1 3 3 3 zs PS 3 pS n meko technische dienst bv 3 c5 3 3 LEIDEN monumentale stad met toekomst Zin in een zelfstandige baan waar hard werken wordt beloond? sGEMIVA GEMIVA electrogroothandel vertegenwoordiger AKTIEVE SERVICE-/MONTAGEM LubaUitzend Buro p5 ZATERDAG 4 JULI 1992 24 De tmiwrsHeltastad Leiden is 6én van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 Inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Tocb is Leiden in elk opzicht Ingesteld op de jaren '00. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog Is iedereen welkom. De Gemeentelijke Sociale Dienst voert een aantal wetten en regelingen uit met name de Algemene Bijstandswet, die tot doel hebben burgers van een inkomen te voor zien bij het ontbreken daarvan. Daarnaast is de uitvoering van werkgelegenheids- maatregelen om te komen tot arbeids participatie een hoofdtaak van de Gemeen telijke Sociale Dienst. De organisatie bevindt zich in een veranderingstraject om deze taken ook in de toekomst zo adequaat mogelijk uit te Daartoe wordt de Gemeentelijke Sociale Dienst geherstructureerd (tot produktie- eenheden) en worden er hoge kwaliteits eisen gesteld aan het "produkt". Op basis van taakstellingen wordt er meer output gericht gewerkt. In de produktie-eenheden zijn vacatures bijstands- maatschappelijk werker (m/v) Taken: - uitvoeren van onderzoek en r w het kader van de ABW, RWW.IÖAWT IOAZ en BZ; - bevorderen van arbeidsparticipatie vai cliënten; - verstrekken van informatie en advies, bemiddelen en verwijzen. Functie-eisen: - minimaal MBO-niveau; - financieel administratieve vaardigheid; - kennis van wet- en regelgeving dan wel de bereidheid om de bedrijfsopleiding te volgen; - ervaring met het gebruik van geautomati seerde verwerking van cliëntinformatie of de bereidheid dat te leren; - contactuele vaardigheid; Procedure: Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. De gemeente Leiden wil n leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Alle gemeentelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aanstelling vindt voor maximaal 36 uurplaats. Deeltijd is mogelijk tot 24 uur. Het salaris bedraagt maximaal 4.295,37 (schaal 8 BBRA) bii een 36-urige werkweek. Inschaling vindt plaats afhanke lijk van ervaring. Informatie kan ingewonnen worden bij mevrouw drs. K. van der Panne, telefoon- r 071 - 25 12 10. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen gericht te worden aan de directie Per soneel en Organisatie, postbus 9102, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacature nummer 92.062. de functie van VERZEKERINGSADVISEUR biedt u de mogelijkheden. De baan Als verzekeringsadviseur M/V bent u werkzaam voor de Nieuwe Hollandse Lloyd Verzekeringsgroep, een onder deel van een solide, internationaal ope rerend assurantieconcern. De Nieuwe Hollandse Lloyd is actief op het terrein van levens- en schadeverzekeringen. U bent de vertrouwensman van een aantal relaties. U geeft advies over hun verzekeringspakket en staat borg voor een correcte schade-afwikkeling. Tevens zet u zich in om nieuwe cliënten aan te trekken. Boeiend en afwisselend werk, geknipt voor jonge, actieve men sen die vaart achter hun carrière willen zetten. De opleiding Een intensief trainingsprogramma, waarbij verzekeringstechniek en verkoopkunde een grote rol spelen. Ook wordt u door uw districtsinspecteur vertrouwd gemaakt met de praktijk. Door hem wordt u ook begeleid op het gebied van planning, organisatie en training. Uiteraard wordt u volledig ondersteund door de binnendienst. Onze wensen Onze gedachten gaan uit naar mensen die tussen de 23 en 35 jaar zijn en een opleiding op MEAO-niveau hebben. Een commerciële inslag is onontbeer lijk, commerciële ervaring welkom. Uw persoonlijke eigenschappen kunnen wij omschrijven met: doorzettingsver mogen, bereidheid om ook in de avond uren te werken, zelfvertrouwen en tact. Vanzelfsprekend moet u goed met men sen kunnen omgaan en beschikken over een flinke dosis eigen initiatief. U bezit rijbewijs B. Ons aanbod Een goed vast salaris met een prima provisieregeling, plus kostentoelage. Hieruit blijkt dat u als verzekerings adviseur uw verdiensten in eigen hand heeft. Wie hard werkt, heeft een inkomen dat fors meegroeit met de gemaakte omzet. Een totaal bruto jaarinkomen van 70.000,- behoort tot de reële mo gelijkheden. Tevens kunt u rekenen op 8%vakantietoeslag,een dertiende maand en 25 vakantiedagen alsmede op een premievrij pensioen en een aan trekkelijke studieregeling. Bovendien kunt u tegen aantrekkelijke voorwaar den privé verzekeringen en een hypo theek afsluiten. De sollicitatie In het rayon Leiden is er op dit moment een vacature. Als u geïnteresseerd bent kunt u uw sollicitatiebrief, met pasfoto, richten aan onze maatschappij ta.v. mevr E. A. Goetzee, secretariaat buitendienst. Uw brief krijgt van ons het stempel "strikt vertrouwelijk". Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Nieuwe Hollandse Lloyd Polanerbaan 11. Woerden Postbus 415.3440 AK Woerden Telefoon 03480-71911 Moeilijk om te kiezen? Dan stellen we ons graag aan je voor. De naam is Gemiva. Ons kenmerk is veelzijdigheid. Je vindt ons net zo goed in internaten als in gezinsvervangende tehuizen, dagverblijven, activlteltencentra, boerderijen, kortverblijftehuizen, begeleid zelfstandig wonen en logeerhuizen. Omdat daar behoefte aan is. Van ons mogen ze dat gerust zorg op maat noemen. Wij zoeken op korte termijn voor de Activiteiten Sector van Swetterhage Enkele activiteitenbegeleidsters A) Een Activiteitenbegeleid(st)er voor een groep met jong volwassenen, waarbinnen ontwikkelingsgericht gewerkt wordt Er wordt hen een gevarieerd activiteitenprogramma aangeboden, waarbij het stimuleren van de sociale en communicatieve vaardigheden belangrijk zijn. Van de kandidaat verwachten wij: het kunnen ontwikkelen, voorbereiden en uitvoeren van doelgerichte activiteiten zoals: spelvormen, taaiactivering, textiele werkvormen e.d.; methodisch kunnen werken d.m.v. stappen-/activiteitenplannen; dat hij/zij kennis en inzicht heeft in de ontwikkeling en mogelijkheden van de bewoner. B) Een Activiteitenbegeleid(st)er voor verschillende groepen bewoners met een ernstig verstandelijke handicap. Dewerkzaamheden worden op zowel de spel/snoezelkamer van het paviljoen alsmede op het dagcentrum uitgevoerd. Hen wordt in kleine groepjes verschillende activiteitenvormen aangeboden. Van de kandidaten verwachten wij: dat hij/zij inzicht en gevoel heeft voor de hulpvraag van de bewoners en dit weet te vertalen in activiteiten plannen; goede contactuele eigenschappen, flexibiliteit en creativiteit; een enthousiaste en gemotiveerde werkhouding; een ruime mate van zelfstandigheid. Functie-eisen: Voor functie A: diploma HBO-J,of gelijkwaardige opleiding; ervaring met verstandelijk gehandicapten is gewenst Voor functie B: diploma MBO-AB, met ervaring in het werken met ernstig verstandelijk gehandicapten. Voor beide functies geldt een 32-urige werkweek. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen; functie A is ingedeeld in FG 40, functie B in FG 35. Informatie over beide functies kan worden ingewonnen bij de heer R. Otten, coördinerend hoofd Activiteiten Sector. Op verzoek kan een uitgebreide vacaturemelding worden opgestuurd. Schriftelijke reacties voor 12 juli a.s. te richten aan Swetterhage, afd. P&O, Blankaartweg 2,2381 AD Zoeterwoude. ZORG VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP Rolff is een goed ingevoerde groothandel in elek trotechnische installatiematerialen en -apparaten. Vanuit het hoofdkantoor in Alkmaar en een vestiging in Zoeterwoude-Rijndijk wordt geleverd aan instal lateurs, industrie, overheid en detailhandel. Het werkgebied omvat het westen van het land. Daarnaast is Rolff bekend als een vooraanstaand keukenleverancier, zowel in pro|ekten als in de parti- kuliere markt. Er werken in totaal 125 medewerkers. Voor het rayon Zuid-Holland is een vakature voor Zijn taak zal bestaan uit het promoten van onze assortimenten installatiemateriaal en consumenten artikelen. Hij werkt nauw samen met de vestigings leider en de verkoopbinnendienst van Zoeterwoude. Voor deze funktie is ervaring met het elektrotechnische installatiepakket vereist, en kennis van de verkoop van konsumentenartikelen gewenst. Buitendienstervaring, goede kontaktuele eigenschap pen en pioniersgeest zijn noodzakelijk om zich te kun nen thuisvoelen in deze funktie. Kandidaten, m/v, die in het bovenstaande profiel een uitdaging zien en over de vereiste achtergrond beschikken, worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met de heer Drs. J. de Zeeuw, onder de kode "Vertegenwoordiger". Inlichtingen omtrent de procedure worden verstrekt door mevrouw E. Spriensma, tel. 075-161725. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zëeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 -1506 SH Zaandam I j Timmerbedrijf Pracht van Oosten leerling-timmerman Wij bieden; Goed salaris Goede secundaire voorwaarden Sollicitaties: Heemraadlaan 15, 2352 RE LEIDERDORP In APOTHEEK STEVENSHOF is plaats voor een enthousiaste, ervaren of onervaren APOTHEKERS-ASSISTENTE (met diploma) Dit is een unieke kans op een leuke werkkring in een apotheek binnen een gezondheidscentrum Graag gauw een reactie naar H. Buurma, APOTHEEK STEVENSHOF, Th. Mansholtstraat 12331 JE Leiden, tel. 071-313234. MEK0 TECHNISCHE DIENST B.V. is een landelijk opererende onder neming gespecialiseerd ht onder houd ven melkkoeltanks en aan leg en onderhoud van koel- en vrieslnstallaties In mei name de egrarlsche sektor. Momenteel zorgen 70 medewerker* vooreen snelle en deskundige dienstver lening aan da klanten, 7 dagen per week. Wegens toename van de bedrijfsaktiviteiten zoeken wij een voor de regio Haarlem, Woerden, Leiden Van de kandidaat worden de volgende eisen gesteld: elektrotechnische kennis op M. T. S. of V. f. V. -monteursniveau: koeltechnische ervaring strekt tot aanbeveling: rijbewijs B.E. is noodzakelijk; bekendheid in de agrarische sektor wordt op prijs gesteld: instelling moet duidelijk dienstverlenend zijn leeftijdsgrens tot 30 jaar. De service-Zmontagemonteur zal door vakkennis, verantwoordelijkheidsgevoel en een kwaliteitsbewuste instelling er toe moeten bijdragen de goodwill van ons bedrijf op peil te houden. Voor deze interessante funktie, waar een gedegen opleidingsperiode aan voorafgaat en een bedrijfsauto voor beschikbaar wordt gesteld, zien wij uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, gaarne tegemoet koelservice Postbus 141, 9400 AC ASSEN Stelmakerstraat 13, tel. 05920-46666 Assurantie adviseur m/v Voor een bank in de omgeving van Leiden zoeken wij voor onbepaalde tijd een assurantie adviseur. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het onderhouden van contacten met verzeke ringsmaatschappijen en het adviseren van klanten. Een vereiste is dat je je diploma assurantie B en tevens administratieve erva ring hebt. Is dit de baan voor jou? Kom dan snel langs voor meer informatie. Verkoper m/v Voor een groothandel in bouwmaterialen te Leiden zijn wij op zoek naar een verkoper die vanaf 15 augustus a.s. zelfstandig de afdeling van elektronische apparaten kan runnen. Er varing is een pré maar niet vereist. Voldoe je aan deze profielschets, ben je enthousiast en vol inzet, reageer dan snel! Magazijnmedewerker m/v Voor een medische instrumentenmakersfa- briek zijn wij op zoek naar een magazijn medewerker voor langere tijd. In bezit zijn van een rijbewijs B is noodzakelijk. Tevens is een redelijke beheersing van de Engelse taal be langrijk, daar je af en toe bestellingen naar klanten zult gaan brengen. Spreekt deze functie je aan, neem dan direct contact met ons op! Chauffeur m/v Bij een slijterij in Leiden kun je meteen aan de slag mits je je groot rijbewijs hebt, C, D.E je EVO diploma. Deze baan is voor 1 maand. Ben je per direct beschikbaar neem dan con tact met ons op. Schoonmaker m/v Voor een bedrijf in Roelofarendsveen zijn wij op zoek naar een representatieve parttime schoonmaker. De werktijden zijn van 08.30 - 11.30 uur. Ben je tussen de 20 en 30 jaar en zoek je voor langere tijd een baan, reageer dan Vakantiewerkers m/v opgelet!!! Wij zijn nog met SPOED op zoek naar parttime schoonmakers voor een bedrijf in Leiderdorp. De werktijden zijn van 17.00 - 19.30 uur. Heb je nog geld nodig voor de vakantie, kom dan gauw langs!!! Fysiotherapeut m/v dé periode van 24 juli t/m 14 augustus a.s. De werktijden zijn van 09.00 - 12.00 uur. Heb je interesse reageer dan snel. Luba Leiden, K. Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-140341 tel. 071-121942 (horeca) Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE, tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhol 2353 TR, tel. 071-415055 LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam. Lisse, Noordwijk, Rotterdam. Rijns burg. Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 24