Nuts Bouwsparen. Snelsparen voor een eigen huis. nutsspaarbank s graag gedaan ZATERDAG 23 ME11992 Duurt 't nog jaren of gaat u bouwsparen? Waarom zou u nog zo lang wachten met het kopen van een eigen huis? Om de financiële lasten? Helemaal niet nodig. Want nu is er Nuts Bouwsparen. Een nieuwe en unieke combinatie van sparen op een Spaarrekening en belastingvrij sparen op een Spaarverzckering. Waarmee u nu al flink wat geld opzij Op zowel de Spaarrekening als de Spaarverzekering is de rente door kunt leggen voor het huis dat u straks gaat kopen. koppeling aan de kapitaalmarktrente ongekend hoog: op dit moment respectievelijk Nuts Bouwsparen werkt uiterst flexibel. Zo bepaalt u zelf of u alleen op 8,0% en 8,2%. En op de Spaarverzekering nog eens belastingvrij ook. de Spaarrekening, alleen op de Spaarverzekering of op een combinatie van beide Nu Bouwsparen is straks dubbel voordeel. Uw hypotheeklasten zijn lager. betaalt u' slechts de helft van de afsluitprovisie. Of u nu voor een Spaarhypotheek, een Annuïteiten hypotheek of een andere hypotheekvorm kiest Wacht dus niet langer. Maar begin nu met Nuts Bouwsparen. Loop gerust even binnen bij één van onze kantoren. Onze adviseurs nemen graag alle tijd om u meer informatie te geven. U kunt ook bellen met Nuts-Telebank: 06-0331, op werkdagen van 9.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. U zult zien, Nuts Bouwsparen rekeningen spaart. En hoe lang u wilt Bouwsparen: van zes maanden tot vijf jaar. En als u een huis koopt en u sluit een hypotheek af bij de Nutsspaarbank, dan brengt een eigen huis jaren dichterbij.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 48