VBN DIRECTIE SECRETARESSE M/V ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt De Koning vraagt: Adelbert fjb College dominio del idioma espafiol hablado y escrito conocimientos del inglés mecanograffa estudios administrativos KOMPLEXBEHEERDER MN BESTUURSLID APOTHEKERSASSISTENT(E) v>- r administratief medewerker m/v r ZATERDAG 20 JUNI 1992 Facilitair Bedrijf, sector Voeding Bacteriearme en Steriele Keuken medewerker speciale voedingsvoorbereiding m/v (20 uur per week, 5 werkdagen van 08.00-12.00 uur) vac.nr. 92.R.29.25.LD Functie-eisen: - basiscursus Instellingskok; - vervolgopleiding BGP; - basisopleiding dieetkok. Werkzaamheden: - bereiden van diverse soorten voeding; - steriliseren van voeding; - administratieve werkzaamheden; - schoonmaakwerkzaamheden; - overige keukenwerkzaamheden; ook in andere keukens van de Hoteldienst. De werkzaamheden worden verricht via dienstrooster, inclusief de weekenddien sten. Salaris: max. f 2923 bruto per maand, afhankelijk van ervaring. Voor weekenddiensten wordt een extra vergoeding toegekend. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk amb telijk dienstverband voor de duur van één jaar. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. M.J. Pasma, hoofd Keukens (071 - 26 2710) op werkda gen tussen 13.00 en 16.00 uur. Vakgroep Haematologie In het kader van een door de Nederlandse Kankerbestrijding gesubsidieerd project 90-07, kan bij de Vakgroep Haematologie (Laboratorium voor Experimentele Haema tologie) van de Faculteit der Geneeskunde van de Rijksuniversiteit Leiden geplaatst worden een analist m/v (38 uur per week) vac.nr. 92.D.02.25.LD Functie-inhoud: het verrichten van onder zoek naar de clonaliteit van de haemato- poiese bij patiënten met haematologische maligniteiten met behulp van moleculair biologische methoden. Functie-eisen: - voltooide opleiding HBO-B of HLO; - ervaring met recombinant DNA technie ken strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3614 bruto per maand. De aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband voor een periode van maxi maal 26 maanden. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. J.E. Landegent of door dr. W.E. Fibbe (071 - 26 22 71 Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet v Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken A2L, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de briefen envelop het vacaturenummer vermelden M Datatypiste voor een computerservicebureau zoeken wij voor de periode van half juli tot en met half september een datatypiste. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van nummerieke gegevens. Gevraagd wordt veel ervaring met datatypen, een hoge snelheid en secuur kunnen werken. Er wordt full-time geweckt. Telefoniste/ Receptioniste Met spoed zoeken wij een fulltime telefoniste/receptioniste voor een internationaal bedrijf in Leiden. Het betreft het aannemen van de telefoon, het ontvangen van bezoekers en het typen van correspondentie en verslagen m.b.v. WordPerfect 5.1. De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO-niveau, ervaring met'een telefooncentrale, een goede beheersing van de Engelse taal, een goede typevaardigheid en kan goed overweg met WordPerfect 5.1 Secretarieel medewerkster Voor een notariskantoor zoeken wij een secretarieel medewerker. De werkzaamheden vinden plaats op de onroerend goed afdeling en bestaan uit het opvragen van allerlei gegevens via een datacomputer, verwerken van correspondentie en het onderhouden van kontakten met externe instanties. Gevraagd wordt een middelbare opleiding, goede kontaktuele eigenschappen, werkervaring, enthousiasme en zelfstandigheid. Deze baan is voor langere tijd. Secretaresse medewerker Met spoed zoeken wij voor een instelling een part-time secretaresse. Het betreft diverse secretariële taken zoals o.a. het organiseren en notuleren van vergaderingen, correspondentie met behulp van WordPerfect 5.1, K |i 'lidibeheri De juiste kandidaat heeft een middelbaar niveau aangevuld met een secretaresseopleiding, kan goed notuleren, heeft ervaring met WordPerfect 5.1 en een goede typevaardigheid. De werktijden zijn van 12.00 tot 16.00 uur en de baan is voor langere tijd. Vanzelfsprekend geldt deze oproep Neem svp snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143 R.K. Scholengemeenschap i HAVO en MAVO vraagt vanaf 1 augustus 1992 Adm. Medewerk(st)er voor 20 uur per week Van betrokkene wordt verwacht: - accuraat te zijn en zelfstandig opdrachten te kunnen uitvoeren - type-vaardigheid te bezitten - affiniteit te hebben met automatisering - kennis te hebben van en ervaring met WP 5.0 - flexibel te zijn met werktijden. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens BBRA max. schaal 3 f. 2.747,-- bij een 40-urige werkweek Schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan de rector Drs. J.A.M. Buijs. Swets Zeitlinger B.V. es una empresa dedicada al suministro de revistas cientfficas a bibliotecas por todo el mundo. Solicita para su Departamento Latinoamericano una persona con: Ud. puede dirigir su solicitud en espanol a: Swets Zeitlinger B.V Aid. Personeelszaken Atn.: Depto LAD Heereweg 347 2761 CA LISSE Stichting Leidse Studentenhuisvesting De Stichting Leidse Studentenhuisvesting zorgt voor de huisvesting van jongeren in Leiden en omgeving en in het bijzonder studerende jonge ren. Zij beschikt hiertoe over 5500 woningen en wooneenheden. Bij de Stichting werken 50 mede werkers. die o.a. het beheer kan krijgen over het komplex waar ook de tijdelijk in Leiden studerende buitenlandse studenten verblijven. Wii zoeken iemand met een sterke persoonlijkheid die gewend is om toe zicht te houden op jongeren van 18-27 iaar. Een rustig persoon die met de nodige takt diverse probleemsituaties kan oplossen. Daarnaast verwachten wij dat u: - toezicht houdt op de schoonmaak - naleving huisregels door de bewoners bevordert - toezicht houdt op door derden uitgevoerde werkzaamheden - preventieve kontroles op technische installaties uitoefent - Kontakten onderhoudt tussen het komplex, de bewoners en het buro van de Stichting - zorgt voor sociale preventie - werkzaamheden verricht en gegevens aandraagt ten behoeve van on- derhoudsplanningen - technisch inzicht nebt op LTS-nivo en de bereidheid en kunde hebt om zelf kleine reparaties te verrichten en storingen te verhelpen - administratieve werkzaamheden kunt verrichten U moet iemand zijn met een buitengewoon dienstverlenende en repre sentatieve opstelling. U dient in het bezit te zijn van het Rijbewijs B. Ver der dient u bereid te zijn om buiten de reguliere tijden te werken. U heeft voldoende spreekvaardigheid in een aantal moderne talen. Ervaringen in de hotelbranche strekt tot aanbeveling. De funktie is full-time. Bij de Stichting geldt een 36-urige werkweek. Op vrijdagmiddag is de Stichting gesloten. Het salaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd en bedraagt maximaal 3.598,- per maand. Afhankelijk van de groei van de aktiviteiten behoort een uitloop in salaris tot de mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties voor 6 juli 1992 te richten aan de direkteur van de Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, 2301 EG Leiden, met in de linkerbovenhoek de vermelding "Personeelszaken". djL De Hafkakker is een stichting. Het bestuur van deze stichting werkt volgens het Raad van Toezichtmodel. De activiteiten in het bestuur worden verricht op vrijwillige basis. Het bestuur vergadert één avond per maand. Om de bestuurstaak goed te kunnen uitvoeren, dient rekening te worden gehouden met een tijdsinvestering van ca. 8 uur per maand (inclusief lezen en reizen). De reiskosten worden vergoed. De Hafakker heeft een vacature voor een m/v De Hafakker is een klein instituut waar 11 verstandelijk gehandicapte mensen begeleid worden door ruim honderdvijftig werknemers/sters. Daarnaast het ti a dit op instituut enkele tientallen mensen vanuit de maatschappij, die daarmee zorgen dat het inrichtingsklimaat "verdund" wordt zo streven we naar een gevaneerde omgeving, Van kandidaten verwachten wij - dat zij beschikken over enige bestuurlijke ervaring; - dat zij beschikken over deskundigheid op financieel- economisch gebied; - dat zij belangstelling hebben voor de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap; - dat zij bereid zijn bestuurlijke verantwoordelijkheid voor het geheel van de organisatie te dragen. Kandidaten zullen worden uitgenodigd door een bestuurs- sollicitatiecommissie. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met drs. K.D. Okma, telefoon 02523-60745. Schriftelijke sollicitaties binnen een maand na het verschijnen van deze advertentie zenden aan De Hafakker, Tom Manders- straat 7,2211 BP Noordwijkerhout, t.a.v. drs. K.D. Okma, directeur. Telefoon 02523-60745. "{Ajcxrrv-owJbr euMcfbo^ -wov t De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland is de overkoepelende organisatie van de zeven snijbloe men- en potplantenveilingen in Nederland. Tot de taken van de VBN behoren de belangenbeharti ging van de aangesloten leden op het gebied van markt, produkt, verpakking, algemene economische en juridi sche aspecten. De omzet van de aangesloten bloemenveilingen is in 1991 gestegen tot 5,1 miljard gulden. Circa 75% van de Nederlandse snijbloemen en potplanten wordt geëxpor teerd. Op het secretariaat van de Vereniging te Leiden ontstaat binnenkort op de afdeling directie en bestuur een vacatu re voor een Hiervoor zijn wij op zoek naar iemand die voldoet aan de volgende eisen: - leeftijd 25-30 jaar; - opleiding bij voorkeur op VWO-niveau, aangevuld met secretaresse-opleiding; - minimaal drie jaar werkervaring als directie-secretaresse; - beheersing moderne talen in woord en geschrift; - ervaring met Word Perfect; Voor een goede vervulling van deze functie zijn de qualifi- caties initiatiefrijk, stressbestendigheid en representativi teit van toepassing. Geboden wordt een interessante spilfunctie in een bloei ende sector; dat hierbij een adequate honorering past spreekt vanzelf. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u bin nen 10 dagen zenden aan de VBN, t.a.v. de heer mr. drs. R. Ie Clercq, directeur, Postbus 9324, 2300 PH Leiden, onder vermelding van "sollicitatie" aan de linkerbovenzijde van de envelop. Apotheek Boehmer vraagt voor haar nieuwe vestiging Apotheek Van der Laan een enthousiaste voor kinderopvang en woonruimte kan bemiddeld worden Informatie: Apotheek Boehmer Florijn 21 2353 TC Leiderdorp Tel.: 071 -894400 Scholengemeenschap Emilie Knappert, school voor middelbaar beroepsonderwijs en leerlingwezen, Postbus 656, 2300 AR Leiden telefoon 071-353355 vraagt met ingang van 10 augustus 1992 een vy De vacature ontstaat wegens zwangerschapsverlof en zal in elk geval tot 1 maart 1993 duren. Een voortzetting van de betrekking daarna is mogeli|k functie-inhoud: - meehelpen met het operationeel maken van nieuwe computerprogramma's - het onderhouden van een gedeelte van de leerlingenadministratie - het verrichten van ondersteunende werkzaamheden in de financiële administratie - assisteren bij de uitvoering van overige gelijksoortige werkzaamheden functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken en ervaring met computers - opleidingsniveau praktijkdiploma boekhouden Salariëring: van toepassing is de CAO Middelbaar Beroeps Onderwijs, salarisschaal 3 maximum f3.008,00 bruto per maand. informatie: kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling, de heer D. Bras telefoon 071-353341 (doorkiesnummer) sollicitatie: UW schriftelijke sollicitatie kunt U sturen aan de direkteur, de heer P. Geurts, op het adres van de school.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 36