£l zx tm chauffeur/ magazijnbediende LEID(ST)ER BSO LEID(ST)ER restaurette medewerker m/v hoofd verkoop kommercieel leider „Hoe goed moet je zijn voor onze afdeling Telefonische Reserveringen?" „Heel goed. i Je bent het visitekaartje van de KLM." mmém Betrouwbaar. K - Van OnderenTapui 0E/HEEN1E /IEKE/H/iIDE juni iyyz 3; ELKE ZATERDAG Tackenberg Bouwservice b.v., Hadewijchlaan 15 te Leiden Groothandel in Ijzerwaren en Gereedschappen vraagt: in de leeftijd van 20-25 jaar Enige bekendheid met het ijzerwarenvak strekt tot aanbeveling. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan: M C. van Arum, Noordeindseweg 50, 2651 CX Berkel-Rodenrijs. Stichting Kinderopvang Katwijk De Stichting KOK verzorgt kinderopvang voor de ge meenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg. De stich ting exploiteert een kinderdagverblijf en een gast- ouderburo. De exploitatie van buitenschoolse op vang (bso) is in voorbereiding. Het bestuur van de Stichting KOK zoekt: A. voor de binnenkort te starten buitenschoolse opvang een: voor gemiddeld max. 34 uur per week (tijdens schoolweken 22 uur p. week, in school vakanties 40 uur p. week) Wij zoeken een enthousiast persoon die mee wil wer ken aan de opzet en uitbouw van de bso. Tot de ta ken behoren verder de begeleiding van kinderen en het onderhouden van contacten met ouders en scho len. Functie-eisen: - een gerichte MBO-opleiding - ervaring in het werken met kinderen van 4-12 jr. - organisatie- en improvisatietalent - gezellige sfeer kunnen scheppen - creatieve inslag B. wegens uitbreiding, voor kinderdagverblijf 't Zwarreltje een: Functie-eisen: - een relevante beroepsopleiding - zowel In teamverband als zelfstandig kunnen wer ken. Salanëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Welzijn. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevr. E. Engelen, tel. 01718-34911. Sollicitatiebrieven (o.v.v. functie A of B) binnen 14 dagen sturen aan: Stichting Kinderopvang Katwijk t.a.v. de sollicltatle-cie De Krom 101 2221 KK Katwijk Hel Diaconessenhuis, met 314 bedden en ruim 700 mede werkers, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie. Vrijwel alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. Voor een optimale patiëntenzorg is een goede en prettige werksfeer met korte kommunikatielijnen een voorwaarde. Daarom staan naast de patiënten ook de medewerkers in het beleid centraal. Het ziekenhuis, aan de rand van leiden in een groene omgeving, ligt op loopafstand van het station. In 1994 wordt begonnen met de bouw van een nieuw Op korte termijn is binnen de Restaurette, onder de Civiele Dienst plaatsingsmogelijkheid voor eei part-time 25 uur per week Funktie-informatie: Het verzorgen van het selfservice systeem Het schoon houden van de werkruimte De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 13.45 - 18.45 uur. Uitbreiding van uren is in de toekomst niet uitgesloten. Funktie-eisen: Wij zoeken een representatieve kandidaat tot 40 jaar met een serviceverlenende instelling, alsmede gevoel voor hygiëne De kandidaat dient zowel in teamverband als zelf standig te kunnen werken. A rheids voorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en is con- form de' FWG ingedeeld in funktiegroep 20. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie: Inlichtingen over de funktie worden graag verstrekt door mevr C Portier, hoofd Restaurette, telefoon 071 - 178270. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad, richten aan de afdeling personeels zaken. onder vermelding van vakaturenummer B62-3, op onderstaand adres. Christelijke Vereniging Het Diaconessenhuisa Houtlaan 55, 2334 CK loeiden. HERHAALDE OPROEP VERHEIJEN BV te Heerhugowaard producent van professionele en toonaangevende koffie- en theezetapparatuur voor de horeca en verzor- gingssektoren in binnen- en buitenland. Via dealerorganisaties en eigen buitenlandse vestigingen in Engeland. Duitsland. België, Frankrijk, Noorwegen en Zweden worden deze kwaliteitsprodukten op de nationale en internationale markten afgezet. In opdracht van de direktie zoeken wij voor de leiding van de afdeling verkoop een zelfstandig, operationeel ingesteld binnendienst deze kommerciële koördinator Tot de taak behoort: - het adviseren en informeren van opdrachtgevers - het opstellen van offertes en de verdere orderbe handeling - het onderhouden van het relatienetwerk, o.m. door after-sales en trouble-shooting - de afhandeling van klachten uit binnen- en buiten land - intensief intern overleg met de relevante afdelin gen - het begeleiden van speciale projekten en op drachten - het analyseren van de verkoopverwachtingen en -resultaten - het behartigen van personele zaken betreffende de afdeling, in samenwerking met Personeels zaken. In aanmerking voor deze veelzijdige funktie komt een besluitvaardig, all-round hbo-niveau die het team op een efficiënte wijze kan begeleiden, instrueren en kontroleren en vorm kan geven aan de operationalisering van het verkoopbeleid. Leeftijd 35 jaar. In verband met de internationale kontakten is kennis van de Duitse, Engelse en eventueel Franse taal vereist. Kandidaten m/v, van een goed HBO-niveau, met relevante werkervaring, wordt verzocht hun solli citatie te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder kode "Hoofd Verkoop". Psyctologsch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 -1506 SH Zaandam De medewerk(st)ers van onze afdeling Telefonische Reserveringen verwerken per maand duizenden telefoontjes. Verzoeken om informatie, reserveringen, hotelboekingen, reisverzekeringen en prijsopgaven. Niet alleen van particulieren, maar ook van reisagenten. Ze worden verwerkt via het wereldwijde CORDA-reserveringssysteem, waaraan vrijwel alle KLM-kantoren gekoppeld zijn. Niet voor niets is het bekende nummer 06-8 747 747 dag en nacht, 7 dagen per week bereikbaar. Alle medewerk(st)ers werken daarom in volcontinu- dienst. Ze geven overigens niet alleen informatie. Ook regelen zij dat er rekening wordt gehouden met speciale wensen van de passagiers. Daarnaast hebben de 140, voornamelijk jonge, mannen en vrouwen de taak om door optimale service zoveel mogelijk KLM-tickets te verkopen. Interne opleiding. Om goed voorbereid te zijn op hun werkzaam heden, krijgen alle nieuwe medewerk(st)ers van de afdeling Telefonische Reserveringen een uitgebreide interne opleiding van 4 maanden. U leert met de computer werken en u wordt op de hoogte gebracht van de belangrijkste facetten van de luchtvaart. De cursus start op 1 oktober 1992. U krijgt een arbeidscontract van 4 maanden aangeboden. Bij gebleken geschiktheid wordt dit contract omgezet in een overeen komst voor onbepaalde tijd. Wie zoeken wij? Voor deze afwisselende functie is een HAVO/VWO-opleiding noodzakelijk. Eventueel aangevuld met een toeristische opleiding. De beheersing van de moderne talen zal zodanig moeten zijn dat de meest uiteenlopende vragen adequaat beantwoord kunnen worden. Engels en Nederlands dient vlekkeloos te worden gesproken. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. Naast een plezierige telefoonstem is het natuurlijk ook belangrijk dat onze nieuwe collega's de instelling hebben die past bij het 'visitekaartje' van de KLM: vriendelijk, servicegevoelig en commercieel. Interesse? Stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw solliciatie met c.v. naar KLM, afdeling Werving en Selectie, SPL/UZ, Postbus 7700, 1117 ZL Schiphol-Oost. Vermeld op de rechterbovenhoek van envelop en brief AW403/HLC. Van Onderen Tapijt behoort tot een snel groeiende, landelijk opererende winkelketen gespecialiseerd in de betere interieurmode (hoogwaardig tapijt, vinyl, gordijnen en vitrage). De organisatie bestaat momenteel uit méér don 40 winkels, welke een zéér uitgebreide keuze, een aantrekkelijke prijs-kwal'rtertsverhouding, een goed odvies en een perfekte after- sales service bieden. Vooreen verdere suksesvolle uitbouw van de keten zijn kapabele en kwalitatief goede medewerkers van essentieel belang. Van Onderen Tapijt zoekt voor hoor organisatie in de regio Den Haag kontokt met kondidaten voor de funktie: Dc funktie: Dc verkoper zorgt d.m.v. een perfekte klanten- bediening voor een optimaal verkoopresultaat. O. I.v. de filiaalleider werkt hij in een team, waarbij winkelpresen tatie en kostenbeheersing mede tot de verantwoordelijk heden behoren. Voor deze taken krijgt hij een gedegen opleiding en begeleiding. Gevraagd wordt: Goede kontaktuele eigenschappen. Een commerciële-, resultaat- en servicegerichte instelling. Affiniteit met de produkten is, evenals ervaring in dc branche, een pré. Opleiding: MAVO/HAVO/MDS-niveau. Rijbewijs B-E. Leeftijd 20-30 jaar. Geboden wordt: Een uitdagende baan in een dynamische en expansieve onderneming die als toonaangevend in de branche wordt gezien. Ruime mogelijkheden voor inter ne en externe opleidingen. Een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Schrijf dan een bondige sollicitatiebrief met c.v. aan: Van Onderen Tapijt, dhr. K.J. Jacke, Hengelolaan 177,2545 JG Den Haag. l GAMMA HOLDING GROEI'. Wie wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? Wij zoeken voor de sectie sociale- en woonruimtezaken van de afdeling welzijnszaken wegens vervroegd uittreden per oktober 1992 van één van de medewerksters een medewerk(st)er sociale zaken voor 18 uur per week. De gemeente Alkemade, gelegen tussen Kagerplassen en Braassemermeer bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14.000. Mede door het goede voorzieningenniveau is het er prettig wonen en werken. Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) steden. De sectie sociale zaken houdt zich bezig met het uitvoeren van de Alge mene Bijstandswet en aanverwante regelingen. Het stimuleren, dat uitkeringsgerechtigden uit de bijstandsafhankelijke situatie geraken, is een van de doelstellingen daarbij. Daarnaast komen er taken voor zoals het uitvoeren van de huursubsidie regeling en het secretariaat van de indicatie-commissie. In hoofdzaak zal zijn/haar taak bestaan uit: - het verrichten van hercontroles; - het uitvoeren van de huursubsidieregeling; - het op termijn houden van intake-gesprekken; - het t.z.t. zelfstandig in behandeling nemen van aanvragen en onderhou den van contacten met cliënten uit de eigen case-load; - andere binnen de sectie/afdeling voorkomende werkzaamheden Indien u: - een opleiding hebt genoten op minimaal HAVO-niveau; - in bezit bent van (of een vergevorderde studie hebt gevolgd voor) diploma MBO-sd; - over goede sociale vaardigheden beschikt; - bereid en in staat bent om huisbezoeken af te leggen en in teamverband te werken; dan willen wij gaarne met u in contact komen. Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling Wij bieden u voor deze functie, bij een 18-urige werkweek, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van voorshands maximaal 1.662,16 bruto per maand (niveau 6). Het definitieve functieniveau zal t.z.t. door middel van functiewaardering worden bepaald. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de WAGW. Gehandicapten in de zin van deze wet, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie sociale zaken en huisvesting, de heer P. Kraan (telefoon 01713-27138). Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijf dan uw sollicitatiebrief (binnen 20 dagen na het verschijnen van dit blad) aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 12370 AA Roelofarendsveen.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 32