Slagroomtaarten voor geslaagden Geslaagd Geslaagd! <wsrDdam Verbouwen Frebouw Van RoyC.S. Advocaten 071-122362. Morsgarage APK 60,-all in Pim Autoservice Autoglas Leiden Verkeersschool Tempo HUGO VAN EGMOND. Nevar De Graaf B.V. Gebr. Opdam De telefoon specialist CV Henk Kanbier H0LVERDA KOK Elfa Leiden 071-142626 BOEDELHUIS en de Groot Koeriers bv Kousenhuis Gejo Barendse en Zoon B.V. Dirk v.d. Zeeuw Elfa Leiden De Nie BSS 071-416705 Four seasons 071-322630^ Le Carrousel KOK Poelgeest DIT ZIJN DE VOORDELEN m DINSDAG 23 JUN11992 KATWIJK - Aan het Beroepen- college Rijnmond slaagden voor Bouwtechniek Timmeren: Kees Barnhoorn, Jaap van Bee- len, Amerik de Best, lan Bleiji, Danny Blonk, Jaap Boesaard, Gert Brouwer, Richard Dobber, Arjan van Duyn, Henry van Duyn, Jan van Duyn, Kees van Duyn, Jack van Egmond, Andy Molenkamp, Jaap Noppen, Pie- ter van der Plas, Dennis Salman, Peter Spaanderman, Rene Var- kevisser, Martien Vink, Wim Vooys, Peter de Vreugd. Voor Bouwtechniek Metselen slaagden: Corsiaan Ketting, Peter de Mol. Voor Bouwtechniek Schilderen slaagden: Alex Cambier, Nico van der Gugten, Pieter Kerpershoek, Jeroen de Mol, Johnny Noppen, Wim Oliemans, Danny van Rhijn, Marcel Scheurwater, Ed dy Vlieland, Pieter Vooys. Voor Electrotechniek slaagden: Christiaan van Beelen, AIex(an- der) Bruines. Jaap van der Dops, Kees van Duyn, Willem van Duyn, Pieter Guyt, Arie den Haas, Comelis Haasnoot, Edwin Haasnoot, Kees Haasnoot, Dick Heemskerk, Willem Heemskerk. Arjan Hoek, Theo Hoogervorst, Emst de Jong, Marcus Kerpers hoek, Erik Klok, John Korpels- hoek, Edwin Kruger, Jurian Minnee, Glenn Monteiro, Andre van den Oever, Stephen van Oosten, Andre Ouwehand, Ar jan van der Plas, Wim van der Plas, Paul Schipper, Jaco Vooys, Voor Installatietechniek slaag den: Mille van Beelen, Arjan Dijkhui zen, Dick van Duyn. Cor Guyt, Harold de Nie, Peter van der Plas, Jeroen Schadde van Dooren. Voor Mechanische techniek slaagden: Peter van der Bent, Duncan Beuk, Demis van der Boon, Hans de Bruin, Mare Corijn, Jan van Duyn, Bert van Duyven- voorde, Rene van Duyvenvoor- de, Leon van den Eykel, Dirk den Haas. Remco lloman, Hans Meijer, Angso Ouvvehand, Mar tin Ouwehand. Theo van der Plas, Pieter Plug, Andre van Rijn, Martin Vlieland, Casper de Vries. Voor LHNO Verzorging slaag den: Priscilla van Bebber, Margreet van Beelen, Patricia Biesmeijer, Jolanda van der Boon, Sandra Bouman, Marie-Anne van Duijn, Marion van Duijn, Petra van Duijn, Corine van Duijven- bode, Therese van Duijvenbo- de, Cobie van den Eijkel, Mir jam de Haan, Klaziena Haas noot, Marlies Heemskerk, Nata- sja Hendrikse, Jacq van Klave ren, Bianca Knijnenbilrg, San dra Knoop, Patricia van der Krogl, Alice Kuijt, Inge Kuiper, Astrid van Leeuwen, Bianca van der Linden, Lidia van der Marei, Susan Meijvogel, Ariea Messe- maker, Christine van der Niet, Conny Parlevliet, Anja van der Plas, Anne-Marie van der Plas, Annemarie van der Plas, Marti na van der Plas, Sandra van der Plas, Miranda Plug, Yvonne Plug, Elsa Pols, Claudia Reime- rink, Anneke van Rhijn, Ellis Riem Vis, Joke van Rijn, Bou- chra Saadi, Jeannette Verhave, Sylvia Wijnands, Ingrid van 't Wout, Angelique van der Zalm, Miranda Zwaan. Voor LHNO Mode en Kleding slaagden: Hafida Afkir, Gerda van Beelen, Jolanda Blonk, Miranda Brus- see, Corien Duijndam, Hanneke Francken, Jolanda Freke, Petra den Hollander, Annemarie Koekebakker. Joke Kralt, Jeanet- te Meijvogel, Regina Meijvogel, Marja Messemaker. Andrea van der Plas. Krijnv Schaap. Karin Varkevisser, Wilja van Velzen, Danielle Vink. Voor LEAO Verkoop slaagden: Anja van Duijn, Mirjam van den Eijkel, Esther Hus, Brenda Mo lenaar. Connie Rous. Voor LEAO Administratie slaagden: Marja Brussee, Alexander Faas, Pamela Gravekamp, Angela Haasnoot, Barbara Haasnoot, Jolanda Heemskerk, Senta Hoek. Sandra Ja'nsen, Yvonne Ouwehand, Simone van der Plas, Miranda Varkevisser, Yvonne Varkevisser. Marinus Waardenburg. LEIDEN Aan de Mondriaan scholengemeenschap slaagden van de afdeling Motorvoertui gentechniek: Ilya Bakker, Huig van Beelen, Erwin van Egmond, Roel van Gent, Dave Gladpootjes, Serdar Kaya, Nico van der Meer, Mit chell Ouwerkerk, Richard van der Ploeg, Stefano de Romijn, Maurice Siebert, Pascal van der Steen, Panchi Chen, Martin Hoogeveen, Patrick Kennedie, Robbert Langezaal, Ricardo Me- let, John Schrijer. Geslaagden van de afdeling Elektrotechniek: Stephan Aarts, Tsjerk Binne- ma, Marco van Bohemen, Edwin Bronsgeest, Tino van der Heden, Ramon Jansen, Christi aan Loesberg, Stephan Lovink, Maurice Petit, Dennis Poels, Guido du Prie. René Tromp, Jo- chem Vis, Barry Witteman, Mat thew Deijn, Patrick Devilee, Ar jan van Emmerik, Jeroen de Groot, Dennis Heemskerk, Edwin Jonker, Dennis Laurier, Arnold Ligthart, Steven Pardon, Patrick Varkevisser. Geslaagden van de afdeling Extra opleiding C-nivo: Jochem Aarts, Ferryjando Bo- dijn, Wilfred Brouwer. Ingmar Burgerhout, Hans van Hemert, Pascal Kemman, Marco Lange zaal, Sander Noordover. Rudo Pinas, Dennis van Putten, Stefan Roessingh van Iterson, Michael Wagemaker. Geslaagden van de afdeling Bouwtechniek-timmeren: Gerben Burggraaf, Carel van Eijgen, Andres van der Hoeven, Dennis Loos, Ben Meertens, Re- mi Pet, Edwin van der Plas, Re né Rostohar, Henk Teleng, Frans Zandbergen. Dennis Bol- leboom. Sebastiaan van den Broek. Marc van der Burg, Wil lem de Groot. Stefan van der Hoeven. René Hoppenbrouwer, Herman van Klaveren. Feike van Kooij, Robert van der Lin den, Sander van der Meer, Rob Regeer, Bas van Zijl, Christian Borsboom. Bas van Dijk, Marcel Loomans, Sandra Mieremet. Geslaagden van de afdeling Bouwtechniek-stukadoren: Richard Cremers, Leo van Eg mond. Dennis Gerrits. Geslaagden van de afdeling Brood-banketbakken: Richard Dongelmans, Edwin Gijsman, Dennis Ligtvoet, Claus-Peter Turk. Geslaagden van de afdeling Koken/serveren: Vincent Bakker, Peter Blik- man, Rob Buis, Alexander Hooi- meijer, Jan-Cornelis Jungerius, Patrick Lambooy, Maurice Ober, Theo Remmerswaal, Ma- riska Remmerswaal, Comé van Rossum, Erik Veldhuis, Sabine Berk, Remco Biesma, Remco Bogerman, Norbert van Dartel. Geslaagden van de afdeling Kantoor/verkoop: Zeynep Biyikli, Meltem Cen- giz, Simone Honsbeek, Moni que Kleefstra, Roosmarie de Mul. Geslaagden van de afdeling Verzorging: Monique Brandt, Selinda Ver hoeven, Monique Brandt, Da- nitsja den Dopper, Patricia van Empel, Marloes Harteveld, Jac queline Hoogervorst, Ester Kruijs, Yolanda Kruijs, Diana I>agas, Sigrid la Lau, Sandra de Nobel, Annemarie van Rossen, Annette van Steyn, Natasja Westerbeek, Liesbeth de Wit. Geslaagden van de afdeling Mechanische techniek: Mohamed Abid, Edwin van Est, Alwin de Graaf, Danny van der Hoorn, Franc Huisman, Rei- nier Kienjet, Brian Kleijn, Rem co Secrève. Rudy van der Vos, Jack van Wijhe, Frans Zirkzee, Mohamed Bensahal, Ricardo Berkhout, Robert Brandt, Mi chael Couzijn, Marcel Focke, Erik de Graaf, Dennis van Hec- ke. Alexander Kuyt, Patrick den Os, Jiirgen Rol. Richard Schild, Sjon Siera, Arjan Stigter, Remi van der Tuin, Pepijn Kouwen- hoven, Omar Philippo, Wouter van Tongeren. LEIDEN Aan de BTS C. Swe- ris slaagden: Bij de afdeling A.V.M.B.: Raymond v.d. Berg, Onno Bink, Stephan Blomsma. Rolf Ca- boort. Mark v.d. Logt, Ed Zwet sloot. Voor Bouwtechniek Timme- Stephan van Duijl, Mare v.d. Lans. Anthony Pracht. Voor Bouwtechniek Metselen: Dennis Ligtvoet. Leen Westerhoven. Voor Bouwtechniek Schilde- Renso v.d. Vlugt, Edwin de Winter. Voor Bouwtechniek Straatmaken: Bas de Blauw, Donovan Kaffa. Voor Mechanische techniek: David Lindemans, Martien Nieuwenburg. LEIDERDORP Aan het Holt- lant College slaagden voor het Lager Middenstandsonderwijs: Attila Akgoz, Jan Anker, Ufuk Aydogan, Pascal Balijon, Silvia v. den Berg, Shirley Binsbergen, Miquel Blesgraaf, Marcel Bloem, Björn Blok, Sandra Boe- kee, Stephen Bok, Renzo Bouw meester, Esther Brakhoven, Dik Burggraaff, Wilfried Caron,- Susan Castelein, Marita Donker, Hugo van Duijn, Dikky Duiven voorde, Annemarie Fischer, Mi randa Flaman, Mariska Glasber gen. Arjen van Goozen, Jan Bert Halmingh, Cindy v. de Heyden, Sander v. der Hoek, John Hout man, Esther Hovingh, Aijun Hu, Natasja de Jager, Ron de Jong, Denise Kas, Stefan Kersbergen, Rogier Kooi, Marius v. der Kooy, Emerson Lek, Chantal Lemair, Brenda Ligtvoet, Ron Ligtvoet. Angelique Link, Claudia Loog- man, Gonny Meijer, Tamara Menger. Ilse Merbis, Farzana Munaf. Leontine Olijerhoek, Jo- han Omtzigt, Rene van Ooyen, Martin Ouwehand, Peter Pie- laat, Patricia v. der Poel, Wil lem-Jan Poelmann, Wolben Poelmann, Jeroen Pouw, Freek Rijlaarsdam, Peter Roeloffs, Lia ne Schouten, Brenda Schrama. Sander Schuyt, Danielle van Seggelen, Mark Simmerman, Adriaan Speksnijder, Martine Sunter, Maurice Sweers, Marie ke Tol, Mike van Velzen, Chan tal Volwater, Keetie Volwater, Mandy v. der Wal, Renate Wal lenburg, Lex v. de Water, Ro nald Wieffering, Cees van Winsen, Annemarie van Zanten. LEIDEN Aan de Prins Wil lem Alexander-MAVO slaagden voor het MAVO-diploma: Vanessa van den Brug, Esmi- randa Caupain, Wendy Com- pier', Steven van Daalen, Karin Dol, Corné Dorrepaal, Nesja van Eijk, Derk de Geus, Leonard van Goozen, Lenzo Groen, Bri gitte Groothuis, Erik Hensing, Noort, Marijke Overduin, Bian- Ronald Jansen, Manon Kapaan, ca Petit, Henk Prins, Otto Claudia de Knegt, Richard Kol- Quandt, Ariën Roskam, Olaf j denhof, Bianca van der Kraan, Slakhorst, Victor de Vries. Ar- Fabiënne Laman, Chantal Lens- nold Vroomans, Hans van de veldt, Esther Mooten, Loïs Wiel. Deze weken publiceren we in deze krant de namen van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van de scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van j het Leidsch/Alphens Dagblad gratis een slagroomtaart aangebo- den. De gelukkigen kunnen bellen naar Barbara Westerink (071) 161336. Zij neemt het adres op en je krijgt een brief thuis waarmee I je de taart op onderstaand adres kunt afhalen. De winnaars van vandaag zijn: Natasja de Jager(Holtlant College), 1 Wim Oliemans(BeroepencoUege Rijnmond), Selinda Verhoeven (Mondriaan scholengemeenschap). Bas de BlauwfBTS C.Sweris). Rankefakkefij/Jearm Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343 SCHRIJVENDE LEZERS Rotonde Een inwoner van Noordwijker- hout maakt zich zorgen over het gevaar van brom/fietsers op de geplande ronde in Noord wijkerhout. Met interesse heb ik het arti kel gelezen over de komst van een mini-rotonde op de Victori- berg in Noordwijkerhout. Er zijn de laatste tijd veel rotondes gerealiseerd. Maar soms is de situatie niet verbe terd, maar verslechterd. Er ont staat bij voorbeeld onvoldoende ruimte zodat vrachtauto's en autobussen heel erg gehinderd worden. En wat nog erger is, er is soms onvoldoende zicht op Fietsers en bromfietsers die ook gebruik maken van de rotonde. Als bestuurder van een vracht wagen, autobus of dichte auto kun je deze weggebruikers soms (enige tijd) niet zien door de be ruchte dode hoek. Ik weet zeker dat velen hier niet bij stil staan. Houd fietsers en bromfietsers daarom buiten de rotonde, zo dat zij worden gezien. Ik hoop van harte dat de ge meente iets aan deze suggestie heeft. J. Wassenaar. St. Antoniushof5, Noordwijkerhout. Vossenjacht Voorbijgangers doen aangifte bij de politie, nadat ze de stui pen op het lijf zijn gejaagd door padvinders die nabij de Haarlemmerweg met pistolen zouden hebben gezwaaid. Een flink aantal agenten rukt ver volgens uit, op zoek naar de 'daders' In het" Leidsch Dagblad van maandag 15 juni werd scou- tingggroep St. Jozef ervan be schuldigd voorbijgangers en po litie de stuipen op het lijf te hebben gejaagd! Verklede leden zouden zwaaiend met pistolen op straat hebben gelopen. Dit moet echter een misverstand zijn geweest. Onze groep heeft inderdaad afgelopen zaterdag een vossen jacht georganiseerd. Meer dan honderden leden waren op zoek naar de verklede vossen. De vossen waren echter verkleed als dansende Afrikanen, Indiase slangenbezweerders, slapende Mexicanen, luidruchtige Neder landse boeren, etc.... Voorbijgangers hebben we hooguit aan het lachen gemaakt en geen van de vossen heeft met (namaak) pistolen gelopen! Geen van de vossen is ook door de politie aangesproken. Door de politie is wel aan onze scou- ters gevraagd of er een vossen jacht aan de gang was. We ver moeden dan ook dat hierdoor het misverstand is ontstaan en willen dat graag hierbij recht zetten. Wellicht heeft een ande re groep (scouting, studenten of vrijgezellen?) de politie van hun werk gehouden. Namens scoutinggroep St. Jo zef, Jan Huisman, Stan Kentonstraat 7, Leiden. Aannemers is dat duur'' Bel voor gr; advies/offerte voor - verbi Tel 071-760059 Advocaten- kantoren Rapenburg 55. Leiden. APK Keuringsstations APK Keuringsstation voor al Uw onderhoud en reparatie. Morsweg 82. tel. 760730. Tel 01718-27532. Dorus Rijkersweg 21 Autoglas - voorruiten en achterruiten - zi|ruiten - reparatie gelaagde voorruiten gratis noodvoorzieningen - 2 |aar waterdicht-garantie - zonnedaken 24-uurs service tel. 071-762111 Autorijscholen Middelstegracht 50 Leiden Tel 071-122046. Autosloperijen Auto-telefoon Erkend installateur van - telefooncentrales - autotelefoons - munttoestellen - portofoons Showrooms Industrieterrein Merenwi|k Flevoweg 35c Leiden Tel 071-213024 Bloemen en pi.'- Onze specialiteit, grote boe ketten tegen een scherpe prijs' Wassenaarseweg 1a Caravans/ zomerhuis Grote sortering gascomfo- ren. koelkasten kachels stabilisatoren, neuswielen disselbakken, accessoires Elektronika Onderdelen speciaalzaak Scanners. mengpanelen, meetapparatuur enz. enz Elektrotechnisch Installatie- bedrijven Langegracht 1 Leiden Tel. 071-213121 Fotostudio's In en verkoop In- en verkoop van TWEE DEHANDS GOEDEREN, in boedels en tot leegruimen Kleinvak- fournituren Koeriersdiensten Kousen/sokken Kunstgebitten reparaties Loodgieters Flevoweg 6. Leiden 071 -233239 Géén filialen Langegracht 1Leiden Tel. 071-213121 Natuurprodukten Milieuvriendelijk op vakantie begint bij De Hoorn Zonne- cremeC'handige "we^ne^fles: jes (af)wasmiddel Dat en nog veel meer milieuvrien- deh|ks bij De Hoorn. Mor straat 41tel 125291 Sanitair markt Kort Rapenburg 5-7-9. Leiden, tel. 071-130098 Schilderwerken SCHILDERWERK Tuinverzorging jw algehele tuinver- i Vrijblijvend prijsop- Garantie op materiaal Uitlaatcenter Uw specialist in montage van UITLATEN. BANDEN. SCHOKBREKERS. TREK HAKEN Klaar terwijl u wacht. Zeer scherpe tarie ven. Morsweg 84 t/m 66 Tel. 071-769964. Verhuizingen Videotheken Wasmachine onderdelen Onderdelen speciaalzaak Nwe Beestenmarkt 20 Leiden. 071-149345 Watersport Geregeld te koop gebruikte motor- en zeiljachten, in alle prijsklasse. Oegstgeest Haarlemmer Woninginrichting Het complete adres voor uw tapijt, gordijnen, karpetten luxaflex Het Karpettenhuis. Herensingel 10 Leiden Tel 071-218130 Wol en handwerken Tel 071-125955 Zonwering ring' Naast complete DOE HÉT ZELVERS ook DRALON DOEK per mtr (ook coupons), schulprand. koord. band. enz OOK VOOR BALKONDOEK en LIGSTOELLOPER Oudshoorn van Egmond BV. Lageweg 23. Katwijk (ind t t Heen) 01718- 22731 In deze wekelijkse service rubriek adverteren ondernemers die met regelmaat hun product- of dienst willen aanbieden aan de lezers van deze krant Vaste plaatsingsdag Herkenbare opmaak Groot leesbereik Meerdere branche rubrieken Gratis steunkleur Tekstwissel altijd mogelijk

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 20