op de vraag of het minder goed spelen niet komt omdat Vink gewoon wat ouder wordt hij is 27 reageert hij ont kennend. „Mijn lichaam is nog steeds in perfecte conditie en ik ga er op de baan ook nog steeds derde van wat de Italiaanse club als schadeloosstelling wil hebben. VOETBAL Alvorens tot verder stappen over te gaan, wil Mendoza wel zeker heid hebben over de fysieke gesteldheid van de van cocaïne af kickende Argentijnse voetballer. Maradona zelf heeft naar verluid 2 voor Real. Burgemeester en wethouders gaan niet akkoord met de geldinza meling die de supporters van Go Ahead Eagles hebben opgezet. Met een huis-aan-huis collecte wilden de supporters de komst van aanvaller Berghuis van Volendam financieren. B en W van Deven ter besloten geen vergunning voor de collecte af te geven omdat de actie een commercieel doel heeft. HONKBAL igt-De Nooi)/Opperhuiz< Bethlehem 5-1 6-3. Vreeswijk-^ VEB2: Van der Voort-N.bbef mg 6-3 6-2. VEC1 Heyne-Berk hout 6-4 6-2. Berg-Kusano 6-3 6- 0 Colson- t Beige 6-0 0-6 6-2 GBCi in Lierop/Sluyper 6-2 TENNIS Marcel Vink: „Mijn service is minder geworden." den was een tie-break noodza kelijk. Smit die toch wat geschrok ken was van de terugkomst van Vink keek tegen een 6-3 achter stand aan. Maar door een hele scherpe passeerbal en een dub bele fout door de weer stran dende service van Vink kwam Smit terug tot 6-6. Uiteindelijk ging de eerste set met 10-8 naar Smit. In de eerste game van de tweede set haperde de service van de Hillegommer weer. Hier door kon Smit prachtige returns slaan die door Vink vaak niet meer te verwerken waren. Toen de laatstgenoemde in de vierde FOTO •ARCHIEF game zijn tweede bespanning in de wedstrijd kapot sloeg was het gebeurd. Met 6-2 ging ook deze set naar de Alphenaar die daarmee de grootste prestatie uit zijn carrière neerzette. Dekker In Warmond werd in de hogere klassen nog weinig gespeeld. In het mannenenkel B bereikte Talbert Boef de kwartfinale door Pieter Bokveg met 6-4, 6-1 te elimineren. Bij de vrouwen in B presteerde Chantal van Re- moortere hetzelfde, door met 6- 2,3-6,6-1 Ilja van Santen te ver- 17.00-18.30 B golf: Open Schotse golfkampioen- 17h 10-17.15 Did 2: Sport heute. 3 Sportnet: Autc 1-19.30TV 19 WD49^0 EURe0 Tour de France. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.30-20.00 EURO: 20.00-20.30 2ÓÏÖP23 00 EURO: Atlet 20.30-21.30 Sportnet: The ultimate challenge. 21.30-22.00 Sportnet: Tennis maga- 22 00-23.00 Sportnet: Autosport: IM- 22.15-22.30 Ned 3: Studio sport journaal. 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.00-23.30 Sportnet: Autosport: Ro ver GTI kampioenschappen. 23.00-00.00 EURO: Eurotop event: GP van Frankrijk voor F1-wagens. 23.30-01.30 Sportnet: Amerikaans de Olympische Spelen. 09.30-10.00 Sportnet: Golf. 10.00-11.30 Sportnet: Basketbal: Pré-olympisch toernooi. n Nogent-sur Oise naar Wasquehal LEIDEN Aan de Middelbare Technische Sectorschool slaag den voor het diploma werk tuigbouwkunde: Jorgen Bosma, Patrick Barkey, Wout Schutte, Paul Cocx, Harro Hagen, Sander van Leeuwen, Marcel Rietdijk, Marcel Schouten, Edwin Ver poort, Peter Jan Vroege, Marco v. Dijk, Hubert Harmsen, Steven Dorrestijn, Arie van Duijn, Jaco van Duijn, Patrick Duijnstee, Nico van Duijvenvoorde, Dirk Kuijt, Jan Smit, Erwin van der Waaij, Dirk van Duijn, Huig Hoek, Peter van den Oever, Dirk Ouwehand, Cornelis Schonë- veld, Paul Bezuijen, Brain Blan- kenstein, Rick Buysman, Jeroen Ruiten, Bryan Schipper, Mauri- zio Secci, Ronald Verdoes, Er- win van Ek, Leon Kruit, Robert Plug, Perry Privé, Gerard Turk, Bran van Roemburg, Koen Wij- land, Joost Bank, Stefan Ko- nings, David van Aart, Rene den Haan, Arjan van der Ham, Bart Kalkman, Stephan van Leeu wen, Peter Peters, Eelco Takes, Albert van der Hoorn, Bart Konst, Ronald Mourits, Bert Weststrate, Michel Mijnders, Onno de Weerd, Toby Hoogen- boom, Jan van Lenthe, Robert Bodegraven, Eric Jonker, Rene van Wijk. Ronald van den Hel der, Jan Willem Verkerk, Albert Hermans, Mark Bakker, Mike French, Marcel Duindam, Mar tin Duivenvoorden, Ton van Nieuwendijk, Robert van Om men, Teun van Triet, Edwin Boot, Cees Zwaan, Willem-Jan van den Boogaard, Johan Jong, Andre Vliem, Arthur van Lam meren, Jurgen van der Hulle, Jeroen Jonker, Kees van Santen, Michael van Kesteren, Jan Lem mers, Jeroen van der .Zwaluw, Fred Schilthuizen, Bert Ver steeg, Jeroen Vlaar, Stefan Mar tens, Michael Schalkoort, Rob bert Schiphorst, Eric Verhaegh, Adri van den Berg, Luuk Wesse- lingh, Maarten Ouwehand, Martien Oostdam, Gert-Jan Ver- steegen. Voor het diploma elektrotech niek, richting elektronica slaagden: Patrick van Buren, Obbe van Egmond, Peter de Heer, Tuan Huynh, Daniel van der Meer, Willem van der Plaat, Johnny Rijsdam, Elmar Sloot haak, Ton van der Pol, Danny Wijnants, Raymond Pienter, Edwin van Scnie, Leon Mont- frooij, Rene van Delft, Ferry Heijting, Ard van Leeuwen, Edwin Meul, Alex van der Plas, Marcel Remmelzwaal, Amerik Schuitemaker, Gerard Smit, Maart van Beelen, Erick Har- tevelt, Herman Louw, Eric Gul- demond, Bart Nieuwenburg, Jack l'Ami, Dave van den Berg, Stefan Klinkhamer, Maurice de Leen, Vincent Vogelezang, Al- bert Mullens. Robert Paats, Re ne Polane, Ron Biemans, John de Krijger, Andre van Santen, Jerry Visser, John Lemmers, Pim Lobbezoo, Michel Randsdorp, Hermen Wessels, Wim Rijfers, Jan Poortvliet, Michel Roden- burgh, Paul Verhoeve, Marco Volwater, Henry Caspers, Andre van Duin, Paul Turk, Norwin van den Berg, Ernst van Kam penhout, Cees Kuijt, Hans Niek Grutter, Wouter Timmer, Peter Wiesmeijer, Arnold Oudshoom, David Willems, Edo Hoes, Carl Hoogervorst, Johan Karremans, Robert-Jan Postma, Johan van der Helm, Arjan van Steen, Marvin van der Hoorn, Simon Teunis, Franc van der Bent, Thomas Schoonhoven, Edward van den Berg, Henk van Mun- steren, Bart van den Bosch, Pe ter Kroon, Fred Konings, Sander Dekker, Bas Konst, Bob Agter- denbosch, Christiaan Dekker, Robert-Jan Fromberg, Martijn van Geer, Michael Gootjes, Mark Hammer, Patrick Hugens, Jeroen de Knegt, Johan Sijtsma, Arjen Smidt, Jeroen Vellinga, Joost van Zonneveld, Edwin Brouwer. Bart den Hollander, Gert-Jan Verhagen, loan Tacx. Voor het diploma elektrotech niek, richting energietechniek slaagden: Walter Zaal, Erik de Boer, Dick Bogaard, luan van Eijk, Frank Kemeling, Francisco Steg, Erik Vervaet, Marcel Hol- kamp, Arjen Houwaard, William Meijvogel, Andre Jonker, Attila Turkmen, Rene van der Vos, Klaas Schellingerhout, Jeroen Schellingerhout, Arjan van der Bom, Jos van Kempen, Bert van Klaveren, Vincent Nieuwen burg, Ramon Schrijvers, Remco de Jongh, Rene Nieuwenburg, Ruud van Schaik, Wouter van Zwieteren, Mustafa Parlayan, Joost Jansen, Arjan van Riet, Ri chard Bouterse, Theo Vasten hout, John Pietersen, Ardie Koot, Berry Oostdam, Wilbert Beijk, Sjaak Dieben, Remco Hulsebosch, Wilbert van Abswoude, Gerard van Beek, Arjan Bijman, Ivo van Klink, Sander van der Meer, Marcel Vlaardingerbroek, Jacco Cra mer, Klaas Postma, Rene Zoet, Roel Houwers, Vincent Biegel, Jeroen van der Hoorn, Richard Hofman, Alex Klaver, Jasper Post, Martijn l'Ami, Jaco Krosse, Kome Molenaar, Marga den Blanken. Voor het diploma bouwkunde slaagden: Marco van Berkel, Edwin Bogerd, Jos Boom, Roel Freeke, Erik van Dam, Rene van der Putten, Pieter van der Hoe ven, Jan Klinkenberg, Raymond van Eijk, Edwin Melman, Gaby van Es, Christina de Romijn, Mike Slewe, Ruud Boetekees, Peter van Dijk, Anthony Mac Donald, Randy van der Poel, Jeroen Sunter, Suzan Arentsen, Eric van Laar, Michiel Oldenhof, Chris Schellingerhout, Onno Zitman, Wim Duineveld, Ard Duineveld, Peter van Muijen, Willem Visser, Belinda Vink, Pe ter van Egmond, Michel Hoog ervorst, Bram Knetsch, Michel Bruning, Come Rodenburg, Eel co Bosman, Johan Ros, Frank Brederode. Voor het diploma weg- en wa terbouwkunde slaagden: Rien Karsemeijer, Michel Verhey, Gert-Jan Aandewiel, Jaco van der Bent, Gerhard de Best, Ar: thur Schoenmaker. Voor het diploma metaaltech niek slaagden: Richard Stoffer, Ton van Riezen, Robin Ros, Ab- de Azdad, Dennis Kors, David van Egmond, Dave van der Meij, Erwin Koeleman, Patrick van Schaik, Ron Boonekamp. Voor het diploma oriëntatie schakelen slaagden: Renee Keetelaar, Emine Guney, Bianca de la Rie, Charle Hoogstraten, Michiel Nagel, Johnny Boon, Robbert Smittenaar, Peter Juf fermans, Tamara Maas, Dick Treur, Talitha de Graaf, Dennis van Ipenburg, Robert Stuiver. Voor het diploma motorvoer tuigen slaagden: Fred Heems kerk, Edgard Blok, Roel van der Marei, Jan Paul, Tim Scheer, Abdeljalil Boutaybi, Rob van der Vlist, Marco Broekhuizen, Vin cent den Ouden, Peter van der Klugt, Michel Chaudron, Juri- aan van Aarle,.Rene Stroomber- gen, Johan van Reeken, Michel van Veen. Voor het diploma installatie techniek slaagden: Wilfred Koopman, Martin Dibbets, Dennis Bouwmeester, Theo Pe ters, Leo Jansen. Voor het diploma bouw hout kort slaagden: Peter Reumer- mann, Marco van Dalen, Maha- med Yousfi, Johan van Velzen, Stefan Gabel, Dennis de Jong, Coen Broekhof, Henk Heems kerk, Rick van Hameren, Marco Heus, Jeroen van der Zalm, Er win Molenkamp, Ferry van der Zon. Voor het diploma elektro korte opleiding slaagden: Serge van Kuijk, Wilco v.d. Klugt, Victor Galje, Wietze Schaap, Moham med Elbouyadi, Erik Treffers, Edwin van Rijn, Marko Barend- se, Sander van de Wiel, Ronald van der Meer, Mark Bosman, John van Hameren, Richard Mourits, Jasper de Ridder, Ing- var Klaasse, Ronald Bader, Mar co Lelieveld. Voor het diploma lange oplei ding medische laboratorium techniek slaagden: Andre Ver boon, Debby van der Lans, Pau line van Varick, Linda Anker, Colinda Clement, Dennis Piro- vano, Diana Turk, Cindy Dan- kers. Voor het diploma lange oplei ding chemische Laboratorium techniek slaagden: Dyana De- moet, Mike Mannaart, Mascha Verschuuren, Frank Zuijder- duijn, Annette van Dijk, Marcel van den Berg, Frans Ginjaar, Wendie Hoogstrate, Roland Blokhuizen, Lenard Onderwa ter, John Nijenhuis, Saskia van Sinderen, Martin Vervaart, Mo nique Vastenhout, Joost de Boer, Michel Bakker, Sander Henzing, Jannie Koolmees. Voor het diploma korte oplei ding chemische laboratorium techniek slaagden: Ton Pe- schier. ALPHEN AAN DEN RIJN Aan de chr. scholengemeenschap voor MBO Castellum slaagden: Mode en kleding: presentatie: Jacqueline Benders, Astrid Boer, Marion Kaptein, Susan van Krimpen, Jody van der Kwaak, Marja van der Meijden, Mark du Mosch, Catelijne Nauta. Mode en kleding: presentatie met vestiging: Edith van Leeu wen, Diana Westerwaal. Mode en kleding: commercie: Monique Overmeer, Natasja Schoonderwoerd, Miranda Stoel, Marianne Vermeulen, An- geliqueVerweij, Bianca Wetter. Mode en kleding: realisatie: Annelies Kroon, Gertine Mid delkoop, Wendy Schlagwein, Caroliene Schokker, Natasha Schoonderwoerd, Lara Nollen, MargotZorn. Mode en kleding: realisatie met vestiging: Miranda van Zanten. Agogisch werk: residentieel werk: Arina Bal, Carola van der Dool, Onno Groeneveld, Susan- ne Hanzon, Anke Heuvelman, Renata Hijman, Mariska Kers, Fem Kooistra, Arjola Kool, San dra Koster, Renata van Leeu wen, Brigitte Molenaar, Anja den Ouden, Bettina Rijlaars dam, Christa Schutter, Petra Turk, Ciska Vermeulen, Esther Visser, Yvonne Visser, Susanne van der Voort, Andrea van Wijn gaarden. Meao: bedrijfsadministratieve richting: Christiaan van Alphen, Tanja Ammerlaan, Petra Ben- ningshof, Natascha Blesgraaf, Rene Boschman, Monique Burggraaf, Margreet Heems kerk, Saskia Hofman, Nico Kals- hoven, Diana Kapiteijn, Alice Kop, Sandra May, Annemarie Opdam, Marcus Schouten, Margreeth Stapper, Astrid Voge laar, Sandy Vons, Miranda Zweeris. Meao: vrije richting: Rico Idelenburg, Danny Kiebert, Dennis Lotten, Miloud Ma- zraoul, Thomas Schoevaars, Maritza Tempelaar, Yvonne v. Veen, Ho Young Wisselink. Meao: commerciële richting: Annemieke Blom, Miquel Brink, Erwin de Jong, Rob Kortekaas, Rogier v.d. Silk, Alexander v.d. Stelt, Jarco Toet, Gelilus Vochte- loo, Jennifer Widmer, Tanja van Wijk, Linda Yark. Meao: secretariële richting: Liesbeth Ariman, Anita Breg- man, Cindy Buys, Kitty Egberts, Sandhia Hanoeman, Esther van Hooff, Marjolein de Jeu, Saskia de Jong, Dieuvvke Jonk, Sonja v.d. Nieuwendijk, Petra Noord- hoek, Suzanne Verhaar. Esther v.d. Wees, Marisa v.d. Weijden, Saskia van Zwieten. Oriëntatie schakelen afge rond: Sonja Borst, Pauline De- marteau, Youssef Finnich, Vin cent Fortuyn, Kutbettin Güler, Rogier van Gurp, Frits v.d. Heu vel, Renate Hoogervorst, Niels Huisman, Jeroen Kalshoven, John Klaasen, Jochem v.d. Kooij, Geerten Kraaij, Janet de Krijger, Lisette Kroemeijer, Se- dat Kusgul, Maroesjka Lange- laar, Erica Mens, Marion Renke- ma, Bianca Righarts, Hans van Rijn, Mariska Smaal, Christian Tamminga, Karin Wuffelé. Kmbo-administratie: Fatma Alan, Anja Broer, Minco de Gróót, Annabel Heetvelt, Al- phons Schreven, Daniëlle Ver- wey, Denise van Zeeland, Ma rieke van Capel, Martijn van Dijk, Patricia v.d. Haven, Patri cia v.d. Haven, Bianca van der Loo, Marcel Riem, Thijs Barn- hoom, Jan-Peter v.d. Bent, Na tasja Doornheim, Karin v. Duijn, Ingrid Duivenvoorden, Lia de Haas, Hassan El Madhon, Monica v.d. Hoogt, Brigitte v.d. Horst, Nicole Knijnenburg, Jo- landa Kryszpien, Yurian Martin, Dominique van Oosten, Petra Peschier, Alex van der Plas, Chantal Pont, Mary Ann van Schie, Kelly Schildmeyer, Karin Stuiverga, Shirley Thijsen, Larry Turk. OEGSTGEEST Aan het Rijn lands Lyceum slaagden voor het vwo-diploma: Maarten Beucker Andreae, Niels Cou- vreur, Kees Deelder, Annieke Geel, Marije Gravemaker, Paul Klinkhamer, Ivo Molenbeek, Jeroen Pex, Jurgen de Redelijk heid, Iris Reijnen, Arjan Roijon. Voor het havo-diploma slaag den: Wouter Andriessen, Merel Baak, Daniëlle van Berge He negouwen, Nathalie Bot, Kim Kortekaas, Karin Lutkeveld, Ma- riette Ouwehand. NOORDWIJKERHOUT Aan het College Leeuwenhorst slaagden voor het mavo-diplo ma: Hans Aartman, Martijn Aartman, Eric Augustinus, Syl via Bakker, Joost Bartels, Jaap van den Berg, Linda van den Berg, Rosa van den Berg, Michel Brama, Suzanne Breed, Nera Broeders, Edwin Dobbe, Jac queline Dobbe, Anita Dobek, Maurice Duindam, Heieen Dui venvoorde, Krista Geerlings, Kees van Gijlswijk, July Gomez, Annemiek van Hal, Bart Heemskerk, Robert Hermans, Sandra van den Hil, Richard Hoogervorst, Miranda Kamps, Frank Kat, Bianca Koomen, Ka ren Korver, Harmke van der Laan, Fabienne Leeflang, Euge nie van der Linden, Esther Meeuwenoord, Nancy van der Meij, Marcel Mijs, Leonie van Mierlo, Diana van Munsteren, Roel Nozeman, John van den Oever, Anke Pennings, Martine Peters, Sabine Prosman, Lies beth Romijn, Leon van Ruiten, Astrid van der Slot, Patrick van Steijn, Lisette Verheijen, Ca rol ien Verwer, Lars van der Vlugt, Sandy van der Voort, Loes Wakelkamp, Nicole Wes- seling, Celina de Winter, Mar tijn Zandvliet, Manon Zweek- horst. Voor het havo-diploma slaag den: Petra Alkemade, Marielle van den Berg, Maureen Berg man, Adry Beugelsdijk, Leonie Bouwmeester, Andres Bulk, Ma rianne Caspers, Dennis den El zen, Rob den Elzen, Eelco Ep- ping, Hannah Fisser, Mary de Groot, Ruth van den Haak, Ani ta de Haas, Jos de Haas, Maaike van Hal, Jacco Halfschepel, Ma rie-Louise Heemskerk, Nicolette Hermans, Richard Hermans, Sabine Hermans, Iris van Hoe- velaak, Laura Hogervorst, Roos Hogervorst, Annemieke van der Hulst, Ilse van Kesteren, Gerard van der Klugt, Jeroen Liebeton, Suzanne Lindhout, Bart Looij- estijn, Miranda Mauritz, Rob Meijer, Richard Molenlcamp, Doré Mooijekind, Marijke Nul- kes, Mark Ohlenschlager, Koen Peeperkom, Eline van der Ploeg, Jacco van der Ploeg, Esther van Rijn, Andre de Rid der, Susan Roeleveld, Louisa Ruijters, Edith van Schie, Petra van Schie, Patrick van Schie, Yvonne Siemerink, Robert Sluijs, Susan Smit, Ivo van Tol, Nelleke Veenhof, Vincent Vele- ma, Isabel Verhart, Dorus Vo gelezang, Philip Warmenhoven, Amanda Wijnands, Marten Wilson, Sandra Zandvliet, Edwin van. Zuijlen, Martijn Broeders. Voor het vwo-diploma slaag den: Paul Bakker, Saskia Beij- ersbergen, Richard Bus, Piet- Leen van der Deijl, Michael van Dormolen, Ruud Duivènvoor- den, Sven Frijlink, Simone Glas, Roelf Gravemeijer, Frank Groot, Maiko van den Haak, Femke de Haas, Mirjam de Haas, Henk Heemskerk, Herman Heems kerk, Jennifer van den Heuvel, Matthijs van Hilten, Mark Huson, Marion Kloos, Sonja Koch, Wendy Koot, Jeroen Kos ter, Andrea Kraal, Jiske Kuijper, Jan van Leeuwen, Martijn Lind hout, Rob van der Meer, Keim- pe van der Molen, Marco de Mooij, Danny Pucca, Johan de Ridder, Maarten Verbeek, Wen dy Vink, Stefan van der Voort, Marlies Zandwijk, Jamo Zange. Deze weken publiceren we in deze krant de namen van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van de scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch/Alphens Dagblad gratis een slagroomtaart aangebo den. De gelukkigen kunnen bellen naar Barbara Westerink (071) 161336. Zij neerrtt het adres op en je krijgt een brief thuis waarmee je de taart op onderstaand adres kunt afhalen. De winnaars van vandaag zijn: Arnold Oudshoorn(MTS Leiden) en Sylvia Bakker (College Leeuwenhorst). s^GDdam Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 18